תאגיד השידור הציבורי

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
yakar

Re: תאגיד השידור הציבורי

שליחה על ידי yakar »

כן. אנחנו הכי דיקטטורה. הליכוד עם 800 מנדטים ועדיין לא מצליח להעביר כלום.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

CrazyRed7 כתב: בשלטון כמו של רוסיה..איזה משפט מטומטם
ב״שלטון כמו ברוסיה״, פוטין היה שולח לכלא כל אחד שהיה מתנגד אליו או לחוקיו.
נתניהו עושה את זה בדרך חוקית, דרך הצבעה. מזכיר לך שהוא נבחר בדרך דמוקרטית.
אתה זה שלא יודע מה זאת דמוקרטיה כנראה אם אתה לא מקבל את הכרעת הרוב.
פוטין מעלים אנשים. אנחנו לא שם אבל המגמה לא טובה.
העיקר שהרוב לא יתלונן אחר כך. ויש על מה.

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

יש לך אותו ראש ממשלה עשר שנים!
יש לו עיתון , הוא רוצה ערוץ טלוויזיה

ומי שהעביר את החוק תאגיד השידור אלו אותם ליצנים שיושבים בממשלה עכשיו..

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

taltal כתב:יש לך אותו ראש ממשלה עשר שנים!
יש לו עיתון , הוא רוצה ערוץ טלוויזיה

ומי שהעביר את החוק תאגיד השידור אלו אותם ליצנים שיושבים בממשלה עכשיו..
הוא נבחר בבחירות דמוקרטיות. מה הבעיה?
אין לו עיתון. הוא לא העורך שלו. זה שהבעלים של העיתון אוהד את נתניהו זה משהו אחר.

לשמאל יש 2 עיתונים שאחד מהם הוא העיתון הגדול במדינה. יש חברת חדשות שמטנפת בכל הזדמנות על הימין ובג״צ אחד שמחליט על גירוש יהודים ממאחזים והתנחלויות ואתה טוען לדיקטטורה. מה אני יגיד לך, דיקטטורה לתפארת.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

CrazyRed7 כתב: הוא נבחר בבחירות דמוקרטיות. מה הבעיה?
אין לו עיתון. הוא לא העורך שלו. זה שהבעלים של העיתון אוהד את נתניהו זה משהו אחר.

לשמאל יש 2 עיתונים שאחד מהם הוא העיתון הגדול במדינה. יש חברת חדשות שמטנפת בכל הזדמנות על הימין ובג״צ אחד שמחליט על גירוש יהודים ממאחזים והתנחלויות ואתה טוען לדיקטטורה. מה אני יגיד לך, דיקטטורה לתפארת.
ו? אז? אז מה אם יש לשמאל יש? מה זה פה תחרות? אנחנו דמינה דמוקרטית ואם ימנים רוצים להקים גוף תקשורת אז תפאדלו שיעשו את זה בדרכים המקובלות. יש כבר ערוץ 20, שיעשו עוד.

אבל לבוא ולהחליט על הקמת גוף תקשורת ציבורי ואז לראות מי יהיה בו (שאותם אנשים שהחליטו על זה מונו על ידי הממשלה) ו"לחשוב שהם שמאלנים" ולבטל הכל - זה נשמע לך הגיוני? להרוס למשפחות פרנסה שלמה, להכניס אותם לחוסר וודאות וכל זה בעקבות גחמה של ראש הממשלה ש"חושב שיבקרו אותו"? ככה מתנהל משטר דמוקרטי?

ושבכלל לא נדבר על הבזיון בעצם העובדה שראש הממשלה הוא שר התקשורת...

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

The red one כתב: ו? אז? אז מה אם יש לשמאל יש? מה זה פה תחרות? אנחנו דמינה דמוקרטית ואם ימנים רוצים להקים גוף תקשורת אז תפאדלו שיעשו את זה בדרכים המקובלות. יש כבר ערוץ 20, שיעשו עוד.

