משבר אמון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
8red

Re: משבר אמון

שליחה על ידי 8red »

RedRock כתב:
אז יאללה, בואו נפוצץ להם כל אימון לפני משחק, נקלל אותם בפנים ונשרוק להם בוז כשהם עולים לכר הדשא.
אתמול ניצחנו, אז זאת בטוח הדרך הישירה להצלחה...לא?
העיקר שהם שמו שלטי גדר מדהימים כדי להביע מחאה.
נו גמרת עם הדמגוגיה ועם לשים לי מילים בפה או עוד לא?
השלטים והאווירה אתמול היו מתבקשים. ואם אוהדים צריכים לעשות את התפקיד של אלישע ואלונה ולנער קצת את השחקנים יום לפני משחק ואחרי מה שקרה בשבועיים האחרונים- אז זה לא פחות עוזר מלעודד אותם גם כשהם משחקים כאילו שהם נמצאים תחת השפעת סמים.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

סתיו אלימלך כתב:עצוב לראות מה שקורה פה. חלק מהאוהדים שלנו מתנהגים כמו גבר מכה
שהאישה צריכה לרצות אותו. זה הדימוי שעולה לי בראש. לא משנה מה תעשה או תגיד- זה ישמש כנגדה.
לא זוכר באיזו קבוצה נוצר מצב כזה שבו השחקנים פשוט פוחדים מהאוהדים שלהם עצמם.
לא זוכר איפה עודדו שחקני בית וקיללו שחקני רכש.אחרי זה נתפלא ששחקנים טובים לא רוצים לבוא אלינו ודורשים סכומים מטורפים.
מכאן ועד לפיתוח עוינות כזאת - לא מבין ולא מקבל.
לא כי אוהדי מכבי תא וחיפה וביתר מתנהגים למופת כשהשחקנים שלהם לא מספקים את הסחורה.
אבל תמשיך להמציא תירוצים בשביל אלונה ובשביל המאמנים שהביאו לנו 84 פחי אשפה עד כה.

סמל אישי של משתמש
Omer6
Title: משוגע אדום

שליחה על ידי Omer6 »

dardasmiley כתב:א. לא ראיתי אותם בבית ולא ראיתי אותם כשחזרו מביה"כ ולא ראיתי אותם אצל אמא בא. שישי. כן ראיתי אותם עם השריקה לסיום שהיו מחוייכים והלכו להתחבק עם שחקני מכבי (רק היה חסר שיבקשו להחליף חולצות)
אתה מוזמן להסתכל בתקציר של ריאל-ולנסיה.
ולנסיה ספגה 5-0 ביתי עוד במחצית, ובסיום המשחק ניתן לראות את השחקנים מתחבקים עם שחקני ריאל.
ביג פאקינג דיל.
רק אצלנו יש כזה אגו בקהל
הפועל באר שבע ♥

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

8red כתב:
לא כי אוהדי מכבי תא וחיפה וביתר מתנהגים למופת כשהשחקנים שלהם לא מספקים את הסחורה.
אבל תמשיך להמציא תירוצים בשביל אלונה ובשביל המאמנים שהביאו לנו 84 פחי אשפה עד כה.
תמשיך לקלל את הקבוצה שלך כשהיא במשבר ולגרום לפיצול בין כוכבי הבית הגדולים לבין שחקני הרכש הגרועים ונראה לאן נגיע.אני לא מספק תרוצים בשביל אף אחד ידידי,רק אומר מה שאני חושב . את הדי.אן.איי שלנו כנראה שלא אשנה, אבל לפחות לא שותק מול מה שנראה לי כהתלהמות והתססה מיותרת כנגד חלק מהשחקנים.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

סתיו אלימלך כתב: תמשיך לקלל את הקבוצה שלך כשהיא במשבר ולגרום לפיצול בין כוכבי הבית הגדולים לבין שחקני הרכש הגרועים ונראה לאן נגיע.אני לא מספק תרוצים בשביל אף אחד ידידי,רק אומר מה שאני חושב . את הדי.אן.איי שלנו כנראה שלא אשנה, אבל לפחות לא שותק מול מה שנראה לי כהתלהמות והתססה מיותרת כנגד חלק מהשחקנים.
לא כולם מקללים.
לקלל זו לא צורה.
אי אפשר לשלוט על 4000 אנשים.
עדין, השחקנים עשו משהו שאסור לעשות.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אופיר חיים בפניה לאוהדי הקבוצה.
מלך.

