אלישע, איפה הערך המוסף שלך ?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

אלישע, איפה הערך המוסף שלך ?

שליחה על ידי גיל שגיב »

כשהוחתם אלישע, חשבתי שלא רק הרווחנו מאמן בכיר ומצליח אלא גם מאמן שמנוסה ויודע כיצד מתנהלת נכון קבוצה מקצוענית, לפחות כמו מכבי חיפה.

ואני מדבר בעיקר על איך בונים סגל,בוחרים חיזוק ישראלי, בוחרים זרים, כל עניין המעקב, המשא ומתן וכו'.

היום, לאחר עונה עם אלישע בה ניתן לקבוע בוודאות כי נכשלנו בבחירת שחקנים רבים וגם עשינו שחרור תמוה (דיא סבע), היום ניתן לשאול - איפה אלישע בסיפור ?

איפה הניסיון הידע והמקצוענות, בכל נושא בחירת השחקנים ובניית הסגל ?

מילה,ברח.
דג'ני,אולי.
ברדה,אולי.
רוצ'ה אולי.

כתבתי והבטחתי, אלישע יהיה העונה תחת זכוכית מגדלת ענקית של מרבית האוהדים....כן, גם שלי.

אני מקווה שהוא יוכיח כי לפחות למד מטעויות העונה שעברה בכול הנוגע לבניית ובחירת הסגל.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

Re: אלישע, איפה הערך המוסף שלך ?

שליחה על ידי dardasmiley »

הבעיה שאלישע אף פעם לא היה מה שמצפים ממנו פה.
הוא לא מאמן גדול, הוא פשוט נישא על גלי ההצלחה של רוני לוי.
הוא לא שולט בחדרי ההלבשה שלו, בגלל זה תמיד היו לו עוזרים חזקים.
הוא לא משפר שחקנים.
הוא לא מאמין בצעירים.
הוא לא ווינר, הפסיד בכל משחק שהיה לו בו מה להפסיד, אם זה במשחק האחרון בעונת הקיזוז, אם זה בשלושת גמרי הגביע שהגיע אליהם.
הוא לא בוחר זרים בחוכמה, לראיה אין כמעט זרים שהביא שעדיין משחקים בארץ.
הוא לא מקצוען, לראיה רמת האימונים שלו מהנמוכות בארץ והחופשות הפרטיןת בחול בעיתוי הכי גרוע....

בקיצור הוא מאמן ברמה של קלינגר, אבל הוא אדם מאוד נחמד, והתקשורת מפרגנת לו אז כולם נופלים בפח. אלישע לוי מאמן גרוע!

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

והכי גרוע, לא קידם שום שחקן, אף שחקן אצלו לא נתן 50% ממה שהוא יודע
כ-ש-ל-ו-ן
ועל לגדל פה ולקדם פה את הצעירים אין על מה לדבר, אלישע בנשימה אחת עם קלינגר, עזורי,לנדאו, בלבול- כל הכבוד אלישע, הספק מרשים.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

הכי גרוע, שאורי אתה נופל בהבטחתך אחרי מה? שבוע...
לא קרה כלום שמילה לא חתם אם הוא לא חתם בכלל, יש מספיק שחקנים בשוק וצריך לציין ששנה שעברה התחלנו בחודש יוני ועדיין הביאו המון שחקנים
אלו שעוזבים עכשיו מי הם?(אלעד גבאי ועמאשה? תעשה לי טובה, אחד מוערך מדי ואחרי הפציעה שלו לא שווה שקל והשני מ*** את הכדור ב100 נגיעות כשהוא צריך להרים ופעם ב יש לו הברקה)

זה לא שלא התחילו את העונה, יש מועמדים יש מומים פשוט היה אחד שכשל, אני דווקא שמח שהתחילו ושיש פעולה ושלא נתקעים

ועוד משהו, העונה הקודמת הייתה בהחלט כישלון בגלל מספר דברים מרכזיים אבל אני דווקא חושב שבעונה הזאתי באר שבע תהיה בצמרת
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

E26

שליחה על ידי E26 »

dardasmiley כתב:הבעיה שאלישע אף פעם לא היה מה שמצפים ממנו פה.
הוא לא מאמן גדול, הוא פשוט נישא על גלי ההצלחה של רוני לוי.
הוא לא שולט בחדרי ההלבשה שלו, בגלל זה תמיד היו לו עוזרים חזקים.
הוא לא משפר שחקנים.
הוא לא מאמין בצעירים.
הוא לא ווינר, הפסיד בכל משחק שהיה לו בו מה להפסיד, אם זה במשחק האחרון בעונת הקיזוז, אם זה בשלושת גמרי הגביע שהגיע אליהם.
הוא לא בוחר זרים בחוכמה, לראיה אין כמעט זרים שהביא שעדיין משחקים בארץ.
הוא לא מקצוען, לראיה רמת האימונים שלו מהנמוכות בארץ והחופשות הפרטיןת בחול בעיתוי הכי גרוע....

בקיצור הוא מאמן ברמה של קלינגר, אבל הוא אדם מאוד נחמד, והתקשורת מפרגנת לו אז כולם נופלים בפח. אלישע לוי מאמן גרוע!
אתה צודק. לגזור, למסגר ולשמור.
זה רק מוכיח שתקופתו של אלישע במכבי חיפה נחשבה כ'מוצלחת' משום שהוא היה תחת מועדון ברמה הכי טובה בארץ מכלל הבחינות ולכן יותר קל להשתלב וכמובן שהמגרעות שלך פחות בולטות ונראות ומאידך היכולת שלך 'עולה' וכתוצאה מכך רזומה חיובי.

בפועל- אדם כשלעצמו מאוד נחמד ואינטליגנט, מקצועי? בינוני מקסימום.

אני חושב שאלישע העונה כמובן יפיק לקחים ויסדר כמה 'חורים' מהרבים שהיו שנה שעברה אך לא יכסה את כולם. כנראה שהעונה הקרבה תהיה מוצלחת מקודמתה אך לא בהרבה. שוב נהיה קבוצה משעממת וכנראה שנסיים בפליאוף התחתון.

עד שלא יעשה שינוי במועדון מהשורש, לצערי נמשיך להיות עוד קבוצה בארץ.

שלח תגובה