הערכה שלי - העונה הבאה תהיה עונה מוצלחת.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

הערכה שלי - העונה הבאה תהיה עונה מוצלחת.

שליחה על ידי גיל שגיב »

כן, אולי זה מעט מפתיע לנוכח העיתוי המוקדם אבל אני אסביר מאיפה נובעת האופטימיות.

ראשית - המשכיות.

ואני לא מדבר רק על הצוות המקצועי, אלא בעיקר על סגל השחקנים שבאופן שונה מהעונות שעברו הפעם נשאר שלד גדול יחסית הכולל שחקנים בכל העמדות ובכלל זה שחקנים מקומיים :

אג'ידה,אילוז,דוידזדה (והבה ככל הנראה ירכש),נאסר,פלצ'וק,פיראס,גזל,סוויסה,גבאי,זינו,אבו לבן.

אין ספק שזהו שינוי מהותי וחיובי ושילוב של זרים איכותיים ואם ניתן גם מנוסים (סבסטיאן מילה הוא דוגמא טובה לזר איכותי ראוי ומנוסה) או אז יש מצב לאופטימיות לגבי העונה הבאה.

דעתכם ?

אם טעיתי או לא.....כל אחד מוזמן להקפיץ את הנושא בסוף עונה הבאה.

סמל אישי של משתמש
שלומי12

Re: הערכה שלי - העונה הבאה תהיה עונה מוצלחת.

שליחה על ידי שלומי12 »

כל שנה אומרים אותו דבר..... עדיף שנוריד ציפיות ונאמר לעצמנו שההישג מבחינתו זה יהיה השארות בליגה(במיוחד לאור הסגל הקיים)
אני אחרי העונה האחרונה הגעתי למסקנה שאין בי שום ציפיות מהקבוצה הזו בשנים הקרובות,אלא אם כן יקרה שינוי בתוך המערכת עם סיבוב 90 מעלות
אבל זה יקרה,כולם חיים בבועה וחושבים שהבסיס כאן הוא טוב,אז לא .. הכל מתנהל כאן בחובבניות (וזה מתבטא גם בזה שמנכ"ל צריך לנסוע לפולין בשביל להתרשם מאיזה שחקן ולהחליט אם הוא רוצה להחתים אותו- שבשביל זה יש סקאוטים. זה ממשיך במחלקת הנוער,בצוות המקצועי,ברמת האימונים שמתנהלת בצורה חובבנית ולא מקצועית. ועוד)
אם רוצים להביא שינוי אז צריך להתחיל מהשורש עצמו,צריך ללמוד ממכבי ת"א ומכבי חיפה..ולראות כיצד המועדונים האלו מתנהלים בצורה וברמה הגבוה ביותר שיש בשנים האחרונות
אבל שוב .. כולם חיים כאן בבועה,וחושבים שאם מאמן כזה או אחר יגיע לכאן ויביא לכאן 10 שחקנים אז יבוא השינוי,אז לא... יש כאן בעיה רצינית ועמוקה יותר,והכל מסתכם בבעלים שאינה לה מושג בכדורגל
וחושבת שאם תשפוך כל עונה 25 מיליון שקלים זה יביא הישגים
ולא אני לא אנטי..פשוט כואב לי לראות כיצד המועדון הזה מתנהל בצורה החובבנית הזאת כשאני רואה כיצד מועדונים כמו מכבי חיפה ומכבי ת"א הם מועדונים מבוקשים וטובים עם איכות מעולה
סקאוטים,מחלקת נוער,צוות מקצועי,מתקני אימונים,ובסיס מצויין)

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

בנתיים אני לא רואה שום סיבה לאופטימיות.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

לדעתי את דווקא טועים כי השנה בניגוד לשנים הקודמות השינוי הראשון שחל בקבוצה הוא בצוות (החתמת פסיכולוגית ספורט שהוכיחה את עצמה-ראה דובב גבאי,נתניה משחק גורלי ; פיטור מנהל מחלקת נוער עלוב שעבד בחצי משרה לאחד מוכח שיעבוד במשרה מלאה; החתמת מאמן כושר שעבד במקומות מוכחים במקום מאיר סיני שהוכיח את עצמו כמאמן כושר גרוע ולבסוף השינוי הגדול הוא שהשאירו את המאמן שבנה את הקבוצה שנה שעברה ובסיבוב הראשון שיחקנו טוב, ידע מה הבעיות של הסיבוב השני ויפתור אותן מאשר מאמן חדש שיחליף עוד פעם סגל שלם.)

כמו שאמרתי פעם, מה שיכריע את העונה הזאתי הוא חיזוק הזרים בעמדות מכריעות(בגלל זה הם צריכים להיות מנוסים-מילה דוגמא טובה לאחד מנוסה למרות שלא ראיתי אותו מקרוב)
והשפעת הצוות המקצועי החדש על הסגל הקיים+החדש.

