סאגת אורן חזן - שיעור בפרופג'נדה ותעתוע בתודעת ההמונים.

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

סאגת אורן חזן - שיעור בפרופג'נדה ותעתוע בתודעת ההמונים.

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

ביממה האחרונה, כל עם ישראל מופצץ באינספור כותרות בומבסטיות בעניינו של ח"כ אורן חזן. "צרך סמים קשים", "סחר בסמים קשים", "סרסר בזונות" ועוד כהנה וכהנה בשלל ויראציות. מי שטורח לקרוא את עיקרי פסק הדין בתביעת הדיבה שלו נגד ערוץ 2 ועמית סגל, מגלה מציאות שונה בתכלית. ביהמ"ש אמנם קבע שצרך סמים, אבל לגבי טענת הסחר בהם, הוא קבע שהוצאה דיבתו רעה וערוץ 2 חוייב לפצותו ב-40k ש"ח. לגבי הטענה של סרסרות - ביהמ"ש קבע שערוץ 2 לא עמד בנטל ההוכחה הנדרש של "אמת דיברתי", אך החליט שלא להשית עליו תשלום פיצוי בגין כך בשל הגנת "תום הלב" - לוליינות משפטית צינית ודחוקה. השורה התחתונה היא תיקו משפטי, עם יתרון קליל לח"כ חזן. אבל מה זה משנה במציאות כזו של שילוב זרועות תקשורתי א-לה מסך הברזל?
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
delta7

Re: סאגת אורן חזן - שיעור בפרופג'נדה ותעתוע בתודעת ההמונים.

שליחה על ידי delta7 »

אורי אדום בנשמה כתב:ביממה האחרונה, כל עם ישראל מופצץ באינספור כותרות בומבסטיות בעניינו של ח"כ אורן חזן. "צרך סמים קשים", "סחר בסמים קשים", "סרסר בזונות" ועוד כהנה וכהנה בשלל ויראציות. מי שטורח לקרוא את עיקרי פסק הדין בתביעת הדיבה שלו נגד ערוץ 2 ועמית סגל, מגלה מציאות שונה בתכלית. ביהמ"ש אמנם קבע שצרך סמים, אבל לגבי טענת הסחר בהם, הוא קבע שהוצאה דיבתו רעה וערוץ 2 חוייב לפצותו ב-40k ש"ח. לגבי הטענה של סרסרות - ביהמ"ש קבע שערוץ 2 לא עמד בנטל ההוכחה הנדרש של "אמת דיברתי", אך החליט שלא להשית עליו תשלום פיצוי בגין כך בשל הגנת "תום הלב" - לוליינות משפטית צינית ודחוקה. השורה התחתונה היא תיקו משפטי, עם יתרון קליל לח"כ חזן. אבל מה זה משנה במציאות כזו של שילוב זרועות תקשורתי א-לה מסך הברזל?
1) ביהמ"ש גם קבע למיטב הבנתי שניהל קזינו.
2) אלו נבחרינו?

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

הפרופגדנה פחות מעניינת, אנשים שלא מבררים עובדות בעצמם ולא יודעים לקחת דברים שהם קוראים בעירבון מוגבל תמיד יהיו.
מה שמעניין ומאכזב היא העובדה שהגענו לזמנים בהם פוליטיקה כ"כ צינית ומנותקת מהעם שלא רק שהוא לא מרגיש צורך להתפטר בעקבות הדברים, גם הוא כמעט לא סופג גינויים מחברי מפלגתו.
נערך לאחרונה על ידי nir767676 ב 26 אוקטובר 2016, 12:54, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

