אלישע ואלונה - אתם אשמים!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

אלישע ואלונה - אתם אשמים!

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אלונה - יש ברשותך מועדון שהוא המועדון היחידי בכל הדרום. מועדון עם קהל שצמא להצלחה. מועדון שמספיק שמחתים מאמן "עם שם" ומוריד קצת את המחירים והוא מגיע לכמות של 3,500 מנוים.
למרות כל נתוני הפתיחה למעלה, הצלחת, דרך הניהול החובבני שלך, להביא את המועדון למצב שבפליאוף התחתון, במשחק על 6 נקודות, הגיעו כ1000-1500 אוהדי באר שבע למשחק היום. למקרה שמישהו לא הבין, זה אומר שבין 2000-2500 אוהדים שכבר יש ברשותם מנוי, וכל מה שהם צריכים זה להגיע פיזית לאיצטדיון, החליטו להישאר בבית.
אפשר להעלים מועדון בשני דרכים: הדרך הראשונה זה דרך ניהול כמו זאת של זינו, הדרך השנייה זה בניהול כמו של אלונה שגורם לאנשים להיות אפטים כלפי הקבוצה.
1000 אוהדים בקרב תחתית בליגת העל? זה הכישלון הכי גדול של אלונה וזה מלמד שלא רק ניהול כמו של זינו יכול להבריח את הקהל ולהעלים את המועדון.

אלישע - לקחת מועדון שעם בניה נכונה הוא נכנס לפליאוף העליון בהליכה והפכת אותו למועדון שהוא המועמד מספר אחד היום לרדת ליגה.
מועדון שהשחקנים בקבוצה שלו שבעים, אפטים, כבוים ובעיקר נראים כעדר ללא רועה.

אם לא יהיה זעזוע בעמדת המאמן, אם אחרי העונה הנכוחית אלונה לא תסיק את המסקנות ותשנה את צורת הניהול שלה, אז בשנה הבאה אנחנו נמצא את עצמנו כמעט באותו מקום שהיינו בו כשאלונה לקחה אותנו. מועדון בליגה השנייה עם משבר אמון גדול בינו לבין הקהל שלו. והאשמים בכך יהיו שניים, אלונה ברקת ואלישע לוי.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

Re: אלישע ואלונה - אתם אשמים!

שליחה על ידי dardasmiley »

מדויק!

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

כן בטח.....

אלונה את אשמה !

ששמת מכיסך עשרות מליוני שקלים על קבוצה שלא זכתה בתואר מיזה שנים רבות.

על שלקחת קבוצה שבורה ומרוסקת מהליגה הלאומית.

על שקנית קבוצה שאיש לא רצה בה.

על שלקחת קבוצה ללא תשתית נוער וילדים.

על שלקחת קבוצה עם שם של 'אל תגעו' בכל אירופה.

על שלקחת קבוצה שאף שחקן מוביל ישראלי לא מוכן להגיע אליה.

על שלקחת קבוצה עם אצטדיון רעוע וללא מגרשי אימון ראויים.

על שאת תורמת מכספך וזמנך לקהילה כאשר חלקים מתוכה לא ראויים ולו לשקל אחד.

וכן אלישע, גם אתה אשם !

על שבחרת להגיע לכאן לאחר עונות מוצלחות עם מכבי חיפה.

לאחר עונה מדהימה בסכנין.

לאחר שויתרת על הצעות קוסמות אחרות.....

למרות שהבנת בדרך הקשה שגם אם תציע 1.000.000 ש"ח לשחקן בינוני פלוס כמו ראדי גם אז הוא לא יגיע.

אתה אשם שהקהל שלנו מכור ומסניף חילופי מאמנים.

באר שבע היא בדודא של חילופי מאמנים כל עונה ? כל חודשיים !!!!!

אלישע הביתה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

1. תמשיך לטמון את הראש בחול גיל. אם זה היה קלינגר ולא אלישע לוי היית מדבר אחרת. בדיוק כמו שאם זה היה אלי זינו ולא אלונה הביקורת הייתה אחרת.

2. הדרך לגיהנום (ליגה שנייה) רצופה כוונות טובות.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

משה אוחיון כתב:1. תמשיך לטמון את הראש בחול גיל. אם זה היה קלינגר ולא אלישע לוי היית מדבר אחרת. בדיוק כמו שאם זה היה אלי זינו ולא אלונה הביקורת הייתה אחרת.

2. הדרך לגיהנום (ליגה שנייה) רצופה כוונות טובות.
לא מדוייק משה, בזמנו החלפנו מאמנים (אלי כהן...לופא קדוש) וירדנו ליגה.
ומיצד שני עם גיא לוי נשארנו...

הוא שכתבתי, החלפת מאמנים זו לא ערובה להשארות ו/או לשינוי מהותי ביכולת השחקנים.

מה כן ?

הקהל !!!

זה הנכס שלנו ורק בהבאת ורתימת הקהל צריך להתמקד.

אתה מושך לכיוון הלא נכון וחבל.

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

איזה קהל?
די כבר, הקהל אשם בדיוק כמו אלונה ואלישע.

אני מיואשת ממש, באמת שכבר אין לי מושג מה יביא הצלחה לקבוצה הזו שלנו.

אני לא רוצה שלונה תלך כי אין לי מושג מי ייקח את הקבוצה אח"כ. כנראה שאף אחד
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
דניב

שליחה על ידי דניב »

גם אם מוריניו ורונאלדו יבואו לפה המצב לא ישתנה, הבעיה הכי גדולה בפועל ב"ש שאין שום מדיניות כל מאמן שהגיע לפה בשים האחרונות חשב שעם השקפתו הוא יביא את המועדון לגבהים חדשים וזה לא קרה, אין שום סיבה להחליף מאמן מעבר לעובדה שאין שום מאמן מתאים יותר מאלישע לב"ש אין שום סיבה לזעזוע בעמדת המאמן.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

דניב כתב:גם אם מוריניו ורונאלדו יבואו לפה המצב לא ישתנה, הבעיה הכי גדולה בפועל ב"ש שאין שום מדיניות כל מאמן שהגיע לפה בשים האחרונות חשב שעם השקפתו הוא יביא את המועדון לגבהים חדשים וזה לא קרה, אין שום סיבה להחליף מאמן מעבר לעובדה שאין שום מאמן מתאים יותר מאלישע לב"ש אין שום סיבה לזעזוע בעמדת המאמן.
איך בדיוק אלישע מתאים לב"ש??? במה???

מאמן סתום! אטום! הכתובת הייתה על הקיר עוד מהויתור התמוהה של לויטה ושבחון.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

שמעון א כתב:

מילא לויטה... אבל שבחון? לא רואה איך הוא בדיוק סוחב את נתניה לאנשהו...

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

חכה למחזור האחרון... שנתניה ושבחון יוריד אותנו ליגה...

סמל אישי של משתמש
אהרוני

שליחה על ידי אהרוני »

yedidel כתב:
מילא לויטה... אבל שבחון? לא רואה איך הוא בדיוק סוחב את נתניה לאנשהו...
אתה צודק עדיף ברוכיאן...

לא ששבחון היה כזה כוכב אבל אני עוד זוכר מימנו פה ושם הברקות

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אהרוני כתב: אתה צודק עדיף ברוכיאן...

לא ששבחון היה כזה כוכב אבל אני עוד זוכר מימנו פה ושם הברקות
זה שטעו עם ברוכיאן לא אומר ששבחון היה החלטה נכונה... זה פחות או יותר אותה טעות של החתמה ברגע האחרון שנה שנייה ברצף

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אם זה שבחון או ברוכיאן הבחירה היא פשוטה, שבחון! כשהיה אצלנו אומנם העמיד מספרים נמוכים, אבל העמיד, ברוכיאן פשוט עושה טובה שהוא משחק...
הבעיה היא אחרת, הרגילו אותנו לחשוב שמה שנשאר לנו זה לבחור בין שבחון (דרעאק) לברוכיאן (עגלה). אם לפני שלוש שנים עוד פינטזנו על שחקנים שהיו מובילים בליגה כדוגמאת דוד רביבו (שבזמנו גנבנו אותו למכבי והפועל), או מאור מליקסון או סוארז היום אנחנו מצפים שיחתימו שחקנים בינוניים לכל היותר. לא רואה שום סיבה לשלם כסף לאחד כמו ברוכיאן או שבחון כשיושב על הספסל בחור לא פחות מוכשר (אבוחצירא) שגם ירצה באמת לשחק, גם יהיה לו איכפת וגם יעלה פחות משניהם...
אלונה וחבורתה צריכים להבין משהו אחד, אם כבר מביאים שחקנים מבחוץ שעולים הרבה כסף, אז צריך לבחור אותם בפינצטה ולהביא רק את אלו שבאמת י-ש-ד-ר-ג-ו אותנו, לא מצליחים לשים ידכם על כאלה? תנו לנוער לשחק.
אההה אבל שכחתי, אלישע הוא לא מאמן נוער (כדבריו) ולא מעניינת אותו הצלחתה של הפועל ב"ש אלא הצלחתו שלו בלבד...

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

dardasmiley כתב:אם זה שבחון או ברוכיאן הבחירה היא פשוטה, שבחון! כשהיה אצלנו אומנם העמיד מספרים נמוכים, אבל העמיד, ברוכיאן פשוט עושה טובה שהוא משחק...
הבעיה היא אחרת, הרגילו אותנו לחשוב שמה שנשאר לנו זה לבחור בין שבחון (דרעאק) לברוכיאן (עגלה). אם לפני שלוש שנים עוד פינטזנו על שחקנים שהיו מובילים בליגה כדוגמאת דוד רביבו (שבזמנו גנבנו אותו למכבי והפועל), או מאור מליקסון או סוארז היום אנחנו מצפים שיחתימו שחקנים בינוניים לכל היותר. לא רואה שום סיבה לשלם כסף לאחד כמו ברוכיאן או שבחון כשיושב על הספסל בחור לא פחות מוכשר (אבוחצירא) שגם ירצה באמת לשחק, גם יהיה לו איכפת וגם יעלה פחות משניהם...
אלונה וחבורתה צריכים להבין משהו אחד, אם כבר מביאים שחקנים מבחוץ שעולים הרבה כסף, אז צריך לבחור אותם בפינצטה ולהביא רק את אלו שבאמת י-ש-ד-ר-ג-ו אותנו, לא מצליחים לשים ידכם על כאלה? תנו לנוער לשחק.
אההה אבל שכחתי, אלישע הוא לא מאמן נוער (כדבריו) ולא מעניינת אותו הצלחתה של הפועל ב"ש אלא הצלחתו שלו בלבד...
אני מקווה שאתה זוכר כמה "אהבו" פה את רביבו ששיחק פה (ובצדק - גם באשדוד רואים שעם כל הכבוד למספרים שלו זה לא שחקן שמשדרג קבוצה)
מאור מליקסון? אני לא יודע איפה הוא היה היום אם הוא היה נופל אצל מישהו אחר ולא גיא לוי. יכול מאוד להיות שלא רחוק מברוכיאן.

החתמות כמו ברוכיאן, סבן, קהת הן מיותרות. פלצ'וק וסוויסה לעומת זאת אלו האופציות הכי טובות שהיו בשוק (בהנחה שאתה לא הולך לשלם 1.5 מיליון יורו על תמוז או דמארי או עטר).
בזרים לעומת זאת, היה מקום להשקיע יותר, ופה דווקא צריך לפרגן לאלישע שיחסית לתקציב הזרים פגע די טוב (ודי עם הדוגמא של אג'ידה כי כולם פה היו בשמיים שחתם). מה שכן, בהיעדר שחקני רכש ישראלים מהדרג הראשון צריך להפנות את הכסף לזרים של לפחות 150,000 יורו (בדרג של ריקרדו פרננדש למשל)

סמל אישי של משתמש
דניב

שליחה על ידי דניב »

שמעון א כתב:

מעבר לעובדה שאני אישיתי מתחבר בניגוד למאמנים אחרים לשיטת המשחק ההתקפית של אלישע, זה לא אשמתו שחלוץ מקבל 5 הזדמנויות להבקיע ולא מצליח אמנם הוא זה שבחר את השחקנים אבל הם אלה שקובעים בסופו של דבר את גורלו של המשחק, אנשים נוטים פה לקטול את אלישע מסתנוורים ומסתכלים על חצי הכוס הריקה, אני לא זוכר את ב"ש מניעה כדור בצורה הזאת, שולטת לרוב גם במשחקי החוץ ומשחקת עם 2 חלוצים, ברוב העונה וסרמיל עוד היה נחשב לאיצטדיון שקבוצות מעדיפות שלא לשחק בו ובהרבה משחקים היו פה באמת ניצוצות של קבוצה אמיתית, אני לא מצדיק את העונה של אלישע שבהחלט לא ציפית לה ולא האמנתי שנאבק על חיינו בליגה אבל אין שום סיבה לבצע זעזוע בטח לא בשלב כזה רגיש.

אלישע המאמן היחיד בשנים האחרונות שהתחבר לקהל, אני לא זוכר עונה כזאת שאפילו הגרעין הקשה של הקהל ביותר נהג באיפוק רב כלפיו גם לאחר משחקים רעים, הנוכחות שלו בב"ש ועם הקבלות שלו בכדורגל הישראלי בהחלט הוא אחד המצליחים והמוערכים בארץ, במידה ויעזוב אף אחד לא יבוא לו בתלונות, אף מאמן מהחטיבה שהייתה פה לא הצליח והלך בבושת פנים, אלישע כנראה ימצא קבוצה טובה מב"ש ואנחנו נתקע עם איזה לחמן.

נ.ב - הויתור של לויטה לעניות דעתי הוא מהגורמים המרכזיים לכישלון של הקבוצה העונה, מדובר בכישלון שמלבד אלישע לאלונה ואסי חלק נכבד בו.
נערך לאחרונה על ידי דניב ב 17 מרץ 2013, 19:00, נערך פעם 1 בסך הכל.

שלח תגובה