אבל לבוא ולהחליט על הקמת גוף תקשורת ציבורי ואז לראות מי יהיה בו (שאותם אנשים שהחליטו על זה מונו על ידי הממשלה) ו"לחשוב שהם שמאלנים" ולבטל הכל - זה נשמע לך הגיוני? להרוס למשפחות פרנסה שלמה, להכניס אותם לחוסר וודאות וכל זה בעקבות גחמה של ראש הממשלה ש"חושב שיבקרו אותו"? ככה מתנהל משטר דמוקרטי?

ושבכלל לא נדבר על הבזיון בעצם העובדה שראש הממשלה הוא שר התקשורת...
ומאיפה אתה יודע את כל זה?תרשה לי לנחש - חדשות ערוץ 2.
הערוץ הזה מעניין את הביצה. יש דברים חשובים יותר לבזבז עליהם כסף.
למה יסגרו/לא יפתחו אותו?לא כל כך מעניין אותי.

סמל אישי של משתמש
The red one

לא, אני ממש לא יודע את כל זה רק מערוץ 22. אני יודע את זה גם מערוץ 10, 11, מהטוויטר, מכתבות שאני קורא באתרים שונים.

אם לא מעניין אותך למה אז מקומך לא בדיון הזה. אם אתה חושב שסגירת ערוץ תקשורת כי לראש הממשלה זה לא בא טוב בעין זה מעניין ת'ביצה אז חבל, כי אלה בדיוק הדברים שאמורים לעניין איברים יותר חשובים מביצים.

וזה שיש דברים חשובים יותר "לבזבז" עלייהם כסף זה נכון. בנתיים, הכסף לא "מתבזבז" עלייהם.

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

The red one כתב:לא, אני ממש לא יודע את כל זה רק מערוץ 22. אני יודע את זה גם מערוץ 10, 11, מהטוויטר, מכתבות שאני קורא באתרים שונים.

אם לא מעניין אותך למה אז מקומך לא בדיון הזה. אם אתה חושב שסגירת ערוץ תקשורת כי לראש הממשלה זה לא בא טוב בעין זה מעניין ת'ביצה אז חבל, כי אלה בדיוק הדברים שאמורים לעניין איברים יותר חשובים מביצים.

וזה שיש דברים חשובים יותר "לבזבז" עלייהם כסף זה נכון. בנתיים, הכסף לא "מתבזבז" עלייהם.
חביבי יש חוק, נבחרה ממשלה, הממשלה קובעת מה לעשות?

אם יהיה רוב של 61 חכים שנבחרו על ידי רוב העם וזה מה שהם רוצים שיהיה זה מה שיהיה.

אתם יכולים להתעצבן, אתם יכולים לקפוץ על רגל אחת עד מחרתיים, אתם לא יכולים להגיד שזו דיקטטורה, גניבת דעת פר אקסלנס.

אגב מה כל כך לא הגיוני שראש ממשלה ימני לא ירצה להקים ערוץ שמאלני שמנוהל על ידי אנשי שמאל ועוד במימונה של ממשלת ימין?

למה מה קרה? מישהו חייב להם משהו? זה שהם עבדו בעבר בערוץ כושל שלא הצליח להחזיק את עצמו כמו שאר הערוצים המסחריים נותן להם קונצנזוס על השידור הציבורי? אומר שהם חייבים להיות המנהלים, הכתבים, התחקירנים וכו' ?

ערוץ 2 מאקו ידיעות אחרונות וואינט הארץ, גופי תקשורת עצמאיים שמכלכלים עצמם ללא תמיכה מאף אחד אחר, נוטים שמאלה ולעיתים לשמאל הקיצוני ואף אחד לא משתיק אותם, למה? כי זוהי דמוקרטיה, תעשה בעצמך? תגיד מה שבא לך כל עוד זה גובל בחופש הביטוי.

לצורך ההשוואה זה בדיוק כמו שמירי רגב סירבה לממן הצגה שמרכז סיפורה הוא סיפור חייו של מחבל ש"נרצח" והוצג כקורבן.

היא לא אסרה על קיום ההצגה, אין לה את היכולת לאסור את קיום ההצגה, היא יכולה להפסיק מימון ממשלתי מדיני מכספי ציבור להצגה שנוגדת לחלוטין את עמדת הממשלה שאותה בחר העם ברוב גדול, רוצים לעשות הצגה על מחבל? תפאדלו, תמכרו גם כרטיסים ותממנו אותה בעצמכם.

