אילוז - מה חשבת לעצמך?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
ניב

אילוז - מה חשבת לעצמך?

שליחה על ידי ניב »

דקה 67.
גבאי בגול של חלוץ גדול (ולא שהוא כזה) משווה את התוצאה ברמת גן, 1,000 אדומים מפגרים אבל אופטימים ביציע לא יודעים נפשם מרוב אושר כאילו היה זה גול שהכריע אליפות.

גבאי מתחיל ריצה של סילון לעבר הקהל, דבוקה של שחקני באר שבע עוצרת אותו ומחבקת אותו, הוא מסמן להם לעבר הקהל אבל אילוז עוצר אותו וגוער בו לחגוג במקומו.

ואני שואל : אילוז מה חשבת לעצמך?

הרי זה הוא דבר בסיסי להודות לקהל שהגיע במהלך חוהמ"פ לתמוך בקבוצה שגוססת למוות, הרי אין סכנה שמישהו שיחשוב שאלף האוהדים שהגיעו היום באו לחזות בהצגה הכי טובה בעיר.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

Re: אילוז - מה חשבת לעצמך?

שליחה על ידי dardasmiley »

בד"כ אני נוטה להסכים עם העניין הזה שצריך לבוא לקהל ולשמוח עם הקהל ולהודות לקהל.
הפעם צדק אילוז שניסה להחזיר את המשחק להתנהל כמה שיותר מהר, לו בניגוד לאלישע האפס איכפת שהקבוצה תרד. הוא בניגוד לאלישע הפחדן מבין כי תיקו כמוהו כהפסד. הוא יודע בניגוד לאלישע השבלוני שריצה לקהל משמעה בזבוז שתי דקות יקרות...
איך הוא יכל לדעת שהמאמן שלו מפחד לנצח ודקה אחרי הגול יוציא חלוץ ויכניס קשר אחורי?
איך יכל לדעת שהמאמן ייתן הנחיות לרדת אחורה ולשמור על התיקו כאילו חסרה לנו רק נקודה לאליפות?

אלעשע הביתה!

סמל אישי של משתמש
הילה חדד
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הילה חדד »

שאת הכסף יש לספור במדרגות.

אילוז לא הקפטן האידיאלי אבל משום מה לא משנה מה יעשה, יהיו תלונות. אם היה רץ לחגוג, היו אומרים מתעסקים בקהל באמצע המשחק. הזיז משם את דובב (היחיד שמוכיח אופי של חלוץ בקבוצה הזו, ואני עדיין מחזיקה ממנו) גם זה לא טוב.

קיצר, תתעסק במה שחשוב באמת. בלנסות להבין איך גביש עוד חושב על אירופה, אחרי הטעות הדוחה שהגיעה מבטחון יתר (גם יש לי הימור של מי הייתה ההוראה להחזיר אותו להרכב...), באיך הגענו למצב של שתי נקודות מהקו, לצפות בתקציר ולראות שחוץ מהגול ועוד חצי בעיטה של קהת לא הגענו לשער והכי חשוב- איך כל שנה אנחנו רק הולכים אחורה ולא מתקדמים. עם אלישע, בלי אלישע, עם ובלי אילוז.
תמונה

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

dardasmiley כתב:בד"כ אני נוטה להסכים עם העניין הזה שצריך לבוא לקהל ולשמוח עם הקהל ולהודות לקהל.
הפעם צדק אילוז שניסה להחזיר את המשחק להתנהל כמה שיותר מהר, לו בניגוד לאלישע האפס איכפת שהקבוצה תרד. הוא בניגוד לאלישע הפחדן מבין כי תיקו כמוהו כהפסד. הוא יודע בניגוד לאלישע השבלוני שריצה לקהל משמעה בזבוז שתי דקות יקרות...
איך הוא יכל לדעת שהמאמן שלו מפחד לנצח ודקה אחרי הגול יוציא חלוץ ויכניס קשר אחורי?
איך יכל לדעת שהמאמן ייתן הנחיות לרדת אחורה ולשמור על התיקו כאילו חסרה לנו רק נקודה לאליפות?

אלעשע הביתה!
לא הייתה זאת לקיחת הכדור מתוך השער וריצה לכיוון קו האמצע.

הייתה זאת אמירה הפגנתית. אותי זה מגעיל.

אבל תמיד הכל מתנקז לאלישע

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

הילה חדד כתב:שאת הכסף יש לספור במדרגות.

אילוז לא הקפטן האידיאלי אבל משום מה לא משנה מה יעשה, יהיו תלונות. אם היה רץ לחגוג, היו אומרים מתעסקים בקהל באמצע המשחק. הזיז משם את דובב (היחיד שמוכיח אופי של חלוץ בקבוצה הזו, ואני עדיין מחזיקה ממנו) גם זה לא טוב.

קיצר, תתעסק במה שחשוב באמת. בלנסות להבין איך גביש עוד חושב על אירופה, אחרי הטעות הדוחה שהגיעה מבטחון יתר (גם יש לי הימור של מי הייתה ההוראה להחזיר אותו להרכב...), באיך הגענו למצב של שתי נקודות מהקו, לצפות בתקציר ולראות שחוץ מהגול ועוד חצי בעיטה של קהת לא הגענו לשער והכי חשוב- איך כל שנה אנחנו רק הולכים אחורה ולא מתקדמים. עם אלישע, בלי אלישע, עם ובלי אילוז.
גביש אחרי היום סיים את דרכו בקבוצה..

חבל שלא מכרו אותו בשיאו....היום במצבו אולי בני סכנין תיקח אותו.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

מזל שיש טלויזיה

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

ניב, כנראה שאתה בחלק שעוד מסרב לקבל את המציאות, אבל כל עוד אלישע והלוזריות פה העונה הזו גמורה! אנחנו לא נלחם נגד הירידה ולא ננצל בשיניים, אנחנו כבר ירדנו! הסיכוי היחיד לשנות את רוע הגזירה זה להגיד שלום יפה לאלישע ולהביא לפה מאמן ווינר שלא מפחד לנצח....כז שאחרי תיקו נגד ר"ג יגיד שהוא מאוכזב שלא נצחנו ולא כזה שבדקה 70 ייתן הנחיה גורפת לבונקר וירעד מפחד בכל פעם שהמאמן האורדוני יסתכל לכיוונו...

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

dardasmiley כתב:ניב, כנראה שאתה בחלק שעוד מסרב לקבל את המציאות, אבל כל עוד אלישע והלוזריות פה העונה הזו גמורה! אנחנו לא נלחם נגד הירידה ולא ננצל בשיניים, אנחנו כבר ירדנו! הסיכוי היחיד לשנות את רוע הגזירה זה להגיד שלום יפה לאלישע ולהביא לפה מאמן ווינר שלא מפחד לנצח....כז שאחרי תיקו נגד ר"ג יגיד שהוא מאוכזב שלא נצחנו ולא כזה שבדקה 70 ייתן הנחיה גורפת לבונקר וירעד מפחד בכל פעם שהמאמן האורדוני יסתכל לכיוונו...
כמו שעשו בנתניה...שם זה ממש הצליח.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

ניב כתב:
כמו שעשו בנתניה...שם זה ממש הצליח.
בס"ד
בוא נקווה שהם לא ימשיכו להציג את אותה היכולת שהם הציגו מול עכו...

שלח תגובה