שחר של יום חדש או סוף העולם?

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
yakar

Re: שחר של יום חדש או סוף העולם?

שליחה על ידי yakar »

הזוי היה לשמוע את התקשורת שלנו בלילה.
מציגים את כל הטיעונים בעד טראמפ ולמה הוא טוב יותר לישראל. הרבה יותר .
אבל עדיין בלי הסבר ממשי הם רוצים שהילרי תנצח, וראו אותם מתאכזבים בתוצאות.

סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי South Boy »

כמו בכל מקום בעולם, התקשורת מקדמת את האינטרסים שלה על ידי הפחדות ושקרים, וכשהם מפסידים הם פשוט יורדים מהפסים ושורפים את כל הגשרים.
אני לא מתומכי טראמפ, ואני חייב לציין שזאת מערכת הבחירות הכי מביכה שהייתי עד לה אי פעם עם שני נציגים הכי גרועים שיכולתי לחשוב עליהם מכל מפלגה, אבל רצח האופי שעשו לאיש על סמך שמועות לא מוכחות ומסע השמצה שלא מבייש את מסע ההסתה שעשו לרבין בזמנו פשוט מבחיל וחושף שוב את פניה של התקשורת הנאלחת גם בישראל וגם בעולם שלא תבחל בשום אמצעי כדי להעביר את האג'נדה שלה לכמה שיותר אנשים בלי טיפת ממלכתיות ואובייקטיביות.
אני שמח לא כי אני חושב שטראמפ יהיה רייגן הבא, אבל הוא הרע במיעוטו וזה בעיקר משמח אותי ששוב התקשורת ויקירתה המושחתת והצבועה כבר תפרו חליפות בתחילת הערב ועכשיו עפ הפנים בין הידיים.
אגב, יש פחד גדול שאובמה ינסה להעביר החלטות שמשקפות את האג'נדה שלו עד תום כהונתו, עם היבחרו של טראמפ והתגובות של הדמוקרטים זה נראה כאילו הוא יתחיל במדיניות אדמה חרוכה וינקוט באמצעים אגרסיביים כדי לקדם את האג'נדה שלו בזמן שנשאר לו, עד אתמול הוא וחבריו שלא יכלו למצוא מועמדת יותר נורמלית היו דמוקרטיים נאורים וכשהם הפסידו הם עסוקים במסע ההשמצות של "איך יכולתם לבחור בו? הוא כזה נורא ואיום ואני כזה ליברל ודמוקרטי ובעד כולם חוץ ממי שלא הצביע לי".
חדי העין יוכלו להבחין ששני הקמפיינים של שני המועמדים היו אותם קמפיינים אינטרסנטיים ומלוכלכים, זה של טראמפ היה פחות צבוע ובלי מניירות של מדינאי דגול, וזה מה שהעם האמריקאי רצה. נמאס להם מהבטחות שווא וגינונים של מדינאי על שבפועל לא עושים כלום ורק מזיקים.
כמו שלאורך כל הקמפיין התקשורת השתמשה במסע השמצות שברובו חסר בסיס על טראמפ והבועה התנפצה להם ביום הבחירות אני מאמין שלאורך הקדנציה שלו הם ינסו להפחיד את הציבור במלחמות עולם וקריסות כלכליות שטראמפ יוביל את ארצות הברית אליהן, ובסוף הם יראו שהוא לא נורא כמו שעושים ממנו בבחירות. אנשים גם חושבים שברגע שהוא יכנס לחדר הסגול הוא יוכל לנהל את העולם בלחיצת כפתור ולעשות מה שבא לו, זה לא עובד ככה והשינוי לא יהיה אפוקליפטי כמו שאוהבים למכור בתקשורת אחרי שהם מפסידים.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

yakar כתב:הזוי היה לשמוע את התקשורת שלנו בלילה.
מציגים את כל הטיעונים בעד טראמפ ולמה הוא טוב יותר לישראל. הרבה יותר .
אבל עדיין בלי הסבר ממשי הם רוצים שהילרי תנצח, וראו אותם מתאכזבים בתוצאות.
אחי, אני לא חושב שצריך את התקשורת כדי להבין למה רצו שהילרי תנצח..הוא אמר ועשה כל כך הרבה שטויות שזה גורם לך לתהות איך בן אדם כזה יכול לעמוד בראש ארצות הברית. איך בן אדם שלא היה לו ולו שמץ של נסיון בממשל האמריקאי, התקדם עד למועמד לבית הלבן

-אבל- מסתמן שהוא בהחלט יטיב עימנו, עם ישראל, ככה שנחכה ונראה. ואם כבר התקשורת - אני חושב שאולי הם יצאו קצת מכובע הפטריוטים (מי ישמע מתי הם נכנסים אליו) וראו שטראמפ, למרות שעתיד להיות טוב למדינה, עלול לחרב המון דברים אחרים בכלל העולם..

