פציעות או לא להיות 18/19

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

Re: פציעות או לא להיות 18/19

שליחה על ידי RedHell »

yakar כתב:
לא. טוען שלפני הפרשה השתמשו בתוספי תזונה מסוגים שונים, שכן תרמו. אחרי הפרשה מתוך חשש הפסיקו להשתמש לגמרי. בכל הסוגים.

טוען שקבוצה מקצוענית חייבת להשתמש בתוספים. תראו מה הולך בNBA.
הבעיה שאין לך חצי מושג מה התוספים האלה ומה באמת האפקט שלהם.
בתור אחד ש"קצת" מכיר את תחום תוספי התזונה, אף אחד מהם לא באמת עוזר לשינוי מהותי ביכולת כמו שנדמה לך, בטח שלא יימצא קשר ישיר בין זה לבין מתיחה בשריר או קרע של רצועה.

ארצה לך סוד, אם איי פעם תחליט ללכת להתאמן וימליצו לך על כל מיני תוספים זה או תחליפי מזון(אבקות חלבון, גיינר וכו..) או כל מיני "שורפי שומן"/פרה-וורקאוט שרובם בכלל מתבסס על קפאין, אל תתפתו, לא מזה הגוף שלך יתפתח.

במידה ותחליט לקחת את זה צעד נוסף לכיוון הורמוני גדילה, ממריצים סטייל אפדרין/קלן/יוהימבין אז כבר אגיד לך שיש לזה השפעה גדולה ומשמעותית.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

נקודה למחשבה - את השחקנים לא מהססים להחליף כשהם לא טובים.
הצוות הרפואי ומערך הכושר נשארים אותו הדבר כבר עונה רביעית, כאשר אני לא יודע כמה העבודה שהם עושים טובה.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

RedHell כתב: הבעיה שאין לך חצי מושג מה התוספים האלה ומה באמת האפקט שלהם.
בתור אחד ש"קצת" מכיר את תחום תוספי התזונה, אף אחד מהם לא באמת עוזר לשינוי מהותי ביכולת כמו שנדמה לך, בטח שלא יימצא קשר ישיר בין זה לבין מתיחה בשריר או קרע של רצועה.

ארצה לך סוד, אם איי פעם תחליט ללכת להתאמן וימליצו לך על כל מיני תוספים זה או תחליפי מזון(אבקות חלבון, גיינר וכו..) או כל מיני "שורפי שומן"/פרה-וורקאוט שרובם בכלל מתבסס על קפאין, אל תתפתו, לא מזה הגוף שלך יתפתח.

במידה ותחליט לקחת את זה צעד נוסף לכיוון הורמוני גדילה, ממריצים סטייל אפדרין/קלן/יוהימבין אז כבר אגיד לך שיש לזה השפעה גדולה ומשמעותית.
טוב אחי. כל ילד היום מכיר תוספי תזונה, אל תתנשא.

בספורט המקצועני השימוש בתוספים ומשקאות הוא נפוץ. תקרא למשל על השימוש בNBA. אף אחד לא חושב שאם מישהו ישתה תוסף כלשהו אז בום הוא לא יפצע יותר. אבל אם בעקבות התוסף הוא יוכל לתת אימון אפקטיבי יותר ב20 אחוז, אז הסיכוי לפציעות שלו גם יקטן

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

yakar כתב:
טוב אחי. כל ילד היום מכיר תוספי תזונה, אל תתנשא.

בספורט המקצועני השימוש בתוספים ומשקאות הוא נפוץ. תקרא למשל על השימוש בNBA. אף אחד לא חושב שאם מישהו ישתה תוסף כלשהו אז בום הוא לא יפצע יותר. אבל אם בעקבות התוסף הוא יוכל לתת אימון אפקטיבי יותר ב20 אחוז, אז הסיכוי לפציעות שלו גם יקטן
אז תקרא קצת מאמרים,כמות ההשפעה לא מתקרבת לאיזור שאתה מדבר, במקסימום 5%, כשזה לגנטיקת שיא.
שוב הכל בתנאי שמדברים על התוספים שאינם אנאבוליים, אלא התחליפי מזון.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

