"אחרי הגול הראשון - זה יתפוצץ"

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הילה חדד
Title: קרייזי-רד

Re: "אחרי הגול הראשון - זה יתפוצץ"

שליחה על ידי הילה חדד »

נדב סגרון כתב:א
ולא הילה דובב ממש לא ברמה מעל עידו תפסיקי כבר, הוא שחקן בסדר ואני מאוד אוהב אותו אבל לא צריך להגזים שחלוץ רואה דשא יותר מהגנן בגן הבהאים וכובש 3 שערי שדה באינספור מצבים אי אפשר להגיד שהוא רמה מעל מישהו מצטער.

ושוב גם אני כועס על עידו על החטאות ועוד יותר על דובב ובמיוחד על הקבוצה שעכשיו אנחנו 5 ינמים לפני סגירות חלון העברות ועוד לא הביאו חלוץ , אבל אני חושב שבסך הכל יש לנו קבוצה נהדרת, נאיבית, חסרת מזל אבל קבוצה וזה כבר שיפור משנים קודמות .

ועוד דבר מתי המועדון הזה יהיה חכם ויביא פסיכולוג שיעזור לשחקנים להתגבר על הנאיביות ף או מאמן חלוץ (אופיר חיים) שילמד את החלוצים קצת בסיס בקיצור מתי המועדון הזה יתנהל כבר בצורה נורמלית ויידע לזהות את הבעיות שלו ולתקן אותם ?
מצטערת נדב, אני אתעקש שהם לגמרי לא באותה הרמה. אקסברד יכול לעשות תנועה בגן השעשועים, הוא לא שחקן כדורגל.

דובב, שחקן.

וכבר טחנתי את זה אבל אין מה לעשות, באמת זה מה שאני חושבת. העובדה שדובב מחמיץ הרבה זה רק בטחון.

אם היה לידו שחקן שיתן לו את הבטחון (אם כבר הזכרת.. אז בדיוק כמו שהיה לקדוסי את אופיר חיים) הוא היה פורח.
תמונה

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

נדב סגרון - יש אוהדים שהם חושבים שהם יודעים הכל.. והם עם ראש בקיר ולא יעזור מה שתגיד הם יחשבו ככה.

דובב עם כל האהבה אליו..ובאמת הוא בנאדם טוב.. יש לו מהירות ויש לו גם טכניקה לא רעה אבל בוודאות אפשר להגיד שאין לו סיומת.
זה לא עניין של ביטחון ולא נעליים.. מילא זה היה משחק אחד-שניים..אבל זה כל העונה!!!!!!!!!
שיש לך 4 שערים מתוך 20 משחקים.. ומתוכם עשרות מצבי הבקעה שהוא החמיץ..ללא ספק אפשר להגיד שכרגע הוא צריך לעלות אולי כחלוץ שלישי.

אני אהיה הכי מאושר אם הוא באמת יצליח להכניס שערים כמו מכונה..הלוואי..אבל זה לא נראה באופק.

סמל אישי של משתמש
הילה חדד

שליחה על ידי הילה חדד »

gate5 כתב:נדב סגרון - יש אוהדים שהם חושבים שהם יודעים הכל.. והם עם ראש בקיר ולא יעזור מה שתגיד הם יחשבו ככה.

דובב עם כל האהבה אליו..ובאמת הוא בנאדם טוב.. יש לו מהירות ויש לו גם טכניקה לא רעה אבל בוודאות אפשר להגיד שאין לו סיומת.
זה לא עניין של ביטחון ולא נעליים.. מילא זה היה משחק אחד-שניים..אבל זה כל העונה!!!!!!!!!
שיש לך 4 שערים מתוך 20 משחקים.. ומתוכם עשרות מצבי הבקעה שהוא החמיץ..ללא ספק אפשר להגיד שכרגע הוא צריך לעלות אולי כחלוץ שלישי.

אני אהיה הכי מאושר אם הוא באמת יצליח להכניס שערים כמו מכונה..הלוואי..אבל זה לא נראה באופק.
יאללה שחרר בחור, עשר פעמים אמרת שאנחנו עם ראש בקיר. זה לא ישתנה אם תגיד את זה בפעם ה-11.

