אלישע - מאמן? (טופיק משודרג)

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

Re: אלישע - מאמן? (טופיק משודרג)

שליחה על ידי גיל שגיב »

משה אוחיון כתב:
בבקשה :

1 טביעת אצבע חד משמעית במשחק ההגנה הקבוצתי ! שים לב, שליש (!) מהשערים שספגנו היו בשלשה ארבעה משחקים ובעיקר נגד הקבוצות הגדולות, רק העונה אנחנו עדים למשחק הגנה של כל מערכי הקבוצה כולל החלוצים.

2. שתי נצחונות חוץ ? נכון, אבל לצד זה הרבה תוצאות תיקו כולל כאלה שמעידים על אופי ונחישות (2:2 בעכו לאחר פיגור 2:0) שלא לדבר על טעויות שופטים לרעתינו שגם אם היו טעויות לטובתינו הרי שלא ניתן לומר שיש איזון ואני זוכר הרבה טעויות שהכריעו משחקים נגגידנו כמו בשבת האחרונה....

3. עידו אקסברד, זה עוד נסיון של אלישע לבחון באופן אמיתי ורציני כל שחקן בסגל, בדיוק כפי שנתן לגבאי לרוץ הרבה משחקים מבלי שכבש ככה הוא מנסה עם אקסברד, זה לגיטימי ונכון גם לעונה הבאה שככה נוכל לדעת מי ראוי שישאר וממי רצוי להפרד.

4. התקדמות מקצועית ? תתפלא אבל דווקא אילוז עשה שינוי חיובי ומשחק ההגנה שלו השתפר, דוידזאדה עשה שיפור והכנסת הכדורים שלו השתפרה מאוד.

5. בקיץ נאלץ להחליף לפחות ארבעה עד חמישה שחקני סגל שזה פחות בהרבה ממה שנאלצנו להחליף בתחילת העונה הזו וגם בעונות שעברו.

6. שחקני בית - זינו החל מהלך התקדמות ושולב כמחליף וגם כשחקן הרכב ואז נפצע (רבים טועים ולא יודעים שגזל נכנס ישירות להרכב רק בעקבות פציעתו של זינו) כנ"ל לגבי אבו לבן שנפצע, מעבר לזה אני לא רואה כשרונות מבטיחים שהיה חובה לשלב אותם לראיה כל המושאלים לא מככבים בלאומית וזה אומר לא מעט.

7. תתפלא אבל נהניתי בלא מעט משחקים ואפילו בכאלה שהפסדנו או עשינו תיקו כמו התיקו מול בית"ר בוסרמיל.

8. המיקום בטבלה איננו הצלחה והוא אפילו אכזבה מסויימת אבל לנוכח האילוצים שפרטתי בתגובתי הקודמת זה מצב סביר מינוס ובטח לא גרוע.

ובכלל משה, תקשיב גם לאלונה, שחקנים ישראלים טובים לא רוצים להגיע לכאן, זרים איכותיים באמת עולים המון כסף המצב הנוכחי בשלב זה הוא הרע במיעוטו, המצב ישתפר בעתיד כאשר שחקנים צעירים מוכשרים באמת אבל מוכשרים באמת ! ולא מוכשרים במקום לידתם בלבד (סורוקה) יפרצו ויוכיחו יכולת כמו דוידזאדה, עד אז נדשדש במרכז הטבלה עם פזילה לכיוון השישיה המובילה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

גיל,

1. אז הבנת שטעית בקשר לכמות המשחקים ששמרנו בהם על שער נקי העונה, ועכשיו הטענה שלך היא שלמרות שאנחנו ההגנה התשיעית בטובה בליגה, יש טביעת אצבע בנושא ההגנתי?
מרקוביץ' ודוידזאדה הם היחידים ברביעה האחורית שצריכים לפתוח בהרכב שלנו גם בשנה הבאה. אג'ידה, בן שאנן, גביש, סבן, אילוז, לא מספיק טובים להיות שחקני הרכב.
זאת השורה התחתונה של ההגנה שלנו העונה. לא קרוב ללהיות מספיק.

