ירידת ליגה בדרך?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ניב

Re: ירידת ליגה בדרך?

שליחה על ידי ניב »

הכי מפחיד זה להיות הפועל כפר סבא של אלי אוחנה
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

ניב כתב:הכי מפחיד זה להיות הפועל כפר סבא של אלי אוחנה
אם אני לא טועה, אלי אוחנה הוא זה שהציל את הפועל כפר סבא מירידה אחרי שפיטרו את.... אלישע לוי.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

שמעון א כתב:
אם אני לא טועה, אלי אוחנה הוא זה שהציל את הפועל כפר סבא מירידה אחרי שפיטרו את.... אלישע לוי.
אותו אלי אוחנה שנתיים אחריי הוריד את הקבוצה הכי טובה שהייתה להפועל כפר סבא, עם שחקנים כמו אביחי ידין, וסמואל יבואה שהיה באותו זמן אחד מהחלוצים החמים בליגה (לפניי שהוא נהפך לחלוץ חלש בהפועל תל אביב) ועוד שחקנים שלא היו מביישים קבוצה שרוצה לרוץ לאליפות...
אבל אלי אוחנה הוא מאמן מוכשר אף יותר מאלישע לוי באיך להפוך קבוצה ליורדת בטוחה...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

גיא חניה כתב: העלה אותנו ליגה ממקום 3 בעונה רגילה היינו נשארים עוד עונה בלאומית(קדנציה ראשונה)
אם בית הדין לא היה מוריד למכבי פ"ת נק' אנחנו היינו יורדים ליגה(קדנציה שנייה)
אלישע לוי מאמן מצויין.
שכחת שהכל היה קשור לתנאים שהוא היה בהם, תאר לעצמך מצב שבו למכבי פתח תקווה לא מורידים נקודות, הפועל באר שבע לא משחקת על תיקו מול רמת השרון ונרפה מול הפועל עכו ובסוף נשארת עוד בליגה.
ומקום 3, יכלנו לסיים ראשונים אבל גיא לוי בחר לפתוח עם הרכב משני ביותר במשחק מול הפועל עכו, ככה שאם הוא היה צריך לשחק על כל הקופה הוא היה מצליח ועוד איך.

הוא מאמן איכותי לדעתי ויותר טוב מאלישע לוי וחבל שבכלל ויתרו עליו...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
ynwa_80

שליחה על ידי ynwa_80 »

אני דווקא סומך על קור הרוח של אלישע , זה משהו שגם אפיין את גיא של העונה שעברה - מאוד לא מתלהם וממשיך בדרכו .
מאוד מקווה שיגיע יותר מחיזוק אחד בינואר מכיוון שהקבוצה של השנה רכה מאוד לטעמי ומסוגלת בקלות להסתבך שוב במאבקים מורטי עצבים עד הרגע האחרון

שלח תגובה