הפועל ב"ש - מכבי חיפה - פספוס!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
intertal

הפועל ב"ש - מכבי חיפה - פספוס!

שליחה על ידי intertal »

כמה נקודות לגבי המשחק היום

* קשה לא להרגיש פספוס מהתוצאה לאור ההרחקה , 2 הזדמנויות של 100% גול אני מאוד מאוד מאוכז
* מרקוביץ' היום היה מעולה למרות הגמלוניות שלו הוא יודע לעמוד על המגרש
* אם לא היו הולכים אחורה בסוף המחצית הראשונה לא היינו מקבלים את הגול השטותי הזה הגיע הזמן לשנות פאזה ולבוא במיוחד בבית לתקוף וללחוץ
* איך שהוא ידעתי שיסתיים ב1-1 כאלישע הכניס את אקסברד , סוויסה גוסס עדיף על אקסברד עם ספידים, במקום להכניס את אבולבן לתת עוד מימד של מהירות מכניס לי את גרגמל הזה !
* אני לא מרגיש שהשחקנים עדיין מחוברים ומבינים אחד את השני וזה פוגע משמעותית בזרימה של ב"ש חייבים לעבוד על זה

יש עוד המון אבל בסך הכל הקבוצה עמדה יפה ועוד קצת אמונה ולחץ והיינו מקום 4 :)

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: הפועל ב"ש - מכבי חיפה - פספוס!

שליחה על ידי אדום זקן »

סה"כ משחק לא רע של ב"ש בהתחשב בעובדה שחיפה באו עם רצח בעיניים ורצו להוציא בכוח שלוש נקודות,
צריך להגיד שאנחנו די מסודרים הגנתית רואים קוי הגנה יפים מאוד של הקבוצה ולראייה חיפה כמעט שלא הגיעו לשום מצב...
אבל חסר מי שייקח את הקבוצה קדימה בזמן שהיא צריכה ללחוץ, ופה אמור לבוא לידי ביטוי אוסיאקו שבדיוק בשביל משחקים כאילו הביאו אותו,היום הוא לא פתח ואפילו לא היה אחד החילופים של אלישע,מה שאומר או שהוא חלש מאוד באימונים ואז למה הביאו אותו? או שפשוט אלישע לא מחזיק ממנו ואז גם למה הביאו אותו?
משחק הבא אולי אם אני אלישע שם את פלצוק בחוד נראה לי שהוא די הולך לאיבוד באגף ואנחנו לא מנצלים אותו מספיק,סוארס במשחק ענק וגם אנגובו היה לא רע הגנתית כמובן.
חוץ מזה יש לנו קבוצה שמאוד יהיה קשה לנצח אותה השנה שלא לומר להבקיע מולה ברגע שהשחקנים יתחברו יותר הם גם יבקיעו יותר

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

מה שכן הקבוצה נראית ברמה מאוד גבוהה, המהירות בהתקפות שלנו עוד תהדהד בליגה וגם הקהל אוהב שחקנים מהירים.
לא לדאוג, הנצחונות גם יגיעו והמשחק רק ישתפר... יאלה הפועל!!

סמל אישי של משתמש
הילה חדד
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הילה חדד »

intertal כתב: * איך שהוא ידעתי שיסתיים ב1-1 כאלישע הכניס את אקסברד , סוויסה גוסס עדיף על אקסברד עם ספידים, במקום להכניס את אבולבן לתת עוד מימד של מהירות מכניס לי את גרגמל הזה !
לא שאני לא מסכימה בנוגע לעובדה שאקסברד גרוע, אבל אבולאבן לא היה בסגל. עדיין פצוע.
תמונה

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

מבין את האהבה לגבאי אבל אני עדיין מצפה לגול בכורה בליגה.
משחק לא רע של הקבוצה, אבל דקות רעות בסוף המחצית הראשונה.
נראה שהקבוצה נבנית ממשחק למשחק וממחצית למחצית, בנתניה צפוי לנו משחק קשה מאוד אבל הפעם אין מנוס - חייבים לנצח!
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

במילה אחת שיכולה לסכם את כל המשחק , פספוס.
מחצית ראשונה חיפה שלטה במגרש וכמעט ולא הגענו למצבי הבקעה , מחצית שנייה ב"ש יכלה והייתה צריכה לנצח.
הגנה מצוינת , יש לנו השנה קבוצה מצוינת ..
שנה טובה ושבוע טוב !!

סמל אישי של משתמש
הילה חדד

שליחה על ידי הילה חדד »

ניב כתב:מבין את האהבה לגבאי אבל אני עדיין מצפה לגול בכורה בליגה.
משחק לא רע של הקבוצה, אבל דקות רעות בסוף המחצית הראשונה.
נראה שהקבוצה נבנית ממשחק למשחק וממחצית למחצית, בנתניה צפוי לנו משחק קשה מאוד אבל הפעם אין מנוס - חייבים לנצח!
אפשר כבר להוסיף שבת הבאה ב18:00, איצטדיון ר"ג.