2. היית במשחק בעכו? כי אני הייתי. לא היה שם שום אופי אלא יותר מזל משכל. מהמשחקים היותר חלשים שלנו העונה.
אנחנו חלשים מאוד בחוץ השנה, זאת עובדה. 2 ניצחונות ב12 משחקים זה מאזן עלוב. דיברת על תוצאות תיקו? אז יש לנו 2 ניצחונות, 4 תוצאות תיקו ו6 הפסדים במשחקי החוץ, 10 נקודות מתוך 36 נקודות אפשריות זה מאזן של קבוצה שנלחמת נגד הירידה.

3. אתה קורא מה שאתה רושם? עידו אקסברד הוא לא שחקן חדש שהגיע רק בינואר והיה צריך לקבל "תקופת מבחן". עידו אקסברד זה שחקן שכבר היה כאן בעונה שעברה והיה כאן מאז היום הראשון של אלישע בקבוצה. מזכיר לך שאלישע כבר הודיע לאקסברד שברגע שהוא מחתים חלוץ בינואר הוא משוחרר מהקבוצה.
ונגיד ואלישע חשב שאלקסברד מגיעה הזדמנות (שזה כשלעצמו מלמד על הבניה הלקויה של חולית ההתקפה שלנו), מאז שחזר לקבל דקות ב18/12 עברו חודשיים במהלכם הוא כבש שער אחד ב13 משחקים! על מה ולמה מגיעה לו חולצת ההרכב הראשון?

4. אופיר דוידזאדה לא עשה שיפור משמעותי במשחק שלו. עדין יש לו עליות וירידות ביכולת. הוא עדין לא מיתג את עצמו כיותר מפורספקט מצוין. ההרמות שלו הם עדין לא באיכות הנדרשת (כמה בישולים יש לאופיר השנה?).
אילוז באמת נותן עונה טובה. מצד שני, הוא עדין ברוטציה עם סבן בעמדת המגן הימני, כלומר גם אילוז שהתקדם העונה לא התקדם מספיק כדי לפתור את הבעיה שלנו באגף ימין.
שורה תחתונה, אין התקדמות אישית של שחקנים תחת אלישע.

5. ארבעה עד חמישה? אתה רציני?
אג'ידה, בן והבה (חוזר לקריית שמונה), בן שאנן, עודד גביש (אם לא יסכים להפוך לשחקן ספסל), קלמי סבן, סוארס, ברוכיאן (נגמר ההשאלה), רועי קהת (חוזר למכבי), רביד גזל, עידו אקסברד, דובב גבאי ונאסר (שכבר בקיץ הקודם רצה לעבור לאירופה).
אני ספרתי 12 שחקנים שאולי נצטרך להחליף. אם רוצים באמת לבנות קבוצה שתרוץ לצמרת.

6. אתה ממשיך לא לדייק בעובדות (ואני עדין). גזל נכנס להרכב לא בגלל פציעה של לוטם אלא בגלל החלטה מקצועית של אלישע. אולי שכחת, אבל לוטם זינו נכנס במחצית בבלומפילד.
אבו לאבן עוד לפני הפציעה היה החלוץ החמישי ברוטציה (סוויסה, פלצ'וק, גבאי ואקסברד לפניו). אולי שכחת את גביע הטוטו בתחילת העונה כשפלצ'וק וסוויסה היו פצועים, מי שפתחו בהרכב היו גבאי ואקסברד כשאבו לאבן עולה כמחליף של אקסברד.
בקשר לשחקני הבית, אלישע נפל כאן ובגדול. במיוחד בעונה שבה השאלנו ילדים ממחלקות הנוער של קריית שמונה ומכבי ת"א.

7. תן לי רשימה של משחקים שנהנית בהם השנה? מבחינתי היה מדובר ברבע שעה במשחק X עשרים דקות במשחק Y כשבשאר הזמן אנחנו לא משחקים כדורגל ששווה פליאוף עליון.
קח לדוגמא את המשחק מול הפועל ת"א, אומנם שיחקנו טוב מתחילת המחצית השנייה ועד לפנדל של הפועל ת"א בדקה ה78, אבל מה היה לפני ואחרי? במחצית הראשונה היינו קטסטרופה, ואחרי הפנדל נעלמנו לחלוטין מהמגרש ולא הזכרנו את הקבוצה שלפני הפנדל. כלומר אם מדברים על דקות נטו, שיחקנו 32 דקות של כדורגל טוב מול הפועל ת"א ו60 דקות של כדורגל רע, רע מאוד אפילו בחלק מהזמן.

