האף למעלה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: האף למעלה

שליחה על ידי yedidel »

gate5 כתב:
דעתי היא שבדש בדרגה אחת מעל סויסה ודובב - אתה יכול להגיד אין סיכוי או להתווכח..אבל זו דעתי. אני בניגוד לרוב אוהדי הפ' באר שבע אין לי זיכרון קצר.
משחק אחד טוב בנתניה לא יכול להשכיח את כל ההחמצות של הצמד דובב את סויסה - כן גם לסויסה היו המון החמצות!

ולגבי ה "20 גולים בשנה", נו בחייאת אתה מבלף את עצמך. מה שאתה אומר שסויסה יכול להיות אלירן עטר הבא?
לסויסה יש בעיטות טובות וטכניקה לא רעה..אבל אין לו מהירות והוא גם לא גולר. אז 20 גולים בעונה הוא לעולם לא שווה. גג 10-15 וגם כאן הגזמתי.

שחקן כזה באחת מה 5 - חיפה, מכבי/הפ' תא, בני יהודה וק"ש - ללא ספק בספסל.
למה מבלף? הוא הבקיע 8 בסיבוב אחד.
בדש בעונת השיא שלו בקריירה (ההרבה יותר ארוכה, בניגוד לסוויסה שעוד לא בשיא) הבקיע 12.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

האם לבדש יש מקום בהרכב של התלאביביות או מכבי חיפה? התשובה היא לא

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אגב שער 5, אני רוצה לדון איתך על הרצון שלך לראות פה את אלראוי כהן, מה הוא עשה חוץ מהחצי עונה בקריית שמונה שמגיע לו כבוד כזה גדול ולחתום פה?
הוא לא יותר טוב מנסאר ולא יותר טוב מפלצ'וק ואני חותם לך שהוא לא יותר טוב מהם...
פלצ'וק בעונת השיא שלו בעכו כבש 10 שערי ליגה ובישל עוד 3-5...
נסאר למרות שהוא שחקן עם פיגור משחק ולא חוכמת משחק לפניי שנתיים נתן 6 בישולים ו6 שערים...
והוא בן 21-22 והוא עוד צעיר.
חאלס לעשות שינוים מרחיקי לכת יותר ממה שצריך בקבוצה...
ואם כבר מביאים שחקן התקפה אז שיהיה שחקן שעשה דבר או שניים בכדורגל הישראלי-עולמי ומשהו יותר מ12 שערים בעונה או וואטאבר, למשל הייתי מעדיף לראות פה את ארבייטמן יותר מאת ברק בדש למשל...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

yedidel כתב:
למה מבלף? הוא הבקיע 8 בסיבוב אחד.
בדש בעונת השיא שלו בקריירה (ההרבה יותר ארוכה, בניגוד לסוויסה שעוד לא בשיא) הבקיע 12.
שבדש שיחק כאן הוא הבקיע ב 13 משחקים - 7 שערים! עונה שעברה בבלגיה שהוא שיחק אולי חצי עונה - כבש 8 שערים.

לדעתי בדש בדרגה מעל סויסה - וזו דעתי. הויכוח סתם מיותר

בקיצור, לא אומרים לרכש כזה "לא" יש את סויסה. אם יש אפשרות להביא את בדש - לחטוף!

