אלישע כנס

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
nitsande

Re: אלישע כנס

שליחה על ידי nitsande »

ניר יש הבדל בין לדרוש הפקת לקחים ויישום מסקנות, לבין לחכות לכל מעידה כדי לרוץ החוצה ולהגיד אמרתי לכם, ולנסות לגרש אותה...
אם עוד לא הבנת היא ודאי לא מושלמת, ובטח עושה מלוא החופן טעויות. יש לה עוד הרבה מה לתקן.
גם אני ואני בטוח שעוד כמה ש"מגנים" עליה רוצים שהיא תשמע ותקבל את הביקורת, ושהיא תצליח ליישם את המסקנות.
אבל להפך ממך אנחנו אנשים מפוקחים, שמבינים שרבע (אם לא יותר) מהקוצות בליגת העל נטולות בעלים...
ואף אחד לא מעוניין לקחת קבוצה בטח לא כמו שלנו, שלא מצליחה לייצר שקט, ועל אחת כמה וכמה שמעיפה בעלים כמו אלונה (במידה וקריאותיך ייענו).
על כן ניר, כדאי שתפנים, צריך להעביר ביקורת. אסור לדרוש ממנה ללכת.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

בעניין אלישע, כבר טענתי יותר מפעם שהקבוצה תתחיל להצליח כשנצליח לשמור על מאמנים לאורך זמן.
אבל, אין ספק שאלישע נכשל העונה ובגדול, ועדיין אני מאמין שהוא ישאיר אותנו בליגה... ואני מקווה שהוא ישאר לפחות לעוד עונה.
אגב, הבעיה הכי גדולה של אלישע היא שהוא ממשיך לתת לשחקנים שעושים טובה שהם משחקים לשחק.
תומר סויסה, סיראז' נאסר, ויליאם סוארז, עידו אקסברד, אבירם ברוכיאן... כל אלה ועוד, שחקנים שפשוט לא רצים ונלחמים על המגרש.
הם המחלה שהורגת אותנו.
אלישע תתחיל לתת לשחק למי שרוצה באמת.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

בנושא אלישע, במבחן התוצאה הוא נכשל ואין ויכוח על זה, אבל לדעתי זה כישלון קצת שונה ממאמנים
קודמים. לקבוצה אומנם חסרה תכלית אבל היא כן משחקת כדורגל וכן מבטלת בוסרמיל כמעט כל יריבה.
מעבר לזה, מאמן שהקהל קורא לו לגדר במחזור 24 ויציע שלם של 2,000 איש קם ומריע, כנראה שהוא
באמת שווה הערכה מסוימת, גם אם לא עמד במטרות שהוצבו.

לגבי אלונה הסיפור הוא יותר פשוט. המועדון הוא הדבר היחיד שאליו אלונה קמה בבוקר בניגוד ליתר הבעלים
בשאר המועדונים. ניהול המועדון וקביעת המדיניות הם עיקר עיסוקיה. ביום שמישהו אחר יעשה את זה,
למשל גיורא שפיגל או כל תותח אחר, זה מייתר את אלונה ולא יהיה לה במה להתעסק.
זה או לקבל את המצב איכשהו שבו אלונה קובעת הכל או לוותר על אלונה.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

שום דבר אישי אין לי נגד אלונה.
אתם פשוט לא מבינים שצריך איכשהו לזעזע קצת את המערכת ואת העומדת בראשה כדי שאולי האסימון יפול גם לה.
זה בדיוק מה שאני מנסה לעשות כאן.
אתם רוצים להמשיך להיות נחמדים ולשתוק כמו דגי זהב ולהמשיך לצפות שהיא תבין לבד את זה שהיא ה-ו-ר-ס-ת לנו את הקבוצה בהתנהלות שלה. אתם רואים לבד שזה לא עובד.
ברגע שאנחנו האוהדים (איך משה אומר? "כלבי השמירה של הקבוצה") נבין שזה הזמן שלנו לומר "די" בצורה אסרטיבית לכל השכונה שמתנהלת פה ונתחיל לעשות מעשים בנידון (בצורה חוקית כמובן) - אולי ככה אלונה תבין את מה שכולנו רואים כבר שנים.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אריק כתב:בנושא אלישע, במבחן התוצאה הוא נכשל ואין ויכוח על זה, אבל לדעתי זה כישלון קצת שונה ממאמנים
קודמים. לקבוצה אומנם חסרה תכלית אבל היא כן משחקת כדורגל וכן מבטלת בוסרמיל כמעט כל יריבה.
מעבר לזה, מאמן שהקהל קורא לו לגדר במחזור 24 ויציע שלם של 2,000 איש קם ומריע, כנראה שהוא
באמת שווה הערכה מסוימת, גם אם לא עמד במטרות שהוצבו.

