ראיון אישי עם צחי מחלוף!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

Re: ראיון אישי עם צחי מחלוף!

שליחה על ידי אדומה דרומית »

באיזה שטויות מתעסקים כאן.
אורי מותק באמת.
זה גנון או מועדון אוהדים? בגלל ששם מוחקים נושאים שיוצאים מכאן אז לא צריך לשים מהקאמלס פה? יאללה.

אני שייכת לכאן אבל לאחרונה יצא לי לכתוב ולקרוא באתר הקאמלס. אני חייבת להגיד לך שיש שם אחלה טופיקים, לרוב יש תרבות דיבור נעימה מאוד ולא חרא כמו שאתה טוען.

עשו משהו יפה, ראיון עם שחקן נוער. למה לא להעלות לכאן? מדובר בראיון עם שחקן הפועל באר שבע, לא עם אוהד שמשתייך לקאמלס.

אתה אורי, בתור אוהד בוגר אמור לשמש דוגמה לילדים שנכנסים לכאן. ומה הם רואים? השתלחויות, דיבור לא יפה והתנהגות שמתאימה לגן של האחיין שלי. תחשוב על זה.

חג שמח

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אדומה דרומית כתב:באיזה שטויות מתעסקים כאן.
אורי מותק באמת.
זה גנון או מועדון אוהדים? בגלל ששם מוחקים נושאים שיוצאים מכאן אז לא צריך לשים מהקאמלס פה? יאללה.

אני שייכת לכאן אבל לאחרונה יצא לי לכתוב ולקרוא באתר הקאמלס. אני חייבת להגיד לך שיש שם אחלה טופיקים, לרוב יש תרבות דיבור נעימה מאוד ולא חרא כמו שאתה טוען.

עשו משהו יפה, ראיון עם שחקן נוער. למה לא להעלות לכאן? מדובר בראיון עם שחקן הפועל באר שבע, לא עם אוהד שמשתייך לקאמלס.

אתה אורי, בתור אוהד בוגר אמור לשמש דוגמה לילדים שנכנסים לכאן. ומה הם רואים? השתלחויות, דיבור לא יפה והתנהגות שמתאימה לגן של האחיין שלי. תחשוב על זה.

חג שמח

יקירתי,

מעולם לא טענתי שאנחנו צריכים לרדת לאותה רמה שיורדים שם בפורום ההוא. לא הייתי גם טוען זאת כעת אלמלא החל כל הדיון בעניין ע"י הגולש 'תומר האדום'. הדברים נאמרו יותר בשביל להגביר את המודעות בעניין, ופחות בשביל שיושמו. ואם תקראי שוב, תראי שאמרתי שדווקא נכון לתת במה לכולם, בכדי להבליט את ההבדלים בין הארגונים. אני אישית לא יכול כלל להיכנס לפורום שם, כי נחסמתי לא מכבר בפעם הרביעית (ללא הצדקה מיותר לציין..), וברגע שהנושא הועלה ע"י גולש אחר, לא יכלתי לשמור בבטן את העובדה שבעוד אנחנו פה נותנים במה לכל האנשים ולכל הדעות, אלו שנהנים מכל זה לא עושים אפילו המינימום הנדרש ונוהגים בצורה מחפירה. תהיי במקומי, ומבטיח לך שגם את תתקשי לשמור בבטן..

תני לאחיך קצת יותר רספקט, במקום סתם לבקר מבלי לדעת הרקע לדברים. בכל אופן, לא התכוונתי שהדיון יתפתח בצורה כזו, ומבחינתי העניין מוצה. חג שמח
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
DoR
Title: עוד נחזור והאדמה תרעד

Re: ראיון אישי אם מחי מכלוף!

שליחה על ידי DoR »

זה שי ! כתב:דור בתור אחד שלא אכפת לי קריזי רד או קאמלס אני לא נרשם לאתר שלכם בגלל דבר אחד הילדודיות ורמת הכתיבה וכל שאר הדברים שואפת ל0
משעמם זה לא מילה מה גם שהדעות של האנשים שם מדברות בלי קשר למציאות בכלל
אני חושב שמבחינתי האתרים הכי טובים ובעל איכות זה הhbs וכאן !
זה שי !
הילדותיות ?
גבר הילדים האלה שהיום מגיבים בקאמלס(שאני אחד מהם) ב'רמת כתיבה ששואפת ל0' כפי שאתה מגדיר,
הם דור העתיד שלך, אלה שיחזיקו לך את היציע בשנים הקרובות ..
אין לנו בעיה לחסום אנשים שלא משתמשים בסימני פיסוק או שלא עברו את גיל העשרה.
אם נעשה את זה הרי נהפוך להיות פורום מתורבת, איכותי ואחד שכיף לגלוש בו לטענתך, לא ?

אנחנו נותנים את במת הכתיבה והגלישה לכל האוהדים מכל גיל אפשרי..
לא יודע.. אולי זה מה שכ"כ חרא, ילדותי ולא איכותי אצלנו .. אולי
;)
תמונה

סמל אישי של משתמש
Haimcohen

שליחה על ידי Haimcohen »

אורי אדום בנשמה כתב:

חיים,

כפרה עליך, אבל הלוואי ואתה היית הבעיה. מבחינתי אתה אחלה גבר ואוהד נשמה, באמת, רק שניתב עצמו לארגון הלא נכון. גם בשאר הפעמים בהם אני ואחרים אמרו מה הם חושבים על הפורום שלכם, תמיד טרחתי לציין ולהדגיש שאתה יוצא דופן, בבחינת צדיק בסדום, ואתה יודע יפה שאני האחרון שמחניף לאנשים, ותמיד אומר מה שיש לי על הלב בלי לעשות חשבון.

תתחיל לפקוח עיניים לגבי מה קורה בפורום שלך, ואז תבין שלא אני ולא אף אחד פה לא מחפש רע ואין בנו שום שנאה. מי שנכווה הכי הרבה, הוא זה שבד"כ גם מדבר. אתה אמנם לא חסמת איש ללא סיבה מוצדקת, אבל אתה לא המנהל היחיד...
ואללה אחי היחסים ביני לבינך מצויינים ואני אוהב אותך אבל זה לא האישו פה, מאוד חורה לי שבכל דבר אתה מוצא את הרע, מאוד חורה לי שאתה ומישל מסוכסכים עם בנאדם מדהים כמו חנן אבוטבול, אני כרגע לא מדבר על אירגונים, לא מדבר על מה כל אירגון מייצג, ומה הדרך שלו ...
אני מאוד מאוד מאוכזב מהעניין שיש אינטריגות וסיכסוכים בינינו לבין עצמנו, כי בסה"כ כולנו חברים ואנחנו תמיד צריכים להישאר כאלה, זה לא ליכוד-מערך, לא חאמאס-פתאח, סה"כ פלגים שונים שאוהדים את הפועל באר שבע, שקווי היסוד שלהם אמנם לא תמיד זהים, אבל בגדול כולנו הפועל באר שבע .
יום כיפור אמנם לא הגיע עדיין ויש עוד הרבה זמן עד שיגיע, אבל חייב לסיים את העניין הזה, ויפה שעה אחת קודם .

שבת שלום ויאללה :סמל הפועל:

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגור האדום »

Haimcohen כתב:
ואללה אחי היחסים ביני לבינך מצויינים ואני אוהב אותך אבל זה לא האישו פה, מאוד חורה לי שבכל דבר אתה מוצא את הרע, מאוד חורה לי שאתה ומישל מסוכסכים עם בנאדם מדהים כמו חנן אבוטבול, אני כרגע לא מדבר על אירגונים, לא מדבר על מה כל אירגון מייצג, ומה הדרך שלו ...
אני מאוד מאוד מאוכזב מהעניין שיש אינטריגות וסיכסוכים בינינו לבין עצמנו, כי בסה"כ כולנו חברים ואנחנו תמיד צריכים להישאר כאלה, זה לא ליכוד-מערך, לא חאמאס-פתאח, סה"כ פלגים שונים שאוהדים את הפועל באר שבע, שקווי היסוד שלהם אמנם לא תמיד זהים, אבל בגדול כולנו הפועל באר שבע .
יום כיפור אמנם לא הגיע עדיין ויש עוד הרבה זמן עד שיגיע, אבל חייב לסיים את העניין הזה, ויפה שעה אחת קודם .

שבת שלום ויאללה :סמל הפועל:
חיים ידידי.
אני לא מסוכסך ולא שונא ולא שומר טינה. לא לחנן ולא לשום אדם אחר.
מצטער שאתה חושב כך.
אני לא אמרתי ולא דברתי לא במילה ולא במשפט בגנותו של חנן.אני אך ורק
ציינתי עובדות שחנן שכח לספר.
גם כיום במידה ונצטרך לשתף פעולה למען העיר והפועל באר שבע אעשה זאת
בשמחה.
אורי ידידי תנתב את האנרגיות שלך למקום של טוב.חאלס לא מעניין מה קורה
במקומות אחרים. תדאג שבמקום שאתה נמצא. אתה עושה את הכי טוב שיש.
שבת שלום חברים.

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

אורי סבבה...

חיים, הופתעתי לטובה לשמוע שיש על מה לדבר (מה שמשתמע מדבריך). הלוואי וניתן יהיה לגשר על התהום שנפערה בין ראשי המחנות וליצור אווירה חיובית יותר.

שבת שלום

סמל אישי של משתמש
זיגרון האלוהים...

שליחה על ידי זיגרון האלוהים... »

פשששששששש לקרוא ולא להאמין.....פשוט שפלות.
במקום להתעסק בכתבה עצמה אתם מתעסקים בעובדה שהיא פורסמה בקאמלס? לאן תגיעו לאן?
אחר כך אנשים אומרים שיש קרע בין אוהדי הפועל ב"ש!
אורי אני מופתע ממך באמת מופתע!
אתה מדבר על ילדותיות? תעשו בדק בית לעצמכם!

סמל אישי של משתמש
Haimcohen

שליחה על ידי Haimcohen »

אדומה דרומית כתב:אורי סבבה...

חיים, הופתעתי לטובה לשמוע שיש על מה לדבר (מה שמשתמע מדבריך). הלוואי וניתן יהיה לגשר על התהום שנפערה בין ראשי המחנות וליצור אווירה חיובית יותר.

שבת שלום
ממה בדיוק הופתעת ? מתישהו שמעת אותי אומר שהמצב הזה הוא אידיאלי ? זה ביזיון גדול שאנחנו מסוכסכים בינינו לבין עצמנו . לא צריך להיות סרט כזה בכלל .

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

זיגרון האלוהים... כתב:פשששששששש לקרוא ולא להאמין.....פשוט שפלות.
במקום להתעסק בכתבה עצמה אתם מתעסקים בעובדה שהיא פורסמה בקאמלס? לאן תגיעו לאן?
אחר כך אנשים אומרים שיש קרע בין אוהדי הפועל ב"ש!
אורי אני מופתע ממך באמת מופתע!
אתה מדבר על ילדותיות? תעשו בדק בית לעצמכם!

לחזור שוב שהדברים נאמרו יותר בשביל להגביר המודעות בעניין ולא בשביל שיישמו בפועל?

ואם את זה מגדיר כשפלות, מה ההגדרה למי שבאמת נוהג כך ואפילו חמור הרבה יותר?...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה