עונת 2017/18 :: ליגת העל, לאומית ושאר ירקות

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: עונת 2017/18 :: ליגת העל, לאומית ושאר ירקות

שליחה על ידי dor69 »

The red one כתב: תזכיר לי מה אלונה הגיבה או עשתה בפרשת ניב זריהן?
פרשת ניב זריהן קרתה לפני החתמתו במועדון, רק ההליך המשפטי הסתיים כשהוא שחקן הפועל באר שבע.
אלונה רואה את המועדון גם כפרוייקט קהילתי ואת כל שחקניו כמחנכים ומודלים לחיקוי. סרטון כזה שהיה מתפרסם חלילה על אחד מהשחקנים שלנו לא היה עובר ללא עונש חינוכי מהמועדון, אני בטוח בזה במיליון אחוז

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

גם האירוע הזה קרה לפני שהוא היה בביתר והתפוצץ כשהוא היה בקבוצה. זריהן הורשע כשהיה בקבוצה. הודה בהכאת הבחורה וככל הנראה זרק לה לפניי הערות מיניות.
אלונה שתקה. מה ההבדל?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אסי, דגים כתב:
מסתדר טוב עם בעלים שהורשע בתקיפת קטין ונסיון לברוח מהארץ בזהות בדויה.
תהיה בטוח שאם קונטה היה שומר על היכולת מהעונה שעברה הוא היה מועמד חזק לכל קבוצה גדולה בישראל, ושם לא זכור לי שיש בעלים "עבריין" שהורשע בשקר כלשהו.

תפסיקו להיות צבועים, בחייאת.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

ForeverRed כתב: תהיה בטוח שאם קונטה היה שומר על היכולת מהעונה שעברה הוא היה מועמד חזק לכל קבוצה גדולה בישראל, ושם לא זכור לי שיש בעלים "עבריין" שהורשע בשקר כלשהו.

תפסיקו להיות צבועים, בחייאת.
לא הבנתי מה הקשר לקונטה, אבל בסדר
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אסי, דגים כתב:
לא הבנתי מה הקשר לקונטה, אבל בסדר
תסתכל על ההודעה שהגבת עליה ותבין.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

The red one כתב: תזכיר לי מה אלונה הגיבה או עשתה בפרשת ניב זריהן?
פרשת ניב זריהן?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
The red one

דר אדום בנשמה כתב:פרשת ניב זריהן?
הגזמת..
https://www.b7net.co.il/article/5144" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

The red one כתב: הגזמת..
https://www.b7net.co.il/article/5144" onclick="window.open(this.href);return false;
לא זכרתי.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

The red one כתב:גם האירוע הזה קרה לפני שהוא היה בביתר והתפוצץ כשהוא היה בקבוצה. זריהן הורשע כשהיה בקבוצה. הודה בהכאת הבחורה וככל הנראה זרק לה לפניי הערות מיניות.
אלונה שתקה. מה ההבדל?
"ככל הנראה"
ההשוואות לזריהן מגוחכות.
מילה כנגד מילה,לעולם לא תדע מה היה שם באמת ומה אמרה אותה בחורה שהביא לו תסעיף.
אם הוא היה מצולם מושך לה בשערות ודופק לה את הראש על השולחן הייתי מסכים איתך.
גם לטיפה בלחי זו סטירה.
ובוא אני אסביר לך שוב הפעם בדרך הקשה למה נראה לי שקשה לך להבין.
עומד בן אדם,מסביבו עוד 3 אהבלים,ממול יושבת בחורה,ככל הנראה זונה.
הבחור לוקח אצבעותיו ומכניס אותם לתוך איבר מינה ומסובב אותם בהנאה,מחייך כמו גריקן קרוע למצלמה ומתנהג כמו אחרון הצ'חצחים שמצלמים עצמם בבוקרשט,קולומביה וכו וכו.
הבחור שחקן כדורגל,לא משנה באיזה קבוצה,יודע בדיוק שדבר כזה יכול להיות מטעמים בתקשורת ועדיין עושה מה שעושה.
עם הזמן נהיה כדורגלן מוכר יותר.
אז מה הוא חשב לעצמו? שלא יחכו לו בפינה?
יש מחיר למה שאתה עושה.
החיים זה כמו כרטיס אשראי,מתישהו מגיע התשלום.
וכל הנסיונות להגן,פאתטיים נ ק ו ד ה.