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

The red one כתב: אחי, אני לא חושב שצריך את התקשורת כדי להבין למה רצו שהילרי תנצח..הוא אמר ועשה כל כך הרבה שטויות שזה גורם לך לתהות איך בן אדם כזה יכול לעמוד בראש ארצות הברית. איך בן אדם שלא היה לו ולו שמץ של נסיון בממשל האמריקאי, התקדם עד למועמד לבית הלבן

-אבל- מסתמן שהוא בהחלט יטיב עימנו, עם ישראל, ככה שנחכה ונראה. ואם כבר התקשורת - אני חושב שאולי הם יצאו קצת מכובע הפטריוטים (מי ישמע מתי הם נכנסים אליו) וראו שטראמפ, למרות שעתיד להיות טוב למדינה, עלול לחרב המון דברים אחרים בכלל העולם..
לא יחרב כלום.
התסריטים האפוקליפטיים האלו מתאימים לתקשורת השמאל ולהפחדות של אנשי הרוח.
כולם חכמים בדיבורים עד שהם מתיישבים על ההגה ומתחילים להתיישר.
להזכיר לך מה אמרו על שרון ומה הוא עשה לאחר שנבחר?

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

ForeverRed כתב: לא יחרב כלום.
התסריטים האפוקליפטיים האלו מתאימים לתקשורת השמאל ולהפחדות של אנשי הרוח.
כולם חכמים בדיבורים עד שהם מתיישבים על ההגה ומתחילים להתיישר.
להזכיר לך מה אמרו על שרון ומה הוא עשה לאחר שנבחר?
לא זוכר מה היה עם שרון, אבל דוגמא יותר אקטואלית לדברייך למשל היא ליברמן ושר הביטחון. כמה הוא דיבר לפניי ומה הוא עושה בפועל (תודו שבכלל לא זכרתם שהוא שר הביטחון)

אבל עדיין, זה לא אותו דבר. טראמפ מגיע מנקודת מפתח בעייתית, לטעמי. תפקיד כזה הוא לא תפקיד שניתן להגיע אליו "על הדרך". צריך שיהיה לך איזשהו מושג, איזשהו נסיון בתחום הפוליטיקה האמריקאית. טראמפ הוא איש עסקים ממולח ובנה בעצמו יופי של תכנית ריאלטי, אבל מפה ועד לבית הלבן?

לא מאמין שהעולם ייחרב, אבל אני כן חושב שבשנים הקרובות חלק שלא מבינים "מה הבעיה בטראמפ" יתחילו להבין - ולא בהקשר של ישראל, אלא לכלל העולם.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

The red one כתב: לא זוכר מה היה עם שרון, אבל דוגמא יותר אקטואלית לדברייך למשל היא ליברמן ושר הביטחון. כמה הוא דיבר לפניי ומה הוא עושה בפועל (תודו שבכלל לא זכרתם שהוא שר הביטחון)

אבל עדיין, זה לא אותו דבר. טראמפ מגיע מנקודת מפתח בעייתית, לטעמי. תפקיד כזה הוא לא תפקיד שניתן להגיע אליו "על הדרך". צריך שיהיה לך איזשהו מושג, איזשהו נסיון בתחום הפוליטיקה האמריקאית. טראמפ הוא איש עסקים ממולח ובנה בעצמו יופי של תכנית ריאלטי, אבל מפה ועד לבית הלבן?

לא מאמין שהעולם ייחרב, אבל אני כן חושב שבשנים הקרובות חלק שלא מבינים "מה הבעיה בטראמפ" יתחילו להבין - ולא בהקשר של ישראל, אלא לכלל העולם.
זה כמו שיאיר לפיד היה נבחר לראש ממשלה בבחירות הראשונות שלו.
זה פחות או יותר ההבדל.
אבל משום מה אנשים ממשיכים לדבר על כמה שהוא לא ראוי להיות ראש ממשלה, אבל טראמפ ראוי להיות נשיא...

