כדורגל עולמי 17/18

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
delta7

Re: כדורגל עולמי 17/18

שליחה על ידי delta7 »

yedidel כתב:מה שבטוח שהקהל האנגלי משעמם. אפשר לבוא עם ספר למשחקים
היית בקופ באנפילד? משעמם זה לא, השירה של You'll never walk alone ושל Hey Jude מרגשת.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

delta7 כתב: היית בקופ באנפילד? משעמם זה לא, השירה של You'll never walk alone ושל Hey Jude מרגשת.
הייתי
הYOU NEVER WALK ALONE נחמד
בזה זה מסתיים (יש קצת תרועות בגולים, הייתי במשחק של 2-2)

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

yedidel כתב:
הייתי
הYOU NEVER WALK ALONE נחמד
בזה זה מסתיים (יש קצת תרועות בגולים, הייתי במשחק של 2-2)
טוב, אני הרגשתי אחרת לגמרי אבל זה עניין סובייקטיבי כמובן.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

delta7 כתב: טוב, אני הרגשתי אחרת לגמרי אבל זה עניין סובייקטיבי כמובן.
שמעתי טענה שהרבה אוהדים "שרופים" שם מוכרים ניקובים למשחקים הפחות אטרקטיביים בשביל לממן את המשחקים הגדולים.
אנחנו היינו נגד ווסטהאם, אולי באמת במשחקים גדולים האווירה יותר מחשמלת.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

מהטלויזיה נראה שהמשחקים בליגה האנגלית זה כמו קונצרט ובליגה האיטלקית יותר חם

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

שיש כתב:מהטלויזיה נראה שהמשחקים בליגה האנגלית זה כמו קונצרט ובליגה האיטלקית יותר חם
זה דבר ידוע. המשטרה באנגליה נכנסה חזק בתרבות האולטרס שם וניקו את המגרשים מהם כמעט לגמרי. אם אני לא טועה גם אסור להכניס תופים למגרשים באנגליה

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

dor69 כתב: זה דבר ידוע. המשטרה באנגליה נכנסה חזק בתרבות האולטרס שם וניקו את המגרשים מהם כמעט לגמרי. אם אני לא טועה גם אסור להכניס תופים למגרשים באנגליה
תופים?
לקום לא מרשים לך...

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

תופים :מתגלגל מצחוק:
בסאות'המפטון לא הרשו לאוהדי באר שבע אפילו להכניס מגפון או שום דבר שיכול לעשות רעש יוצא דופן.
אין תרבות אולטראס באנגליה אבל האוהדים האנגלים הם האוהדים הכי נאמנים והכי פנאטיים בעולם, אין אומה שחיה את המשחק הזה יותר מהם.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

CrazyRed7 כתב: אתה מודע לזה שסיטי לקחה אליפות בפער של 19 נקודות?אז מה גרם לה לקבל בראש, שוב, בליגת האלופות?
יובה לקחה אליפות במחזור האחרון. בשלבי הנוקאאוט של ליגת האלופות היא לרוב הייתה במקום השני.

תסתכלו קצת על הטבלה לפני שאתם פולטים שטויות של פרימו.
א. כדי להגיע לפער 19 נקודות הם פתחו מאוד חזק לקראת סוף העונה כבר נחלשו, מה לעשות נגמרו.
ב. מאיזה מדינה הייתה הקבוצה שהעיפה אותה?
ג. אז קבוצה מסוימת עפה ב2 משחקים, לשיטתך הליגה הישראלית חזקה מהאיטלקית והאנגלית לא? ב"ש העיפו את אינטר וסאותהמפטון, הפועל ת"א את פארמה וצ'לסי בזמנו, מכבי ת"א עמדה יפה עם ויאריאל אז גם הספרדית שוות כוחות עלינו. שלא נדבר על זה שהכדורגל הקרואטי חזק מהגרמני והברזילאי לפי המונדיאל.
אגב פרימו חושב כמוך מי שמנצח משחק בודד זה אומר שהוא הכי טוב

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לא לא, אי אפשר להגיד שהאנגליות חלשות בליגת האלופות כי יש להן תחרות מטורפת בליגה ואז כשסיטי או צ’לסי שנה שעברה טיילו לאליפות - ולא דיגדגו את תואר האלופות - אז זה בגלל שהם נתנו הכל בתחילת הליגה ובסוף נגמר להם הכוח.
אלה טיעונים של ילד קטן. כל עובדה אתה מסובב כפי שנוח לך במקום להודות שהאנגליות לא מגיעות לכלום באירופה כי הן פשוט חלשות יותר.