במקרה הכי טוב שנשחק בעונה הבאה לא נסיים 4-6 אני לא יודע מה עוד אפשר לעשות במועדון.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

shovalb9 כתב:לדעתי את דווקא טועים כי השנה בניגוד לשנים הקודמות השינוי הראשון שחל בקבוצה הוא בצוות (החתמת פסיכולוגית ספורט שהוכיחה את עצמה-ראה דובב גבאי,נתניה משחק גורלי ; פיטור מנהל מחלקת נוער עלוב שעבד בחצי משרה לאחד מוכח שיעבוד במשרה מלאה; החתמת מאמן כושר שעבד במקומות מוכחים במקום מאיר סיני שהוכיח את עצמו כמאמן כושר גרוע ולבסוף השינוי הגדול הוא שהשאירו את המאמן שבנה את הקבוצה שנה שעברה ובסיבוב הראשון שיחקנו טוב, ידע מה הבעיות של הסיבוב השני ויפתור אותן מאשר מאמן חדש שיחליף עוד פעם סגל שלם.)

כמו שאמרתי פעם, מה שיכריע את העונה הזאתי הוא חיזוק הזרים בעמדות מכריעות(בגלל זה הם צריכים להיות מנוסים-מילה דוגמא טובה לאחד מנוסה למרות שלא ראיתי אותו מקרוב)

במקרה הכי טוב שנשחק בעונה הבאה לא נסיים 4-6 אני לא יודע מה עוד אפשר לעשות במועדון.
אולי צריך להביא לפה אוליגרך?
כי רק ככה האוהדים שלנו יהיו מרוצים...
אוליגרך ישפוך פה 500 מיליון שקל ואז יברח...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

דר אדום בנשמה כתב:אולי צריך להביא לפה אוליגרך?
כי רק ככה האוהדים שלנו יהיו מרוצים...
אוליגרך ישפוך פה 500 מיליון שקל ואז יברח...
האוליגרך היחידי שיבוא לפה ובא זוהי אלונה, אני כבר השלמתי שהיא הבעלים שלנו-מאז שמכבי לקחו אליפות עם בעלים עם אותו ידע בכדורגל כמו אלונה,אז הבעיה זה לא היא.
בעונה הזאת אני יעקוב הכי הרבה אחרי הקבוצה כי פה יקבע הכישלון על השחקנים(צוות יש)
לדעתי הרבה מהמושכות ילכו על סויסה-פלצוק-נאסר שהם + הרכש שיביאו יקבעו את עתידנו לצערי.(אם יביאו כוכב ישראלי מוכח בהתקפה יהיה מצוין כדי לחלק את העומס,בנוסף לקשר מרכז פליימייקר, קשר אחורי,ומגן ימני צעיר/מנוסה כדי לתת לאילוז תחרות-בריא בשבילו.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

shovalb9 כתב: האוליגרך היחידי שיבוא לפה ובא זוהי אלונה, אני כבר השלמתי שהיא הבעלים שלנו-מאז שמכבי לקחו אליפות עם בעלים עם אותו ידע בכדורגל כמו אלונה,אז הבעיה זה לא היא.
בעונה הזאת אני יעקוב הכי הרבה אחרי הקבוצה כי פה יקבע הכישלון על השחקנים(צוות יש)
לדעתי הרבה מהמושכות ילכו על סויסה-פלצוק-נאסר שהם + הרכש שיביאו יקבעו את עתידנו לצערי.(אם יביאו כוכב ישראלי מוכח בהתקפה יהיה מצוין כדי לחלק את העומס,בנוסף לקשר מרכז פליימייקר, קשר אחורי,ומגן ימני צעיר/מנוסה כדי לתת לאילוז תחרות-בריא בשבילו.
צריך גם בלם-שניים (במקרה שגביש עוזב אז צריך שניים ואולי אף שלוש עם והבה לא יגיע בסוף) המצב שלנו לא טוב כי הרבה צריכים לעזוב וכמה רוצים לעזוב...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

לא החליפו את מאמן הכושר של הבוגרים - הביאו מאמן כושר לנוער
shovalb9 כתב:לדעתי את דווקא טועים כי השנה בניגוד לשנים הקודמות השינוי הראשון שחל בקבוצה הוא בצוות (החתמת פסיכולוגית ספורט שהוכיחה את עצמה-ראה דובב גבאי,נתניה משחק גורלי ; פיטור מנהל מחלקת נוער עלוב שעבד בחצי משרה לאחד מוכח שיעבוד במשרה מלאה; החתמת מאמן כושר שעבד במקומות מוכחים במקום מאיר סיני שהוכיח את עצמו כמאמן כושר גרוע ולבסוף השינוי הגדול הוא שהשאירו את המאמן שבנה את הקבוצה שנה שעברה ובסיבוב הראשון שיחקנו טוב, ידע מה הבעיות של הסיבוב השני ויפתור אותן מאשר מאמן חדש שיחליף עוד פעם סגל שלם.)