8. המיקום בטבלה והמרחק הנמוך יחסית מהפליאוף התחתון הוא אכזבה נקודה סימן קריאה.
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 26 פברואר 2013, 18:48, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

משה אתה אומר את מה שאתה רוצה להשמיע ולא את האמת.
גם אני הייתי במשחק בעכו ואתה מתכוון אולי לעכו היה יותר מזל משכל, כן? שער עצמי מביש ביותר של גביש ועוד איזה שער מצחיק שקיבלנו משום מקום.. אז זה שהשוונו בדקה ה90 לא אומר שהיה לנו מזל יותר מהם.

לגבי השחקנים - אקסברד, קהת, גזל, סוארס, בן והבה, אג'ידה, קלמי.

7 השחקנים האלה יעזבו ובמקום יביאו חלוץ ברמה, קשר ברמה ושוער + בלם ברמה. זה מה שאתה צריך.

אתה בוחר לראות הכל שחור ואז אתה מאמין לעצמך..וזאת הטעות שלך.
ובמקומך אם אתה רוצה שבאמת אנשים יתייחסו לתגובות שלך ברצינות תכתוב בתמציתיות ולא 3123123123 מילים..אחרי דקה לערך אין כח לקרוא.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ועכשיו לנקודה שאני רוצה להרחיב עליה והיא למה אני בדעת מיעוט בנוגע לאלישע למרות שהקבוצה לא עומדת ביעדים שהמאמן וההנהלה הציבו בקיץ.
אני חושב שהעובדה שהקבוצה מצליחה יותר במשחקי הבית (הרבה יותר למעשה), היא זאת שמונעת מאלישע את הביקורת.
את היכולת העלובה במשחקי החוץ השנה רוב הקהל לא ראה. לא מעט ממשחקי החוץ שבהם הצגנו יכולת עלובה, משחקים כמו סכנין, הפועל רמת גן, נתניה, התרחשו במשחקים בלי שידור כשרוב הקהל שלנו לא ראה את המשחק.
וגם אלה ששודרו (כמו ה0-0 מול הפועל חיפה, ההפסד 2-0 למכבי חיפה והתבוסה למכבי ת"א) לא מעבירים באמת את אותם התחושות שאתה חווה באיצטדיון. להיות בבלומפילד מול מכבי או לראות את המשחק בבית, הרגשה אחרת לחלוטין. בטח במגרשים הרחוקים כשיש לך אחרי המשחק את הנסיעה הארוכה הביתה.
אם המצב היה הפוך, כלומר היינו עם 2 ניצחונות בית השנה ודווקא בחוץ היינו צוברים את הנקודות, המצב היה שונה.
מה שהקהל הגדול שלנו רואה הוא את משחקי הבית, ושם היכולת שלנו היא טובה יותר, שם קצב צבירת הנקודות שלנו טוב יותר, ולכן, עבור אלה שממעטים לנסוע למשחקי חוץ, ההרגשה כלפי הקבוצה היא אחרת.

מי שצריך הוכחות שינסה להיזכר מתי התחיל המשבר הראשון שלנו העונה, מתי הייתה נקודת השבר עם האוהדים. זה קרה בהפסד הביתי למכבי נתניה. בפעם הראשונה העונה שהפסדנו בבית, בפעם הראשונה העונה שהאוהדים ראו במשחק בית את הקבוצה משחקת את הכדורגל שהיא לרוב משחקת במשחקי חוץ. דווקא אז הייתה נקודת השבר כי הרוב הגדול של הקהל, זה שלא בא למשחקי החוץ, ראה לראשונה את מה שמי שנוסע למשחקי חוץ רואה באופן קבוע.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

גיל, אני הייתי כמעט בכל המשחקים של הפועל באר שבע העונה. אני לא מצליח להביון ממה נהנת כ"כ.
יש לנו את ההתקפה החלשה בליגה, והגנה שעם כל הכבוד לשיפור מסויים, עדיין אי אפשר לקרוא לזה "הגנה חזקה". רחוק מזה.