ושוב אני לא הייתי בעד הילרי ולא בעד טראמפ מבחינתי שניהם גרועים באותה מידה.
אני מתגעגע לבוש.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

תמונה

:מתגלגל מצחוק:

מה שמבאס בטראמפ שמדיניות ההגירה שלו כל כך קשוחה שאם עד עכשיו חשבתי לחזור לארה"ב לאיזה גיחה של כמה שנים אני יכול לשכוח מזה.

סמל אישי של משתמש
adomi

שליחה על ידי adomi »

אם להסתכל על זה מהזווית הישראלית אז התשובה היא שזה לא ממש חד משמעי הבחירה בו.

מצד אחד הוא מוקף ביועצים יהודים פרו ישראלים,הצהיר על מדיניות פרו ישראלית ,אמר שינסה לאכוף ולבקר בדקדוק את ההסכם עם אירן שלא יגיעו לנשק גרעיני ועוד

מצד שני- אמר גם משהו הפוך במהלך הקמפיין -שישתדל להיות נייטרלי בכל מה שקשור למלחמה שלנו עם הפלסטינים, לא נראה שמה שאיכפת לו זה מדיניות החוץ של ארה"ב אלא בעיקר הכלכלה. הבן אדם חי על קפריזות ויש לו אופי מאוד נרקסיסטי כך שבמקרה של פעולה ישראלית שנוגדת לרוחו הוא עוד עלול להתהפך עלינו.
עוד נקודה זה מה שהוא אמר באחד הדיבייטים - הוא אמר שרוסיה ואסד נלחמים בדעאש וזה אינטרס אמריקאי שאסד יישאר בשלטון . על פניו לא אמור להשפיע עלינו אלא שיש צד מאוד מאוד חיובי בכל מה שקשור למלחמה בסוריה בין המורדים לאסד והיא האבדות הקשות של ארגון חיזבאללה שאילולי השקיעה שלו במלחמה שם סביר להניח שהיה מפנה את כוחותיו נגד ישראל. למיטב ידיעתי המדיניות הנוכחית של ארה"ב היא חימוש ותמיכה במורדים באופן לא רישמי וזה מאוד עוזר לנו ההצלחה שלהם כך שאם המדיניות הזאת תשתנה ורוסיה וסוריה יכתשו אותם נפסיד את היתרון המאוד חשוב הזה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

איך בנאדם שלא קשור לפוליטיקה ניהיה נשיא מעצמה?
אין לי מושג לאן זה יוביל אבל זה ממש הזוי בעיניי, ממש ריאלטי

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

אוהב את דונלד מאז שניצח את מכבי בליגה האירופית

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

גם ישראל מעוניינת שאסד ישאר הנשיא בסוריה.

יש לנו אינטרס שנשיא אמריקאי לא ידחוף את עצמו לעניינים שלנו פה. אני בטוח שלא נראה את ההודעות גינוי של אובמה על בניית גן ילדים חדש בהתנחלות.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

yakar כתב:גם ישראל מעוניינת שאסד ישאר הנשיא בסוריה.

יש לנו אינטרס שנשיא אמריקאי לא ידחוף את עצמו לעניינים שלנו פה. אני בטוח שלא נראה את ההודעות גינוי של אובמה על בניית גן ילדים חדש בהתנחלות.
הודעת גינוי?
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 49,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

יהיה מעניין. לא הייתי נכנס ליהודה ושומרון בשנה שנתיים הקרובות.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

רק מלראות את הפרצופים בחדשות 2, זה היה שווה את זה.

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

כרגיל קלישאת ה"חוסר ניסיון", שם זה לא הפריע לטראמפ להיבחר, בארץ דווקא ההפך.
לא מבין מה עושה את זה לבני אדם הדיבור המלוקק,הפוליטי ומלא פוליטקלי קורקט, אבל אני שמח בשביל ארהב שהם החליטו אחרת.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

zivmay כתב:רק מלראות את הפרצופים בחדשות 2, זה היה שווה את זה.

לגמרי.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה