שתי הקבוצות של הפועל באר שבע

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שתי הקבוצות של הפועל באר שבע

שליחה על ידי yedidel »

אם יש משהו שאני לא מצליח לנתח, זה שיש שתי קבוצות בהפועל באר שבע השנה.

יש את הקבוצה הראשונה. מאורגנת, שולטת בקצב המשחק, אחראית הגנתית שבקושי מגיעים מולה למצבים שלא לדבר על להבקיע. הקבוצה הזאת זקוקה לעוד חלוץ חד בשביל להיות קבוצת צמרת.
הקבוצה הזאת הופיעה מול בית"ר, מכבי חיפה בבית, ק"ש בחוץ, אשדוד בבית, הפועל ת"א עד הגול הראשון והיום עד שער היתרון שלנו.

יש את הקבוצה השנייה. מבולבלת, מסוגלת לחטוף 3 גולים בעשרים דקות מקבוצה מרוסקת, מחזירה יריבות שלא עברו את החצי למשחק, סופגת שערים מגוחכים והשחקנים שלה לא מצליחים להעביר פס פשוט. הקבוצה הזאת מסוגלת לרדת ליגה.
הקבוצה הזאת הופיעה מול הפועל ת"א מדקה 60, מול מכבי חיפה בחוץ מדקה 60, היום אחרי שער היתרון של נתניה, בסכנין אחרי שער היתרון וכו'.

הקבוצה הראשונה מופיעה בעיקר במשחקי הבית. הקבוצה השנייה מופיעה בעיקר אחרי שאנחנו מובילים.
בהחלט תופעה מתסכלת ולא ברורה.

סמל אישי של משתמש
Omer6
Title: משוגע אדום

Re: שתי הקבוצות של הפועל באר שבע

שליחה על ידי Omer6 »

לטעמי הכל מתחיל ונגמר בשני דברים:
אוסיאקו - ברגע שהוא נרדם אפילו לקצת הקבוצה פשוט מאבדת כל סדר, וזה עניין של זמן עד שכלום יהפוך לגול חובה.
קפטן - היו כ"כ הרבה השנה שהתלונות לא מופנות למישהו ספציפי. אבל צריך להיות את הבנאדם הזה על המגרש שיבוא ואחרי גול שאנחנו חוטפים לא להתפרק. ואחרי שאנחנו כובשים גול לא להתלהב יותר מדי ולהפקיר את ההגנה.

ברור שזה תלוי בריכוז (או יותר נכון חוסר ריכוז) של שחקנים, בעייפות, ביום שכל שחקן תופס וכו'..
אבל שני הדברים האלה מאוד בולטים לעין.
הפועל באר שבע ♥

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

לא חושב שהיתה ירידה אישית במשחק של אוסיאקו.
אני חושב שפשוט קשה לנו לשחק שאנחנו מובילים. אולי הלחץ לנצח, לא ברור.

סמל אישי של משתמש
Omer6
Title: משוגע אדום

שליחה על ידי Omer6 »

yedidel כתב:לא חושב שהיתה ירידה אישית במשחק של אוסיאקו.
אני חושב שפשוט קשה לנו לשחק שאנחנו מובילים. אולי הלחץ לנצח, לא ברור.
בהרבה משחקים העונה בלי קשר לתוצאה אמרתי "וואו.. אוסיאקו שחקן".
במשחקים האחרונים אני אומר את זה הרבה הרבה פחות. לצערי הוא נוגע הרבה פחות בכדור, ובכך הוא פשוט פחות משפיע על המשחק.
במקום משחק מרגל לרגל אוסיאקו-ברוכיאן-התקפה-הצטרפות של מגנים,
הרבה מההתקפות שלנו הולכות מהבלמים בכדורים ארוכים לשום מקום. בוא לקבל כדור תהיה בעל בית
הפועל באר שבע ♥

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
בתחילת שנה חשבתי שהירידה לאחור נובעת מהביטחון על משחק ההגנה שלנו.
היום אני חושב שזה נובע יותר מחוסר אמונה בחלק הקדמי.
כלומר, הסיכוי שאם נרד לאחור (לאחר שאנחנו מובילים), נצופף ונצא למתפרצות, לא לקבל גול יהיה גדול יותר מאשר הסיכוי לכבוש שער נוסף אם נמשיך לתקוף (ונשאיר את הסיכוי לקבל גול ממתפרצת מהירה).
המחשבה הזאת נובעת בעיקר על סמך העובדה שבאופן כמעט תמידי המשחק שלנו ב0-0 עולה על זו של היריבה, לאחר שער השיוויון אנחנו לא מצליחים לשחזר את אותה יכולת שקדמה לשער, ואם אנחנו נקלעים לפיגור אנחנו בכלל מתחרפנים ואף מתרסקים טוטאלית.
זה לפחות התיאוריה שלי לגבי משחקי הבית.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אני לא מבין איזה 2 קבוצות את רואה. אני רואה רק קבוצה אחת. בינונית מינוס! קבוצה שהשיגה 20 נקודות מ 51.

לא ירדנו למקום התשיעי אתמול. אנחנו שם כבר הרבה מאוד זמן.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אני חושב שהירידה הזאת אחורה מגיעה ממקום אחר, השחקנים לא סומכים על אג'ידה, הם יודעים שאיתו כל בעיטה מחוץ למסגרת היא 80% גול. וכשקבוצה בפיגור זה לרוב מה שהיא עושה (בעיטות מרחוק).
לשוער הזה יש שתי נקודות תורפה מאוד קשות: יציאה לכדורי גובה ובעיטות מרחוק. כל אחת מהנקודות לבדה הופכת שוער סביר לשוער חלש, כשיש את שתיהן ביחד כבר מדובר על שוער שיכול להוריד את הקבוצה ליגה...

סמל אישי של משתמש
ynwa_80

שליחה על ידי ynwa_80 »

בהחלט ניתן לומר שאג'ידה עד עכשיו הוא לא שוער שמביא נקודות ,אלא בעיקר שוער שלא משרה שקט על ההגנה ועל הצופים
בעיני הוא האכזבה של העונה עד כה

שלח תגובה