תובנות ממשחק האימון הראשון.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: תובנות ממשחק האימון הראשון.

שליחה על ידי ForeverRed »

yossi כתב:בס״ד
שיחקנו בסגל מאוד חסר ובאף שלב של המשחק לא ראיתי משהו שדומה לשיטת משחק ככה שאין לי שום דבר לקחת מבחינה קבוצתית.
מבחינת יכולת אישית פאיוביץ׳ היה טוב וזה אולי הדבר היחידי שאני לוקח מהמשחק הזה.
עם רפי דהן אנחנו סוגרים סגל טוב מאוד, מעכשיו זה שאלה של התחברות ותלוי לא מעט באלישע.
שנה שעברה הוא איכזב בגדול, השנה הוא חייב להצליח.

רושם אמיתי נסיק ממשחקי הטוטו או האימון שיבואו במקומם, שם החלודה תרד והשיטה אמורה להיראות.
מסכים, אבל עדיין יש מספר סימני שאלה.
1. מרכז ההגנה - לא ברור מה מתוכנן שם. לדעתי כרגע זה לא מספיק וחסר בלם.
2. ניהול משחק - על הנייר לא הגיע קשר 50\50 כמו שכולם ציפו. למרות זאת יש את דג'אני וכנראה גם דהאן
שיודעים להניע קבוצה וזה אמור להספיק.
3. התקפה - סימן שאלה גדול. מאוד יכול להיות שחסר לנו עדיין חלוץ גולר במרכז ההתקפה.

כמובן שמוקדם מאוד להסיק מסקנות וכמו שאמרתי הכל בערבון מוגבל, אבל צריך לבחון את הנקודות האלה לעומק כדי
שלא נצטער בהמשך.

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

גם אני חושב שחסר גולר...

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

ForeverRed כתב:
2. ניהול משחק - על הנייר לא הגיע קשר 50\50 כמו שכולם ציפו. למרות זאת יש את דג'אני וכנראה גם דהאן
3. התקפה - סימן שאלה גדול. מאוד יכול להיות שחסר לנו עדיין חלוץ גולר במרכז ההתקפה.

כמובן שמוקדם מאוד להסיק מסקנות וכמו שאמרתי הכל בערבון מוגבל, אבל צריך לבחון את הנקודות האלה לעומק כדי
שלא נצטער בהמשך.
1. אלישע ניסה את סוארס כבלם כי מעורפל לו איך הוא היה שם-עכשיו הוא יידע שסוארס הוא קשר אחורי.
2. דג'אני זה לא 50-50?,רפי דהן זה לא 50-50? כאחד להרכב, ואחד לספסל זה אחלה של רכש.
3. דובב הבקיע היום, נתן את מה שביקשו ממנו ונשלח להרבה כדורי עומק, ברדה עוד חלוד וצריך לחזור לכושר(סומך עליו) וסויסה חוזר מפציעה. מי שצריך להשתפר הרבה זה פלצ'וק שאיבד הרבה ממהירות שלו היום, אבל יש לו עוד זמן.
מסכים איתך לחלוטין לגבי החלק האחרון, אבל השפיטה כרגע היא לפי המשחק הזה ככה שצריך להיות אוביקטיבים-משחק הבא נשפוט לפי המשחק ההוא והמשחק הזה....
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

shovalb9 כתב: 1. אלישע ניסה את סוארס כבלם כי מעורפל לו איך הוא היה שם-עכשיו הוא יידע שסוארס הוא קשר אחורי.
2. דג'אני זה לא 50-50?,רפי דהן זה לא 50-50? כאחד להרכב, ואחד לספסל זה אחלה של רכש.
3. דובב הבקיע היום, נתן את מה שביקשו ממנו ונשלח להרבה כדורי עומק, ברדה עוד חלוד וצריך לחזור לכושר(סומך עליו) וסויסה חוזר מפציעה. מי שצריך להשתפר הרבה זה פלצ'וק שאיבד הרבה ממהירות שלו היום, אבל יש לו עוד זמן.
מסכים איתך לחלוטין לגבי החלק האחרון, אבל השפיטה כרגע היא לפי המשחק הזה ככה שצריך להיות אוביקטיבים-משחק הבא נשפוט לפי המשחק ההוא והמשחק הזה....
דג'אני ודהאן הם יותר אחוריים, אבל כמו שכבר אמרתי כן יש להם יכולת ניהול משחקן וזה כנראה אמור להספיק.
אלישע ניסה את סוארס כבלם אבל הוא לא עמד ביותר מידיי מבחנים היום מול נתניה. הסיבה היחידה שהוא העביר
אותו לקישור האחורי היא שדג'אני יצא לנוח ולא היו לנו מחליפים לעמדה הזאת. הוא ימשיך לנסות אותו כבלם גם במשחק הבא.

אני ממש לא מסיק מסקנות ושופט לפי המשחק. מבחינתי המשחק הזה הוא חסר חשיבות לחלוטין.
הנקודות שציינתי הן בעיות שהצבעתי עליהן עוד הרבה לפני המשחק, מתוך בחינת סגל השחקנים.

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

רשום בוואלה שטובורק העלו את המחיר ולכן בש ירדה מרפי דהאן.
אני לא מבין את העניין הזה של טובורק שעשתה את זה גם בן ווהבה. לבאר שבע זה תמיד עולה יקר יותר מכל שאר הקבוצות, למה? מה הם חושבים שאלונה פרייארית? לא מבין את זה.

רשמים מהמשחק:

עם פלצ'וק/נאסר לא נגיע לשום מקום. שחקני ספסל, לא יותר. חייב קשר בדמות אלרואי כהן/סולליך.

פיוביץ מעולה.
בן את בת לא רעים בכלל.
בוזגלו טוב, ברדה חלוד.

חסר לנו סה"כ בלם, קשר אמצע ( רפי דהאן ? ), קשר ימין ואפשר לסגור את הסגל.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

gate5 כתב:רשום בוואלה שטובורק העלו את המחיר ולכן בש ירדה מרפי דהאן.
אני לא מבין את העניין הזה של טובורק שעשתה את זה גם בן ווהבה. לבאר שבע זה תמיד עולה יקר יותר מכל שאר הקבוצות, למה? מה הם חושבים שאלונה פרייארית? לא מבין את זה.

רשמים מהמשחק:

עם פלצ'וק/נאסר לא נגיע לשום מקום. שחקני ספסל, לא יותר. חייב קשר בדמות אלרואי כהן/סולליך.

פיוביץ מעולה.
בן את בת לא רעים בכלל.
בוזגלו טוב, ברדה חלוד.

חסר לנו סה"כ בלם, קשר אמצע ( רפי דהאן ? ), קשר ימין ואפשר לסגור את הסגל.
איך קשר ימני? מה עם בוזגלו? אם כבר אז קשר שמאלי.

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

ForeverRed כתב:
דג'אני ודהאן הם יותר אחוריים, אבל כמו שכבר אמרתי כן יש להם יכולת ניהול משחקן וזה כנראה אמור להספיק.
אלישע ניסה את סוארס כבלם אבל הוא לא עמד ביותר מידיי מבחנים היום מול נתניה. הסיבה היחידה שהוא העביר
אותו לקישור האחורי היא שדג'אני יצא לנוח ולא היו לנו מחליפים לעמדה הזאת. הוא ימשיך לנסות אותו כבלם גם במשחק הבא.

אני ממש לא מסיק מסקנות ושופט לפי המשחק. מבחינתי המשחק הזה הוא חסר חשיבות לחלוטין.
הנקודות שציינתי הן בעיות שהצבעתי עליהן עוד הרבה לפני המשחק, מתוך בחינת סגל השחקנים.
כן אבל אבל הנקודות שהצבעת עליהם ע"פ סטיסטיקות קודמות ורושם קודם, לא כמו פה
וזה לא נכון לגבי דג'אני, דג'אני ניהל עם סוארס את המשחק והיינו מצוינים אז באמצע כי דג'אני שיחק מאוד קרוב לסוארס ומנע ממנו לעשות טעיות, כשדג'אני התעייף אילוז עבר לקישור-אני מאמין אבל שזה יסתדר ברגע שיבוא הקשר 50-50 הנוסף, זר יכול להיות מצוין..

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

המשחק לא היה ברמה גבוהה , אבל אפשר להבין , משחק ראשון , התקפה די חדשה לחלוטין , הם לא בכושר וברדה לא ניראה טוב ,
רואים שחסר לנו עושה משחק כמו שצריך , סטייל מליקסון , אחד שידע לתת את הפסים .