Ofir Haim

לכל אוהדי הפועל ב״ש היקרים, אני כותב לכם את הסטטוס הזה.
אתחיל בתודה ענקית על אהבתכם הרצופה והמרגשת. זה לא מובן מאילו

כאחד שעבר איתכם דרך כל כך ארוכה ומרגיש שנולדתי בב״ש, ושכל גול שלי הוקדש באהבה וחיבוק עצום אליכם אוהדים יקרים, שכמו לכל שחקן, וכמו בכל תחום, יש לך ימים שאתה יותר טוב, ויש ימים שאתה פחות.
אני חושב שהקבוצה היום נמצאת במצב שהאהבה מכם יכולה באמת להטות את כף המאזניים לטובתה ולניצחונה. זה לא זמן להקניט ולקלל, לכעוס ולמרוד. אחרי הכל, הקבוצה היא קבוצה ולא כשחקנים בודדים זה בדיוק הזמן להראות לשחקנים שהתמיכה בקבוצה היא ללא תנאים אלא מאהבה אמיתית!!!
יש משפט שאומר ״ להצלחה הרבה אבות, והכישלון הוא ייתום״. בואו יחד כולנו נוכיח אחרת.
שחקנים הם בני אדם, ההנהגה המאמנים ,העוזרים והשחקנים הם עם אחריות מטורפת, מהצד אני מתבונן ומבקש מכם, תהיו יותר סלחנים, אם לא בשביל הקבוצה אז בשבילי. קשה לי לראות את הקבוצה מתפתלת כי איננה הצליחה לספק לכם האוהדים המדהימים את היעד המבוקש.
זה לא הזמן לנקום ולכעוס! בואו נתרכז בלחבק ולהגיד להם שלא קרה כלום ויהיו עוד הרבה משחקים לנצח בהם!
אשמח לשמוע שפעלתם בעצתי ושמרתם על הקבוצה עם כל הכאב שלכם.
בואו נוכיח בגרות וככה נעלה את כולם למעלה. שיהיה שבוע נפלא באר שבעים יקרים שלי
אוהב אתכם אהבה גדולה.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

סתיו אלימלך כתב: תמשיך לקלל את הקבוצה שלך כשהיא במשבר ולגרום לפיצול בין כוכבי הבית הגדולים לבין שחקני הרכש הגרועים ונראה לאן נגיע.אני לא מספק תרוצים בשביל אף אחד ידידי,רק אומר מה שאני חושב . את הדי.אן.איי שלנו כנראה שלא אשנה, אבל לפחות לא שותק מול מה שנראה לי כהתלהמות והתססה מיותרת כנגד חלק מהשחקנים.
אני רואה שלמדת טוב מאליק איך לשים לי מילים בפה.
תראה לי איפה רשמתי שצריך לקלל?
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

השחקנים בישראל לא מקצוענים. השחקנים בישראל לוקחים את האהבה של הקהל כמשהו מובן מאליו. האגו של השחקנים בישראל הוא כל כך גדול שאפילו שחקן כמו עודד גביש, שלא קרע זוג נעליים עדין, שלא הביא לנו שום תואר ושלא לבש את המדים של הנבחרת אפילו פעם אחת, מרשה לעצמו לצאת נגד הקהל ולהעביר עלינו ביקורת.
אם היינו באירופה, אז היינו רואים מידי שבוע שחקנים שנותנים הכל במגרש. שחקנים שמגיעים למשחקים מרוכזים. שחקנים שבאים לעבוד בידיעה שכדורגל זאת הפרנסה שלהם ובהערכה לאלפים שמלווים אותם מידי שבוע לכל חור אפשרי. אבל אנחנו לא באירופה.

אגב אירופה, איל ברקוביץ גמר את דרכו בסלטיק אחרי שנכנס לעימות עם האוהדים המקומים. כלומר גם באירופה יש קווים אדומים, ויש דרישה מהשחקנים למקצוענות ודרך מסוימת לפני שהם מקבלים את החיבוק החם של האוהדים.

אז כן, אחרי ששחקנים מסוימים מתנהגים בחוסר מקצוענות אפשר בהחלט לבקר אותם. וכן, אפשר גם להעביר למערכת שהם לא רצוים בקבוצה.
אולי אם עודד גביש היה יודע לקבל ביקורת והיה משתמש בשכל שלו לפעמים הוא לא היה דורך במקום כבר שנים מבחינה מקצועית...

שלח תגובה