הפינה האופטימית מחזור 19

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: הפינה האופטימית מחזור 19

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

סתיו אלימלך כתב:
תגיד,אוחיון זה פולניה? מתעקש בפינה האופטימית לראות את כל השלילי?
ישבת לבד בחושך וראית הכל שחור? מה נסגר איתך?
אני בסך הכל מציאותי. הניצחון מול קריית שמונה היה נטו בגלל ההקרבה ולא בגלל כדורגל גדול. כפי שראינו אתמול בהפסד להפועל חיפה, אנחנו רחוקים שנות אור מלהציג כדורגל איכותי.
yossi כתב: בס"ד
את אקסברד אני משווה כמובן לאלטרנטיבה שלו, דובב גבאי.
גבאי למרות יכולת חלשה ותרומה כמעט אפסית המשיך לקבל את חולצת ההרכב, אתמול אלישע נתן לאקסברד את הצ'אנס ואני רואה שלא רק לדעתי עידו לקח את הצ'אנס.
אתה חושב שאתמול גבאי היה תורם יותר מאקסברד?
אני לא.
לא רואה טעם לערוך השוואה בין שני חלוצים שאם לא היו בהפועל באר שבע לא היו היום משחקים בליגת העל. אקסברד צריך לספק את הסחורה יחסית לחלוצים אחרים בליגת העל.
Omer6 כתב: וכן משה, אקסברד היה טוב במחצית הראשונה. אז מה אם הוא לא שם שלושער במחצית.
הוא היה מעורב בכל מהלך בהתקפה, הוא רץ ולחץ על הבלמים ותרם למחצית הראשונה המפוזרת של ק"ש,
הוא בעט כמה פעמים לשער, ונתן אופציה לשחק גם על כדורים ארוכים שכשהוא השתלט עליהם ויצר מהם התקפה.
אקסברד לא היה טוב. אופיר נתן לו כדור של 100% גול אותו הוא פיספס. הוא קיבל כדור לבד 16 מטר מהשער ושלח אותו לשמיים. הוא קיבל שני כדורים בתוך הרחבה ומסר אותם בצורה איומה. הוא היה מסורבל לאורך כל המשחק. זה לא טוב. טוב זה חלוץ ששם את הכדור ברשת. טוב זה חלוץ שמבשל גולים. עידו אקסברד הוא לא חלוץ טוב.

שלח תגובה