שמועות חזקות שסוויסה רוצה לעזוב

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: שמועות חזקות שסוויסה רוצה לעזוב

שליחה על ידי yedidel »

:צעיף:
izguy83 כתב:לא מבין אתכם.
סוויסה הוא אחד השחקנים שהכי מגוון את הסגל של הקבוצה.
כשהיה בריא, כולם ראו מה יש לו ברגליים.
עם כל שחקן צריך להתנהל אחרת.
מה קשור מדינת ת"א? הבחור עד גיל 22 לא יצא מקרית שמונה שנחשבת לפריפריה הרבה יותר מב"ש.
כל שחקן והקשיים שלו. קצת תמיכה לא תזיק.
איך אתם מתהפכים על שחקן ברגע. זה פשוט לא יאומן.
מחזק.
השחקן היחיד שנתן תפוקה עונה שעברה, וממש לא הוגן לשפוט אותו על סיבוב שבו הוא סחב פציעה.

מקווה מאוד שיישאר. דרך אגב עם כל הכבוד, אני לא בטוח שארבייטמן בכושרו הנוכחי עדיף.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

yedidel כתב::צעיף:

מחזק.
השחקן היחיד שנתן תפוקה עונה שעברה, וממש לא הוגן לשפוט אותו על סיבוב שבו הוא סחב פציעה.

מקווה מאוד שיישאר. דרך אגב עם כל הכבוד, אני לא בטוח שארבייטמן בכושרו הנוכחי עדיף.
אם מגיע ארבייטמן או בדש, הייתי בכיף משאיל את גבאי.
סוויסה חייב להישאר בקבוצה.

סמל אישי של משתמש
MOTI2013

שליחה על ידי MOTI2013 »

אני הייתי משאיר את גבאי וססויסה ומה שישלם תמחיר זה פלצו'קק כי באמת שאני לא יודע מה הוא עושה עוד עונה בקבוצה.....שיעיפו את פלצו'ק...

אליניב ברדה
שלומי ארבטיימן
גבאי
סוויסה
אבו לאבן
פשוט התקפה מפחידה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

תומר סוויסה לדעתי הוא ממש לא חלוץ מטרה, אלא יותר קשר/חלוץ שצריך לשחק מאחורי סקורר. יש לו המון טכניקה, גם חוכמת משחק לא רעה בכלל, בעיטה ומסירה. לדעתי שילוב שלו עם ברדה יכול להצליח מצוין- שילוב שדרך אגב לא יושג עם ארבייטמן שהוא שחקן הרבה פחות מגוון.

בעונה האחרונה סוויסה די תופקד כמוציא לפועל, ולדעתי זה לא התפקוד המתאים לו- וגם כשכבר תופקד כחלוץ "שני" השותף שלו היה דובב שממש לא עומד בקריטריונים של חלוץ מטרה. ובכל זאת, כמו שכבר נאמר כאן, סוויסה עדיין היה הנשק הכי מסוכן שלנו העונה. וזה עוד כשהוא סוחב פציעה במשך כל העונה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

בס״ד
מקווה ומאמין שהוא יישאר.
כשהיה בריא הציג יכולת נהדרת שבקבוצה עם כלים התקפיים טובים יותר כמו שיהיה לנו בעונה הבאה תשתפר עוד יותר.
לטעמי הוא עדיין רחוק מלמצות את הפוטנציאל הטמון בו, צריך לעשות קפיצת מדרגה במנטליות ובחשיבה.
השילוב עם ברדה יכול להיות נהדר גם מהבחינה הזו ולא רק המקצועית.
הקהל חייב לעזור לו במקום למחוק אותו בגלל תקרית עם כמה ילדים משועממים שהלכו להציק לו באימון שלאחר התבוסה למכבי, ראוי ליחס הרבה יותר טוב ולי אישית זה צורם.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

bs war כתב:תומר סוויסה לדעתי הוא ממש לא חלוץ מטרה, אלא יותר קשר/חלוץ שצריך לשחק מאחורי סקורר. יש לו המון טכניקה, גם חוכמת משחק לא רעה בכלל, בעיטה ומסירה. לדעתי שילוב שלו עם ברדה יכול להצליח מצוין- שילוב שדרך אגב לא יושג עם ארבייטמן שהוא שחקן הרבה פחות מגוון.

בעונה האחרונה סוויסה די תופקד כמוציא לפועל, ולדעתי זה לא התפקוד המתאים לו- וגם כשכבר תופקד כחלוץ "שני" השותף שלו היה דובב שממש לא עומד בקריטריונים של חלוץ מטרה. ובכל זאת, כמו שכבר נאמר כאן, סוויסה עדיין היה הנשק הכי מסוכן שלנו העונה. וזה עוד כשהוא סוחב פציעה במשך כל העונה.
ברדה הרבה יותר מתאים לשחק ליד חלוץ מטרה מאשר ליד שחקן כמו סוויסה. אתה אומר שסוויסה מתאים
לשחק ליד חלוץ סקורר, אבל כנראה שברדה יבוא יותר מאחורה ולכן הסקורר הזה לא קיים. אבל זאת רק דעתי..

