תקשורת ספורט

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: תקשורת ספורט

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

שיש כתב: כן
תמונה
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אורי אדום בנשמה כתב:
תמונה
:מתגלגל מצחוק: :מתגלגל מצחוק: :מתגלגל מצחוק: :מתגלגל מצחוק: ענק.

אבל האמת שיש משהו במה שהוא אומר. עם כל הכבוד, ויש כבוד, לחלופות הזולות, לחובבי ספורט כמונו (כאלה שקשה להם לחיות בלי ספורט 1-4), אין תחליף להוט או יס. בפרטנר בכלל אין את הערוצים ובסלקום TV יש דיליי וחיבור בעייתי לעיתים קרובות.

סמל אישי של משתמש
matanred
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי matanred »

The red one כתב: :מתגלגל מצחוק: :מתגלגל מצחוק: :מתגלגל מצחוק: :מתגלגל מצחוק: ענק.

אבל האמת שיש משהו במה שהוא אומר. עם כל הכבוד, ויש כבוד, לחלופות הזולות, לחובבי ספורט כמונו (כאלה שקשה להם לחיות בלי ספורט 1-4), אין תחליף להוט או יס. בפרטנר בכלל אין את הערוצים ובסלקום TV יש דיליי וחיבור בעייתי לעיתים קרובות.
אני בסלקום ולא היו לי בעיות חיבור מעולם אז אל תכליל...לגבי הדיליי..אפשר לחיות עם זה לא סוף העולם

סמל אישי של משתמש
The red one

כתבתי ״לעיתים קרובות״ הכוונה שללא מעט יש בעיות וזה הגיוני שמדובר על חיבור אינטרנטי

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

פתחתי אתמול טלוויזיה בבוקר וראיתי פורום פרשנים שכלל את שליימה, רז זהבי, פרימו ופשכצקי.

לקח לי שתי דקות להבין שזה לא בובה של לילה.
זה לא עניין של טעם, כל אחד מהם כבר נכשל איל ספור פעמים ברמת האמינות ואתיקה עיתונאית.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
The red one

אופירע ממשיכה להלחם באשר אלון (כבר שעתיים זה בכותרת הראשית ואפילו יצא כפוש) :

https://www.one.co.il/Article/18-19/1,1 ... tml?ref=hp" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
The red one

ערוץ הליגה האיטלקית (ONE2) מגיע גם לסלקום טיוי. בנתיים הוא בהוט, סלקום טיוי ופרטנר.

יס עדיין לא הגיעו להסכם, הליגה נפתחת עוד יומיים

עריכה: גם יס ישדרו את הערוץ

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

טור מכוער ברמות שיא של דורון ברוש במעריב. נשמע לכם השם מוכר? זה אותו אחד שלפני האליפות הראשונה כתב עלינו כמיסכנים שכל מה שהוא רוצה זה ביום המעשים הטובים לבוא לסייד לנו את הבתים. זה היה כמובן עוד בזמן שמכבי הייתה אלופה. הוא הוסיף עוד דברים מכוערים שמבוססים על סטיגמות. אתמול הוא יצא מהחור שלו. כמה עלוב. על הקהל שתכף יתחיל לנענע לאלונה את הרכב כמו שעשה לזינו. אבל באופן אבסורדי הוא דווקא גמל שלא רואה את הדבשת שלו.
מי שכח איך הקהל של מכבי שנה שעברה קילל את דור פרץ, ייני וקרויף? במקביל לתקופת זינו הקהל של מכבי גירש את לוני. המחאה נגדו הייתה אלימה. אני זוכר איך ב98 הקהל שלהם גירש את אברהם גרנט שרק שנים מספר קודם היה המשיח שלהם שהוציא אותם מהמדבר שנמשך 13 שנה. הלוואי עלינו כזה מדבר.

