אלישע - מאמן? (טופיק משודרג)

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dardasmiley

אלישע - מאמן? (טופיק משודרג)

שליחה על ידי dardasmiley »

אלישע אתה אפס מאופס, אתה המאמן שחתום על ההישג הענק אפס נקודות, אפס נצחונות, אפס שערים. אתה זה שחתום על שיא באשדוד עם עשרה הפסדים רצופים ואתה זה שהפסיד לעצמו את גביע הטוטו!!!
יש לך אפס הבנה בכדורגל, לקבוצה אין שיטה, אין מלחמה. רכים כמו ילדות בגן, מחפשים את הפאול בכל הזדמנות ומוסרים אחורה תמיד העיקר להיפטר מהכדור.
היום הראת כמה שאתה אפס, תפקדת את ברוכיאן בלם(!!!) קדמי, את אקסברד העגלה 50 מטר מהשער. 4 חילופים ולא חשבת לרגע לשנות מערך. הכנסת חלוצים? אז תן להם לשחק כחלוצים למה אתה קובר אותם באגף???
אתה צריך להתפטר ויפה שעה אחת קודם. אין לך מה לתרום להפועל ב"ש! אתה מנסה בכוח להפוך אותנו למועדון קטן שמשחק בונקר ועוקץ בגול.
הביתה!!!!

סמל אישי של משתמש
eitam

Re: אלישע אתה לא מאמן!

שליחה על ידי eitam »

גם אני שותף לביקורות אבל הן מופנות לכל הקבוצה. קצת נסחפת אחי, שב ושתה כוס מים, דברים יראו אחרת (אולי)

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

eitam כתב:גם אני שותף לביקורות אבל הן מופנות לכל הקבוצה. קצת נסחפת אחי, שב ושתה כוס מים, דברים יראו אחרת (אולי)
לא מסכים במאה אחוז. גם אלישע אשם אבל השחקנים פי אלף ממנו. מאמן טוב מאוד שטועה ונופל בקללה שיש על הקבוצה הזאת!

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

מישהו מוכן להסביר לי מה אלישע מוצא באקספח??
גם ימי החסד של אדון גבאי נגמרו...
חלון ההעברות אוטוטו נגמר ובינתיים לא רואים חלוץ נורמלי באופק. בסוף יביאו לפה עוד איזה שבור שיתאים יופי לתקציב...
בנוסף למה לייבש את סבע עד כדי כך שהוא ביקש לעזוב?? ברוכיאן עד כדי כך מככב שיש לנו פריבילגיה לותר על שחקן יצירתי כמו דיא?
הפסקתי ממזמן להבין את המאמן הזה...

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

8red כתב:מישהו מוכן להסביר לי מה אלישע מוצא באקספח??
גם ימי החסד של אדון גבאי נגמרו...
חלון ההעברות אוטוטו נגמר ובינתיים לא רואים חלוץ נורמלי באופק. בסוף יביאו לפה עוד איזה שבור שיתאים יופי לתקציב...
בנוסף למה לייבש את סבע עד כדי כך שהוא ביקש לעזוב?? ברוכיאן עד כדי כך מככב שיש לנו פריבילגיה לותר על שחקן יצירתי כמו דיא?
הפסקתי ממזמן להבין את המאמן הזה...
שיעוף דיא לכל הרוחות.
לא תורם לנו בכלום, ועוד חצי שנה יחזור ללקק לקרויף כדי לקבל שנייה על הדשא. יאללה הביתה.

שיקח איתו את נאסר, גבאי ואקסברד. נמאס לראות אותם. נמאס!!!

בקצב הזה, יביאו יופי של חלוץ שבור שמתאים לליגה הליכטנשטיינית השנייה.

סמל אישי של משתמש
mair369

שליחה על ידי mair369 »

dardasmiley כתב:אלישע אתה אפס מאופס, אתה המאמן שחתום על ההישג הענק אפס נקודות, אפס נצחונות, אפס שערים. אתה זה שחתום על שיא באשדוד עם עשרה הפסדים רצופים ואתה זה שהפסיד לעצמו את גביע הטוטו!!!
יש לך אפס הבנה בכדורגל, לקבוצה אין שיטה, אין מלחמה. רכים כמו ילדות בגן, מחפשים את הפאול בכל הזדמנות ומוסרים אחורה תמיד העיקר להיפטר מהכדור.
היום הראת כמה שאתה אפס, תפקדת את ברוכיאן בלם(!!!) קדמי, את אקסברד העגלה 50 מטר מהשער. 4 חילופים ולא חשבת לרגע לשנות מערך. הכנסת חלוצים? אז תן להם לשחק כחלוצים למה אתה קובר אותם באגף???
אתה צריך להתפטר ויפה שעה אחת קודם. אין לך מה לתרום להפועל ב"ש! אתה מנסה בכוח להפוך אותנו למועדון קטן שמשחק בונקר ועוקץ בגול.
הביתה!!!!
סוף סוף משהוא באתר הזה, שמבין בכדורגל
"בנה" לנו פה קבוצה על טהרת ה"שחקנים" התל אביבים המוגבלים