ורק בטחון יחזיר לדובב את הסיומת.

שבוע טוב.
תמונה

סמל אישי של משתמש
נדב סגרון

שליחה על ידי נדב סגרון »

הילה אני גם אוהב את דובב לא פחות ממך ,אבל את מגזימה מה לעשות?
ושוב זה לא שאני מבין גדול בכדורגל אבל מבחינת תנועה של חלוץ עידו יכול לעשות שיעורים לדובב ולתומר באמת.
ושוב אני גם היית מעדיף חלוץ יותר חד מעידו ויותר מהיר אבל זה מה יש ומה לעשות שהוא על המגרש הקבוצה מגיעה ליותר הזדמנויות את לא יכולה להתעלם מזה, גם אני לא יודע למה זה אבל זה עובדה הקבוצה יותר טובה איתו. בנוגע לחדות ולסיומת שלו אל תשכחי שעד לפני שני משחקים הוא שיחק 40 דקות העונה בניגוד לתומר ולדובב שלהם אין שום תירוץ . ושוב לא חייב לאהוב את עידו גם אני לא מת עליו אבל חייב לכבד אותו אין מה לעשות נותן מלחמה ועבודה כל משחק שלא נדבר על זה שנגד קריית שמונה הוא שיחק עם לסת שבורה חצי שעה כי לא היה חילוף אותי הוא קנה אין מה לעשות אני אוהב אנשים שעובדים קשה, אני יכול למשל לתת לך דוגמה מהיום : היה כדור טועה בחצי שלנו מטר מבוריכאן במקום שבו קשר צריך להיות , מי שבא ולקח את הכדור ומנע מתפרצת היה עידו ממש לא בוריכאן !!!!
תמונה

סמל אישי של משתמש
הילה חדד

שליחה על ידי הילה חדד »

נדב סגרון כתב:הילה אני גם אוהב את דובב לא פחות ממך ,אבל את מגזימה מה לעשות?
ושוב זה לא שאני מבין גדול בכדורגל אבל מבחינת תנועה של חלוץ עידו יכול לעשות שיעורים לדובב ולתומר באמת.
ושוב אני גם היית מעדיף חלוץ יותר חד מעידו ויותר מהיר אבל זה מה יש ומה לעשות שהוא על המגרש הקבוצה מגיעה ליותר הזדמנויות את לא יכולה להתעלם מזה, גם אני לא יודע למה זה אבל זה עובדה הקבוצה יותר טובה איתו. בנוגע לחדות ולסיומת שלו אל תשכחי שעד לפני שני משחקים הוא שיחק 40 דקות העונה בניגוד לתומר ולדובב שלהם אין שום תירוץ . ושוב לא חייב לאהוב את עידו גם אני לא מת עליו אבל חייב לכבד אותו אין מה לעשות נותן מלחמה ועבודה כל משחק שלא נדבר על זה שנגד קריית שמונה הוא שיחק עם לסת שבורה חצי שעה כי לא היה חילוף אותי הוא קנה אין מה לעשות אני אוהב אנשים שעובדים קשה, אני יכול למשל לתת לך דוגמה מהיום : היה כדור טועה בחצי שלנו מטר מבוריכאן במקום שבו קשר צריך להיות , מי שבא ולקח את הכדור ומנע מתפרצת היה עידו ממש לא בוריכאן !!!!
נתחיל בזה שאין לי שום אהבה מיוחדת לדובב, אגב. אני פשוט חושבת שהוא יודע לגשת לכדור ויודע לשחק כדורגל. יכול להיות שאקסברד מאוד רוצה ומתאמץ וכל מה שתגיד, אני לא רואה איך זה מתבטא על המגרש. אתה רואה תנועה? אני רואה גמלוניות. שחקן 2 מטר בקושי מצליח להוריד כדור גובה ולשמור עליו. הוא לא לרמה שלנו לדעתי. זה הכל. וכן, אתה צודק. רצון לפעמים חשוב מהיכולת (ר"ע אורן ניסים) אבל זה נחמד כשאין אלטרנטיבות, במקרה הזה חלון ההעברות לא נגמר ומבורך מאוד החלוץ מראסינג.
תמונה

שלח תגובה