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

אני חוזר ומזכיר לכם, שלד כזה של סגל לא היה באף עונה בשנים האחרונות...ולא מדובר על שחקנים ברמה של מלכה...תורג'מן....סולימן.....ושות'.
הפעם נשארו שחקנים טובים יחסית ואם רק נפגע בזרים.....אפשר לחלום.

סמל אישי של משתמש
mair369

שליחה על ידי mair369 »

גיל שגיב כתב:אני חוזר ומזכיר לכם, שלד כזה של סגל לא היה באף עונה בשנים האחרונות...ולא מדובר על שחקנים ברמה של מלכה...תורג'מן....סולימן.....ושות'.
הפעם נשארו שחקנים טובים יחסית ואם רק נפגע בזרים.....אפשר לחלום.
כן סגל כל כך טוב, ש"הצליח" להבטיח את ההשארות שלו במחזור האחרון של הליגה ...

זה מגוכח לדבר עכשיו על העונה הבאה, עוד לפני שנקבע הסגל לעונה הבאה.
חסרון אחד גדול כבר יש לנו וזה כמובן ה"מאמן" הגרוע בליגה!!! (וזה אני יכול להתחייב לך, עוד לפני שנקבעו כל המאמנים בליגה)

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

לא אמרתי שהסגל כל כך טוב....כתבתי שיש שלד טוב.

עכשיו תוסיף 4 זרים ועוד שני ישראלים טובים......

שים לב, בכל העונות האחרונות כמעט ולא נשארו בסגל שחקנים ראויים, כאלה שקבוצות אחרות בליגת העל ירצו לקחת.

והעונה ? יש לפחות 7 כאלה בסגל.
לדעתי זו התקדמות ראויה לציון ולאופטימיות.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

shovalb9 כתב: האוליגרך היחידי שיבוא לפה ובא זוהי אלונה, אני כבר השלמתי שהיא הבעלים שלנו-מאז שמכבי לקחו אליפות עם בעלים עם אותו ידע בכדורגל כמו אלונה,אז הבעיה זה לא היא.
אולי יש למיץ' ולאלונה אותו ידע בכדורגל אבל כאן בערך מסתיימים ההבדלים ביניהם.
מציע לך להסתכל ברזומה של שניהם (ניהול עסקים, הפקת לקחים ויישום מסקנות בעיקר) ולהבין לבד למה לאלונה ייקח עוד הרבה שנים להבין וללמוד ממה שגולדהאר עושה, למרות שהיא ותיקה ממנו בתחום.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

8red כתב: אולי יש למיץ' ולאלונה אותו ידע בכדורגל אבל כאן בערך מסתיימים ההבדלים ביניהם.
מציע לך להסתכל ברזומה של שניהם (ניהול עסקים, הפקת לקחים ויישום מסקנות בעיקר) ולהבין לבד למה לאלונה ייקח עוד הרבה שנים להבין וללמוד ממה שגולדהאר עושה, למרות שהיא ותיקה ממנו בתחום.
אתה חכם בדיעבד.
נתחיל בזה שאין ביכולתה של אלונה להביא לפה צוות מקצועי כזה. ובמכבי כבר ראינו שצוות מקצועי ישראלי(נמני, יוסי מזרחי, איווניר וכו'..) כשלו עונה אחרי עונה, עם תקציבים עצומים - 100 מיליון שקל.
אגב, אותה מכבי שיחררה שחקני נוער מוכשרים מאוד(רפי דהאן, סבע, ביטון+השחקנים שיושבים על הספסל) על חשבון שחקני רכש זרים וישראלים..מעניין שאת זה אתה לא מזכיר בניהול של גולדהאר.
הדשא של השכן תמיד ירוק יותר. וכשיש תקציב כזה עצום "הפקת הלקחים" הרבה יותר קלה.
קל לך לשבת על הכורסא בבית ולהגיד מהו ניהול נכון ומהו ניהול לא נכון, אבל כשאתה מגיע לתפקיד מסויים אתה מבין שזה הרבה יותר מורכב והרבה יותר קשה ממה שנדמה לך. זה לא מנג'ר פה.
אלונה מנסה, היא משקיעה כספים בנוער, מנסה למשוך לפה שחקנים טובים, עכשיו גם הביאה מנהל מקצועי לנוער וכו'. אז כדאי להעריך לפחות את ההשקעה שלה ואת הרצון שלה ולא להתבכיין שהיא מוציאה 100 מיליון שקל ומביאה אליפות.
לא הכל מושלם, אבל צריך לדעת להעריך גם כשלא מצליחים, אחרת נאבד הכל.

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

אם לא תנחית פה 2-3 שחקנים מהשורה הראשונה -הישרדות טייק 3435443.
תמונה

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

שי האדום כתב:אם לא תנחית פה 2-3 שחקנים מהשורה הראשונה -הישרדות טייק 3435443.
אם מצליחים להחתים את מילה + ברדה, אפשר להיות יותר אופטימיים :)

שלח תגובה