בנוגע לגבאי, סבלנות- הגולים שלו יגיעו.
תמונה

סמל אישי של משתמש
דניב

שליחה על ידי דניב »

דעתו של intertal משקפת במידה רבה את רשמיי מהמשחק מול חיפה, ב"ש יצאה נאיבית, עם מחצית שניה מאוד מאכזבת, כמובן שניתן לקבוצה לרוץ מס' משחקים לפני שנגבש דעה כללית על הסגל שבנה אלישע, אך לפי מה שראיתי היום בוסרמיל במחצית הראשונה הקבוצה נראית כקבוצה עם דגש על עמידה נכונה של השחקנים במגרש, אחרי שער היתרון בפנדל הקבוצה הסתגרה והזמינה את חיפה להתקפות.

מחצית שנייה ב"ש היתה חייבת לכבוש אחרי ששחקן של חיפה הורחק, ב"ש לא הראתה שום עליונות ודומיננטיות על 10 שחקנים של חיפה, שחקני הקישור בקושי סיכנו את שערו של אדרי, מה שגם לוקה ביצירתיות, נאג'ובי עושה רושם של שחקן אפור נטול טכניקה, מילה טובה אולי להגנה שעמדה טוב על המגרש, אולי הייתה נראית אחרת מול הרכב מלא של חיפה, משחק פושר על גבול החלש למגנים דוידזאדה (שלא מראה שום שיפור ביכולת מעונה שעברה) וסבן.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
אהבתי מאוד לראות את העמידה הנכונה של הקבוצה והמשמעת הטקטית.
חיפה החזיקה בכדור ברוב שלבי המשחק אך לא הגיעה לשום מצב מסוכן להוציא את השער.
החוסר בשחקן מרכז שדה שידע להחזיק כדור ולנהל משחק מהאמצע בלטה שוב (בעיקר במחצית הראשונה), שחקן כזה היה משדרג אותנו בצורה משמעותית.
האגף הימני שלנו חייב להיות יותר פעיל, סוויסה וגבאי לא היו מספיק ניידים ודינמיים שניהם מסוגלים ליותר.
גם דיא איכזב, לא היה מעורב מספיק, מרגע שעבר לאמצע הוא נעלם לגמרי.
מרקוביץ' הוא המצטיין שלי.
שיחק נהדר, קבלת ההחלטות שלו במתי לצאת ללחוץ ומתי להישאר מראים על חכמת משחק ברמה גבוהה, המסירות שלו על 50 מטר מדויקות כמו טיל מונחה של צה"ל, מצאנו את התאום של אלונסו :) .

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שותף להרגשת הפספוס או כמו שחבר אוהד מכבי נתניה כתב לי - "אם לא ניצחתם אותם היום לא תנצחו אותם אף פעם".

האווירה הייתה מצוינת היום, בדקות רבות העידוד ביציע היה סוחף, ולמרות זאת הקבוצה לא ניצלה את הדחיפה כדי להשיג את הנקודות.

אי אפשר לקרוא לתיקו מול מכבי חיפה תוצאה רעה, אבל כמו במשחקים מול בני סכנין ובית"ר י"ם, קיבלנו את מכבי חיפה בהזמנה, עם שני הפסדים ותחושה של חוסר ביטחון, עם זר חדש בהרכב (דמאו שרק הצטרף לקבוצה), עם מספר שחקנים חשובים שעדין לא עברו בבקרה (צעירי וקינן) ועם אנדלובו שעלה פצוע, הכל היה מוכן לניצחון ביתי. אבל כמו סכנין ובית"ר י"ם, גם כאן חיפה השיגה את הנקודה היחידה שלה העונה דווקא מולנו.
אפילו כשחיפה היו בעשרה שחקנים לא הצלחנו להשיג את השיווין ולא ניצלנו את ההזדמנויות.

שלוש נקודות מתוך תשע אפשריות כשלפנינו מכבי נתניה (בחוץ), מכבי ת"א (בית) וקריית שמונה (חוץ). לא פשוט בכלל...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אם כבר נתונים, זה היה המשחק ה-15 ברציפות שאנחנו לא מצליחים לנצח את מכבי חיפה. הרצף הכי ארוך שלנו היה 21 משחקים בלי ניצחון מול מכבי ת"א בשנים 1991-2002.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

הניצחון האחרון שלנו על מכבי חיפה שאני זוכר זה בחצי גמר גביע המדינה ברמת גן!
איזו קבוצה הייתה לנו יא אללהההה
תמונה

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

לא נפגוש יותר מכבי חיפה כזו חלשה , צמד בלמים ליצנים היה להם ומגן ימני גרוע (אפרופו מגן ימני , סוף סוף יש לנו כזה , קלימי סבן שאפו ! ) , עכשיו הם מתחזקים בדקל קינן ובראלי ובמפגש הבא מולם זה יהיה הרבה יותר קשה.

דיע סבא לא מתאים לאמצע הוא שחקן כנף שצריך לנצל את המהירות שלו.

החילופים של אלישע היו גרועים , אנג'ובו השחקן הכי חלש במשחק נשאר וקהת שהיה בינוני משהו הוחלף , אח"כ סויסה שבדקה ה60 כבר גמר את המשחק נשאר על הדשא והחיילוף הבא היה פלצ'וק שהיה טוב ועזר בסגירה ההגנתית.
חבל מאוד חבל.
תמונה

שלח תגובה