סמל אישי של משתמש
The red one

הודעה פשוט הזוייה וצבועה.

מצד אחד - ממעיט בערך של מקרה זריהן, שלהזכירך נסגר בבית המשפט, הגיע לרף הפלילי וזריהן הודה בו. "מה אמרה אותה בחורה שהביא לו תסעיף" - הא? הבחורה אולי אמרה משהו שהביא לזריהן את הסעיף?! אז מותר להרביץ לה? אתה באמת כתבת את זה? מה השלב הבא? "לך תדע מה הבחורה לבשה לפני שאנסו אותה?"

מצד שני - מפרשן לי מקרה וראן לפרטי פרטים, בלי שיש לך מושג קלוש מה קרה שם באמת. אם הייתה נערת ליווי אולי הסכימה לכך? האנשים שבסרטון טוענים שיש בידיהם הוכחות חותכות שהבחורה הייתה מודעת למעשים, רצתה ולא התנגדה. טוענים שיש סרטון שני שבה רואים אותה בהכרה, מודעת למעשים ונהנית (לא ראיתי סרטון שני). ואחרי כל זה - המקרה של וראן לא פלילי (כרגע)

אבל היי, בוא נהיה צבועים ונגיד שאצלנו לא היו שותקים קורה כשבעצם אצלנו יש שחקן שהורשע בהכאת בחורה ואלונה לא אמרה כלום ומצד שני מקרה לא ברור לעומקו שאנחנו רוצים לשרוף את השחקן חי ואת המועדון שלא הגיב, כי הוא בקבוצה אחרת וזה מועדון אחר.

בחייך. על מקרה שהגיע לבית משפט והצדדים הגיעו להסכמה בהודאה אתה אומר לי "לך תדע מה היה שם" ועל סרטון של 25 שניות אתה כל כך נחרץ
נערך לאחרונה על ידי The red one ב 16 מרץ 2018, 15:20, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

The red one כתב:הודעה פשוט הזוייה וצבועה.

מצד אחד - ממעיט בערך של מקרה זריהן, שלהזכירך נסגר בבית המשפט, הגיע לרף הפלילי וזריהן הודה בו. "מה אמרה אותה בחורה שהביא לו תסעיף" - הא? הבחורה אולי אמרה משהו שהביא לזריהן את הסעיף?! אז מותר להרביץ לה? אתה באמת כתבת את זה? מה השלב הבא? "לך תדע מה הבחורה לבשה לפני שאנסו אותה?"

מצד שני - מפרשן לי מקרה וראן לפרטי פרטים, בלי שיש לך מושג קלוש מה קרה שם באמת. אם הייתה נערת ליווי אולי הסכימה לכך? האנשים שבסרטון טוענים שיש בידיהם הוכחות חותכות שהבחורה הייתה מודעת למעשים, רצתה ולא התנגדה. טוענים שיש סרטון שני שבה רואים אותה בהכרה, מודעת למעשים ונהנית (לא ראיתי סרטון שני). ואחרי כל זה - המקרה של וראן לא פלילי (כרגע)

אבל היי, בוא נהיה צבועים ונגיד שאצלנו זה לא היה קורה כשבעצם אצלנו יש שחקן שהורשע בהכאת בחורה ואלונה לא אמרה כלום ומצד שני מקרה לא ברור לעומקו שאנחנו רוצים לשרוף את השחקן חי, כי הוא בקבוצה אחרת.

בחייך. על מקרה שהגיע לבית משפט והצדדים הגיעו להסכמה בהודאה אתה אומר לי "לך תדע מה היה שם" ועל סרטון של 25 שניות אתה כל כך נחרץ.
אל תבלבל במוח!
זריהן זה מקרה פלילי שהוא גם הואשם בו.
כאן יש מקרה מצולם ומתועד של אדם טיפש שמתנהג בצורה מבחילה וגם דואג לתעד את זה.
הויכוח איתך הוא ויכוח סרק.
שאל כל אדם והוא יגיד לך שזה אירוע מגעיל.
למדת מילה,"צבוע".
מה הקשר בכלל?
מה מעניין אותי זריהן?
מה לעשות שבעולמנו ברגע שצולמת ותועדת אכלת זרנוק.
למה נראה לך שאם האירוע של אלאור עזריה לא היה מצולם זה היה מעניין למישהו את הקצה?
ברגע שצולמת קח בחשבון שאכלת את כל הלקרדה.
לא מבין את התגובה שלך פשוט הזוי.