אורי אדום בנשמה כתב:ביממה האחרונה, כל עם ישראל מופצץ באינספור כותרות בומבסטיות בעניינו של ח"כ אורן חזן. "צרך סמים קשים", "סחר בסמים קשים", "סרסר בזונות" ועוד כהנה וכהנה בשלל ויראציות. מי שטורח לקרוא את עיקרי פסק הדין בתביעת הדיבה שלו נגד ערוץ 2 ועמית סגל, מגלה מציאות שונה בתכלית. ביהמ"ש אמנם קבע שצרך סמים, אבל לגבי טענת הסחר בהם, הוא קבע שהוצאה דיבתו רעה וערוץ 2 חוייב לפצותו ב-40k ש"ח. לגבי הטענה של סרסרות - ביהמ"ש קבע שערוץ 2 לא עמד בנטל ההוכחה הנדרש של "אמת דיברתי", אך החליט שלא להשית עליו תשלום פיצוי בגין כך בשל הגנת "תום הלב" - לוליינות משפטית צינית ודחוקה. השורה התחתונה היא תיקו משפטי, עם יתרון קליל לח"כ חזן. אבל מה זה משנה במציאות כזו של שילוב זרועות תקשורתי א-לה מסך הברזל?
ח"כ בישראל צרך בעברו הקרוב סמים קשים. רחוק מתיקו בעיניי. כל החגיגה של חזן אחרי הפסיקה פאתטית, ונועדה אך ורק למסך את הקביעה של בית המשפט: ח"כ בישראל צרך בעברו הקרוב סמים קשים !!
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

delta7 כתב: 1) ביהמ"ש גם קבע למיטב הבנתי שניהל קזינו.
2) אלו נבחרינו?

אל תסטה - האישיו פה אינו האם ח"כ חזן ראוי לשמש נבחר ציבור. זה כבר עניין לדיון מעמיק בנפרד (רמז: הוא רחוק מלהיות כוס התה שלי, רק שהצביעות בנושא מחליאה)

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אז הוא רק ניהל קזינו, צרך סמים קשים ולא הצליח להוכיח שלא הזמין זונות ללקוחותיו.
למה רק תיקו? ניצח בנוק-אאוט!

ואין פה שום צביעות. התחקיר המדובר בא להוכיח שחזן לא ראוי לשמש כח"כ. חזן הכחיש את מה שיוחס לו, וכאמור שיקר, לפחות לגבי חלק מהטענות.
פסיקת בית המשפט רק שמה גושפנקא סופית על כך שאדם כזה לא צריך להיות נבחר ציבור.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

bs war כתב:אז הוא רק ניהל קזינו, צרך סמים קשים ולא הצליח להוכיח שלא הזמין זונות ללקוחותיו.
למה רק תיקו? ניצח בנוק-אאוט!

ואין פה שום צביעות. התחקיר המדובר בא להוכיח שחזן לא ראוי לשמש כח"כ. חזן הכחיש את מה שיוחס לו, וכאמור שיקר, לפחות לגבי חלק מהטענות.
פסיקת בית המשפט רק שמה גושפנקא סופית על כך שאדם כזה לא צריך להיות נבחר ציבור.

חוזר ואומר, האישיו פה אינו האם אורן חזן ראוי לכהן כח"כ - גם אני בגדול חושב שאינו ראוי - אלא האם הדיווח התקשורתי בנושא משקף נאמנה את רוח פסק הדין. והוא לא!!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אורי אדום בנשמה כתב:

חוזר ואומר, האישיו פה אינו האם אורן חזן ראוי לכהן כח"כ - גם אני בגדול חושב שאינו ראוי - אלא האם הדיווח התקשורתי בנושא משקף נאמנה את רוח פסק הדין. והוא לא!!
אני קראתי 3 ידיעות שונות על הנושא (כולל אחת בישראל היום). באף אחת מהן לא מצאתי הצגת עובדות שגויה.

ולהגדיר את המצב כ"תיקו" זה גם לא שיקוף מדויק של רוח פסק הדין.

סמל אישי של משתמש
a-t
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי a-t »

יותר נכון להגיד שאורן חזן מתעתע בתודעה.

