אלישע ואלונה - אתם אשמים!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dardasmiley

Re: אלישע ואלונה - אתם אשמים!

שליחה על ידי dardasmiley »

זה בדיוק העניין, לא אלישע פגע עם הזרים! דודו עזריה פגע עם הזרים!
אלישע הביא את אג'ידה ואת ההוא שהיה מס' 8 (ברח לי השם) וגם שיחרר אותו.
לעומת זאת מרקוביץ' ואוסיאקו הם המלצות של דודו ומה תגיד הם פגיעות...

85% ממה שקרה העונה זה אשמה ישירה ומלאה של אלישע, ה-15% הנוספים הם כשלון של אסי ואלונה שלא עצרו את ההתדרדרות כשעוד היה אפשר.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אלישע מאמן גרוע, הרקורד שלו הולך לפניו, ומונה הרבה יותר כשלונות ולוזריות מנצחונות, מה לעזאזל הוא עשה בקריירה שלו שגורם לכולם פה להיות משוכנעים שמדובר במוריניו? לקח שתי אליפויות עם מכבי חיפה? שתיהן של רוני לוי, על התהילה והשיטה שלו.
הביא את סכנין למקום ארבע, ביג פאקינג דיל גם בני טבק עושה את זה עם רמה"ש הופך אותו לאחד המאמנים הגדולים בארץ?
זה אותו מאמן שחתום על ה-0-0-0 המשפיל עם מכבי חיפה.
זה אותו מאמן שרשום על שיא רצף ההפסדים עם אשדוד (10!!!)
זה אותו מאמן שהוריד את כפ"ס ליגה.
זה אותו מאמן שהגיע עם מכבי חיפה שלוש פעמים לגמר הגביע והפסיד את שלושתם....
זה אותו מאמן שקיבל ה-כ-ל מהבעלים ועדיין פורר את הפועל ב"ש לאפר ועפר...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

דניב, אני אסביר לך מה שהסברתי לידידאל כשדיברנו בשנה שעברה על דובב גבאי וכשהוא דיבר בתחילת השנה על זה שהוא לא מבין איך החלק ההתקפי שלנו לא מצליח להעמיד מספרים.
אני חושב שמאז השיחות האחרונות שלנו ידידאל הבין את הטעות שלו (לגבי גבאי, לגבי נאסר ולגבי שחקנים נוספים בקבוצה) ואולי אחרי ההסבר שלי גם אתה תבין את הטעות שלך.

אני מאמין גדול בסטטיסטיקה, בטח כשהיא נמדדת לאורך זמן. חלוץ שמשחק לאורך שנים בליגת העל, ולא מגיע בשום עונה לעשרה שערים (מספר השערים המינמלי לדעתי שצריך לדרוש מחלוץ הרכב בליגת העל, בטח אם שואפים לפליאוף עליון) רוב הסיכוים שגם כשהוא ישחק אצלך הוא לא יגיע לעשרה שערים בעונה (דובב גבאי).
קשר שהעמיד מספרים יפים רק כששיחקו לצידו שחקנים כמו בוטאנג, ובשנים האחרונות ממעט לשחק וגם כשהוא משחק הוא לא מרשים, לא יגיע לשחק אצלך ופתאום יכבוש ויבשל בכמות גדולה (ברוכיאן).
וככה אפשר להמשיך עם שחקנים רבים בקבוצה. מי שרוצה להצליח או להגדיל את הסיכוים שלו להצליח, חייב להביא שחקנים שנותנים מספרים קבועים מידי עונה. בגלל זה זעקתי בינואר שיחתימו את עידן שריקי. למה? כי למרות ששריקי לא קיבל דקות השנה בנתניה מדובר בחלוץ שבכל עונה בשנים האחרונות כבש לפחות עשרה שערים. והנה הוא לא מפסיק לכבוש ולבשל במכבי פתח תקווה מהרגע שחתם שם.

כשאתה בונה את ההתקפה שלך על נאסר, סבע, אקסברד, גבאי, ברוכיאן, קהת, פלצ'וק וסוויסה, אתה יודע מראש שאתה תכשל. למעט פלצ'וק וסוויסה, אף אחד מהשמות למעלה לא העמיד בשנים עברו כמות מכובדת של שערים או בישולים. וכשפלצ'וק מרבה להפצע כל העונה, אתה נשאר עם סוויסה (שאולי יגיע לעשרה שערים העונה), וזה אולי לא יספיק להישאר בליגה, לא לדבר על פליאוף עליון.

אז סיפורים ואגדות על "כדורגל התקפי", "שיטה התקפית" ו"חוסר מזל", תשמרו לאלה שלא מבינים בכדורגל. 24 שערים ב27 משחקים, משחק עם חלוץ בודד לאורך רוב העונה, משחק עם שניים ושלושה קשרים אחורים מידי משחק, חילופים הגנתים או מקובעים מידי משחק (חלוץ בחלוץ, קשר התקפי בקשר התקפי), הנעת כדור איטי ומסורבלת, אלה הם העובדות. גם אם תגיד אלף פעם שאלישע מאמן התקפי או משחק בשיטה התקפית זה לא יהפוך את זה לנכון. לא זוכר עונה עם כל כך הרבה משחקים שהעברנו בהם 90 דקות שלמות בלי ליצור אפילו מצב אחד מסוכן (סכנין בבית, הפועל חיפה בקריית אליעזר, בית"ר י"ם בבית, מכבי חיפה בקריית אליעזר, הפועל עכו בבית, הפועל רמת השרון בבית).

שלח תגובה