מצטרפים ל - ENBL הליגה הצפון אירופאית

פורום הכדורסל של הפועל באר-שבע
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

מצטרפים ל - ENBL הליגה הצפון אירופאית

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שמחים להודיע על הצטרפותנו ל - ENBL הליגה הצפון אירופאית.

בהמשך להודעת FIBA כי לישראל הוקצו 2 מקומות בלבד ליורופקאפ (שלב בתים ומוקדמות) הוחלט בהנהלת המועדון לנסות ולהרשם ל ENBL ולהצטרף לאחת מהליגות המתפתחות באירופה (בעונה האחרונה עירוני נס ציונה השתתפה במפעל והודחה ברבע הגמר על ידי סטרט לובין מפולין).
היום התבשרנו על הצטרפותנו הרשמית, הליגה תשוחק בשני בתים של 8-9 קבוצות כשהארבע הראשונות בכל בית יעלו לשלב רבע הגמר.

הקבוצות שהבטיחו את השתתפותן בליגה עד כה:
לנדסטדה האמרס-הולנד
וולונטרי cso-רומניה
בריסטול פלאיירס-אנגליה
סיגל פרישטינה-קוסובו
ז׳ילונה גורה-פולין
ניוקאסל איגלס-אנגליה
יובנטוס יוטנוס-ליטא
בסקט ברנו-צ׳כיה
סטרט לובלין-פולין
ספרטק פלאבן-בולגריה
טלטאק טאלין-אסטוניה
טרטו יוליקול-אסטוניה
הפועל באר שבע - ישראל

תמונה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: מצטרפים ל - ENBL הליגה הצפון אירופאית

שליחה על ידי CrazyRed7 »

נראה לי כמו בזבוז זמן אחד גדול.
צריך לשים דגש על הליגה, להגיע למקום שמוביל למפעלים אירופאים אמיתיים ולא השטות הזאת.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

CrazyRed7 כתב:
25 יולי 2023, 12:17
נראה לי כמו בזבוז זמן אחד גדול.
צריך לשים דגש על הליגה, להגיע למקום שמוביל למפעלים אירופאים אמיתיים ולא השטות הזאת.
לדעתי דווקא ההשתתפות האירופאית חשובה, בטח למועדון שלא נלחם על תארים בישראל וזאת הזדמנות שלו להילחם על תואר ולצבור ניסיון אירופאי.
בכל מקרה מדובר במפעל איכותי יותר מהליגה הבלקנית. נס ציונה אפילו לא עשתה פיינל פור שנה שעברה.
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 25 יולי 2023, 12:34, נערך 2 פעמים בסך הכל.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

מסגרת נוספת שומרת על החדות של השחקנים ואני מניח שיותר קל למשוך ישראלים/זרים כשאתה משחק במפעל אירופי לא משנה כמה הוא קקיוני.
כמובן שאין לי גרם של מושג מי היריבות אבל לפי המדינות נראה שיש כאן עלייה ברמה מהבלקנית. גם שדרוג ביעדים.

בכל אופן אנחנו לא במקום של לזלזל בשום מפעל. מבחינתי גם לזכות בגביע ווינר סל יהיה כבוד גדול.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

מסגרת נוספת שומרת על החדות של השחקנים ואני מניח שיותר קל למשוך ישראלים/זרים כשאתה משחק במפעל אירופי לא משנה כמה הוא קקיוני.
כמובן שאין לי גרם של מושג מי היריבות אבל לפי המדינות נראה שיש כאן עלייה ברמה מהבלקנית. גם שדרוג ביעדים.

בכל אופן אנחנו לא במקום של לזלזל בשום מפעל. מבחינתי גם לזכות בגביע ווינר סל יהיה כבוד גדול.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

הפועלעולה כתב:
25 יולי 2023, 12:30

הקבוצות הפולניות לוקחות את המפעל ברצינות וזכו בו בשנתיים האחרונות (סטאל אוסטרוב שזכתה במפעל שנה שעברה לקחה סגנות ביורוקאפ עונה קודם, ולוצלאווק שזכתה במפעל לפני שנתיים זכתה ביורוקאפ בעונה הקודמת).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

Sir Alex Ferguson כתב:
25 יולי 2023, 12:29
לדעתי דווקא ההשתתפות האירופאית חשובה, בטח למועדון שלא נלחם על תארים בישראל וזאת הזדמנות שלו להילחם על תואר ולצבור ניסיון אירופאי.
בכל מקרה מדובר במפעל איכותי יותר מהליגה הבלקנית. נס ציונה אפילו לא עשתה פיינל פור שנה שעברה.

1+
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה