שמע אלישע, באמת ירדת מהפסים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: שמע אלישע, באמת ירדת מהפסים

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

עומר, מי מדבר על הגול העצמי? הקרן של הגול התחילה מכך שגביש החליט שוב שהוא שחקן טכני, ובמקום למסור ישירות לאופיר או להרחיק את הכדור, הוא החליט לנסות לעבור שחקן של הפועל ת"א כשהוא השחקן האחרון אצלנו. ממצב שהכדור אצלנו בהגנה כשאין עלינו שום לחץ, גביש הצליח להסתבך, למסור מסירה רעה לאופיר (מה שהוביל לקרן) ובעצם ייצר עבור הפועל ת"א את הקרן של הגול.
התקפה אחרי הגול העצמי שלו הורם כדור לרחבה וגביש הרחיק את הכדור בנגיחה לאמצע הרחבה שלנו מה שכמעט והוביל לשער השני של הפועל ת"א (הכדור פגע בקורה אם אני זוכר נכון).
חלפה עוד דקה, בעיטה חופשית להפועל ת"א, גביש לא שומר את השחקן שלו והפועל ת"א נוגחת לקורה.
חצי שעה שגביש שווה בהם שלושה שערים.

עמית, לצערנו המאמן התורן הביא אותנו שוב למאבקים נגד הירידה. ולכן, בדיוק כמו בשנה שעברה, אנחנו צריכים לשים בצד כרגע את העקרונות שלנו ולתת למי שטוב לשחק.
כמו שתמכנו בהשאלה של סבע כשנאבקנו נגד הירידה, ככה אין לי שום בעיה לראות את והבה משחק כל עוד אנחנו במאבקי הירידה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Amit M כתב:קודם כל שיהיה ברור, גם אני מאלו שחושבים שגביש ממשיך את היכולת הלא יציבה בעליל שלו עוד משנה שעברה ומקומו בספסל עד שיתאפס.

אבל אני רוצה להבין למה במקרה של והבה כן ובמקרה קהת את סבע לא. הרי שלושתם מושאלים, ולא, ק"ש לא תמכור את והבה. שחקן הנבחרת הצעירה.
למה פה מותר לתת לרכש מושאל על חשבון שחקן ששיך לך (|גם אם הוא לא שחקן בית אבל שחקן שפה כבר כמה שנים).

ולמה בעצם לא לנסות לתת לבן אלגרבלי (אם הוא עדיין אצלנו) או להחזיר את דהאן? (וזה לא מופנה לאלונה או אלישע, אלא אליכם)
גל דהאן עדיין מתאמן בקבוצה והוא יכול לשחק, אבל כנראה שאלישע רואה מה שאנחנו לא רואים ושגל דהאן לא בלם כזה טוב.
ובן אלגרבלי סבל מפציעה והוא צריך לעזור לנוער ולא לעלות לבוגרים וכו'.
הישמוש בבן והבה נעשה כי אין בלם אמיתי שגדל בבאר שבע ההגנה זה החלק הכי גרוע בקבוצת הנוער אז אתה רוצה לפגוע בקבוצה הבוגרת עוד קצת?
כל המטרה זה שהקבוצה תשאר בליגה ולא תרד ליגה...

אגב לדעתי האישית קהת יכול לשחק במקום ברוכיאן....
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

והבה היה תחנה אחרונה בבלומפילד.אפילו הבת שלי בכיתה א' שבאה פעם ראשונה בחייה למשחק-שאלה עליו כשהקבוצה שיחקה עם הגב אלינו....צריך לעשות כבר עכשיו מאמץ ולקנות אותו
לפני שהמניות שלו ימריאו לגבהים שלא נוכל לעמוד בהם. חייב להיות בהרכב-מבחינתי הוא קנה את עולמו!שגביש יישב ויחכה להזדמנות הבאה.

שלח תגובה