נגמרו הימים שהימין צריך לבקש סליחה כשהוא מפסיק מימון ציבורי לגופי שמאל מובהקים, זאת זכותו הדמוקרטית קודם כל, וחובתו המוסרית כלפי ציבור בוחריו שהוא רוב העם במדינת ישראל כבר 3 קדנציות ברציפות.

תמשיכו להתעצבן, תמשיכו להלין, זו זכותכם, אין לכם שום יכולת לשנות את ההחלטה או את הסמכויות הקבועות בחוק לראש הממשלה, השרים וחברי הכנסת, עם כמה שאני סולד מביבי, צודק 100 אחוז בהחלטה הזו.

תקימו ערוץ כמו ערוץ 20 ותממנו את עצמכם, אנחנו לא רוצים ולא מעוניינים לממן אתכם מכספי ציבור ואנחנו קובעים כי אנחנו בשלטון.

כשהשמאל יהיה בשלטון שיעשה כרצונו במסגרת החוק ואני לא אפצה את פי, כי הוא בשלטון והוא נבחר על ידי רוב, זוהי דמוקרטיה רבותי, דמוקרטיה במלוא הדרה, עאלק דיקטטורה, תפתחו מילון.

סמל אישי של משתמש
The red one

קודם כל, למה אתה פונה אליי בגוף ראשון ואומר "אתם, אתכם, תקימו"? אני לא נמנה על מחנה שמאל ולא נמנה על מחנה ימין, אל תכניס אותי לשם. זה שיש לי בהרבה מקרים דעה נגד ביבי ספציפית לא הופך אותי ל"שמולן".

נקסט - אחד הדבריים שלא הגיוניים הוא שראש ממשלה (או נגיד שר תקשורת אם ראש הממשלה לא היה שולט בתקשורת) מעביר חוק להקמת ערוץ תקשורת ציבורי, נותן את התקציבים, מפקיד אותו בידייהם של אנשים, ואז אחרי שהוא רואה אנשים שלא באים לו טוב בעין - הוא מחליט לצחוק על הפרנסה של כל העובדים ואומר "הא..רגע..לא בא לי בעצם". כמו ילד קטן שמתלהב מצעצוע, וכשהוא קונה אותו, עוד באריזה, הוא מעקם פנים כי הוא לא נראה טוב אז הוא לא מוכן לפתוח אותו.

"אין לכם(שוב..אל תכליל, אני לא בקבוצה הזאת) יכולת לשנות את ההחלטה או הסמכויות קבועות בחוק לראש הממשלה" - אבל ראש הממשלה כבר החליט להקים. אז למה פתאום לא?

ובכלל התעלמת פה מכל עניין התקשורת במדינה דמוקרטית, שהוא מהות הדיון ("כלב השמירה של הדמוקרטיה") ולקחת את זה בכלל לכיוון לא קשור של שמאל וימין, וזו, אגב, הבעיה הגדולה שמתרחשת במדינה שלנו. שהשיח בארץ הפך להיות כל כך מאוס בקטע הזה.

ואגב אני את הדיון פתחתי כדי להחכים בנושא הזה, אך מאיך שהוא מתפתח הבנתי שאין דברים שלא הבנתי בהקשר הזה ולצערנו המציאות היא כזו..

טיסה נעימה ובטוחה.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

זה זכותו של ראש הממשלה לבטל משהו אחרי ההקמה , מכיוון שהוא לא מרוצה מהתוצאות.
אפילו אני מצפה ממנו את זה. חבל לשפוך עוד כסף אם נבנה משהו לא מתאים לדעתו.

סמל אישי של משתמש
a-t

שליחה על ידי a-t »

CrazyRed7 כתב: הוא נבחר בבחירות דמוקרטיות. מה הבעיה?

גם פוטין וארדואן נבחרו בבחירות דמוקרטיות.
גם הם לא בעלי שליטה של עיתונים או ערוצי תקשורת אבל איכשהו כל ערוץ תקשורת שביקר אותם ניסגר בטענות של ביטחון או אי איזון.
לא יודע אבל זה נשמע לי סיפור מוכר.

