יאללה תסתמו לי את הפה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

Re: יאללה תסתמו לי את הפה

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

8red כתב:מקווה שזה מה שהם יעשו.
ועדיין לא ברורים לי כמה דברים, כמו למשל איך מעדיפים את עידו אקספח על יינון ברדה למשל, ולמה אי אפשר לתת להם במה אצלנו, אחרי שכבר החתימו אותם על חוזה ארוך טווח ואחרי שועקנין כן הוכיח את עצמו במדי הבוגרים.
תגיד,ינון ברדה הוא חבר שלך או מה? מאיפה שלפת אותו פתאום?

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

לא חבר שלי ולא מכיר אותי או אני אותו.
הוא נבחן אצל אלישע,ואני חושב שהיה מקום להשאיר אותו בתור חלוץ רוטציה במקום אקספח.
אגב:
" ינון ברדה ממשיך להיבחן ומותיר רושם חיובי.
בקבוצה מבירת הנגב מרוצים מההשתלבות של השחקנים הצעירים ומקווים שהעונה הם יעשו את קפיצת המדרגה גם בליגה. הקשר הצעיר פיראס עוואד עושה רושם מעולה כשגם יוסף אבו לאבן, ירדן אבוחצירא ושמעון לוגסי עושים רושם מצוין באימונים האחרונים."
https://www.one.co.il/Article/202532.html" onclick="window.open(this.href);return false;
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

ואתמול בלאומית, שמעון לוגסי פותח בהפסד נס ציונה.
ירדן אבו-חצירא לא שותף בניצחון של יבנה.

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

השטות האמיתית היתה להישאר בלי מגן שמאלי מחליף....

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

סיכום חודש ראשון:
איציק ועקנין - שני משחקי ליגה, בראשון הוחלף במחצית (ניצחון 1-0 על מכבי יבנה), בשני נכנס בדקה ה54 (הפסד 2-0 לנצרת עילית). 90 דקות במשחק גביע בתבוסה 5-0 לרעננה.

ירדן אבו-חצירא (שמשום מה רשום בהתאחדות כמשה אבו-חצירא) - שלושה משחקי ליגה, בראשון הוחלף בדקה ה63 (ניצחון 2-1 על ראשל"צ), בשני הוחלף בדקה ה67 (הפסד 1-0 ליבנה), בשלישי נכנס בדקה ה56 (ניצחון 4-0 על אחי נצרת).

שניהם עדיין עם שורה סטטיסטית ריקה.

סמל אישי של משתמש
הילה חדד

שליחה על ידי הילה חדד »

yedidel כתב:סיכום חודש ראשון:
איציק ועקנין - שני משחקי ליגה, בראשון הוחלף במחצית (ניצחון 1-0 על מכבי יבנה), בשני נכנס בדקה ה54 (הפסד 2-0 לנצרת עילית). 90 דקות במשחק גביע בתבוסה 5-0 לרעננה.

ירדן אבו-חצירא (שמשום מה רשום בהתאחדות כמשה אבו-חצירא) - שלושה משחקי ליגה, בראשון הוחלף בדקה ה63 (ניצחון 2-1 על ראשל"צ), בשני הוחלף בדקה ה67 (הפסד 1-0 ליבנה), בשלישי נכנס בדקה ה56 (ניצחון 4-0 על אחי נצרת).

שניהם עדיין עם שורה סטטיסטית ריקה.
מביך שאתה בכלל בודק את הסטטיסטיקה שלהם כשהיום או בזמן האחרון בכלל, כל שחקני הרכש שלך נראים כמו בלרינות בקרקס.
תמונה

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

הילה חדד כתב:
מביך שאתה בכלל בודק את הסטטיסטיקה שלהם כשהיום או בזמן האחרון בכלל, כל שחקני הרכש שלך נראים כמו בלרינות בקרקס.
בדיוק... תתחיל לבדוק את הסטטיסטיקות של האפסים הפחים שמשחקים פה ותיראה שהם יותר גרועים.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
Omer6
Title: משוגע אדום

שליחה על ידי Omer6 »

הילה חדד כתב:
הוא לא מודד אותם ביחס לאחרים.. לא ביחס לשחקנים שיש פה, ולא ביחס לשחקנים שיש בבארסה.

ואגב- כמו שאתם שופטים את השחקנים שמשחקים פה כ"בלרינות בקרקס" בגלל שחסרים להם מספרים,
אל תעשו הנחות ל"תינוקות סורוקה" בעמודה הזאת.
הפועל באר שבע ♥

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אין שום בעיה לבחון את היכולת של הצעירים בהשאלות שלהם. רק אני חושב שראוי לעשות את הבדיקה בסוף העונה. הם הגיעו לקבוצות שלהם רק בינואר, כשהקבוצות כבר רצות ביחד, כשהסגל כבר מגובש, כשהם שחקנים צעירים שמגיעים רק עד סוף השנה, ככה שקשה לשפוט אותם כרגע...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הילה חדד

שליחה על ידי הילה חדד »

עומר, המשוואה שלי היא פשוטה.

