השקר הגדול של עמותות הסיוע.

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
delta7

Re: השקר הגדול של עמותות הסיוע.

שליחה על ידי delta7 »

אורי אדום בנשמה כתב: בקיצור ולעניין - רוצים לעשות מצווה? תאתרו באופן עצמאי משפחה במצוקה ותנו לה ארגז עם מצרכי יסוד. ככה תרומתם תגיע ליעדה במלואה ולא תאכיל שרלטנים. (ועדיף באופן אנונימי, שזו המעלה הגדולה ביותר במצוות הצדקה, שהמקבל לא יודע מי הנותן)
!!!
גם נאוה ברק בעלם: https://www.globes.co.il/news/article.a ... 1000825484" onclick="window.open(this.href);return false;
וניתן להוסיף כי ישנן עמותות שעוזרות בהתנדבות ומכל הלב, ללא משכורות. גם הן ראויות לכספנו.
נערך לאחרונה על ידי delta7 ב 24 ספטמבר 2016, 15:46, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Totti כתב:טוב, אז עסקתי בנושא בתפקידי הקודם והייתי מאוד קרוב בדעתי לפותח הטופיק, אבל למדתי לא מעט ואני מצליח להבין את הסיבות שמאחורי המשכורות ואנמק.

בשורה התחתונה, הטענה שעלתה על ידי לא מעט גורמים שמכירים את הביקורות הלגיטימיות והם אובייקטים לחלוטין (בכירים במשרד הרווחה ואחרים) היא שפעם העמותות הללו נוהלו בשכר נמוך ואפילו בהתנדבות, דבר שהוביל לאי סדרים קשים, ניהול קלוקל ומעל הכל, קושי ממשי בגיוס אנשים טובים מהשורה הראשונה לנהל גופים עם הון גדול.

לאחר התייעצויות שונות בדרגים הגבוהים ושילוב העמותות וארגונים מובילים במגזר השלישי, הוחלט כי יהיה נכון לתקצב באופן מתגמל את השדרה הניהולית הבכירה ובכך לגייס אליה אנשים איכותיים.

מה לעשות, איכות עולה כסף. מוריניו לא עולה כמו מומי זעפרן והתפוקה שתקבלו מכל אחד מהם שונה ומשתנה.

אז אני בהחלט מקבל ומבין את הבוז לשכר המנופח(שאגב, הוא לא באמת מנופח ביחס למנכ"לים במשק, אבל לא זה העניין), אבל מנגד מבין את הצורך באותו התשלום על מנת למשוך איכות בדרג ממונה ועל ידי כך לצמצם כשלים.

אין צורך להתחיל עכשיו במסכת התפלספויות מיותרת של "ב-300 אלף גם אני מנהל טוב", זה קשקוש בלבוש.

שנוי במחלוקת, אבל מובן לי.
מוצדק, לא מוצדק, אני מעדיף ש-100% מהכסף שאני תורם יגיע לנזקק ולא יזין מנגנון.

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

delta7 כתב: מוצדק, לא מוצדק, אני מעדיף ש-100% מהכסף שאני תורם יגיע לנזקק ולא יז** מנגנון.
אבל ללא המנגנון והעמותות הללו קשה מאוד להגיע לכל המשפחות שבאמת צריכות לקבל.

מסכים עם מה שטוטי אמר, מי שרוצה מנהלים טובים צריך לשלם ועלות מעביד 30k חודשים זה משהו כמו 12 נטו זאת לא משכורת בשמים ולדעתי כל מי שמסתכל על המשכורת של מנכל עמותה כזו או אחרת זו צרות עין לשמה.

כל עוד הוא עושה עבודתו נאמנה אין שום סיבה להתרעם על זה, העמותות האלו עושות עבודת קודש ולאנשים שמנהלים אותה יש משרה מלאה והם צריכים לקבל שכר.

קל לבקר מבחוץ ולהגיד שלא יקבל, אבל הוא יכול ללכת ולנהל במקום אחר ולקבל את אותה המשכורת אם לא גבוהה יותר, מי הגבר שינהל בחינם משרה מלאה עמותה כמו לתת? לא רואה פה קופצים על המציאה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

delta7 כתב: מוצדק, לא מוצדק, אני מעדיף ש-100% מהכסף שאני תורם יגיע לנזקק ולא יז** מנגנון.
אתה מפתיע אותי ידידי המלומד, אני צריך להגיד לך מה אנשים לא איכותיים יכולים לעשות בכסף גדול? זה המקצוע שלך לבדוק שכל גרוש מגיע ליעדו
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Totti כתב: אתה מפתיע אותי ידידי המלומד, אני צריך להגיד לך מה אנשים לא איכותיים יכולים לעשות בכסף גדול? זה המקצוע שלך לבדוק שכל גרוש מגיע ליעדו
:)
ולכן תורם ככל שניתן ישירות לנזקק, מהיצרן לצרכן...
כמו שאורי היציע.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

זה בסדר גמור.
מגיעים היום?
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Totti כתב:זה בסדר גמור.
מגיעים היום?
ברור.
נדבר אחה"צ.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

delta7 כתב: :)
ולכן תורם ככל שניתן ישירות לנזקק, מהיצרן לצרכן...
כמו שאורי היציע.
:כל הכבוד:
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה