תקנו מנויים,תעודדו במשחקים וגם.....תתפללו.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

תקנו מנויים,תעודדו במשחקים וגם.....תתפללו.

שליחה על ידי גיל שגיב »

המהלך של אלונה כפי שאני קורא אותו, הוא בגדר ניסיון כמעט נואש להצלחה מהירה.

ראשית, חשוב להבין שאלונה היא לא אוהדת הקבוצה או אישה המונעת ממניעים פוליטיים כמו גאיידמק.

אלונה לעניות דעתי מונעת ממניעים אישיים של אהבה לכדורגל ורצון לתרום ולקצור הישגים והצלחות...אם תרצו מדובר בתחביב יקר מאוד.

וכאן גם ישנו עוקץ סמוי....אלונה תשקיע יחד עם העונה הזו משהו בסביבות ה-,60,000,000 ש"ח.

עד היום, ההשקעה הייתה מהוססת משהו,יותר בכיוון של שחקנים בינוניים + וניסיון לקצור הצלחות עם 'שחקני מציאות' ולכן גם נרכשו שחקנים כמו תורג'מן,סולימן,מלכה,נאסר ועוד...היום כולנו מבינים ובטח אלונה שהקונספציה כשלה.

בעקבות הכשלון המתמשך פונה אלונה לאופציה האחרונה - השקעה של כסף גדול בשניים שלשה שחקנים שיובילו את הקבוצה להישגים.

למה התכוונתי במילה "תתפללו" שבכותרת ?

תתפללו שהמהלך יצליח, תתנו כתף בעידוד ובהגעה למשחקים, כשלון העונה עלול להוביל את אלונה לקבלת החלטה שהתחביב כבר לא בר הגשמה ובעצם כי התחביב כבר לא חביב עליה....מכאן הדרך הביתה קצרה.

תהליך שכזה עבר בזמנו לוני הרשיקוביץ' במכבי לאחר עונת הגלקטיקוס.

כן , זה טבע האדם, מי שמונע מטעמי תחביב אישי מואס בתחביב כאשר הוא לא מסב לו נחת.

אני באופן אישי מאמין במהלך של אלונה וצופה הצלחה.....אבל גם אני אתפלל להצלחתו מתוך ידיעה שכשלון גם בעונה הזו ואוי לנו מהבאות.

שבת שלום ובהצלחה לקבוצה שלנו.

:יאללה הפועל:

סמל אישי של משתמש
ניב

Re: תקנו מנויים,תעודדו במשחקים וגם.....תתפללו.

שליחה על ידי ניב »

למרות עליית המחירים הדרסטית אני חושב שעדיין מחירי המנויים הם כאלה שניתן לעמוד בהם.

לאור זאת ולאור הדברים שכתבת אני חושב שיש כאן חשיבות למהלך של הבעת אמון במערכת ורכישת מנויים מסיבית.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

מעניין מאוד...
השאלה היא איך התיאוריה שלך מתיישבת עם העובדה שהיא התחייבה בחוזה לאליניב לתפקיד במועדון (בעוד 3 שנים!!)
ואיך התיאוריה הזו הולכת יד ביד עם העובדה שהשקיעה העונה יותר מבכל עונה במחלקת הנוער, כולל אנשי מקצוע רציניים?
אלונה פשוט הפנימה את הבעיות והפיקה לקחים. היא למדה שבשביל קבוצה טובה צריך:
א. זהות (ברדה)
ב.מחלקת נוער טובה (איווניר)
ג. החתמה של מספר קטן של שחקנים בכירים ולא מספר רב של בינוניים. (ברדה בוזגלו ודג'אני).
בע"ה גם אם השנה לא ילך, אם היא תמשיך בגישה הזאת עוד שנה או שנתיים ההצלחה תגיע. אין אפס.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

ניב כתב:למרות עליית המחירים הדרסטית אני חושב שעדיין מחירי המנויים הם כאלה שניתן לעמוד בהם.

לאור זאת ולאור הדברים שכתבת אני חושב שיש כאן חשיבות למהלך של הבעת אמון במערכת ורכישת מנויים מסיבית.
נכון כתבת.

