ואני עוד מעלה לי זכרונות... הפועל ב''ש VS אשדוד

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

ואני עוד מעלה לי זכרונות... הפועל ב''ש VS אשדוד

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

מפגש הבכורה - עונת 89/90, סיבוב ח' בגביע המדינה: ניצחון 0-1 על עירוני (טרום האיחוד) שהיתה אז בליגה א'. כבש: יובל אוחנה, 24, מבישול של אפרים דוידי. שפט: שלמה שחר, לעיני 1,200 איש בוסרמיל.

הרכב ב''ש: אבי ליברמן, רפי בן-חמו, אפרים דוידי, שלמה אילוז, אלי אוזן, שמעון ביטון, סתיו אלימלך, משה אמסלם (60, אמיר אביגדור), מאיר עזרן, יובל אוחנה, ריקרדו קצ׳יונה (87, עוזי שמואלי)

מפגש הבכורה בליגה - ליגה לאומית (ראשונה דאז), מחזור 6: ניצחון 0-1 על עירוני. כבש: ויקטור מורוז, 43, בפנדל. שפט: דני קורן, לעיני 7,000 איש (2,000 מב''ש) ב-י''א באשדוד.

הרכב ב''ש: אסי רחמים, שמעון ביטון, אפרים דוידי, שלמה אילוז, אמיר אביגדור, אלכס שרבקוב (55, מאיר אלמליח), סתיו אלימלך, ויקטור מורוז, דודו חפר (78, אורן סגרון), הישאם זועבי, דניאל סקנטיי.

ניצחון הכי גבוה:
1.
0-5 בעונת 10/11 על מ.ס, מחזור 21. דובב גבאי שלושער בפרמיירה חלומית 54, 51, 31, ערן לוי 7 ועודד גביש 43. שפט: אלון יפת לעיני 4,000 איש בוסרמיל.

הרכב ב''ש: אוהד כהן; אביתר אילוז, אבי יחיאל, עודד גביש, אופיר דוידזאדה; ויליאם סוארס (משה אסולין, 68), דוד רביבו, איברהים עבדול ראזאק ,ערן לוי (יוסי תורג'מן, 74); סיראז' נאסר, דובב גבאי (איברהים בסיט, 58).

2. 0-5 בעונת 16/17 על מ.ס, מחזור 12. מהרן ראדי 84, 8, קרלו ברוציץ' עצמי 14, מאור בוזגלו 54 בפנדל, טוני וואקמה 92. לוסיו החמיץ פנדל לב''ש בדקה 19. שפט: גיא ברגר לעיני 15,200 איש בטרנר.

הרכב ב''ש: דודו גורש, מ. קורהוט, ש. צדק, מ. ויטור, ב. ביטון, מ. ראדי, ג. אוגו, מ. אוחנה, א. וואקמה, לוסיו, מ. בוזגלו.

הפסד הכי גבוה:
5-2 למ.ס בעונת 09/10, מחזור 23. לאשדוד: עידן שריקי 45, 24, דמיטרי מקרייב 85, 51 וניר ביטון 63. לב''ש: בדש בדש 52, 10. משה אסולין מב''ש הורחק באדום. שפט: ניר עמר, לעיני 5,000 איש (1,700 מב''ש) ב-י''א באשדוד.

הרכב ב''ש: טברטקו קאלה, אביתר אילוז (דנדי אוקוגו, 68), וויליאם סוארס, דנילו מוריירה, אופיר דוידזאדה, מוחמד אדמו, יוסי אופיר, משה אסולין, דוד רביבו (שמעון הרוש, 46), מאור מליקסון, ברק בדש (אוהד קדוסי, 80)

*חלק מהנתונים באדיבות הארכיון הפרטי של אייל חטב
נערך לאחרונה על ידי אורי אדום בנשמה ב 13 ספטמבר 2018, 20:44, נערך פעם 1 בסך הכל.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
red ultras

Re: ואני עוד מעלה לי זכרונות... הפועל ב''ש VS אשדוד

שליחה על ידי red ultras »

אורי אדום בנשמה כתב:מפגש הבכורה - עונת 89/90, סיבוב ח' בגביע המדינה: ניצחון 0-1 על עירוני (טרום האיחוד) שהיתה אז בליגה א'. כבש: יובל אוחנה, 24, מבישול של אפרים דוידי. שפט: שלמה שחר, לעיני 1,200 איש בוסרמיל.