כאשר האיכות זהה (נניח) , לטוב ולרע- אין לי סיבה למיקור חוץ על פני תוצרת מקומית. לא מבחינה כלכלית, לא מבחינת מדיניות ולא מבחינת החזון של המועדון.

כשהגיעו לפה שחקנים כמו אופיר חיים, מליקסון וכדו'- אף אחד לא התלונן.

אבל כשיש לך את אקסברד חלוץ, אפילו (ואני אומרת אפילו כי אתם נורא אוהבים לא לפרגן לסורוקאים) יוני אוזן לא יכול להיות גרוע יותר. תאמין לי.

ויכוח מאוס, תישארו בעמדות שלכם אם זה עושה לכם טוב על הנשמה. העיקר להראות שהם לא מצליחים בחוץ. כי אצלנו? הכל פיקס.
תמונה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הילה חדד כתב:עומר, המשוואה שלי היא פשוטה.

כאשר האיכות זהה (נניח) , לטוב ולרע- אין לי סיבה למיקור חוץ על פני תוצרת מקומית. לא מבחינה כלכלית, לא מבחינת מדיניות ולא מבחינת החזון של המועדון.

אבל כשיש לך את אקסברד חלוץ, אפילו (ואני אומרת אפילו כי אתם נורא אוהבים לא לפרגן לסורוקאים) יוני אוזן לא יכול להיות גרוע יותר. תאמין לי.

ויכוח מאוס, תישארו בעמדות שלכם אם זה עושה לכם טוב על הנשמה. העיקר להראות שהם לא מצליחים בחוץ. כי אצלנו? הכל פיקס.
העניין הוא שבליגה הלאומית השחקנים שיש לך יהיו הרבה יותר טובים מאלא שנמצאים כבר בליגה הלאומית, ואם בלאומית הם לא מצליחים אז למה שהם יצליחו בליגת העל?
זה מחשבה פשוטה.
קחי את ההרכב שלנו בליגה הלאומית עולה בהליכה, אבל ירדן אבוחצירא, לוגסי ואיציק וקנין לא עושים יותר מדיי בליגה הלאומית אז בליגת העל הם יעשו משהו יותר טוב מגזל, קלמי סבן וחבריו?
אז כן הם יכולים להיות חלק מהסגל הרחב אבל לבנות עליהם הרים וגבהות לא הייתי בונה.
כל מי שאושאל מבאר שבע והצליח חזר בסופו של דבר, אלא שלא הצליחו גם לא היו שווים מספיק ויכול להיות שאלישע רואה דברים שאנחנו לא רואים בגלל מטען הרגשות שיש לנו כלפיי שחקנים שגדלו בסורוקה...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

דר אדום בנשמה כתב:העניין הוא שבליגה הלאומית השחקנים שיש לך יהיו הרבה יותר טובים מאלא שנמצאים כבר בליגה הלאומית, ואם בלאומית הם לא מצליחים אז למה שהם יצליחו בליגת העל?
זה מחשבה פשוטה.
קחי את ההרכב שלנו בליגה הלאומית עולה בהליכה, אבל ירדן אבוחצירא, לוגסי ואיציק וקנין לא עושים יותר מדיי בליגה הלאומית אז בליגת העל הם יעשו משהו יותר טוב מגזל, קלמי סבן וחבריו?
כל מי שאושאל מבאר שבע והצליח חזר בסופו של דבר, אלא שלא הצליחו גם לא היו שווים מספיק ויכול להיות שאלישע רואה דברים שאנחנו לא רואים בגלל מטען הרגשות שיש לנו כלפיי שחקנים שגדלו בסורוקה...
בס"ד
הכוונה של הילה (ותקני אותי אם אני טועה) שאם זה כישלון וזה כישלון- אז היא תעדיף להיכשל עם שחקן שגדל פה במועדון מאשר עוד שחקן שבא מהמרכז.
אם תיקח את הסגל הנוכחי ותחליף את קהת באבוחצירא ואקסברד באוזן לא היית נמצא במקום גרוע יותר מבחינה מקצועית.
מבחינה כלכלית היית חוסך הוצאות על שני שחקני רכש, ואת אותו הכסף שחסכת היית יכול להשקיע במשכורת גבוהה יותר של שחקן בעמדה x ובכך להביא שחקן איכותי יותר ובכך להתקדם מבחינה מקצועית.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

דר אדום בנשמה כתב:העניין הוא שבליגה הלאומית השחקנים שיש לך יהיו הרבה יותר טובים מאלא שנמצאים כבר בליגה הלאומית, ואם בלאומית הם לא מצליחים אז למה שהם יצליחו בליגת העל?
זה מחשבה פשוטה.
אתה מדבר כאילו המציאות היא פוטבול מנג'ר. תקח שחקן X, שים אותו בקבוצה Y, ואם הנתונים שלו טובים הוא יצליח, ואם לא אז לא.
אתה יודע מה זה עבור שחקן צעיר לעבור באמצע השנה לקבוצה שכבר רצה, שהיא כבר מגובשת מבחינת סגל השחקנים, בטח ובטח בידיעה שאתה נמצא בה רק עד סוף השנה, גם אם היא משחקת בליגה נמוכה יותר?
עד שאתה מתגבש עם השחקנים, עד שאתה מכיר את כולם מבחינה אישית ומקצועית, עד שאתה מכיר את הקבוצה, העונה כבר נגמרת. בטח ובטח אם אתה שחקן צעיר, כלומר שחקן בלי מעמד, לא מוכר, אחד שבא רק עד סוף השנה, וכל זה בעונה הראשונה שאתה באמת משחק כדורגל בבוגרים.