סמל אישי של משתמש
The red one

מה זה מה קשר זריהן? תעקוב אחרי הדיון, אתה התפרצת לדלת שלא לך. אני דיברתי בכלל על ההודעה של דור69(כינוי מעניין בהקשר לסיטואציה) שאמר:
"אלונה למשל לעולם לא הייתה עוברת לסדר היום על דבר כזה בין אם יש אשמה או אין"

אז הנה - אלונה עברה לסדר היום על שחקן שלה שהרביץ לבחורה (וזה הוכח בבית המשפט) וקלל בצורה גזענית (וזה צולם). שני דברים שהוכחו והם גם מגעילים ומה שלא תרצה (אחד פלילי, אחד לא) וש"שאל כל אדם והוא יגיד לך שזה אירוע מגעיל"

השורה התחתונה שלי היא פשוט לא להיות צבועים (כן, למדתי מילה חדשה שמתאימה לחלקכם בול). אל תחשבו שאצלנו דברים כאלה היו מתנהלים אחרת, כשאתם באים ויורדים על בית"ר רק כי הם בית"ר.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

The red one כתב:מה זה מה קשר זריהן? תעקוב אחרי הדיון, אתה התפרצת לדלת שלא לך. אני דיברתי בכלל על ההודעה של דור69(כינוי מעניין בהקשר לסיטואציה) שאמר:
"אלונה למשל לעולם לא הייתה עוברת לסדר היום על דבר כזה בין אם יש אשמה או אין"

אז הנה - אלונה עברה לסדר היום על שחקן שלה שהרביץ לבחורה (וזה הוכח בבית המשפט) וקלל בצורה גזענית (וזה צולם). שני דברים שהוכחו והם גם מגעילים ומה שלא תרצה (אחד פלילי, אחד לא) וש"שאל כל אדם והוא יגיד לך שזה אירוע מגעיל"

השורה התחתונה שלי היא פשוט לא להיות צבועים (כן, למדתי מילה חדשה שמתאימה לחלקכם בול). אל תחשבו שאצלנו דברים כאלה היו מתנהלים אחרת, כשאתם באים ויורדים על בית"ר רק כי הם בית"ר.
אני שם כסף שאלונה הייתה מתנהלת אחרת וכמה שאתה רוצה.
מועדון שמדבר על ערכים נורמות וכו ואשה עומדת בראשו לא היה עובר על זה ככה.
ושוב,אדון תחכמוני,ברגע שזה מצולם ומתועד אין לאן לברוח.
אצל ביתר אני לא מצפה לכלום.

סמל אישי של משתמש
The red one

"מועדון שמדבר על ערכים נורמות וכו ואשה עומדת בראשו לא היה עובר על זה ככה" - והנה, יש לך שחקן שהכה בחורה והודה בזה בבית המשפט.

אז אם, לדעתך, אלונה הייתה מתנהגת אחרת אם זריהן היה מצולם מרביץ ולא "רק" שהוא הודה בבית המשפט, אתה לא חושב שיש כאן בעיה?

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

The red one כתב:"מועדון שמדבר על ערכים נורמות וכו ואשה עומדת בראשו לא היה עובר על זה ככה" - והנה, יש לך שחקן שהכה בחורה והודה בזה בבית המשפט.

אז אם, לדעתך, אלונה הייתה מתנהגת אחרת אם זריהן היה מצולם מרביץ ולא "רק" שהוא הודה בבית המשפט, אתה לא חושב שיש כאן בעיה?
אתה בשביל לקדם את התזה שלך משתמש במילה הרביץ.
בשורה התחתונה לא אתה ולא אני יודעים מה קרה שם.
זה שהוא גם יצא חמור זה נכון אבל אין לך את כל העובדות ביד ועשה לי טובה רד מעניין "הבית משפט מצא אותו אשם",צדק תחפש במקום אחר לא בבית משפט.
וכאן המקרה אחר לחלוטין,לא פלילי,אלה מביש.
ואם מועדון עובר על זה לסדר היום אז משהו כאן לא תקין.
וכן,ברור לי שאם המקרה עם זריהן היה מצולם הוא היה חתום עכשיו אולי בבני צ'אללוו מרחובות.
ואתה מספיק חכם בשביל להבין את זה.

שלח תגובה