בחיי שאני מנסה להזכר במשחק אחד טוב שהיה לנו העונה ולא זוכר
כמעט כל הגולים שלנו ממצבים נייחים, בלי אפילו שום נסיון אמיתי לנסות ולשחק כדורגל שאפשרי לצפייה לבני אדם
השיטת משחק היחידי שיש לנו, הוא לנסות ולהתיש את היריב

היום אני עוד שמעתי את אלישע אומר ברדיו - "שבהפועל באר שבע יש צפיות גבוהות"
ואני אומר שהמזל שלו, שיש לו בוסית מטומטמת שהביאה לו את התקציב הרביעי בגובהו בליגה, ובמקום לחייב אותו שכל מקום פרט לרבעייה/חמישייה הראשונה יחשב כישלון חרוץ, היא נותנת לו להתבטאות חופשי בתקשורת שלהיות בפליאוף העליון יחשב "הצלחה".
וזה עוד מבלי להזכיר את היכולת העלובה והמגעילה במהלך כל השנה
ועל נושא ה"בנייה" הדמיונית, אין בכלל מה להרחיב

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

כל מילה בסלע, אלישע לוי הביתה !!!!!
תמונה

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
בחייאת אלישע, נמאס לשמוע היינו אגרסיביים ומחויבים.
אגרסיביות זה טוב אבל מה עם הכדורגל?
אנחנו לא בזירת אגרוף, אני כן רוצים לראות שחקנים יורדים לגליץ', נותנים ספרינט כדי להשיג את המגן וכו'.
אבל אני יותר רוצה לראות דאבל פסים, תנועה נכונה של שחקנים, מתפרצת מהירה כמו שכתוב בספר (והעונה לא הייתה לנו אפילו אחת כזאת), יצירת מצבים מתוך כדורגל קבוצתי ולא הנעת כדור חסרת תכלית.
מה עם זה אלישע?

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

עוד דבר מרגיז זה בעיטות חופשיות וקרנות. כל משחק לפחות שלושה שחקנים שונים מרימים כדור קרן מאותה נקודה!!! מה זאת השכונה הזאת?!?!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אם למאמנים הישראלים היה יושר מקצועי, אלישע לוי היה מכנס מסיבת עיתונאים אתמול ואומר נכשלתי, אני מתפטר.

מאמן שמקבל את התקציב הרביעי בליגה, שמצהיר על פליאוף עליון, ואז מגיע למצב שהוא עולה עם עידו אקסברד כחלוץ בהרכב הפותח שלו צריך להבין לבד שבניית הקבוצה שלו הייתה לקויה ושהוא נכשל.
מאמן שכל החלק ההתקפי שלו בנוי על התפוקה של שחקן אחד (תומר סוויסה, שגם הוא רק עם שמונה שערים, תפוקה טובה אבל לא מספיקה כדי להביא קבוצה לפליאוף העליון באופן עצמאי) ובלי שום שטף במשחק או תוכנית משחק התקפית, חייב להסיק את המסקנות.
מאמן שמחתים בינואר את גזל, כשיש לו כבר את סוארס ואוסיאקו, כלומר יש לו כבר שני שחקנים שטובים הגנתית אבל לא מסוגלים לתרום התקפית, הוא מאמן בלי חזון, מאמן מקובע שמחפש רק איך להרוס במקום איך לייצר.
מאמן שבמקום לבנות שחקנים לעתיד מחפש רק למלא את הקבוצה בסותמי חורים (קהת, סבע, והבה, סבן) הוא לא רק מאמן ללא ראיה לעתיד, אלא גם מאמן שבונה בהווה קבוצה לא רעבה.

אלישע לוי נכשל בבנית הקבוצה, אלישע לוי נכשל בניהול הקבוצה, אלישע לוי נכשל בחיבור הקבוצה לקהל, אלישע לוי צריך להסיק את המסקנות ולפנות את מקומו.

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

אלישע לא צריך להתפטר. אנחנו צריכים להיות קצת פחות היסטריים.
צריך להיפרד מסוארז שתוקע לנו את המשחק, להביא חלוץ(למה לעזאזל מחכים? החלון תיכף נסגר),
להיפרד לשלום מאקסברד ורועי קהת האנמיים, להחזיר את פלצ'וק לכושר ומהר ולתת למאמן להמשיך ולעבוד!
אני הייתי מצהיר כבר עכשיו שאלישע ממשיך גם בעונה הבאה.
אולי אני רואה דברים אחרים,אבל בכמה וכמה משחקים העונה,ראיתי כדורגל טוב כמו
שלא ראיתי הרבה שנים אצלנו.יש צוות מקצועי טוב, יש כושר גופני לא רע בכלל ובכלל,
אבל בכלל, אין מזל( 3 פנדלים מוחמצים בצרורות).
ניצחנו את קרית שמונה בשיניים. צריך לעטוף את הקבוצה ביום ראשון מול חיפה ואז ,הצלחה בגביע
מול הפועל ת"א תביא אנרגיות אחרות לגמרי.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

צריך לפוצץ את האימונים ולעשות מקסימום רעש תקשורתי כולל מחאות עידוד וקללות, הכל מותר, הכל חוקי, הכל לגיטימי כדי להעיף אותו מכאן, ויפה שעה אחת קודם. עם אלישע לוי אנחנו יורדת בטוחה... אלישע הוא לא המאמן להוציא אותנו מהמצב שהוא הכניס אותנו אליו... הקבוצה שלו נראית רע, שבעה, חלשה ורכה... אלישע הוא בלוף תקשורתי ובלון נפוח שככל שהזמן עובר מתנפח עוד ועוד וכשהוא יתפוצץ לנו בפנים זה יהיה בצורה קשה

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

dardasmiley כתב:צריך לפוצץ את האימונים ולעשות מקסימום רעש תקשורתי כולל מחאות עידוד וקללות, הכל מותר, הכל חוקי, הכל לגיטימי כדי להעיף אותו מכאן, ויפה שעה אחת קודם. עם אלישע לוי אנחנו יורדת בטוחה... אלישע הוא לא המאמן להוציא אותנו מהמצב שהוא הכניס אותנו אליו... הקבוצה שלו נראית רע, שבעה, חלשה ורכה... אלישע הוא בלוף תקשורתי ובלון נפוח שככל שהזמן עובר מתנפח עוד ועוד וכשהוא יתפוצץ לנו בפנים זה יהיה בצורה קשה
לך תשתה משהו, נראה לי שאיבדת את זה לגמרי.

העיקר שאתה רוצה את ניר לוין... חחחחחחחחחחחחח

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

לא יעזור. כל מאמן שתיתן לו יד חופשית לעשות מה שהוא רוצה בלי לקבוע חוקים וכללים, ולהראות לו מה מדיניות המועדון, מתחיל "להתפזר" ולעשות שטויות.

אלונה חייבת להבין את זה מהר כי אנחנו בדרך ללאומית.

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

dardasmiley כתב:צריך לפוצץ את האימונים ולעשות מקסימום רעש תקשורתי כולל מחאות עידוד וקללות, הכל מותר, הכל חוקי, הכל לגיטימי כדי להעיף אותו מכאן, ויפה שעה אחת קודם. עם אלישע לוי אנחנו יורדת בטוחה... אלישע הוא לא המאמן להוציא אותנו מהמצב שהוא הכניס אותנו אליו... הקבוצה שלו נראית רע, שבעה, חלשה ורכה... אלישע הוא בלוף תקשורתי ובלון נפוח שככל שהזמן עובר מתנפח עוד ועוד וכשהוא יתפוצץ לנו בפנים זה יהיה בצורה קשה
תגיד לי אתה מסטול או מה יש לך ?
אין שום מאמן בחוץ שיותר טוב מאלישע.

אז בגלל שהפ' חיפה ניצחו מגול עצמי התפוצצת ? תירגע.
משחק עם 3 החמצות ועוד החמצת פנדל..משחק שהיה ביד והפסדנו אותו בהערכה משער עצמי זה ללא ספק מאכזב.

בזמן האחרון אנחנו באמת לא נראים טוב..אבל אני סומך על אלישע שיביא חלוץ ברמה ושעוד נתחרה על פליאוף עליון.

שלח תגובה