האף למעלה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dardasmiley

Re: האף למעלה

שליחה על ידי dardasmiley »

זה לא אישי, מעולם לא החלפתי חצי מילה עם תומר ואין לי ספק שהוא אחלה בנאדם. סוויסה לא עשה שום דבר וזו בדיוק הבעיה. מתוך 8 הגולים שנתן בסיבוב הראשון 6 ישירים מבעיטה חופשית. זה לא חלוץ, זה בועט בעיטות חופשיות. תומר נעלם ברוב שלבי המשחק וכשהוא כבר נוכח הוא עושה הכל בשביל לקבל את הפאול. הוא זוכה לכינוי 'עצלן' לא מחמת בעיה עם האיש אלא משום שהוא לא רץ, לא עושה תנועה ולא משתתף אקטיבית במשחק למעט כאשר הוא כבר קיבל את הכדור ועליו להחליט האם למסור/לבעוט או לחפש את העברה. הוא לא עושה לחץ על היריב והוא משקיע הרבה פחות אנרגיות מבדש....

אגב, עם כל האהבה והרומנטיות שבדבר אם הפציעה הייתה מסכנת לו את המשך הקריירה הוא לא היה משחק. הוא לא טיפש. ואם כבר הבנת שהפציעה מכבידה עליך ולא מסכנת אותך, שב עם המאמן תסביר לו, תמצאו נוסחא להוציא את המירב מזה (למשל עשרים דקות משחק שלו שבהם הןא נותן את כולו ומוחלף או עולה מהספסל כשחקן קלאץ בדקה 70), אל תעמוד במגרש ותתפוס מקום של שחקן שרץ!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

dardasmiley כתב:זה לא אישי, מעולם לא החלפתי חצי מילה עם תומר ואין לי ספק שהוא אחלה בנאדם. סוויסה לא עשה שום דבר וזו בדיוק הבעיה. מתוך 8 הגולים שנתן בסיבוב הראשון 6 ישירים מבעיטה חופשית. זה לא חלוץ, זה בועט בעיטות חופשיות. תומר נעלם ברוב שלבי המשחק וכשהוא כבר נוכח הוא עושה הכל בשביל לקבל את הפאול. הוא זוכה לכינוי 'עצלן' לא מחמת בעיה עם האיש אלא משום שהוא לא רץ, לא עושה תנועה ולא משתתף אקטיבית במשחק למעט כאשר הוא כבר קיבל את הכדור ועליו להחליט האם למסור/לבעוט או לחפש את העברה. הוא לא עושה לחץ על היריב והוא משקיע הרבה פחות אנרגיות מבדש....

אגב, עם כל האהבה והרומנטיות שבדבר אם הפציעה הייתה מסכנת לו את המשך הקריירה הוא לא היה משחק. הוא לא טיפש. ואם כבר הבנת שהפציעה מכבידה עליך ולא מסכנת אותך, שב עם המאמן תסביר לו, תמצאו נוסחא להוציא את המירב מזה (למשל עשרים דקות משחק שלו שבהם הןא נותן את כולו ומוחלף או עולה מהספסל כשחקן קלאץ בדקה 70), אל תעמוד במגרש ותתפוס מקום של שחקן שרץ!
נכון מאוד. צודק לגמרי.
אני רק אוסיף שגם בסיבוב הראשון אמנם שמחתי מהשערים שהבקיע, אבל הייתי רחוק מלהתרשם מהיכולת. מבחינתי אם
שחקן כובש 8 שערים בסיבוב ועדיין זה מרגיש שזה לא זה, אז זה אומר הכל.
אגב, סוויסה כבר אמר שמאוד קשה לו לעלות מהספסל. בגלל זה הוא התעקש לפתוח בהרכב למרות הפציעה. מה יקרה השנה
כשהתחרות תהיה גדולה הרבה יותר?
ושוב אני אומר, פוטנציאל כן יש לו. הבעיה בעיקר בראש.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

ForeverRed כתב:
נכון מאוד. צודק לגמרי.
אני רק אוסיף שגם בסיבוב הראשון אמנם שמחתי מהשערים שהבקיע, אבל הייתי רחוק מלהתרשם מהיכולת. מבחינתי אם
שחקן כובש 8 שערים בסיבוב ועדיין זה מרגיש שזה לא זה, אז זה אומר הכל.
אגב, סוויסה כבר אמר שמאוד קשה לו לעלות מהספסל. בגלל זה הוא התעקש לפתוח בהרכב למרות הפציעה. מה יקרה השנה
כשהתחרות תהיה גדולה הרבה יותר?
ושוב אני אומר, פוטנציאל כן יש לו. הבעיה בעיקר בראש.
מה עם השער המצמק מול הפועל ? כשבדש ב09-10 (אותו משחק עם הפצצה של אילוז) החמיץ מאותו מצב בדיוק ?
שחקן מאוד מוכשר, אני בכלל לא מוריד מערכו שמבקיע ממצבים נייחים או פנדלים (במיוחד כאלו שיעלו אותנו לגמרים, או ניצחונות בדקה 93)
בזכותו היינו עדיין במצב להעלות לפליאוף, סחב את ההתקפה סיבוב שלם קצת כבוד
אגב לגבי בדש, לא כבש בשום עונה מהקרירה שלו בליגת העל, מעל 10 שערים- אפילו דובב גבאי עבר אותו בעונה המהוללת שלו בק"ש.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