ובכלל, למי שמגיע לכל המשחקים ובהנחה שהמנוי נרכש דרך אחד הוועדים יוצא שכל משחק עולה משהו בסביבות ה- 35 ש"ח שזה מחיר סביר מינוס.

העונה נותר שלד איכותי ביחס לשנים עברו ואליו נוספו שחקנים מהדרג הראשון כמו ברדה בוזגלו ודג'ני כאשר סביר להניח שעוד לא נאמרה המילה האחרונה.

אלונה באמת עושה שינוי מהותי ושורשי בתפיסה שלה ומנסה מהלך קיצוני שאם יכשל חלילה לא יותיר לה אופציות אחרות שלא ניסתה.

אני זוכר את אבי נמני (אתו אלונה נוהגת להתייעץ לא אחת) אומר בראיונות כי באר שבע כל הזמן רכשה והחתימה שחקנים בינוניים ורק החתמה של שלשה שחקנים או יותר מהדרג הראשון יובילו להצלחה.

אז הינה אלונה הקשיבה לו......ואם גם עכשיו נגיע לפלי אוף התחתון מה ישאר כבר לאלונה לעשות שלא עשתה ???

תחשבו על זה.....

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

nitsande כתב:מעניין מאוד...
השאלה היא איך התיאוריה שלך מתיישבת עם העובדה שהיא התחייבה בחוזה לאליניב לתפקיד במועדון (בעוד 3 שנים!!)
ואיך התיאוריה הזו הולכת יד ביד עם העובדה שהשקיעה העונה יותר מבכל עונה במחלקת הנוער, כולל אנשי מקצוע רציניים?
אלונה פשוט הפנימה את הבעיות והפיקה לקחים. היא למדה שבשביל קבוצה טובה צריך:
א. זהות (ברדה)
ב.מחלקת נוער טובה (איווניר)
ג. החתמה של מספר קטן של שחקנים בכירים ולא מספר רב של בינוניים. (ברדה בוזגלו ודג'אני).
בע"ה גם אם השנה לא ילך, אם היא תמשיך בגישה הזאת עוד שנה או שנתיים ההצלחה תגיע. אין אפס.
התחייבה לברדה ?

ידידי, מי כמונו יודעים ומכירים שבכדורגל הכל נזיל בדיוק כמו חוזה עם מאמן לשלש שנים והמאמן מפוטר תוך חצי עונה או חוזה עם שחקן לחמש שנים והשחקן אחרי שנה מתאמן בצד עד שיעזוב לבד.....הכל נזיל.

אין ספק שהכוונות רציניות,אמיתיות וטובות....אבל מבחן התוצאה הוא מעבר להכל.

כשלון העונה, כלומר הגעה לפלי אוף תחתון עלולה להוביל את אלונה למסקנות שאני מאמין שמרביתנו לא היינו רוצים בהן.

תבין, אם יש לך תחביב מסויים אתה עוסק בו כי הוא מסב לך סיפוק והנאה....כאשר זה לא מה שקורה בפועל אתה פשוט מחפש תחביב/עיסוק אחר.

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

אלונה היית עושה בשכל אם היא היית מוזילה את המחירים בהרבה יותר פחות מהעונה שעברה,ככה היו קונים יותר מנויים,וככה בכל משחק האיצטדיון מלא
אם כל הכבוד אין שום סיבה מוצדקת לעלות את המחירים,הרי לפלאיוף עליון לא הגענו בשנים האחרונות,שני עונות אנחנו נלחמים נגד הירידה עד המחזור האחרון
6 שנים של כישלון נטו. ואם כל הכבוד גם לברדה וגם לבוזגלו חשוב לזכור שברדה הוא כבר מזמן מעבר לשיאו,בן 31,ובוזגלו לא שיחק הרבה בשנים האחרונות,ומאז הפציעה שלו מצבו רק התדרדר.

שתעשה בשכל תעשה מחירים נמוכים, 200 שקל נוער,350 בוגר, כרטיס למשחק כמו בתקופה של ז'ינו,נשים וילדים עם חולצות אדומות חינם, 25 שקל נוער,40 בוגר
רק ככה ממלאים את וסרמיל,וכל משחק צמרמורת(כמו במשחק העלייה מול רמת השרון)

העליית המחירים תזיק וזה יהיה מוכח,לא מאמין שנעבור את ה 1500 (גם אם יהיה שיווק הכי איכותי והכי נפוץ שיש ) . חייבים להוריד את המחירים וללכת לטובת הקהל ולא רק להחזיר את הרווח שהפסידו,תאמינו לי שהם ירוויחו הרבה יותר מזה אם הם יעשו את המחירים כפי שאמרתי,יכניסו הכנסה הרבה יותר גבוה (כולל הכרטיסים שימכרו למשחקים),וגם כל משחק איצטדיון מלא..יותר מזה?

כרגע מה שהיא עושה זה היא מבריחה את הקהל במקום להביא אותו.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

גיל תטפל בחרדת נטישה שלך גבר.
אלונה צריכה שהפוייקט יצליח, אבל לעניין העזיבה שלה אין קשר ישיר, אולי עקיף.
כמו כן אלונה צריכה להרגיש את התמיכה של הקהל בה ובפרוייקט שלה בכך שייקנו מנויים ויבואו למשחקים.
אין ספק שאלונה לא תישאר פה לעד (ולזה צריך להכין כבר תוכנית גיבוי), אבל ספק גדול מאוד אם היא תתנהג כמו ילדה בת 3 כמו שאתה טוען, ותזרוק את הצעצוע לפח כי הוא לא מייצר לה כבר "כיף".
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

זו לא חרדת נטישה, אני מבין אותו.
כאוהד הפועל ב"ש שלמד אכזבות שנים על גבי שנים, תמיד אבל תמיד אחשוש מכישלון.
לא תיקח ממני את זה ואני מאמין שגם אצל גיל זה קיים, הפחד הזה שגםםם ההשקעה המדהימה הזו- תיכשל.
מה לעשות בכל זאת הפועל ב"ש.
תמונה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אני אומר לכם באחריות שאלונה כאן כדי להישאר.
להבטיח שזה באמת יקרה? להגיד לכמה זמן? לא יכול.
אבל מה שבטוח שלא כישלון מקצועי כזה או אחר יבריח אותה, להפך.
כל עוד הקהל יהיה מאחוריה ויתמוך בה והיא תרגיש שהיא תורמת היא תישאר פה.
ברגע שהקהל יתחיל להתהפך עליה, אז אני אתחיל לדאוג..

בקיצור תביעו תמיכה במועדון ולכו לקנות מנויים. יש ריח חדש באוויר. השנה הולכת להיות קבוצה!

סמל אישי של משתמש
דניב

שליחה על ידי דניב »

יש אמת בדבריך, אם העונה הזאת לא תצליח אלונה יכולה לעזוב, כמו שגם ב"ש תצליח העונה אלונה גם יכולה לעזוב בכל רגע נתון, 7 שנים יכולות בהחלט להספיק לה, ואם תהיה התעניינות מרוכשים פוטנציאלים רכישה בהחלט יכולה להבשיל, אולם אם אלונה תעזוב בסיומה של עוד עונה מאכזבת היא תהווה סימן היכר לכישלון חרוץ ודוגמא מובהקת לניהול קלוקל בכדורגל הישראלי ואנחנו מדברים פה על שנים לא חודשים ולא שבועות, נזק עצום כשלעצמו.

שינו מבורך ואמיתי נעשה העונה בב"ש, חזרתו של שחקן הבית האהוב וסמל המועדון מחדירה בנו תקוות חדשות כל עיתונאי בכיר פתאום מדבר על ב"ש, ובכל מקום אנחנו שומעים ברדה, יחד עם בוזגלו ודג'אני בתוספת לסגל לא רע בכלל זה יהיה אסון אם ב"ש לא תזעק צמרת, למרות זאת אני קצת מאוכזב משחרורם של שחקני בית דבר שתמיד מעציב כל אוהד של הקבוצה במיוחד שבמקומם באים אלמוניים מליגות המשנה וחמור מכך שלא מקבלים אף הזדמנות אמיתית.

לגבי מחירי המנויים אז נכון שאפשר לעמוד בהם ואני מתכון לרכוש מנוי, למרות זאת המחיר די מוגזם לטעמי, 6 שנים טעמנו כישלונות, אין שום סיבה מוצדקת מהמועדון לדרוש מחירים כאלו, צריך לראות את ק"ש כשאליפות באמתחתה עם מחירים כ"כ נמוכים, ת"א שהשקיעה עשרות אלפי דולרים בעונה פנטסטית לאוהדיה ואנחנו לא רחוקים ממחיריהם, אני לא חושב שהעונה מכירות המנויים יעלו על אשתקד, מקווה שיהיה כך.

לעונה הזאת יותר מכל העונות יש אמונה ומרגישים את זה בכל מקום, סוג של שינוי אמיתי במועדון, יכול להיות שחוזרים לימים הטובים של הפועל ב"ש אומר לי אוהד ותיק, מאבקי צמרת נגד הגדולות, איצטדיונים מפוצצים עד אפס מקום, רוח חדשה נושבת במחוזות וסרמיל המתיישן על חורבותיו שזועקות להצלחות.
נערך לאחרונה על ידי דניב ב 05 יולי 2013, 15:21, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

לגבי המינויים
מצד אחד, באר שבע זו עדיין פריפרייה ורוב אוהדי הפ' באר שבע הם לא רוב אוהדי מכבי/הפ' ת"א ולכן בעייתי לראות אנשים מסתערים על המנויים, כי בכל זאת בוגר שהוא לא סטודנט ואין לו איך להשיג מהוועדים אז 850 שח זה המון כסף. מצד שני אלונה השקיע וכחלק מההשקעה האוהדים צריכים להראות נכונות ולהביע את תודתם תוך כדי רכישת מנויים.

אני אומר שניתן היה לעשות יותר איזון בין הדברים.
הריי זה ידוע שבמחירים נמוכים כמו העונה שעברה היו ללא ספק לפחות 5,000 מנויים..ואילו העונה אני מאמין שנגיע ל 3-3.5 ולכן זה איפשהו מתקזז.

אגב, לגבי הכרטיסים גם ניתן לעשות שיווק רציני.
לקבוע מחיר של 50 שח בוגר, 25 ילד/נוער/חייל.. ולא 40-80 שזה ממש יקר וזה רק מרחיק את האוהדים.

על וסרמיל נאמר כבר הכל.. ואלונה חייבת להתחשב באוהדים שבאים לשם בקיץ/חורף.. ולכן מחירי הכרטיסים והמנויים צריכים להיות בהתאם.

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

650 זה מחיר הוגן לחלוטין .

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

וכן, באותה מידה אפשר גם להסתכל על הצד השני, כלומר התובנות שתקבל אלונה בעקבות הצלחה גרנדיוזית....תארו לכם אותנו בתמונת האליפות עד המחזור האחרון ובסוף מסיימים במקום השלישי....

ואלו שמות החיזוק הישראלי בעונה הבאה :

אלירן עטר, טוטו תמוז, מאור מליקסון......אינשאללה !!! חחחחחחחחח.....

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

גיל שגיב כתב:וכן, באותה מידה אפשר גם להסתכל על הצד השני, כלומר התובנות שתקבל אלונה בעקבות הצלחה גרנדיוזית....תארו לכם אותנו בתמונת האליפות עד המחזור האחרון ובסוף מסיימים במקום השלישי....

ואלו שמות החיזוק הישראלי בעונה הבאה :

אלירן עטר, טוטו תמוז, מאור מליקסון......אינשאללה !!! חחחחחחחחח.....
היית בסדר תקופה ארוכה, עד ששוב התחלת עם ההזיות (ישראל זגורי - לא נשכח ולא נסלח!)
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

גיל שגיב כתב:וכן, באותה מידה אפשר גם להסתכל על הצד השני, כלומר התובנות שתקבל אלונה בעקבות הצלחה גרנדיוזית....תארו לכם אותנו בתמונת האליפות עד המחזור האחרון ובסוף מסיימים במקום השלישי....
אם תהיה הצלחה העונה השמיים הם הגבול.

שלח תגובה