הלוואי ויהיה נס ונצליח לנצח את שני המשחקים שנשארו לפלייאוף וניכנס לפלייאוף העליון. הלוואי!
אבל אני, אישית, מאוד מאוכבז. ציפיתי להרבה יותר מאלישע. לדעתי הוא אטום ומקובע. (סוארס ואג'ידה בהרכב כל העונה - זה דוגמא טובה לאטימות שלו).

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

אז ככה משה, כדי שלא תבין חלילה שדבריך נכתבים לשווא...אציין כי יש הרבה דברים עליהם אני מסכים איתך מיחד, אולם אינני מקבל את המסקנה שלך שאלישע אמור לסיים את דרכו.

תבין, אם נדמה את הקבוצה שלנו לתלמיד, אזי מדובר בתלמיד בעל פוטנציאל להצליח בלימודים, רק שכבר כמה שנים למרות החלפת מורים פרטיים ומאמצים מרובים של ההורים התלמיד נכשל בלימודיו.....ואז מגיע מורה פרטי חדש, (אלישע) התלמיד יותר קשוב,ישנו שיפור בציונים במבחנים, הוא כבר לא נכשל בכולם אלא אפילו עובר כמה בציונים סבירים....ההורים עדין לא מרוצים שכן יש עוד הרבה מה לשפר ע"מ לממש את הפוטנציאל הקיים אבל הם עדים לשיפור ההדרגתי ומבחינתם זו חצי הכוס המלאה שבהתמדה והשקעה לצד הכוונה תמשיך ותתמלא....

אז כן, יהיו כאלה שיגידו להורים "המורה אלישע לא מביא את הבן שלכם להישגים שהוא מסוגל להגיע אליהם, אל תסתפקו בציון 65 במטמטיקה או 70 באנגלית, יש לכם ילד שפחות מ 90 זה בגדר כשלון בשבילו, תביאו מורה אחר....."

ואני אומר להורים, רגע, אל תשכחו את העבר ואת שפע המורים בשנים האחרונות (המאמנים במקרה שלנו) עכשיו יש מורה שכבר משיג משהו, תנו לו להמשיך ואולי יחד איתו לנוכח הכימיה הטובה שנוצרה בינו לבניכם ולבין התלמיד ההישגים עוד יגיעו....

ועוד דבר, אתה מבטל את עניין החיזוק האמיתי שאלישע רצה וייעד לקבוצה, וזו טעות שלך.

שחקן כמו ראדי שהיה על סף חתימה ואם לא ההצעה המפתה ממכבי אז באר שבע זו האופציה הבאה שהוא היה בוחר, החיזוק הזר בינואר שאם לא הרשלנות של הסוכן שהבטיח שהכול סגור מבלי לבדוק כמו שצריך (כן,גם לאסי יש בזה אשמה) אז עם שני השחקנים הללו מי יודע איך היינו נראים היום ואני לא מדבר על עוד שניים שלשה שחקנים ישראלים שאלישע רצה וסרבו להגיע.....הרי אי אפשר להאשים מאמן בזה שהוא נאלץ להסתפק במה שיש גם אם התקציב גדול.

הרי אם אדם נופל ממטוס לאי בודד ומוצא באי מטמון של מטבעות זהב....מה ניתן כבר לעשות עם האוצר הזה באי בודד ???
ואם לא הבנת, מה כבר ניתן לעשות עם התקציב הגדול אם השחקנים הטובים באמת לא רוצים להגיע ??

אז מחתימים את מי שמסכים.....ומה לעשות שזה במקרה הטוב שחקן בינוני פלוס ובמקרה הגרוע בינוני מינוס....