לגבי אלונה הסיפור הוא יותר פשוט. המועדון הוא הדבר היחיד שאליו אלונה קמה בבוקר בניגוד ליתר הבעלים
בשאר המועדונים. ניהול המועדון וקביעת המדיניות הם עיקר עיסוקיה. ביום שמישהו אחר יעשה את זה,
למשל גיורא שפיגל או כל תותח אחר, זה מייתר את אלונה ולא יהיה לה במה להתעסק.
זה או לקבל את המצב איכשהו שבו אלונה קובעת הכל או לוותר על אלונה.
אריק, הנעת הכדור שלנו היא איטית ומסורבלת, אין לנו משחק אגפים (למעט אופיר דוידזאדה), רוב השערים שלנו (לא שהבקענו יותר מידי שערים השנה) הם ממצבים נייחים, הסגל שנבנה הוא ברמה נמוכה (אתמול עלינו עם ההרכב הכי חזק שלנו ועדין שיחקנו נורא), השחקנים שלנו שבעים/מפונקים ולכן הקבוצה גם נראית כבויה. איפה אתה רואה כאן משהו ששווה הערכה?

בגלל שאלישע הוא מאמן עם "שם" הקהל שלנו סבלני כלפיו, אפשר גם לציין את העובדה שבבית אנחנו מוציאים יותר נקודות ממשחקי החוץ כגורם משפיע. אם היה מדובר במאמן בלי "שם", מאמן לא מוכר שהיה מקבל אצלנו השנה את הצאנס, הביקורת הייתה קשה הרבה יותר...

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

משה אוחיון כתב: אריק, הנעת הכדור שלנו היא איטית ומסורבלת, אין לנו משחק אגפים (למעט אופיר דוידזאדה), רוב השערים שלנו (לא שהבקענו יותר מידי שערים השנה) הם ממצבים נייחים, הסגל שנבנה הוא ברמה נמוכה (אתמול עלינו עם ההרכב הכי חזק שלנו ועדין שיחקנו נורא), השחקנים שלנו שבעים/מפונקים ולכן הקבוצה גם נראית כבויה. איפה אתה רואה כאן משהו ששווה הערכה?

בגלל שאלישע הוא מאמן עם "שם" הקהל שלנו סבלני כלפיו, אפשר גם לציין את העובדה שבבית אנחנו מוציאים יותר נקודות ממשחקי החוץ כגורם משפיע. אם היה מדובר במאמן בלי "שם", מאמן לא מוכר שהיה מקבל אצלנו השנה את הצאנס, הביקורת הייתה קשה הרבה יותר...
טוב נו לא הצלחתי להתאפק.
למה לאלישע יש "שם"?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yedidel כתב:
טוב נו לא הצלחתי להתאפק.
למה לאלישע יש "שם"?
כי הוא אימן בקבוצה עם הניהול הכי טוב בישראל. קבוצה שגם כשהיא מחליפה מאמן (מגרנט לשום, משום לרוני לוי, מרוני לוי לאלישע לוי) היא עדין רצה לאליפות כל שנה.
לפני מכבי חיפה אלישע נחשב למאמן ותיק בליגת העל אבל לא אחד שנאבק עם קבוצות על האליפות או אפילו זוכה בתארים. משנת 1989 שהוא התחיל לאמן ועד שקיבל את מכבי חיפה ב2008 (19 שנה) הוא לא זכה בתואר.
לא שאני מזלזל בקרירה של אלישע, הוא הצליח להעלות מספר קבוצות ליגה, הוא השאיר מספר קבוצות שהיו מועמדות לרדת בליגה, הוא הוביל קבוצות כמו אשדוד, ראשון וסכנין לצמרת, אבל את ה"שם" האמיתי שלו הוא יצר בזכות מכבי חיפה, קבוצה שבאופן כמעט קבוע מתמודדת על האליפות.