לבאר שבע הוא לא טוב אבל לקריית שמונה הוא מעולה.
בדש חזק לק"ש https://sports.walla.co.il/?w=/7/2659111" onclick="window.open(this.href);return false;

סבע, מנגה, בדש. איזה חודש מפחיד.

אה, אבל סליחה..לבאר שבע הוא לא מתאים כי יש את סויסה ודובב וחלילה אסור שמישהו מהם יהיה ממורמר על הספסל.

כל מי שהיה נגד המהלך שבדש יבוא לכאן יצא בסופו של דבר ליצן גדול.
תחרות על ההרכב זה תמיד דבר בריא. בטח שהחוד שלנו היה הכי חלש בליגה עונה שעברה, אבל כרגיל אוהדי הפ' באר שבע ידועים בזיכרון קצר וחלק מהם לא רצו את בדש.

אה גם אלרואי לא טוב כי יש את נאסר ופלצ'וק שנתנו מספרים אדירים עונה שעברה.
סויסה, דובב, נאסר, פלצ'וק שחקנים בדרג ג' שבקושי הייתי נותן להם להיות בספסל בליגת העל.

תמשיכו עם השאיפות פח שלכם.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

קצת לא ברור לי העצבים שלך. פה מתנהלים אינספור דיונים על שחקן כזה או אחר. בסופו של דבר זה המועדון שלא הגיש הצעה. וקשה לי להאמין שמישהו נכנס לפה ראה תגובות נגד בדש ואמר, טוב הקהל לא רוצה אותו אז לא נביא אותו....
אגב, אני הייתי מהתומכים של להביא אותו לכאן...

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

gate5 כתב:לבאר שבע הוא לא טוב אבל לקריית שמונה הוא מעולה.
בדש חזק לק"ש https://sports.walla.co.il/?w=/7/2659111" onclick="window.open(this.href);return false;

אה, אבל סליחה..לבאר שבע הוא לא מתאים כי יש את סויסה ודובב וחלילה אסור שמישהו מהם יהיה ממורמר על הספסל.

תחרות על ההרכב זה תמיד דבר בריא. בטח שהחוד שלנו היה הכי חלש בליגה עונה שעברה, אבל כרגיל אוהדי הפ' באר שבע ידועים בזיכרון קצר וחלק מהם לא רצו את בדש.

סויסה, דובב, נאסר, פלצ'וק שחקנים בדרג ג' שבקושי הייתי נותן להם להיות בספסל בליגת העל.

אל תדאג... רובם עכשיו יגידו שאלונה לא יודעת לנהל וכולם בורחים לה בין הידיים ובדש היה חייב להגיע.

אולי לא ממש עכשיו אבל חכה למחזור 3
נערך לאחרונה על ידי אלדר ב 09 יולי 2013, 18:34, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

gate5 כתב:לבאר שבע הוא לא טוב אבל לקריית שמונה הוא מעולה.

הולכים להביא במידהו רפי דהן יחתום שחקן קישור התקפי זר, ואני מעדיף שחקן זר שעשה דבר או שניים על פניי אלרואי, וחלוצים, יש את ברדה את דובב את אבולאבן ואת סוויסה, כולל קשר התקפי אני לא חושב שנצטרך עוד שחקן..
ואל תשכח גם את אוזן שיחזור מפציעה...
מילא לא היינו מחתימים את ברדה הייתי מסכים איתך שצריך חלוץ, אבל לא צריך עוד חלוץ ואם יחתימו את השקנים שמעוניינים בהם תהיה לנו קבוצה איכותית, וחוד טוב לא תמיד אומר קובצה מעולה, תשאל את מכבי חיפה שאשתקד הייתה עם חוד גרוע במיוחד והצליחה לסיים מקום שני ואלמלא ההתחלה המופלאה של עטר הם היו מסיימים מקום ראשון עם חוד הכי גרוע שהיה להם זה שנים.
חוד זה לא הכל, צריך קבוצה מאוזנת ובריאה ששחקנים יהנו לשחק בה...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אם כל הכבוד לו, חלוץ מצויין, באמת מצויין. אבל אין, ולא היה צורך בברק בדש. יש לנו מספיק חלוצים.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

gate5 כתב:כל מי שהיה נגד המהלך שבדש יבוא לכאן יצא בסופו של דבר ליצן גדול.
תזכיר לי להקפיץ לך את ההודעה הזאת בסיום העונה...

לא צריך לעשות מכל שחקן מראדונה.

עם כל הכבוד לברק בדש\אלרואי כהן וכו'...

צריך למצוא את האיזון בין הקיצוניות של להנחית 10 שחקנים חדשים לבין 'רכש מאוד נקודתי'.

אם מדובר בחלוץ שובר שיוויון - להביא! להגיד שבדש יותר טוב מסוויסה? בכלל לא בטוח.
לגבי דובב - אני בכלל הייתי נותן צ'אנס לאבו לאבן לפניו...

בכל מקרה, חלוץ לא יזיק...אבל יש דברים חשובים יותר כרגע.

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

אמנם בדש מעולם לא קיבל פניה מהמועדון (עושה רושם) ואין לנו ממה להתאכזב, אבל עצם השם שלו שהועלה באמת גרם לי לחשוב שאולי
אנחנו צריכים חלוץ נוסף לסגל. עד כמה אפשר לסמוך עונה שלמה על חוד שיכלול את אליה ברוטציה עם דובב (מחמיצן כרוני בעונה הקודמת) וסוויסה (שחקן עם מניירות שרוב
השערים שלו ממצבים נייחים ועל פניו הוא לא מתוכנן לשחק כסקורר אלא כקשר מאחורי החלוץ/ים) ?
צריך לחשוב על עניין החלוץ ואני מניח שאם יגיע לפה זה יהיה רק ישראלי. ברגע שבדש בוחר בקרית שמונה, המבחר הישראלי מצטמצם עד לכמעט כלום.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

שמעון א כתב:אם כל הכבוד לו, חלוץ מצויין, באמת מצויין. אבל אין, ולא היה צורך בברק בדש. יש לנו מספיק חלוצים.
לשם שינוי אני מסכים איתם...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

RedRock כתב:

צריך למצוא את האיזון בין הקיצוניות של להנחית 10 שחקנים חדשים לבין 'רכש מאוד נקודתי'.

אני לא מכיר אותך, אבל אני אוהב אותך.
תודה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

RedRock כתב:

תגובה מדויקת מאוד.
גם אם בדש קצת יותר טוב מסוויסה, זה עדיין לא מצדיק תשלום של 400 אלף ש"ח + משכורת מכובדת מאוד, בשביל
שחקן שלא הבקיע יותר מ-10 שערים בשום עונה בקריירה.
ממש לא הייתי בוכה אם היה חותם, אבל כמו שאמרתי בעבר, אם כבר מחתימים חלוץ (לדעתי צריך לשקול ברצינות), אז
שיהיה לפחות טוב בכמה רמות ממה שיש לנו כרגע, אחרת זה סתם בזבוז של כסף.

הכל לטובה!

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

אני כבר רואה את זה במחזור ה5-6 בערך.
ש"הזיכרון הקצר" יעלם ויבינו שברדה לבד לא יכול לשפר את ההתקפה פלאים.
דובב וסויסה הם החוד הכי חלש בליגה עונה שעברה. ואם משהו לא יהיה יוצא דופן במשחק שלהם אז אלה שעוד שנייה בכו שהביאו את בדש יבכו למה לא הביאו אותו.
אגב, לאו דווקא בדש.. שיביאו חלוץ ישראלי/זר בכיר. כי העמדה הזאת זועקת לשמיים - כן כמו בלם, קשר ושוער שני!

עם ברדה צריך חלוץ 9 אמיתי סטייל בדש/ארבייטמן.
חחח מישהו אמר כאן אבו לאבן - נו באמת, אבו לאבן ? לפני הפציעה קיבל הרבה הזדמנויות ואני זוכר שהוא היה פשוט חלש ונראה שהוא לא מתאמץ.

בקיצור, עד שלא יהיו כאן שני חלוצים בכירים ועוד שניים כמו דובב וסויסה מחליפים ההתקפה שלנו לא תתרומם - ברדה לבד לא יכול.

תעשו קצת אחורה במוח ותזכרו בהחמצות הנוראיות של דובב וסויסה.. כמה הם לא מתאימים להיות בהרכב הפ' באר שבע. גג מחליפים.

דברו איתי במחזור 5-6.
ואלה שאמרו שיש לנו את " דובב, סויסה, אבו לאבן ולכן לא צריך עוד חלוץ ", במיוחד אתם דברו איתי.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

gate5 כתב: דברו איתי במחזור 5-6.
ואלה שאמרו שיש לנו את " דובב, סויסה, אבו לאבן ולכן לא צריך עוד חלוץ ", במיוחד אתם דברו איתי.
אני הייתי שמח אם היינו יכולים להיפטר מדובב גבאי ולהביא במקומו חלוץ. אבל אלישע מחזיק מהבחור לצערי. וגם אלונה מאוהבת בו משום מה.

אם רוצים להביא חלוץ אז צריך לשחרר מישהו. אבל להוסיף לסגל עוד חלוץ בנוסף למה שכבר יש?!!??! זה מיותר. נקודה.

שלח תגובה