ידידאל הוא אנטי שחקני בית. הדעה שלו היא שאם אתה לא בניון לא מגיע לך צאנס בבוגרת. אתה צריך מהעונה הראשונה לבלוט מעל כולם, כשהשחקן אמור להיות כמו רובוט, לקפוץ בדרך מעל כל הקשיים של שחקן צעיר, כמו השינוי מהנוער לבוגרים, המשחק מול קהל גדול, הלחץ לעמוד בציפיות, בלי לעבור שום תהליך באמצע. ידידאל לא מבין בכלל שברוב המועדונים הגדולים בעולם בונים צעירים באופן הדרגתי ולא מצפים מהם להוביל את הקבוצה מהיום הראשון בבוגרים.
כהוכחה הוא נותן את ה3-4 צעירים הכי מוכשרים שגדלו בכדורגל הישראלי בשנים האחרונות (סולליך, זגורי וכיוצא בזה) שהצליחו במקומות אחרים גם כשלא קיבלו צאנס בקבוצות המקוריות שלהם.

שחקנים צעירים בונים לאורך זמן ובאופן הדרגתי. נותנים להם מקום קבוע ברוטציה. נותנים להם טעימות קבועות בבוגרים, כאן הם פותחים בהרכב, כאן הם עולים כמחליפים, אבל הדקות הם קבועות. לא מנחיתים שחקנים בעמדות שלהם, לא מעלימים אותם לתקופות ארוכות ואז מצפים מהם לניסים ונפלאות. אצלנו לוטם זינו, היחידי מבין שחקני הבית שמקבל מקום מסוים ברוטציה, מקבל דקות במשחק מסוים, ואז שבועיים הוא לא משחק. שוב יש תקופה של משחקים שהוא מקבל דקות, ואז שוב נעלם למספר שבועות. ומי מקבל במקומו את הדקות? קהת שמושאל מהנוער של מכבי ת"א וגזל שעבר את גיל ה30.

במקום לבנות את זינו אנחנו בונים את קהת. במקום להפוך את זינו לחלק קבוע ברוטציה אנחנו חוסמים את הדרך שלו עם שחקנים כמו קהת ועם גזל. אחרי זה כשזינו יקבל דקות, עוד חודש או חודשיים כניראה שהעונה תגמר ולא יהיה לנו על מה לשחק, יגידו למה הוא לא חד, יגידו שהנה זינו קיבל את הצאנס והוא לא מוכיח את עצמו. ואז שוב ידידאל יקפוץ ויגיד הנה עוד שחקן באר שבעי שקיבל את הצאנס ונכשל.

כשלקבוצה תהיה מדיניות ברורה של שיתוף צעירים, כשאלישע ידע בקיץ שיש שחקן בשם לוטם זינו שבונים עליו, כלומר הוא מקבל הזדמנות אמיתית לאורך זמן, בעמדה שלו לא מנחיתים חמישה שחקנים בעונה (אוסיאקו, סוארס, אנג'ובו, קהת, גזל), אז נוכל באמת לשפוט את הצעירים ואז גם נוכל באמת לבנות כאן צעירים שיהיו את הבסיס שלנו שנים קדימה.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

הילה חדד כתב:עומר, המשוואה שלי היא פשוטה.

ברמה העקרונית יש צדק בדבריך, אממה? כשמשה מדבר על הנושא הטעון הזה הוא מגחיך את הטיעונים שלו ויוצר אנטיגוניזם מטורף. בשבילו כישלון של שחקן רכש זה או אחר הוא רק תירוץ. יש לו בכלל פרצוף להגיד על מישהו פה שהוא אנטי שחקני בית בלה בלה בלה? התובנה לפיה ימשיך לגמור את ההלל על שחקני הבית גם אם יובילו אותנו לאבדון ברורה כשמש. דוגמא בולטת להתנהלות הזו היא הסיקור שלו את קבוצת הנוער שנמצאת כעת בסרט מלחמה. זר לו יקרא את הפוסטים שלו, עוד יחשוב שהיא מוליכה בבטחה את הליגה.. ככה זה שמדווחים רק על נצחונות :roll:
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
הילה חדד

שליחה על ידי הילה חדד »

לא רלוונטי הוויכוח הזה מול משה.

לא מעט אנשים כאן מאוד מתאמצים להוכיח שזה נכון והגיוני לשחרר בכל שנה את כל שחקני הבית ולהביא פח במקומם.

יתכן וזה מגיע ממקום של לשכנע את עצמם שזה נכון ויתכן שסתם הם אנטי.

כך או כך, זה עדיין טופיק מביך להקפצה בטח ובטח אחרי היכולת של הקבוצה שלנו.
תמונה

שלח תגובה