זה מה יש משה, ולא יעזור לנו כמה שנתלונן.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

שמעון א כתב:גיל, אני הייתי כמעט בכל המשחקים של הפועל באר שבע העונה. אני לא מצליח להביון ממה נהנת כ"כ.
יש לנו את ההתקפה החלשה בליגה, והגנה שעם כל הכבוד לשיפור מסויים, עדיין אי אפשר לקרוא לזה "הגנה חזקה". רחוק מזה.

הלוואי ויהיה נס ונצליח לנצח את שני המשחקים שנשארו לפלייאוף וניכנס לפלייאוף העליון. הלוואי!
אבל אני, אישית, מאוד מאוכבז. ציפיתי להרבה יותר מאלישע. לדעתי הוא אטום ומקובע. (סוארס ואג'ידה בהרכב כל העונה - זה דוגמא טובה לאטימות שלו).
נהנתי מהמשחק הקבוצתי, בעיקר משחק ההגנה של כל מערכי הקבוצה.
נכון קיבלנו רביעיה פה וחמישיה שם.....וזו חצי הכוס הריקה, אבל במרבית המשחקים בקושי הגיעו מולנו למצבים.
לשם המחשה שמעון, אני אתן דווקא דוגמא של הפסד שבו נהנתי ואפילו מאוד !!! משחק הגביע מול הפועל תל אביב......
הרי אם לא יום ענק,מדהים,חריג,מיוחד במינו.....שתפס השוער של תל אביב....אנחנו מסיימים את המשחק ב-90 דקות בתוצאה 6-2 או אם תרצה אז 6-3......לטובתינו כמובן.

איך אפשר היה שלא להנות ממשחק כזה עם שפע הזדמנויות, החמצות מסמרות שיער שלנו לצד הצלות מרהיבות של השוער שמינגד....אז המזל היה בעוכרינו.....אבל לזה בדיוק אני מכוון ומתכוון,כאשר הקבוצה מראה שהיא מסוגלת ורק מזל או יכולת פנומנלית של שוער העתיד של נבחרת ישראל (תרשום ותזכור, השוער הזה ישחק בחו"ל תוך מקסימום 4 שנים ובקבוצה גדולה).

אין מה לעשות, המזל הוא כמו רולטה, פעם איתך ופעם נגדך.....אבל מי שמתמיד ביכולת בסוף גם יגיע לתוצאות.
אני מאמין שאלישע המנוסה כבר הפנים באילו נקודות הוא שגה, הוא קלט שקשה להביא לכאן שחקנים ישראלים מהשורה הראשונה ואין לי ספק שבעונה הבאה יפעל בהתאם....סבלנות.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

זה דו שיח של חירשים. אתם תמשיכו לחשוב שבמתכונת הנוכחית נצליח להגיע לאן שהוא ולא להבין שבלי שאלונה תתעורר, או יותר נכון בלי שאנחנו האוהדים נעיר אותה, אנחנו נמשיך ונהיה קבוצה אפורה ובינונית, שתצטרך לסמוך שוב על ניסים כדי לא לרדת ליגה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

חשוב לי לתקן משהו שכתבתי. הרכש של אוסיאקו ומרקוביץ' התברר כרכש טוב של אלישע ומגיע לו את כל הקרדיט עליו. נכון שאוסיאקו ומרקוביץ נבחרו בעזרת העבודה המשותפת עם דודו עזריה, אבל אלישע הוא זה שהעלה את השמות של השניים וגם החתים אותם, ועוד לפני זה, אלישע הוא זה שהסכים לעבוד עם דודו בקיץ והוא גם זה שהחליט לקחת את דודו ברצינות. לאור זאת, מגיע לאלישע כל הקרדיט על ההחתמה של אוסיאקו ומרקוביץ'.
לשניים האלה הייתי מוסיף גם את תומר סוויסה, שלמרות שנחלש לאחרונה, הוכיח בתחילת העונה שהוא רכש מצוין ושאם יעבוד על הנושא הפיזי והמנטלי הוא יכול לסיים עונה גם עם 15 ו20 שערים.

