גרפיטי בוסרמיל

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
mair369

Re: גרפיטי בוסרמיל

שליחה על ידי mair369 »

אדום זקן כתב: שכחתם שירדנו ליגה בעונת 98 ו2003 איזו נטישה המונית הייתה פה של שחקני בית כן שחקני בית
אלימלך לבני יהודה,שמעון ביטון לבית"ר,יפרח,אלול,חליבה,בונפלד,אז עזבו תשטויות.
תן לי לתקן אותך בכמה פרטים "קטנים"
1. סתיו אלימלך עבר לבני יהודה בדיוק בעונה שירדנו ליגה, ולאחריה בליגה הארצית הוא חזר להפועל באר שבע
2. שמעון ביטון עבר לביתר באר שבע אחרי שבהפועל באר שבע לא רצו אותו!!
3. בונפלד עזב כי קיבל הצעה קוסמת ממכבי ת"א (ששיחקה אז ב-Champions Lige), שזה דבר שכל בן אדם שפוי היה עושה
4. עוז יפרח כנ"ל (ובנוסף הוא שיחק איתנו כמה שנים בליגה הלאומית)
5. אם יש סיבה לבוא למשהוא בטענות, זהו רק אסי רחמים שבמהלך כל הקרירה שלו, דאג לתחת שלו ולא לשום דבר אחר בלעדיו, אותו אחד שברגע שהבין ששאול סמדגה מועמד לשחק בהרכב הראשון, מיד ברח לאשקלון (מאשר לנסות להילחם כמו גבר על מקום בהרכב), אותו אחד שבגלל 10000$ העדיף לעבור לאשדוד, מאשר להישאר במועדון שדאג לו כל החיים, אותו אחד שכבר מעל שנתיים מונה לתפקיד הזוי של מנכ"ל המועדון מבלי לדעת קרוא וכתוב ..., ולצערי הרב יש לנו היום הרבה אוהדים צעירים, שלא באמת מכירים את ההסטוריה של המועדון וחיים על פי שמועות וסטיגמות, וחושבים שאסי רחמים הוא סמל ????

מה שמדהים אותי באמת, אך זה שמכל הרשימה שהבאתה לפה (שמעון ביטון, סתיו אלימלך, אלעד בונפלד, תומר חליבה, עוז יפרח) שבאמת כל אחד מהם אוהב אהבת אמת את הקבוצה, אתה מוציא ללעג, ודווקא על התאבן בצע (אסי רחמים) אתה לא אומר מילה ?

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

שכחתי ששיחררו את 3 השחקנים הכי כישרוניים בארץ
צריך לאחל להם בהצלחה ושיעלו על דרך ההצלחה!
אבל בגלל 3 אלמוניים שגם בנוער לא השאירו חותם משמעותי
לעשות גרפיטי וליצור אווירה שלילית מתחילת העונה.
אלונה טעתה והרבה אבל היא לומדת ומיישמת ודווקא בעונה שנראה שהכי הרבה הולכים להשקיע אתם מתלוננים
מזוכיסטיות מהרמות הגבוהות בארץ!!!!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

mair369 כתב: תן לי לתקן אותך בכמה פרטים "קטנים"
1. סתיו אלימלך עבר לבני יהודה בדיוק בעונה שירדנו ליגה, ולאחריה בליגה הארצית הוא חזר להפועל באר שבע
2. שמעון ביטון עבר לביתר באר שבע אחרי שבהפועל באר שבע לא רצו אותו!!
3. בונפלד עזב כי קיבל הצעה קוסמת ממכבי ת"א (ששיחקה אז ב-Champions Lige), שזה דבר שכל בן אדם שפוי היה עושה
4. עוז יפרח כנ"ל (ובנוסף הוא שיחק איתנו כמה שנים בליגה הלאומית)
5. אם יש סיבה לבוא למשהוא בטענות, זהו רק אסי רחמים שבמהלך כל הקרירה שלו, דאג לתחת שלו ולא לשום דבר אחר בלעדיו, אותו אחד שברגע שהבין ששאול סמדגה מועמד לשחק בהרכב הראשון, מיד ברח לאשקלון (מאשר לנסות להילחם כמו גבר על מקום בהרכב), אותו אחד שבגלל 10000$ העדיף לעבור לאשדוד, מאשר להישאר במועדון שדאג לו כל החיים, אותו אחד שכבר מעל שנתיים מונה לתפקיד הזוי של מנכ"ל המועדון מבלי לדעת קרוא וכתוב ..., ולצערי הרב יש לנו היום הרבה אוהדים צעירים, שלא באמת מכירים את ההסטוריה של המועדון וחיים על פי שמועות וסטיגמות, וחושבים שאסי רחמים הוא סמל ????