לגבי השוואות מטופשות - תחזור אחורה ותראה מי התחיל להשוואת בין ליגות ובין קבוצות. מי ביטל קבוצה שעשתה קצת יותר מכל האנגליות ביחד באירופה בשנים האחרונות ומי ביטל ליגה שבכלל לא ראה ולו משחק אחד בודד.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

CrazyRed7 כתב:לא לא, אי אפשר להגיד שהאנגליות חלשות בליגת האלופות כי יש להן תחרות מטורפת בליגה ואז כשסיטי או צ’לסי שנה שעברה טיילו לאליפות - ולא דיגדגו את תואר האלופות - אז זה בגלל שהם נתנו הכל בתחילת הליגה ובסוף נגמר להם הכוח.
אלה טיעונים של ילד קטן. כל עובדה אתה מסובב כפי שנוח לך במקום להודות שהאנגליות לא מגיעות לכלום באירופה כי הן פשוט חלשות יותר.

לגבי השוואות מטופשות - תחזור אחורה ותראה מי התחיל להשוואת בין ליגות ובין קבוצות. מי ביטל קבוצה שעשתה קצת יותר מכל האנגליות ביחד באירופה בשנים האחרונות ומי ביטל ליגה שבכלל לא ראה ולו משחק אחד בודד.
לא הייתי מאלה שביטלו את איטליה, חושב שרונאלדו עשה בשכל. לא חושב שבאנגליה נמצאת הקבוצה הטובה בעולם רק ציינתי שליגה מבחינת פערים בין הקבוצות, התחרותיות, הקושי, הפיזיות וכו זאת הליגה הטובה בעולם. אתה יכול לחשוב שזה מחשבה של ילד קטן אבל חברות ניתוחי המשחק העולמיות גם חושבות ככה, כולל החברה שאני עובד בה אגב

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

CrazyRed7 כתב:לא לא, אי אפשר להגיד שהאנגליות חלשות בליגת האלופות כי יש להן תחרות מטורפת בליגה ואז כשסיטי או צ’לסי שנה שעברה טיילו לאליפות - ולא דיגדגו את תואר האלופות - אז זה בגלל שהם נתנו הכל בתחילת הליגה ובסוף נגמר להם הכוח.

מה אתה מבלבל בביצים כאילו אתה יושב איתי בספה כל השבוע ויודע מה אני רואה ומה לא.
תלמד להתמודד עם עובדות במקום לתת תשובות מלגלגות כל הזמן.
אתה אוהב את הליגה האיטלקית? זכותך,אבל אל תעשה ממנה מה שהיא לא.
עובדתית הליגה האנגלית תחרותית יותר,חזקה יותר ונצפית הרבה יותר.
ואל תיקח לי את שנה שעברה עם הסיטי כמדד.
יובנטוס עושה את זה כל שנה,שנה שעברה הניעה קצת מאוחר יותר סה טו.
לעיניינו,לא מת על רונאלדו,מאוד הייתי רוצה לראות אותו בליגה האנגלית.
זהו.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

red guy כתב: ג. אז קבוצה מסוימת עפה ב2 משחקים, לשיטתך הליגה הישראלית חזקה מהאיטלקית והאנגלית לא? ב"ש העיפו את אינטר וסאותהמפטון, הפועל ת"א את פארמה וצ'לסי בזמנו, מכבי ת"א עמדה יפה עם ויאריאל אז גם הספרדית שוות כוחות עלינו. שלא נדבר על זה שהכדורגל הקרואטי חזק מהגרמני והברזילאי לפי המונדיאל.
אגב פרימו חושב כמוך מי שמנצח משחק בודד זה אומר שהוא הכי טוב
משחק בודד?
כמה אנגליות הגיעו לטופ 4 של הצ'מפיונס בחמש השנים האחרונות?

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

bs war כתב:
משחק בודד?
כמה אנגליות הגיעו לטופ 4 של הצ'מפיונס בחמש השנים האחרונות?
אתה שוב לא מבין את ההבדל בין ליגה לבין מפעל נוקאווט אז בוא אני אמחיש לך את זה. כמה פעמים ב"ש הגיע לחצי גמר גביע המדינה ב3 שנים האחרונות? כמה פעמים בייתר ים? האם זה אומר שבייתר קבוצה חזקה יותר? רוצה יותר רחוק? כמה גביעים ב"ש זכתה ב20 שנה האחרונות? כמה הפועל ר"ג?

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

red guy כתב: אתה שוב לא מבין את ההבדל בין ליגה לבין מפעל נוקאווט אז בוא אני אמחיש לך את זה. כמה פעמים ב"ש הגיע לחצי גמר גביע המדינה ב3 שנים האחרונות? כמה פעמים בייתר ים? האם זה אומר שבייתר קבוצה חזקה יותר? רוצה יותר רחוק? כמה גביעים ב"ש זכתה ב20 שנה האחרונות? כמה הפועל ר"ג?
כן רק שבצ'מפיונס יש מפגש כפול, פחות סיכוי להפתעות.
בצ'מפיונס כל הקבוצות לוקחות את המפעל הכי ברצינות, בגביע לא תמיד (אצלנו לצורך העניין הוא היה יחסית משני בשנים האחרונות וזה התבטא בהרכבים).

אין עוררין על כך שהליגה האנגלית הכי מעניינת, מותחת ושיוויונית. מבחינת רמת הכדורגל, לא בטוח בכלל שהיא הכי טובה.

שלח תגובה