תדברו אחריי מחנה האימונים לא עכשיו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

תדברו אחריי מחנה האימונים לא עכשיו

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

בניגוד למה שניר (8RED) אמר אני לא נאיבי ואני לא תמים אני יודע שהקבוצה הזאת לא מושלמת ושאלונה לא מושלמת ולא תאום של יעקב שחר ויותר מזכירה את לוני הרציקוביץ' אבל חאלס להחליט איך העונה תראה לפניי שהחתימו את השחקן הראשון ולפניי שסגרו עם השחקן האחרון...
הקבוצה אפילו לא חזרה להתאמן וכבר אתם ישר רצים לומר "אוי ואבוי" דיי חאלס, תשחררו, תצאו לבית מלון או משהו תהנו קצת, בעוד חודשיים נדבר כבר על הקבוצה יותר ברצינות, כרגע זאת עונת הספקולציות והמלפפונים...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

Re: תדברו אחריי מחנה האימונים לא עכשיו

שליחה על ידי dardasmiley »

זאת בדיוק הבעיה. לא מצליחים להחתים אף אחד ואנחנו רואים את הרכבת חולפת לנו מול הפנים. ומנסים להתריע חפני שיהיהמאוחר מדי

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

אבל יש עוד זמן וזאת בדיוק הבעיה, את מי מכבי תל אביב הגדולה החתימה?
כרגע אפילו מאמן עוד אין להם.
מכבי חיפה עדיין לא החתימה את אלעד גבאי שהוא ההחתמה הראשונה שלהם, קריית שמונה החתימה את אחמד סבע וזהו בעצם.
אז דיי חאלס, בסדר אפשר וצריך לשים את האצבע על הדופק אבל לא להתחרפן ולהשתגע כאילו הקבוצה הולכת לפתוח את העונה עם סגל חסר, האימונים אפילו לא התחילו!
כל שאר הקבוצות גם לא עשו החתמות כלשהן אולי חוץ מסכנין שהיא גם ככה מחתימה שחקנים בינוניים (יוסי שבחון ומוחמד גאדיר...).

כרגע נכון לעכשיו אין מה להות היסטריים, צריך לחכות ולראות, אם במחנה האימונים הקבוצה תהיה עם אותו סגל גם אני אהיה מעוצבן, אבל כרגע לא החתימו אף שחקן לא יודעים עם מי באמת אנחנו במשא ומתן ואתם ישר רצים לי ואומרים "הקבוצה לא החתימה אותו בואו נעשה מחאות".

סמל אישי של משתמש
Amit M
Title: South Side

שליחה על ידי Amit M »

דר אדום בנשמה כתב:תשחררו, תצאו לבית מלון או משהו תהנו קצת...
הזמנות לבתי מלון דרכי.. :)))
:דופק את הראש בקיר:

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

דר אדום בנשמה יפה אמרת.
אי אפשר ואסור לשפוט את הקבוצה עכשיו כי היא לא גמורה ואפילו בחצי של פתורה.
אפחד מליגת העל לא החתים שחקן מלבד תחתית ושחקנים לא אטרקטיבים, המלפפונים נשארו וישארו הרבה זמן בגלל המו"מים הרבים עם הקבוצות הרבות שמעוניינות להחתימם.

בנוגע למועמדים הרבים שלא החתמנו:
*מילה-היה יכול להיות טוב, אבל לא נורא אפשר למצוא עוד הרבה שחקנים בעמדה שלו כי היא מרובת שחקנים באירופה בפרט ובעולם בכלל.
*ברדה? עדיין לא חתם באף קבוצה והמו"מ איתו נמשך אז אני אגיב כשעמדה תינקט.

זהו, זה כל השחקנים שלא חתמו אצלנו, כולה שחקן אחד עם "רזומה".
ואני בטוח שבאר שבע מגששת אצל הרבה שחקנים ולא חולמת(הבעיה היחידה תהיה במו"מ עצמו ואני בטוח שהעונה הזאת תהיה עונת מבחן לא רק בפני אלישע שחייב לקחת אותנו למעלה, אלא גם לאסי ולרכש שיביא.)
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

מה קורה עם שחקנים שאמורים להמשיך... גזל?

ומה קורה עם שחקנים שלא אמורים להמשיך וחתומים לעונה הבאה... אקסברד?

ואם לא מוצאים קשר התקפי מרכזי(מילה)... אולי כדאי להשאיר את ברוכיאן?

מה קורה לעזאזל עם דוידזאדה ומדוע לא מחתימים אותו??? מה גם הוא רוצה 500,000 דולר לעונה???