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

izguy83 כתב:לא מבין אתכם.
סוויסה הוא אחד השחקנים שהכי מגוון את הסגל של הקבוצה.
כשהיה בריא, כולם ראו מה יש לו ברגליים.
עם כל שחקן צריך להתנהל אחרת.
מה קשור מדינת ת"א? הבחור עד גיל 22 לא יצא מקרית שמונה שנחשבת לפריפריה הרבה יותר מב"ש.
כל שחקן והקשיים שלו. קצת תמיכה לא תזיק.
איך אתם מתהפכים על שחקן ברגע. זה פשוט לא יאומן.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ForeverRed כתב:
ברדה הרבה יותר מתאים לשחק ליד חלוץ מטרה מאשר ליד שחקן כמו סוויסה. אתה אומר שסוויסה מתאים
לשחק ליד חלוץ סקורר, אבל כנראה שברדה יבוא יותר מאחורה ולכן הסקורר הזה לא קיים. אבל זאת רק דעתי..
מה שיפה בברדה זה שהוא חלוץ ברמה מאוד גבוהה ויכול לשחק בהצלחה גם כחלוץ "שני" וגם כמוציא לפועל. אלישע צריך רק לבחור :)

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

עשיתם ממנו טורס , מי שלא טוב לא שלא יהיה פה , אתם יותר מדי בוכים על שחקנים , באר שבע זה לא רמת השרון , באר שבע זה מועדון מוביל בכדורגל , ואם שחקן לא מתאים לו , שיחזור לרמת השרון , לא צריכים ת 6 שערים שלו בעונה .
תמונה

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

אני כבר אמרתי לא צריך אותו פה,שחקן שעושה בעיות בחדר ההלבשה,שמדבר לרעה עלינו לתקשורת בעילום שם,ועוד מקרים.... כל השערים שלו מבעיטות חופשיות ופנדלים
זה לא השחקן שאמור להוביל אותנו העונה,העונה זאת העונה של גבאי וברדה בהתקפה. חוץ מזה הוא עבור לעבור ניתוח שאת העליות שלו אלונה צריכה לשלם,הייתי משחרר אותו כבר עכשיו שיחזור לרמת השרון. מקומו לא איתנו זה בטוח.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

maor20094 כתב:עשיתם ממנו טורס , מי שלא טוב לא שלא יהיה פה , אתם יותר מדי בוכים על שחקנים , באר שבע זה לא רמת השרון , באר שבע זה מועדון מוביל בכדורגל , ואם שחקן לא מתאים לו , שיחזור לרמת השרון , לא צריכים ת 6 שערים שלו בעונה .
שלומי12 כתב:אני כבר אמרתי לא צריך אותו פה,שחקן שעושה בעיות בחדר ההלבשה,שמדבר לרעה עלינו לתקשורת בעילום שם,ועוד מקרים.... כל השערים שלו מבעיטות חופשיות ופנדלים
זה לא השחקן שאמור להוביל אותנו העונה,העונה זאת העונה של גבאי וברדה בהתקפה. חוץ מזה הוא עבור לעבור ניתוח שאת העליות שלו אלונה צריכה לשלם,הייתי משחרר אותו כבר עכשיו שיחזור לרמת השרון. מקומו לא איתנו זה בטוח.
תגובה ילדותית מבלי לדעת רבע מהפרטים.
קברתם שחקן על בסיס שמועה מופרכת.
תתביישו!!!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

izguy83 כתב:

תגובה ילדותית מבלי לדעת רבע מהפרטים.
קברתם שחקן על בסיס שמועה מופרכת.
תתביישו!!!
מצטרף. התגובה שלכם לא ראויה.
בטח ובטח כשאתם מתעלמים מהעובדה כשהיה בריא היה לו מאזן כיבושים נפלא אצלנו וברמת השרון בעונה לפנינו (10 שערים ברמת השרון כשהגיע אליה רק בינואר).
אם היה בריא היה יכול גם להגיע אצלנו ל15-20 שערים בעונה שעברה.

ושוב אני אומר, בלי השערים של סוויסה אנחנו היום בליגה השנייה. החזיק אותנו בחיים (כבש 8 שערים ובישל עוד 2 מתוך 11 שערים של הקבוצה ב12 המחזורים הראשונים) כשאף אחד אחר לא תפקד.
שחקן מגוון מאוד ואיכותי מאוד. מקווה מאוד שבונים עליו בשנה הבאה...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

כבש 8 שלא היה כמעט מי שייתן את הפס לגול.. בוזגלו וברדה יעשו אותו לטוב יותר.. חייבים להשאיר.. יהיה פספוס לשחרר

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

דמות חיובית (!!!!)

מקווה מאוד שיצליח, ויותר מאשמח אם זה יהיה אצלנו.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

Sir Alex Ferguson כתב:
בטח ובטח כשאתם מתעלמים מהעובדה כשהיה בריא היה לו מאזן כיבושים נפלא אצלנו וברמת השרון בעונה לפנינו (10 שערים ברמת השרון כשהגיע אליה רק בינואר).

שיחק ברמה"ש עונה שלמה.

שלח תגובה