כאן זה לא מכבי חיפה. לא מבחינת מחלקת הנוער, לא מבחינת התשתיות ובטח לא מבחינת הניהול. לכן האתגר כאן הוא אחר. לטוב ולרע.
לצערי, אלישע נכשל באופן קשה השנה.
כפי שלמדנו עם קלינגר (גם הוא מאמן עם "שם"), ה"שם" לא מעיד בהכרח על זה שקלינגר או אלישע שונים או טובים מרוב המאמנים בליגת העל. יכול להיות שלהם פשוט היה את המזל להיות במקום הנכון בזמן הנכון כדי לקבל קבוצה גדולה שנאבקת על תואר (בניגוד למאמנים אחרים).

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

משה אוחיון כתב: אריק, הנעת הכדור שלנו היא איטית ומסורבלת, אין לנו משחק אגפים (למעט אופיר דוידזאדה), רוב השערים שלנו (לא שהבקענו יותר מידי שערים השנה) הם ממצבים נייחים, הסגל שנבנה הוא ברמה נמוכה (אתמול עלינו עם ההרכב הכי חזק שלנו ועדין שיחקנו נורא), השחקנים שלנו שבעים/מפונקים ולכן הקבוצה גם נראית כבויה. איפה אתה רואה כאן משהו ששווה הערכה?

באמת שאני לא מסכים עם 99 אחוז מהדברים שאתה אומר אבל מה שאמרת לגבי אלישע וה"שם" שלו זה נכון.
רוב הקהל מכבד ומעריך את אלישע. הקהל של בש לא ראה כאן מאמן בסדר גודל שלו הרבה זמן ולכן מאד סבלני אליו.
ללא ספק אם היה נגיד איזה מאמן בינוני בדמות : לנדאו, אלי כהן, גיא לוי, עזורי וכו' אז ללא ספק היה בלאגן שלם ביציעים.

מאידך אני רוצה לראות כאן את אלישע עונה הבאה. אני בטוח שהוא יפיק את הלקחים ויעשה לנו קבוצה טובה יותר.

8RED - ברגע שאלונה תלך אתה וכל מי שרוצה שהיא תלך לא תסלחו לעצמכם.
אלונה היא נכס שאנשים כאן לא מבינים כמה אפילו. ועוד יותר בעיה שאנשים חושבים שאנחנו מכבי או הפועל ת"א שאיזה אוליגרך מחכה לנו אם אלונה תלך.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

gate5 כתב:
8RED - ברגע שאלונה תלך אתה וכל מי שרוצה שהיא תלך לא תסלחו לעצמכם.
אלונה היא נכס שאנשים כאן לא מבינים כמה אפילו. ועוד יותר בעיה שאנשים חושבים שאנחנו מכבי או הפועל ת"א שאיזה אוליגרך מחכה לנו אם אלונה תלך.
לא רוצה שתלך.
רוצה שתפסיק לנהל את הקבוצה - יש הבדל.
הבעיה שהיא לא רוצה לשחרר \ לא רוצה להבין - ובלי להיות מודעת היא מובילה אותנו חזרה לנקודת השפל.
הפועל באר שבע אמורה להיות יותר חשובה לכם מזה שאלונה תיפגע ותעזוב רק בגלל ששמו לה מראה מול הפרצוף ושיקפו לה את המציאות העגומה שהיא הביאה אותנו אליה.
הבעיה שלך ושל אנשים כמוך זה שאתם מוכנים לקבל את זה או יותר נכון מפחדים לעשות משהו כדי לשנות את המצב, הכל רק לא לפגוע באלונה שחס וחלילה שוב תנופף בעזיבה, כדי להשתיק ביקורת צודקת, כמו במקרה השלט של הדייסה.

ויש לי שאלה עבורך - נניח וזכינו באליפות או אפשרות יותר ריאלית, נניח שירדנו ליגה ויום למחרת אלונה מודיעה על פרישה - האם אז יחכה לנו אוליגרך? האם בכלל אוליגרך זה משהו שאנחנו רוצים?
הפועל אני כבר משתגע

שלח תגובה