הרכב ב''ש: אבי ליברמן, רפי בן-חמו, אפרים דוידי, שלמה אילוז, אלי אוזן, שמעון ביטון, סתיו אלימלך, משה אמסלם (60, אמיר אביגדור), מאיר עזרן, יובל אוחנה, ריקרדו קצ׳יונה (87, עוזי שמואלי)

מפגש הבכורה בליגה - ליגה לאומית (ראשונה דאז), מחזור 6: ניצחון 0-1 על עירוני. כבש: ויקטור מורוז, 43, בפנדל. שפט: דני קורן, לעיני 7,000 איש (2,000 מב''ש) ב-י''א באשדוד.

הרכב ב''ש: אסי רחמים, שמעון ביטון, אפרים דוידי, שלמה אילוז, אמיר אביגדור, אלכס שרבקוב (55, מאיר אלמליח), סתיו אלימלך, ויקטור מורוז, דודו חפר (78, אורן סגרון), הישאם זועבי, דניאל סקנטיי.

ניצחון הכי גבוה: 0-5 בעונת 10/11 על מ.ס, מחזור 21. דובב גבאי שלושער בפרמיירה חלומית 54, 51, 31, ערן לוי 7 ועודד גביש 43. שפט: אלון יפת לעיני 4,000 איש בוסרמיל.

הרכב ב''ש: אוהד כהן; אביתר אילוז, אבי יחיאל, עודד גביש, אופיר דוידזאדה; ויליאם סוארס (משה אסולין, 68), דוד רביבו, איברהים עבדול ראזאק ,ערן לוי (יוסי תורג'מן, 74); סיראז' נאסר, דובב גבאי (איברהים בסיט, 58).

0-5 בעונת 16/17 על מ.ס, מחזור 12. מהרן ראדי 84, 8, קרלו ברוציץ' עצמי 14, מאור בוזגלו 54 בפנדל, טוני וואקמה 92. לוסיו החמיץ פנדל לב''ש בדקה 19. שפט: גיא ברגר לעיני 15,200 איש בטרנר.

הרכב ב''ש: דודו גורש, מ. קורהוט, ש. צדק, מ. ויטור, ב. ביטון, מ. ראדי, ג. אוגו, מ. אוחנה, א. וואקמה, לוסיו, מ. בוזגלו.

הפסד הכי גבוה: 5-2 למ.ס בעונת 09/10, מחזור 23. לאשדוד: עידן שריקי 45, 24, דמיטרי מקרייב 85, 51 וניר ביטון 63. לב''ש: בדש בדש 52, 10. משה אסולין מב''ש הורחק באדום. שפט: ניר עמר, לעיני 5,000 איש (1,700 מב''ש) ב-י''א באשדוד.

הרכב ב''ש: טברטקו קאלה, אביתר אילוז (דנדי אוקוגו, 68), וויליאם סוארס, דנילו מוריירה, אופיר דוידזאדה, מוחמד אדמו, יוסי אופיר, משה אסולין, דוד רביבו (שמעון הרוש, 46), מאור מליקסון, ברק בדש (אוהד קדוסי, 80)

*חלק מהנתונים באדיבות הארכיון הפרטי של אייל חטב
זוכר כמו אתמול את ההפסד שם.
נכנסנו באיחור של כמה דק וב״ש כבר הובילה. כמה דק אחר כך משה אסולין הורחק בצהוב שני (?). שער נפלא של ניר ביטון קבר אותנו. ושער מדהים, באמת אחד היפים שאני זוכר של ברק בדש רק מצמק את התוצאה. חנן פדידה ״מתחמם״ ומלכלך עם האוהדים על גיא יסורי, ומשהו כמו 2000 באר שבעים שרים ״אוי אלונה, תתעוררי כבר. הוא עשה לך עקיצה״

היו ימים... שלא נחזור אליהם לעולם.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

red ultras כתב:
נכנסנו באיחור של כמה דק וב״ש כבר הובילה. כמה דק אחר כך משה אסולין הורחק בצהוב שני (?). שער נפלא של ניר ביטון קבר אותנו. ושער מדהים, באמת אחד היפים שאני זוכר של ברק בדש רק מצמק את התוצאה. חנן פדידה ״מתחמם״ ומלכלך עם האוהדים על גיא יסורי, ומשהו כמו 2000 באר שבעים שרים ״אוי אלונה, תתעוררי כבר. הוא עשה לך עקיצה״

אסולין הורחק באדום ישיר.
והיתה גם זווית פיקנטית: בשורותינו שיחקו 2 אקסים אשדודים - יוסי אופיר ודויד רביבו, שאף זכה לקבלת פנים ''לוהטת'' מהקהל המקומי, זכר לאירועי המשחק בין השתיים בסיבוב הקודם... נראה מי זוכר מה, מי, מו?