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

דר אדום בנשמה כתב:אגב שער 5, אני רוצה לדון איתך על הרצון שלך לראות פה את אלראוי כהן, מה הוא עשה חוץ מהחצי עונה בקריית שמונה שמגיע לו כבוד כזה גדול ולחתום פה?
הוא לא יותר טוב מנסאר ולא יותר טוב מפלצ'וק ואני חותם לך שהוא לא יותר טוב מהם...
פלצ'וק בעונת השיא שלו בעכו כבש 10 שערי ליגה ובישל עוד 3-5...
נסאר למרות שהוא שחקן עם פיגור משחק ולא חוכמת משחק לפניי שנתיים נתן 6 בישולים ו6 שערים...
והוא בן 21-22 והוא עוד צעיר.
חאלס לעשות שינוים מרחיקי לכת יותר ממה שצריך בקבוצה...
ואם כבר מביאים שחקן התקפה אז שיהיה שחקן שעשה דבר או שניים בכדורגל הישראלי-עולמי ומשהו יותר מ12 שערים בעונה או וואטאבר, למשל הייתי מעדיף לראות פה את ארבייטמן יותר מאת ברק בדש למשל...
הוא לא עושה יותר מדי אחרי ק"ש אבל הטכניקה שיש לו מאד מזכירה את מליקסון ואנחנו צריכים שחקן כזה מהיר וטכני.
חחח ארבייטמן? אתה רציני? לא שיחק כל העונה שעברה..בדש שיחק חצי עונה או אולי קצת יותר וכבש 8 גולים.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

gate5 כתב:
הוא לא עושה יותר מדי אחרי ק"ש אבל הטכניקה שיש לו מאד מזכירה את מליקסון ואנחנו צריכים שחקן כזה מהיר וטכני.
חחח ארבייטמן? אתה רציני? לא שיחק כל העונה שעברה..בדש שיחק חצי עונה או אולי קצת יותר וכבש 8 גולים.
בשביל מה הביאו את מאור בוזגלו בשביל לנגב את התחת?
פלצ'וק לא מהיר בשבילך?
נסאר למרות חוכמת המשחק שלו בעל מהירות גדולה, מה אתה רוצה שיביאו עוד, העמדה הזאת סגורה ורק אם יביאו מישהו באמת תותח צריך להביא עוד קשר לאגף...
כרגע צריך להביא בלם במקום גביש ואם אלישע ממש מעוניין אז בלם גם במקום מרקוביץ' משמע בלם-שני בלמים, קשר אחורי נוסף ושוער מחליף.
מעבר לזה אם לקבוצה ישאר עוד כסף אז סבבה להביא עוד שחקן התקפי, לא במקום, בנוסף לקיים...

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

gate5 כתב:
שבדש שיחק כאן הוא הבקיע ב 13 משחקים - 7 שערים! עונה שעברה בבלגיה שהוא שיחק אולי חצי עונה - כבש 8 שערים.

לדעתי בדש בדרגה מעל סויסה - וזו דעתי. הויכוח סתם מיותר

בקיצור, לא אומרים לרכש כזה "לא" יש את סויסה. אם יש אפשרות להביא את בדש - לחטוף!
אני לא זוכר שום דיווח על פציעה של בדש, למה הוא שיחק רק חצי עונה?
והנה - אפילו אתה אומר שבדש הבקיע פחות מסוויסה בסיבוב אחד שהוא היה פה...

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

gate5 כתב:
שכחתי לציין שאתה סותר את עצמך, מצד אחד אתה אומר שארבייטמן לא שיחק עונה שעברה ולכן לא צריך אותו, אבל מצד שאני אתה אומר שצריך את אלרואי כהן שלא שיחק כבר שתי עונות וחצי בצורה סדירה ונראה יותר כמו אוברייטד מטורף מאשר כמו שחקן בעל יכולת מוכחת...
ואל תשווה אותו למליקסון, מליקסון היה רוב הזמן פצוע בעונות שלו בכפר סבא ובחיפה, אלמלא הפציעות שלו הוא היה כנראה מצליח להגיע לאירופה הרבה לפניי שהוא חתם אצלנו...

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

בדש לא הכניס שום שער בפנדל, סויסה כן.
בדש מהיר יותר, טכני יותר, בעל משחק ראש טוב יותר, גולר יותר - חלוץ יותר!
לא אומר שצריך במקום סויסה - אלה בנוסף. סויסה ודובב מהספסל.

כי חלוץ שלא שיחק עונה שלמה ובעל 0 שערים זה בעייתי להביא. אלרואי כן שיחק חצי עונה שעברה.. והכישרון שיש לו ברגליים ללא ספק יכול רק לעזור לנו.

בקיצור, אני אישית ואני רואה גם שפותח האשכול נקבל שחקנים כאלה בחיבוק גדול ולא נגיד "לא" יש את סויסה או נאסר או פלצ'וק. שלושתם שחקני ספסל.

טוב זה ידוע שהזיכרון של אוהדי הכדורגל הוא מאד קצר..אבל אני זוכר טוב מאד לסויסה את כל האדישות שלו, את כל ההחמצות שלו..את זה שהוא משחק אותה איזה פרימדונה על המגרש. נאסר כנ"ל - שחקן ספסל. ולגבי פלצ'וק - שחקן ליגת העל שבקושי יכול לשחק 60 דק' לא צריך להיות חלק מההרכב. ואל תבלבלו את השכל לגבי הפציעה..הוא יהיה גם ככה העונה - אחרי 60 דק' הוא שופך מנוע. וזה לא לעניין בעליל!!!!

טוב אפשר להתווכח על זה שעות אבל זו דעתי.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

קודם כל לשם הדיוק, ברק בדש כן הבקיע העונה מעמדת הפנדל, פעמיים.
לגבי תומר סוויסה... תפסיקו להיתפס ולהיאחז בדקלומים האלה שסוויסה הבקיע 8 שערים בסיבוב. אז מה??
גם ברמת השרון הוא הבקיע 10 שערים "בחצי עונה" אבל בפועל שיחק 28 (!!) משחקים שזה בעצם כבר
קצת יותר (!) מחצי עונה. אצלנו הוא שיחק כמעט כל העונה בהרכב או לפחות קיבל דקות משמעותיות מהספסל.
לתלות את ההחמצות וחוסר החשק שלו (גם כשהיה בריא) בפציעה זה פשוט להתכחש למציאות. בפעם האחרונה שבדקתי,
גם שחקן עם רגל אחת אמור להבקיע כשהוא עומד לבד מול שוער (לא פעם ולא פעמיים), אז בטח ובטח חלוץ של "20 שערים בעונה".
כן, גם אם הוא קצת פצוע!
התירוצים האלה שהיו העונה לגבי הפציעה שלו יחזרו כנראה בעונה הבאה במתכונת אחרת. יש אנשים שתמיד
יימצאו דרך להסביר את חוסר ההצלחה שלהם. בקיצור פציעה או לא, הוא היה חייב לסיים את העונה הזאת
עם הרבה יותר שערים, והיו לו מספיק הזדמנויות לעשות את זה.
לגבי דובב, אני בכלל לא חושב ששווה התייחסות. שחקן שאין לו מקום בהרכב בשום קונסטלציה. שיישב בספסל.

ורק לשם הבהרה, אני לא לוקח צד בכל הנושא הזה של ברק בדש, אני בעצמי לא סגור על העניין. תומר סוויסה הוא שחקן שלנו, שאלונה
שילמה עליו לא מעט כסף ועתידו עוד לפניו. יש לו פוטנציאל ואולי עדיף להשקיע בו מאשר להביא לפה עוד ועוד שחקנים, שלא בטוח שיעשו
את ההבדל. אם כבר מביאים חלוץ, אולי עדיף ללכת על משהו יותר רציני.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

עוד נקודה שכולכם מתעלמים ממנה היא שסוויסה עצלן! בדקות גדולות של המשחק הוא נעלם וכשהוא כבר עם הכדור ליד הרחבה הוא תמיד מחפש את הפאול. לעומתו בדש משחק עם הרבה מאוד אנרגיה, משפיע על כמעט כל מהלך התקפי של הקבוצות שלו ותמיד חותר לכיוון השער...
לעיתים אני תןהה לעצמי אם ראינו את אותה עונה, סוויסה מעבר לזה שהחמיץ המווון, פשוט התעצל להגיע להרבה מאוד משחקים, נעלם בכל מיני פינות של המגרש ומחכה שיקראו לו לבעוט בעיטה חופשית...
מעדיף את דובב עליו בלי שניה של היסוס. אז בדש??? ברור שבדש עדיף על סוויסה!

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

dardasmiley כתב:עוד נקודה שכולכם מתעלמים ממנה היא שסוויסה עצלן! בדקות גדולות של המשחק הוא נעלם וכשהוא כבר עם הכדור ליד הרחבה הוא תמיד מחפש את הפאול. לעומתו בדש משחק עם הרבה מאוד אנרגיה, משפיע על כמעט כל מהלך התקפי של הקבוצות שלו ותמיד חותר לכיוון השער...
לעיתים אני תןהה לעצמי אם ראינו את אותה עונה, סוויסה מעבר לזה שהחמיץ המווון, פשוט התעצל להגיע להרבה מאוד משחקים, נעלם בכל מיני פינות של המגרש ומחכה שיקראו לו לבעוט בעיטה חופשית...
בלי שום ספק בדש עדיף על סויסה. שחקן 9 אמיתי!
אוהדי הפ' בש בפגרה חולים במחלת הזיכרון הקצר.. וכנראה שאם היינו מדברים באמצע העונה והייתה עולה אפשרות להביא את בדש ולהושיב את סויסה בספסל - כולם היו מסכימים.

סויסה עצלן, פרימדונה, איטי, מסורבל. כמו שאמרתי, יש לו בעיטות טובות וטכניקה לא רעה.. זה שחקן ספסל בלי שום צל של ספק.
אגב, אם יש את סויסה או דובב - אז אני מעדיף את דובב.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

dardasmiley כתב:עוד נקודה שכולכם מתעלמים ממנה היא שסוויסה עצלן! בדקות גדולות של המשחק הוא נעלם וכשהוא כבר עם הכדור ליד הרחבה הוא תמיד מחפש את הפאול. לעומתו בדש משחק עם הרבה מאוד אנרגיה, משפיע על כמעט כל מהלך התקפי של הקבוצות שלו ותמיד חותר לכיוון השער...
אכן שחקן סופר עצלן, זאת הבעיה העיקרית שלי איתו. הוא משחק כאילו הוא מינימום איזה כוכב שהגיע מהליגה האנגלית וכל
הקבוצה צריכה לשחק בשבילו וזה באמת מרגיז.

היתרון הגדול בבדש לפי דעתי הוא לאו דווקא השערים שהוא מבקיע, אלא הסגנון שהוא מביא איתו. אלישע כבר אמר במספר
הזדמנויות (בעיקר בעונה שעברה) שהוא מחפש חלוץ 9 עם נוכחות שיכול להחזיק כדור ולהשהות את המשחק עד ששאר
השחקנים יצטרפו להתקפה. הוא גם טען בזמנו שהחיסרון בשחקן כזה הוא אחד הגורמים העיקריים לכך שהקבוצה מאבדת נורא
מהר את הכדור. אולי זאת גם הסיבה שאקסברד "זכה" לראות בכלל דשא.
ואל תגידו לי שברדה אמור העונה לעשות את זה. הוא שחקן מוכשר מידיי ובקבוצה יעדיפו להשתמש בו יותר מאחורה כדי לנצל
את יכולת הכדרור והמסירה שלו.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

יום אחד אני מקווה לדעת מה סוויסה עשה שיש אנשים שפיתחו אליו כזה אנטי.

עצלן, פרימדונה...לא מבין מאיפה כל ההמצאות האלה.
זכרון קצר זה מי שלא זוכר איך הוא סחב את כל הקבוצה על הגב בסיבוב הראשון.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

לא זכור לי שדיברתם עליו ככה בסיבוב הראשון שלו לפניי הפציעה, כולכם העללתם אותו ועכשיו הוא עצלן?
גם מוטי מלכה היה ככה בגלל הפציעה הזאת, פציעה בשרירי הבטן זה לא סתם איזו פציעה, מה אתם רוצים שהוא יעשה שהוא יאמץ את עצמו בצורה בלתי רגילה?
מה?

בואו נגיד שאם הוא היה עצלן הוא לא היה משחק בכלל והיה עובר את הניתוח...

שלח תגובה