סאגת אורן חזן - שיעור בפרופג'נדה ותעתוע בתודעת ההמונים.

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
a-t
Title: קרייזי-רד

Re: סאגת אורן חזן - שיעור בפרופג'נדה ותעתוע בתודעת ההמונים.

שליחה על ידי a-t »

גדי כתב:
איבגי (שירקב מצידי) סגור בבית מרגע שזה פורסם. המשטרה ממליצה להעמיד לדין והוא בכלל לא נבחר ציבור כמו חזן.

רק השבוע כאיזה פסטיבל נתן לו פרס דווקא מי שעמדה מנגד הייתה מיכל רוז** ממרץ כך שכל התיאוריה של דופקים את הימין לא תופסת.

לא מבין בכלל מה קשור גם פה שמאל ימין.
כאשר אולמרט היה ראש ממשלה אז התקשורת העיפה אותו הבייתה. כנ"ל הירשזון. כנ"ל חיים רמון. כנ"ל פואד. כנ"ל מאיר שטרית. כנ"ל פריצקי. כנ"ל גונן שגב. יש לי עוד אלף דוגמאות.
עזוב שמאל ימין עכשיו ניהיה כמו מה שהיה אשכנזים ספרדים עד לא מזמן

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

אל תהפכו את היוצרות.
התקשורת נוטה שמאלה באופן מובהק.
ידיעות אחרונות, וואינט, ערוץ 2, מאקו, הארץ, עיתונים ואתרי אינטרנט שמסקרים עם נטייה שמאלה באופן מובהק ולא אובייקטיבי, לאורך שנים.

לעומתם מהצד שני יש את ישראל היום, זהו.

מצ"ב סתם דוגמא לסיקור החשדות של משה איבגי וינון מגל מידיעות אחרונות ה"עיתון של המדינה".

כשהראשון חשוד בהטרדה מינית/אונס והשני ב"התחת שלך עושה לי את זה".
קבצים מצורפים
FB_IMG_1477782135649.jpg
FB_IMG_1477782135649.jpg (50.69 KiB) נצפה 4640 פעמים

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

זאת לא דוגמא טובה כי מתחת לינון מגל הייתה התנהגות מבישה של אורן חזן ושני הדברים האלה גרמו לכותרת הזאת.

סמל אישי של משתמש
a-t

שליחה על ידי a-t »

The red one כתב:זאת לא דוגמא טובה כי מתחת לינון מגל הייתה התנהגות מבישה של אורן חזן ושני הדברים האלה גרמו לכותרת הזאת.
צריך לשים לב גם לתמונות אצל איבגי תמונה שנראה כאילו הוא מתנצל ואצל ינון תמונה של חיוך של אנס.
ובלי שום קשר לא הייתי לוקח את ידיעות כמקרה מייצג כאצלו כל כותרת או תמונה יש אינטרס לא של שמאל ימין אלה בעיקר כלכלי

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

בצד אחד חברי כנסת בצד שני שחקן קולנוע

בושה בהקשר שאלו הם נבחרנו, לא מבין מה הבעיה פה

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

אני בדיוק ממריא אז אגיד לכם את זה בקצרה.

אתם לא רוצים להיכנס לוויכוח על הכותרת של ידיעות והנטייה השמאלנית המובהקת שלהם בכותרות בשנים האחרונות, בטח שלא על הכותרות של הארץ.

כמו שאני לא אכנס לויכוח על הכותרות של ישראל היום, יש נטייה מובהקת במערכות האלה, העניין הוא שיש פה את
ידיעות וואינט הארץ ערוץ 2 ומאקו
מול ישראל היום אחד וחצי ערוץ 20 שבקושי צופים בו.

תמשיכו להתעלם מהעובדות זה לא ישנה אותם.

אם תרצו בכל זאת להיכנס תגיבו פה שבא לכם, וכשאגיע לפראג אחרי שנ"צ סבבי מבטיח שאוכיח את כל הטענות שלי באופן בלתי ניתן לפרשנות, תהיו אמיתיים לפחות.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

The red one כתב:זאת לא דוגמא טובה כי מתחת לינון מגל הייתה התנהגות מבישה של אורן חזן ושני הדברים האלה גרמו לכותרת הזאת.
סבבה אחי.
ידיעות וואינט והארץ מאוזנים בין ימין ושמאל בכותרות שלהם ואובייקטיביים לחלוטין, כולנו מטומטמים רק אתה רואה את האמת האחת והיחידה, חלאס להיות אלישע, לא מתאים לך ואתה הרבה יותר אינטילגנט וחכם מכדי להציג טיעון כזה.

סמל אישי של משתמש
a-t

שליחה על ידי a-t »

oranu כתב: סבבה אחי.
ידיעות וואינט והארץ מאוזנים בין ימין ושמאל בכותרות שלהם ואובייקטיביים לחלוטין, כולנו מטומטמים רק אתה רואה את האמת האחת והיחידה, חלאס להיות אלישע, לא מתאים לך ואתה הרבה יותר אינטילגנט וחכם מכדי להציג טיעון כזה.
ידיעות לא באמת יש דעה של שמאל ימין אלה בעיקר אינטרס כלכלי. הוא יקדם פוליטיקאים שיש איתם אינטרס.
לדוגמא שר החינוך הקודם שי פירון הריץ הרבה קמפינים שיווקים בידיעות ובתמורה קיבל יותר כתבות חיוביות.

שלח תגובה