יש הרבה דברים לא ברורים. יש עוד 3 שבועות עד לפתיחת האימונים, זה קרוב מאוד. התמונה חייבת להתבהר.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

ברוכיאן?? אתה רציני??
עדיף לא להביא שחקן חיזוק מאשר להשאיר אותו.
הייתי אומר סוס מת אבל לפי איך שהוא נראה בעונה שעברה זו תהיה מחמאה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

שמעון א כתב:מה קורה עם שחקנים שאמורים להמשיך... גזל?

מה קורה לעזאזל עם דוידזאדה ומדוע לא מחתימים אותו??? מה גם הוא רוצה 500,000 דולר לעונה???

יש הרבה דברים לא ברורים. יש עוד 3 שבועות עד לפתיחת האימונים, זה קרוב מאוד. התמונה חייבת להתבהר.
זה העניין עם משא ומתן זה לא מסתיים ביום אחד...
בעוד חודשיים נדבר ונהיה הרבה יותר חכמים...

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

שמעון א כתב:מה קורה עם שחקנים שאמורים להמשיך... גזל?

בס"ד
אתה צודק, חוץ מהרכש יש עוד הרבה עניינים בתוך הסגל עצמו שדורשים מחשבה וסגירת עניינים וגם הם מתנהלים בהילוך איטי, אני מקווה שלא איטי מדי.
מעיין סיכום מהפרסומים שאני ראיתי בתקשורת:
*סוארז מעוניין לעזוב והמועדון מעוניין למכור. הבעיה היא שבינתיים אף מועדון לא הניח הצעה על השולחן.
אם תהיה קבוצה שתגיש את הסכום המתאים (ירד בהרבה מהסכום של שאותו דרשו בעבר - חצי מיליון דולר), הוא יעזוב, אם לא הוא יישאר עד תום חוזהו בסיום העונה הבאה.
*עם מרקוביץ' הגיעו להסכם על התרת חוזהו, בגלל הסחבת במו"מ עם טוברוק לגבי והבה הנושא בינתיים בהקפאה. לא ישוחרר עד שלא יגיע מחליף.
*לדודזאדה הוצע חוזה משודרג הכולל גם הארכת חוזה, הכיוון חיובי.
*אלישע רוצה את גזל גם לעונה הבאה, בקרוב אמורים להתחיל איתו מו"מ.
*אילוז במו"מ על חידוש חוזה לשנתיים, רוב הפרטים כבר סוכמו, הוא ישודרג בשכר ובקרוב יחתום על החוזה החדש.
*לגביש נותרה שנה אחרונה בחוזה, הוא מעוניין לעזוב והקיץ זו ההזדמנות האחרונה להרוויח ממשהו ממכירתו. סביר להניח שזה ילך או לפרידה או להסכם על הארכת חוזה.
*אקסברד לא אמור להמשיך בקבוצה. קהת חוזר אוטומטית למכבי, את האופציה על ברוכיאן אין כוונה לממש וגם הוא חוזר אוטומטית.

מקווה שעניתי לחלק מהשאלות.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

yossi כתב: בס"ד
אתה צודק, חוץ מהרכש יש עוד הרבה עניינים בתוך הסגל עצמו שדורשים מחשבה וסגירת עניינים וגם הם מתנהלים בהילוך איטי, אני מקווה שלא איטי מדי.
מעיין סיכום מהפרסומים שאני ראיתי בתקשורת:
*סוארז מעוניין לעזוב והמועדון מעוניין למכור. הבעיה היא שבינתיים אף מועדון לא הניח הצעה על השולחן.
אם תהיה קבוצה שתגיש את הסכום המתאים (ירד בהרבה מהסכום של שאותו דרשו בעבר - חצי מיליון דולר), הוא יעזוב, אם לא הוא יישאר עד תום חוזהו בסיום העונה הבאה.
*עם מרקוביץ' הגיעו להסכם על התרת חוזהו, בגלל הסחבת במו"מ עם טוברוק לגבי והבה הנושא בינתיים בהקפאה. לא ישוחרר עד שלא יגיע מחליף.
*לדודזאדה הוצע חוזה משודרג הכולל גם הארכת חוזה, הכיוון חיובי.
*אלישע רוצה את גזל גם לעונה הבאה, בקרוב אמורים להתחיל איתו מו"מ.
*אילוז במו"מ על חידוש חוזה לשנתיים, רוב הפרטים כבר סוכמו, הוא ישודרג בשכר ובקרוב יחתום על החוזה החדש.
*לגביש נותרה שנה אחרונה בחוזה, הוא מעוניין לעזוב והקיץ זו ההזדמנות האחרונה להרוויח ממשהו ממכירתו. סביר להניח שזה ילך או לפרידה או להסכם על הארכת חוזה.
*אקסברד לא אמור להמשיך בקבוצה. קהת חוזר אוטומטית למכבי, את האופציה על ברוכיאן אין כוונה לממש וגם הוא חוזר אוטומטית.

מקווה שעניתי לחלק מהשאלות.
הרגעת עכשיו חצי פורום
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

שלח תגובה