סוויסה, מרקוביץ' ואוסיאקו הם לדעתי ההצלחות הגדולות של אלישע השנה, וצריכים לתת לאלישע קרדיט על כך שכן מדובר בשלושה שחקני הרכב שהרווחנו בזכותו של אלישע.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אני חייב לציין שאלישע צריך להישאר ולו רק בגלל העובדה שהצליח לגרום לגיל שגיב להיות מרוצה... זה קסם בפני עצמו...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

תקשיב גיל, בהודעות האחרונות שלי ניתחתי את הקבוצה לעומק. אני לא מתכוון לחזור על הדברים שלי.
מה שכן חשוב לי להעביר, זה שמאמן יכול לטעות בשחקנים אותם הוא מחתים, מאמן גם יכול לטעות בבנית הקבוצה בקיץ, מאמן אפילו יכול להיכשל ולא לעמוד במטרות שהוא הציב לקבוצה בתחילת הדרך. כולנו בני אדם וזה בהחלט יכול לקרות. אבל כשמאמן לא מראה סימני למידה, כשמאמן חוזר גם בשלב מתקדם של העונה על אותם טעויות, כשבצד הטעויות והכישלונות אין יותר מידי דברים טובים להאחז בהם, כשלא מרגישים גם בשלב מאוחר של העונה טביעת אצבע של מאמן, אז זה כבר בעיה קשה ולאותו מאמן לא מגיעה עונה נוספת במועדון.

ניר, אני מבין את הגישה שלך, אבל אתה צריך לזכור שהתוצאה של חוסר המדיניות במועדון היא שדרכו של המאמן הוא דרכו של המועדון. המאמן מקבל חופש מוחלט אצלנו לעצב את הקבוצה כפי שהוא רוצה. אני מקווה שאם נמצא את המאמן הנכון (אחד כמו רן בן שמעון, גם אלי כהן של הפועל רמת גן מועמד ראוי) אז הוא יעצב את המועדון בצורה שתביא אותנו למקומות אחרים.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

גיל שגיב כתב:אני מאמין שאלישע המנוסה כבר הפנים באילו נקודות הוא שגה, הוא קלט שקשה להביא לכאן שחקנים ישראלים מהשורה הראשונה ואין לי ספק שבעונה הבאה יפעל בהתאם....סבלנות.
גיל, השאלה באיזה ליגה ניהיה עונה הבאה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

מי שחשב שהביקורת שלי על אלישע בחודשים האחרונים הגיעה ממקום רע או מתוך רצון שהקבוצה תכשל, קיבל היום (לצערי הרב) הוכחה למה שאני ראיתי כבר מתחילת העונה. הקבוצה שנבנתה היא קבוצה חלשה מאוד ללא טביעת אצבע של מאמן.
בחודש הכי קריטי של העונה הקבוצה נראית כבויה ולא מצליחה לעשות מהלכים פשוטים.

הקבוצה צריכה זעזוע, הקבוצה צריכה לפטר את אלישע ולמנות מאמן אחר שיכניס בקבוצה דם חדש והתלהבות כי בכושר הנוכחי אנחנו הקבוצה הכי חלשה בליגה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

משה, זה לא יעזור.
גם אם תביא לפה את מוריניו או פרגוסון, הקבוצה הזאת עמוסה מידי בשחקנים חסרי יכולת.
גם את ההזדמנות האחרונה להציל את העונה הזאת פיספסו הטריאדה אלונה אסי ואלישע בחלון ההעברות, והאמת העצובה היא שפשוט מגיע לשלושת האפסים המוחלטים האלו שידבק בהם הכתם של ירידת ליגה.
לא רואה איך אנחנו שורדים עם סגל כל כך חלש ואפאטי.

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

אלישע נכשל ולא רק שהוא לא ראוי להמשיך לעונה נוספת לטעמי גם צריך ללכת הביתה כאן ועכשיו.

המצב שבו ב"ש נמצאת מזכיר לי את המצב שמכבי פ"ת הייתה נמצאת בו בסוף העונה שעברה, לאט לאט לקראת סיום העונה היא פשוט דעכה וכיוון שלא נבנתה כקבוצה תחתית, התוצאה הייתה ירידת ליגה.
ב"ש סטייל.
תמונה

שלח תגובה