MikiRed כתב:לי כצופה מהצד נראה שהחימום לפני המשחק בעצימות וברצינות נמוכה ממה שראינו לפני שלוש שנים, בשנה הראשונה של בכר, שהיינו פגז בנושא הכושר ובעיקר אחרי השנה האחרונה של אלישע.
רק מזכיר את אימוני המחליפים במחציות בשנה הראשונה של בכר ועכשיו.
זה משדר רצינות, זה שומר על המחליפים חמים לקראת כניסה אפשרית במחצית השניה וזה אולי רומז במשהו על הרצינות שהייתה ואולי פחתה כעת.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

גדי כתב:
כי זה לא תחליף לעבודה קשה ונכונה, תזונה נכונה וחיים ספורטיביים. יכול קצת לעזור בשוליים אבל אין פה שום קסם.
+1

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

delta7 כתב: רק מזכיר את אימוני המחליפים במחציות בשנה הראשונה של בכר ועכשיו.
זה משדר רצינות, זה שומר על המחליפים חמים לקראת כניסה אפשרית במחצית השניה וזה אולי רומז במשהו על הרצינות שהייתה ואולי פחתה כעת.
דווקא נתנו אתמול חימום סבבה במחצית

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

RedHell כתב: אז תקרא קצת מאמרים,כמות ההשפעה לא מתקרבת לאיזור שאתה מדבר, במקסימום 5%, כשזה לגנטיקת שיא.
שוב הכל בתנאי שמדברים על התוספים שאינם אנאבוליים, אלא התחליפי מזון.
כל מה שחוקי. גם הבוסט שצדק היה אמור לשתות.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

yakar כתב:
כל מה שחוקי. גם הבוסט שצדק היה אמור לשתות.
אז אם שיר התברך בגנטיקה של כריסטיאנו רונאלדו זה יעזור לו לשרוף בקצה עוד 5% יותר ממה שהוא היה שורף מבלי זה.
כשלרוב החומר העיקרי הפעיל הוא קפאין.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אני מאמין במקריות עד גבול מסויים. ולא, אני לא מאשים את המאמן כושר או איזה פרסונה אחרת, כנראה שזה משהו יותר מורכב מזה שכדאי לחקור. אגב, ייתכן שבכלל מנטלי ולא פיזי (לחצים למשל יותר לגרום לפציעות).

שורה תחתונה - יש לנו 5 בלמים ו4 מגנים בסגל (לא סופר את סטו כי לא לשם תכננו אותו). 9 שחקנים, מתוכם 5 פצועים ו2 שחוזרים השבוע מפציעות ארוכות ולא בכושר משחק. זה חריג בכל קנה מידה

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

כנראה שכמו עם השחקנים, גם הצוותים נשחקים. הגיע הזמן לרענן.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

דרך אגב, נאמר לי שיש בשורות מעודדות מצד ויטור. צפי לחזרה בנובמבר. מישהו יכול לאושש/ לשלול?

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

בכתבה אתמול בערוץ 5 ראיתי את ויטור מתאמן עם הקבוצה, ולא לבד בצד...
בהחלט מעודד.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

eitam כתב:דרך אגב, נאמר לי שיש בשורות מעודדות מצד ויטור. צפי לחזרה בנובמבר. מישהו יכול לאושש/ לשלול?
זו הייתה התחזית שלו כבר לפני כחודשיים-שלושה.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

אני רוצה להציע פתרון אחר לתעלומת הכושר הגופני - החזקת הכדור. באליפות הראשונה ובטח בשנייה היינו סופר דומיננטיים והחזקנו בכדור משהו כמו 65 אחוז מהזמן בממוצע, עכשיו זה ידוע שככל שהכדור אצלך אתה רץ פחות.
בעונה שעברה והעונה פתאום מצאנו את עצמנו בלי אמצע, לצורך העניין מכבי נתניה בטוטו החזיקה יותר מאתנו בכדור בטרנר. כשאין לך אמצע אתה הרבה פעמים מבצע ספרינטים כדי לרדוף אחרי היריב במתפרצת או סתם רץ יותר כדי לכסות שטחים. אני חושב שיש קשר ישיר בין החזקת הכדור ליכולת של שחקנים ״לרוץ״ 90 דק ולהראות רעננים.

לגבי הפציעות אני פחות אתייחס כי אני לא ממש מבין בנושא, אבל אם נסתכל אובייקטיבית על כל פציעה אז על פניו מדובר בחוסר מזל כשחלק לא מבוטל מהפציעות האלו נגרר בכלל מהעונה שעברה.

שלח תגובה