שאנשים ימשיכו לקחת את זה לשמאל ימין כמו שפוטין(בוגדים של המערב) וארדואן(מורדים נגד השלטון) עושים בדיוק ולא יבינו איך אנחנו כמו רוסיה כי התקשורת פה מסורסת ע"י ראש הממשלה ואינטרסים כלכלים.

סמל אישי של משתמש
a-t

שליחה על ידי a-t »

yakar כתב:זה זכותו של ראש הממשלה לבטל משהו אחרי ההקמה , מכיוון שהוא לא מרוצה מהתוצאות.
אפילו אני מצפה ממנו את זה. חבל לשפוך עוד כסף אם נבנה משהו לא מתאים לדעתו.
מסכים שלראש הממשלה מותר להתחרט ולוותר וזה חלק מהתפקיד שלו.
אני חושב שהשאלה צריכה להיות האם אתה רוצה שידור ציבורי או לא

אני לדוגמא חושב שחייב להיות גוף שלא יהיה קשור לשום אינטרס כלכלי או פוליטי

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

a-t כתב:
גם פוטין וארדואן נבחרו בבחירות דמוקרטיות.
גם הם לא בעלי שליטה של עיתונים או ערוצי תקשורת אבל איכשהו כל ערוץ תקשורת שביקר אותם ניסגר בטענות של ביטחון או אי איזון.
לא יודע אבל זה נשמע לי סיפור מוכר.

שאנשים ימשיכו לקחת את זה לשמאל ימין כמו שפוטין(בוגדים של המערב) וארדואן(מורדים נגד השלטון) עושים בדיוק ולא יבינו איך אנחנו כמו רוסיה כי התקשורת פה מסורסת ע"י ראש הממשלה ואינטרסים כלכלים.
חחחחח פוטין וארדואן נבחרו בבחירות דמוקרטיות?זה כמו להגיד שבאיראן ובעזה יש בחירות דמוקרטיות.
בחייאת ראבק, אם אין לך מושג לגבי מה הולך ברוסיה אז עדיף שלא תכתוב שטויות.

״התקשורת מסורסת ע״י ראש הממשלה״..כן אה, אותה תקשורת שמסיתה נגד הימין וראש הממשלה בכל הזדמנות, אותה תקשורת שעשתה קמפיין עצום כנגד ראש הממשלה בבחירות האחרונות.

סמל אישי של משתמש
a-t

שליחה על ידי a-t »

CrazyRed7 כתב: חחחחח פוטין וארדואן נבחרו בבחירות דמוקרטיות?זה כמו להגיד שבאיראן ובעזה יש בחירות דמוקרטיות.
בחייאת ראבק, אם אין לך מושג לגבי מה הולך ברוסיה אז עדיף שלא תכתוב שטויות.

״התקשורת מסורסת ע״י ראש הממשלה״..כן אה, אותה תקשורת שמסיתה נגד הימין וראש הממשלה בכל הזדמנות, אותה תקשורת שעשתה קמפיין עצום כנגד ראש הממשלה בבחירות האחרונות.
ראש הממשלה מחזיק בתיק התקשורת ויש לו את המנדט למי לתת זיכיון ולמי לא. לא סתם בכל דירקטריון יושב לפחות מקורב אחד אליו.
אני ימיני ואני ממש לא חושב שהתקשורת מסיתה נגד הימין זה לא מה שהיה פעם שרוב העיתונעים היו בעלי דיעה מסויימת.
כיום ברוב ערוצי התקשורת יש עיתונאים מכל קצוות הקשת בפוליטית והטייה היחידה שיש זה מאינטרסים כלכליים של בעלי השליטה.

הדיון הזה כמו כל דבר כיום מוסט לשמאל ימין אבל שוב אני חושב שהשאלה צריכה להיות האם אתה רוצה שיהיה ערוץ ציבורי או לא?

אני מסכים שבבחירות האחרונות היה סיקור מאוד מגמתי נגד ביבי בעיקר בידיעות אחרונות. ודווקא זה מה שאמור לגרום לרצות ערוץ שיהיה נטול אינטרסים כלכלים ופוליטים.
לכן לא מובן לי המהלך האחרון שבא למנוע ערוץ חדש שלממשלה לא יהיה את האפשרות לקבוע את התוכן בו.

שלח תגובה