כל הכבוד לתותחים מהדרום שנסעו את כל הדרך ביום שישי .
תמונה

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

maor20094 כתב:המשחק לא היה ברמה גבוהה , אבל אפשר להבין , משחק ראשון , התקפה די חדשה לחלוטין , הם לא בכושר וברדה לא ניראה טוב ,
רואים שחסר לנו עושה משחק כמו שצריך , סטייל מליקסון , אחד שידע לתת את הפסים .

כל הכבוד לתותחים מהדרום שנסעו את כל הדרך ביום שישי .
דג'אני?בוזגלו? אבל הדרך עוד ארוכה עד שנשפוט..

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

לא יודע מה אתכם אבל ממש לא התרשמתי מהיכולת של הקבוצה .יש המון חסרים ואם לא ישלימו בלפחות בעוד 4 שחקנים לפחות (בלם,קשר אחורי,קשר קו-פרדה,אלרואי כהן,וחלוץ נוסף)
נערך לאחרונה על ידי שלומי12 ב 12 יולי 2013, 16:17, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:

כמובן שמוקדם מאוד לסיק מסקנות וכמו שאמרתי הכל בערבון מוגבל, אבל צריך לבחון את הנקודות האלה לעומק כדי
שלא נצטער בהמשך.
בס״ד
הרבה מאוד תלוי בהחלטה של אלישע איפה למקם את סוארז.
אם הוא ישחק בלם, הבאה של עוד בלם תהיה לא נחוצה ואז אפשר להביא קשר אמצע איכותי ולסגור את הסגל.
אם סוארז יתופקד כקשר אז נצטרך להביא בלם נוסף.
אני אישית הייתי ממקם את סוארז כקשר ונותן לדג׳אני יותר חופש פעולה וסוגר את הבאסטה עם בלם נוסף.
אני מבין את המחשבות על חלוץ נוסף אך זה משהו שלא הייתי הולך עליו עכשיו.

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

yossi כתב: בס״ד
הרבה מאוד תלוי בהחלטה של אלישע איפה למקם את סוארז.
אם הוא ישחק בלם, הבאה של עוד בלם תהיה לא נחוצה ואז אפשר להביא קשר אמצע איכותי ולסגור את הסגל.
אם סוארז יתופקד כקשר אז נצטרך להביא בלם נוסף.
אני אישית הייתי ממקם את סוארז כקשר ונותן לדג׳אני יותר חופש פעולה וסוגר את הבאסטה עם בלם נוסף.
מסכים איתך לגבי החלק מה"אני אישית.."
אבל צריך קשר נוסף(זר?)שיסגור את הקישור בנוסף לבלם

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

yossi כתב: אני אישית הייתי ממקם את סוארז כקשר ונותן לדג׳אני יותר חופש פעולה וסוגר את הבאסטה עם בלם נוסף.
מסכים לגבי הקישור. סוארס לדעתי לא מתאים להיות בלם.
על חלוץ הייתי מחליט לפי ההתפתחויות, אלא אם תהיה איזה הזדמנות קורצת.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ראו במחצית הראשונה שסוארס הוא לא בלם, הוא לא עומד באותו קו עם הבלם השני והוא כל הזמן מפוזר, במזל דווקא ההרכב הראשון של נתניה הוא לא מאריות הליגה ולא מהיר מדיי מבחינת המחשבה בשביל ליצור סיכונים.

ומרקוביץ' לדעתי בלי אנרגיות לשחק פה ורק בגלל שהוא נראה כל כך רע, צריך להפרד ממנו, להביא את אדי גוטליב ועוד בלם זר איכותי ולסגור את העמדה הזאת.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

דר אדום בנשמה כתב:ראו במחצית הראשונה שסוארס הוא לא בלם, הוא לא עומד באותו קו עם הבלם השני והוא כל הזמן מפוזר, במזל דווקא ההרכב הראשון של נתניה הוא לא מאריות הליגה ולא מהיר מדיי מבחינת המחשבה בשביל ליצור סיכונים.

ומרקוביץ' לדעתי בלי אנרגיות לשחק פה ורק בגלל שהוא נראה כל כך רע, צריך להפרד ממנו, להביא את אדי גוטליב ועוד בלם זר איכותי ולסגור את העמדה הזאת.
לדעתי דווקא כן צריך לבנות על מרקוביץ לעונה הזאת, בלם מצוין שיבוא בציוות כל כך טוב שראינו את זה היום עם פאיוביץ
גוטליב אם בא, מבורך
צריך לשמור לדעתי את הזר, או לקישור או לשחקן מציאה לנוער..

שלח תגובה