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אורי אדום בנשמה כתב:
אסולין הורחק באדום ישיר.
והיתה גם זווית פיקנטית: בשורותינו שיחקו 2 אקסים אשדודים - יוסי אופיר ודויד רביבו, שאף זכה לקבלת פנים ''לוהטת'' מהקהל המקומי, זכר לאירועי המשחק בין השתיים בסיבוב הקודם... נראה מי זוכר מה, מי, מו?
אני זוכר ניצחון מגעיל כשהם מחטיאים פנדל בתוספת זמן, אבל לא זכורה לי איזו תקרית

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אורי אדום בנשמה כתב:
אסולין הורחק באדום ישיר.
ניצחון 1-0 מגול של מליקסון ובישול של רביבו כששחקן של אשדוד שוכב על הדשא.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

izguy83 כתב: ניצחון 1-0 מגול של מליקסון ובישול של רביבו כששחקן של אשדוד שוכב על הדשא.
דוז פואה :כל הכבוד:

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

red ultras כתב:

אם אני לא טועה אז דווקא הגול של בדש היה יתרון שלנו 1-0, חצי וולה חצי מספרת

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

אני זוכר משחק שעמדנו להפסיד, ולקראת הדקה התשעים התפתחה מהומה שבסופה נחת כיסא על הראש של הקוון...
קבלנו נצחון טכני בזכות הכיסא.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

MikiRed כתב:אני זוכר משחק שעמדנו להפסיד, ולקראת הדקה התשעים התפתחה מהומה שבסופה נחת כיסא על הראש של הקוון...
לא להפסיד. הובלנו 3-2 אחרי מהפך מפגר ובדקה 92 הם השוו. תוך כדי חגיגות השער, אוהד שלהם זרק את שלט על הקוון והשופט שרק לסיום. קיבלנו טכננ בביה"ד.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

MikiRed כתב:אני זוכר משחק שעמדנו להפסיד, ולקראת הדקה התשעים התפתחה מהומה שבסופה נחת כיסא על הראש של הקוון...
10/11, מחזור 6.
ודווקא עמדנו לנצח והובלנו 2-3 (דויד רביבו צמד וליאור אסולין מחקו פיגור 2-0) , ואז בזמן פציעות דרדלה של עופר ורטה המקומי חמקה מידי השוער דור דוידי וקבעה 3-3. במהלך חגיגות השוויון, אוהד מקומי השליך שלט שפגע ברגלו של הקוון מה שגרם לפיצוץ המשחק ולניצחון טכני לנו.
Tal_Hbs כתב:
אם אני לא טועה אז דווקא הגול של בדש היה יתרון שלנו 1-0, חצי וולה חצי מספרת
אכן, אבל הוא כבש עוד שער יפהפה בוולה שצימק ל-3-2.

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

אורי, הכל מהזכרון???

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

אורי אדום בנשמה כתב:
10/11, מחזור 6.
ודווקא עמדנו לנצח והובלנו 2-3 (דויד רביבו צמד וליאור אסולין מחקו פיגור 2-0) , ואז בזמן פציעות דרדלה של עופר ורטה המקומי חמקה מידי השוער דור דוידי וקבעה 3-3. במהלך חגיגות השוויון, אוהד מקומי השליך שלט שפגע ברגלו של הקוון מה שגרם לפיצוץ המשחק ולניצחון טכני לנו.

אכן, אבל הוא כבש עוד שער יפהפה בוולה שצימק ל-3-2.
הקוון אורן בורנשטיין. עד היום באשדוד יש כאלו שבטוחים שאוהד באר שבע זרק את השלט.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

red ultras כתב: הקוון אורן בורנשטיין. עד היום באשדוד יש כאלו שבטוחים שאוהד באר שבע זרק את השלט.
פחחח... האירוע צולם והאוהד נתפס, נעצר והודה. ילד אשדודי בן 16
MikiRed כתב:אורי, הכל מהזכרון???
פה ושם... :מעשן:

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

אורי בטוח שמפגש הבכורה היה ב-89? למיטב זכרוני האיחוד בין שתי האשדודיות היה בסוף שנות התשעים
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

אסי, דגים כתב:אורי בטוח שמפגש הבכורה היה ב-89? למיטב זכרוני האיחוד בין שתי האשדודיות היה בסוף שנות התשעים
חיובי, 89. ציינתי שזה היה מול עירוני טרום האיחוד. והאיחוד אכן יצא לדרך בעונת 99/00.

שלח תגובה