ומה הכי מעצבן? שאני בדיוק בתהליך ביטול מנוי לעיתון ידיעות אחרונות בגלל צנציפר ושכניק. רציתי מעריב.אבל עכשיו אני לא מוכן לממן לזבל הזה את המשכורת.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

גדי כתב:טור מכוער ברמות שיא של דורון ברוש במעריב. נשמע לכם השם מוכר? זה אותו אחד שלפני האליפות הראשונה כתב עלינו כמיסכנים שכל מה שהוא רוצה זה ביום המעשים הטובים לבוא לסייד לנו את הבתים. זה היה כמובן עוד בזמן שמכבי הייתה אלופה. הוא הוסיף עוד דברים מכוערים שמבוססים על סטיגמות. אתמול הוא יצא מהחור שלו. כמה עלוב. על הקהל שתכף יתחיל לנענע לאלונה את הרכב כמו שעשה לזינו. אבל באופן אבסורדי הוא דווקא גמל שלא רואה את הדבשת שלו.
מי שכח איך הקהל של מכבי שנה שעברה קילל את דור פרץ, ייני וקרויף? במקביל לתקופת זינו הקהל של מכבי גירש את לוני. המחאה נגדו הייתה אלימה. אני זוכר איך ב98 הקהל שלהם גירש את אברהם גרנט שרק שנים מספר קודם היה המשיח שלהם שהוציא אותם מהמדבר שנמשך 13 שנה. הלוואי עלינו כזה מדבר.

ומה הכי מעצבן? שאני בדיוק בתהליך ביטול מנוי לעיתון ידיעות אחרונות בגלל צנציפר ושכניק. רציתי מעריב.אבל עכשיו אני לא מוכן לממן ל*** הזה את המשכורת.
אנחנו כבר לא באותו מקום,
לפני שלוש שנים היינו עושים מזה רעש, היום פשוט מתעלמים.
לא צריך לתת יחס לכל קוקסינל ובטח שלא להתעצבן ממנו.
תמונה

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

maor20094 כתב:
אנחנו כבר לא באותו מקום,
לפני שלוש שנים היינו עושים מזה רעש, היום פשוט מתעלמים.
לא צריך לתת יחס לכל קוקסינל ובטח שלא להתעצבן ממנו.

אתה כמובן צודק אבל הוא אשכרה חיכה לנו בפינה שלוש שנים.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

גדי כתב:טור מכוער ברמות שיא של דורון ברוש במעריב. נשמע לכם השם מוכר? זה אותו אחד שלפני האליפות הראשונה כתב עלינו כמיסכנים שכל מה שהוא רוצה זה ביום המעשים הטובים לבוא לסייד לנו את הבתים. זה היה כמובן עוד בזמן שמכבי הייתה אלופה. הוא הוסיף עוד דברים מכוערים שמבוססים על סטיגמות. אתמול הוא יצא מהחור שלו. כמה עלוב. על הקהל שתכף יתחיל לנענע לאלונה את הרכב כמו שעשה לזינו. אבל באופן אבסורדי הוא דווקא גמל שלא רואה את הדבשת שלו.

ומה הכי מעצבן? שאני בדיוק בתהליך ביטול מנוי לעיתון ידיעות אחרונות בגלל צנציפר ושכניק. רציתי מעריב.אבל עכשיו אני לא מוכן לממן ל*** הזה את המשכורת.
מכביסט טיפוסי. בכיין שחושב שהשמש זורחת רק עבורו.
שימשיך לאכול את הלב.
לגבי עיתון תעשה להארץ.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

גדי היקר
סתם שאלה
למה ב 2018 עדיין צריך לעשות מנוי לעיתון?
יש בסמארטפון הכל. לא חבל?

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אריאל2 כתב: לגבי עיתון תעשה להארץ.
למה? הוא חבר בפת"ח?

סמל אישי של משתמש
The red one

אדום זקן כתב: למה? הוא חבר בפת"ח?
תכל'ס, מה זאת ההערה המוגזמת הזאת? ועוד החביא אותה ככה בלי שנשים לב.

שמעון - כמה שאתה צודק (ואתה צודק), עדיין יש "קטע" לעיתונים. בעיקר בעיקר בסופי שבוע, שם באמת אתה קורא דברים שסביר להניח לא ראית/שמעת עלייהם במהלך השבוע. לפעמים גם בעיתונים היומיים יש דברים בלעדיים שמופיעים שם לראשונה. קצת פחות נפוץ היום, אבל קורה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אני קורא עיתון רק בכיפור.

שלח תגובה