בית המשפט אפילו לא קבע החזר הוצאות משפט הפיצוי היחידי הוא בגלל שבשידור ובאתר עמית סגל אמר שהוא דילר סמים (סוחר) . שבפועל הוא קנה לאורחים וגם לעצמו לשימוש עצמי.
בוא נגיד שגם על זה אפשר להתווכח אם זה נקרא דילר או לא.

מפה לצאת בהצהרה שהוא ניצח רחוקה מאוד וגם לא תיקו.
- הוכח שהוא צרך סמים קשים - למרות שטען שבריאותית הוא לא יכול (אפילו לא הביא שום הצהרה מרופא למשפט)
- הוכח שניהל קזינו - למרות הכחשה
- הוכח שהזמין נערות ליוי למהמרים כבדים וגם לעצמו - למרות הכחשה

בקיצור הפסיד בכל הטיעונים שלו ומנסה לעשות ספין כמו אולמרט שיצא מבית המשפט מחויך למצלמות וצעק ניצחתי כי זיכו אותו ב2 אישומים אבל הורשע ב4 אישומים אחרים

ואורי אני מסכים איתך מאוד קל לתעתע אנשים
נערך לאחרונה על ידי a-t ב 26 אוקטובר 2016, 13:54, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

אורי אדום בנשמה כתב:

פסקי דין ככתבם וכלשונם זה לא דבר שמוכר עיתונים ולא מגנט לקליקבייטים.
בכל מקרה, לא ראיתי פער כזה גדול בין פסקי הדין לסיקור התקשורתי, לא ב"ישראל היום" ולא באתרים אליהם נכנסתי.
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

מתי תשימו את ההבדל בין לצרוך סמים לבין לסחור בהם.
מה נגיד פסול בבנאדם שצרך סמים, נגמל והיום הוא ההפך הגמור הזה? כמו מדריכי נוער שאני מכיר.
זאת הבעיה, שלצרוך סמים בעיניכם יותר חמור מאנשים שגונבים ומשקרים לכם עם חיוך בפנים.
גם ניהול קזינו כשלעצמו זאת לא עברה חמורה בעיני.
יש דברים שמוסרית חמורים יותר מהדברים שהוא עשה ועשו אותם הרבה נבחרי ציבור.
דמגוגיה בשקל.

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

בהחלט אפשר לפרק את זה לשני נושאים:

התקשורת, ובמקרה הזה ערוץ 2 דיווח "חצי כוס מלאה", אינטרסנט כיוון שהערוץ ניתבע. רק מאוחר יותר הבנתי שבנושא העיקרי , סחר בנשים, אין הוכחה אבל אין גם לשון הרע.
מזמן הפסקתי להאמין שהעיתונות חופשית ומקצועית.
כשאני קורא כותרת בידיעות על ביבי, ברור לי שזה חד צדדי עד שקר.

האם הוא ראוי להיות ח"כ?? בהחלט לא גם על פי מה שכן ניפסק וגם על פי התנהגותו בעבר.
כחבר במיפלגתו, אני מתבייש ולעיתים מבוייש בגללו...

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

ערוץ 2 מזמן נהיה ערוץ שמעניין רק את עצמם.
העם איבד אמון בתקשורת ולדעתי אפילו סומכים על פוליטיקאים יותר מהתקשורת למרות שזה נבלה וזה טרפה

זה עדיין ניצחון לאורן חזן.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

מבלי להתייחס לתוכן הדברים, מענין אותי לדעת האם אתה פותח את הנושא לדיון גם אם היה מדובר בח"כ מהשמאל.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

izguy83 כתב: מבלי להתייחס לתוכן הדברים, מענין אותי לדעת האם אתה פותח את הנושא לדיון גם אם היה מדובר בח"כ מהשמאל.

שאלה בדיונית.
ח"כ מהשמאל לא היה עובר מיקרון אחוז ממסע הצלב שעבר אורן חזן, גם אם היה מורשע בריגול חמור בזמן מלחמה...

שלח תגובה