מה שמדהים אותי באמת, אך זה שמכל הרשימה שהבאתה לפה (שמעון ביטון, סתיו אלימלך, אלעד בונפלד, תומר חליבה, עוז יפרח) שבאמת כל אחד מהם אוהב אהבת אמת את הקבוצה, אתה מוציא ללעג, ודווקא על התאבן בצע (אסי רחמים) אתה לא אומר מילה ?
תשמע אתה כל כך רדוד שאתה אפילו לא שווה התייחסות!! אבל בגלל שעצבנת אותי כל כך הייתי חייב לקום מהמיטה ולהגיב לך,
איך בן אדם מדבר כל כך הרבה שטויות ואף אחת מהם לא מגובה בעובדות,כל כך הרבה טינופת ושנאה, מה נהיית רון קופמן של הפורום??
בוא קצת ילדון אני אלמד אותך על עובדות:
1.סתיו אלימלך עזב בתקופה שבוה הכריז אלי להב על עונה פיננסית לאחר הגביע,משחקן בית אני מצפה שיתפשר ויישאר כן אדוני זה שחקן בית,ולא שהוא קיבל יותר כסף בבני יהודה (ראה לדוגמא שחקני ביתר)
הלאה נתקדם
2. שמעון ביטון ידידי המתלהם עבר לבית"ר.... ירושליים כן מה לעשות, האמת גם אני הייתי עובר אחרי שאיצטדיון שלם עומד על הרגליים וצועק לו ללכת הביתה, אתה היית שם לאאאאא אני הייתי.
3. בונפלד,יפרח וחליבה היו שחקני ספסל בביתר ומכבי ת"א אז אל תבלבל לי תמוח
ועכשיו לדבר העיקרי,
איך אתה מעז להגיד על אדם כמו אסי רחמים שהוא תאב בצע,שקרן אגואיסט וכו', אני מאחל גם לך וגם לי שאנחנו ילדנו ונכדינו יהיו להם את הצניעות,השלווה,אורך הרוח וטוב הלב שיש לבחור הזה,ואני נשבע לך ביקר לי שאני לא מכיר אותו!!! רק מסיפורים של חברים
ולגבי הסיפור ההזוי שהמצאת פה,בוא אני אתקן אותך,העונה היא עונת 2003/4 אלי גוטמן מחליט שהוא לא רוצה!!! את אסי,אסי מגיע למו"מ ומבקש העלאה,לגיטימי לא?? בעל האולמות שנראה לי שאתה שתול שלו מסרב לתת לו עוד עשירייה ואז מביאים את השוער המהולל סונרה,מגרשים אותו אחרי משחק ומביאים את השוער המחליף של הפועל ת"א שאנני זוכר את שמו וגם הוא נפצע אחרי 2 משחקים,מביאים עוד שוער!!! ובסיום העונה יורדים ליגה, אז בוא תגיד לי אתה לא היה שווה לתת לו את העשר אלף שביקש??
אתה כולך נוטף ארס ושנאה תאמין לי לאנשים כמוך מתאים שמי שינהל את הקבוצה זה בעל האולמות וחבריו
עכשיו יאללה לך לישון ותפסיק לדבר שטויות!!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

mair369 ואדום זקן, ההודעות האחרונות שלכם בנושא הזה מגלמות לדעתי את הבעיה באופי הישראלי ואת מה שנקרא "הישראלי המכוער". בגלל חילוקי הדעות ביניכם אתם בוחרים להכפיש שחקנים שהיו מהגדולים בתולדות המועדון. פשוט מקמם.

וכדי להעמיד את הדברים על דיוקם:
ב1997 השכנה בבית שלידי הייתה אחותו של סתיו אלימלך. אני והבת שלה למדנו מגיל קטן ביחד והיינו בקשר מאוד טוב. מכיוון שהייתי אוהד של הקבוצה, ניצלתי כל הזדמנות שבה סתיו ביקר את אחותו (והוא ביקר הרבה, גרנו קרוב מאוד לאיצטדיון מה שגרם לזה שסתיו הגיע הרבה פעמים לביקורים אחרי האימון) כדי לשבת ולשמוע חדשות על הקבוצה.
אחד מהביקורים היה יום אחד אחרי שסתיו אלימלך (וגדי חזות) נפגשו עם אלי להב. הימים היו הימים שאחרי הזכייה בגביע ובדיוק כשאלי ל*ב החליט לפרק את הקבוצה.
סתיו אלימלך ישב עם אחותו ובעלה במרפסת וסיפר שיום קודם אלי להב אמר לו שהוא צריך לקצץ 50% בשכר אם הוא רוצה להישאר בקבוצה. סתיו אמר ללהב בתגובה שהוא מוכן לקצץ 30% משכרו כדי להישאר אבל אלי להב סירב. סתיו אמר (ובמבט לאחור התברר שהוא צדק) שאלי להב לא באמת התכוון לשבת איתו ועם חזות למשא ומתן אמיתי כדי להגיע לדרך שהם יקצצו בשכר אבל ישארו בקבוצה, אלא פשוט חיפש לחסוך במשכורות כשה50% היה פשוט הדרך שלו להגיד להם שהם לא רצוים במועדון.

בנוגע לאסי רחמים, מכיוון שזה היה "רק" לפני 10 שנים, אפשר למצוא תיעודים של הנושא בפורמים השונים ולראות שכמו במקרה סתיו אלימלך, זאת ההתנהלות שגרמה לעזיבה של שחקן הבית.
למרות שההצעה של אשדוד הייתה מאוד מפתה, אסי חיכה להצעה שלנו במשך כמעט חודשיים. כשזאת לא הגיעה והוא הודיע שהוא מתכוון לעוזב, החליטו במועדון סוף סוף לשבת איתו למשא ומתן. שם כמובן הציעו לו סכומים נמוכים מה שגרם לו להבין שהוא נלקח כמובן מאליו במועדון (לכולנו זכור סיום הסיפור, כשאסי בא לקראת המועדון וביקש סכום נמוך בהרבה, 60 אלף דולר, מהסכום שהציעו לו באשדוד, אבל זינו סירב בגלל פער של 10 אלף דולר).

ונסיים עם אלעד בונפלד, הסיבה שהוא עזב למכבי ת"א הייתה מעמדו בקבוצה. אלי גוטמן לא החזיק ממנו, הפך אותו לשחקן ספסל אחרי העונה המצוינת שנתן כשהגענו לגמר הגביע, וזה תיסכל את בונפלד. גם כאן ניתן לבדוק את הנושא בפורמים השונים ולראות שבקיץ באותה שנה אלעד בונפלד דחה את ההצעה ממכבי ת"א והוא עבר אליה רק באמצע העונה אחרי שהוא הבין שגוטמן לא מחזיק ממנו.

שלח תגובה