עדכונים ממשחק האימון מול מכבי נתניה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

Re: עדכונים ממשחק האימון מול מכבי נתניה

שליחה על ידי shovalb9 »

gate5 כתב:כמו ש"צעקתי" גם לפני המשחק וזה היה ברור ושקוף.
לי בניגוד להרבה אנשים כאן אין זיכרון קצר.

פלצ'וק/נאסר - שחקני ספסל. חייב להביא לכאן מישהו בדמות אלרואי/סולליך.
דובב למרות השער שכבש גם הוא לא החלוץ לו אנחנו מייחלים..מכיוון שלא נראה שיביאו חלוץ אז הוא עדיף על סויסה.

בקיצור, שחקן קישור שיעשה את השינוי..שיניע את הגלגלים..מהיר, טכני.. אלרואי או סולליך כבר אמרתי ?

ובאמת שיש כאן בפורום כמה שמבלפים את עצמם. לא יעבירו ביקורת על שחקן כי הוא שחקן בית, צעיר.. חאלס - תגידו את האמת.

עוואד? שחקן מאד חלש, לא ראוי להיות על הספסל. באמת שהוא שחקן שמתאים לליגה לאומית.
לא מבין מה יש לך נגד הקשרים הקיימים, כי בעונה שעברה הם לא היה הבעיה בכלל-נכון נאסר היה חלש סטטיסטית, אבל בפליאוף הוא השתפר וגם במשחק הזה אולי רק כמה כדרורים מיותרים עצרו אותו.
עוואד שחקן טוב לעמדה שהוא נמצא בה(כנף 4 בסגל) ותוסיף את שהוא צעיר,בית, ופוטנציאל והדרך עוד לפניו.
היום?עוואד היה טוב,עשה תנועה ושיחק יפה,2 החמצות אבל, שמראות על החלודה..
סולליך?באמת נראה לך שחיפה ישחררו לנו אותו, אם זה לא במיליון יורו, אז בהשאלה חסרת כלום(רוצה לחזור על מקרה קהת?)
אלרואי? נו באמת, אם הוא היה שחקן טוב אז היה נשאר בהפועל תחת בן שמעון שתחתיו אלרואי פרח בק"ש.. זה שחקן שבור ושבע שירצה לקחת את הקופון שלו... ויש לך כבר את בוזגלו-מה לא טוב לך?
דובב טוב מסויסה רק בגלל שסויסה לא בכושר, שניהם אבל חלוצים מצוינים-ההתקפה גמורה
ולסיום, אתה חייב להבין שהבאת דג'אני,ברדה,בוזגלו, ועוד כמה חיזוקים נקודתיים היה אמור לשפר את הקיים ולקחת את הקבוצה (שבסיבוב הראשון סיימה מקום 6) לצמרת. לא יעזור לנו עוד עונה בה 10 שחקנים משמעותיים יתחלפו, חייבים המשכיות וכפי שזה נראה למדו מטעיות שנראה לי אתה קצת שוכח מהם...
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

shovalb9 כתב: לא מבין מה יש לך נגד הקשרים הקיימים, כי בעונה שעברה הם לא היה הבעיה בכלל-נכון נאסר היה חלש סטטיסטית, אבל בפליאוף הוא השתפר וגם במשחק הזה אולי רק כמה כדרורים מיותרים עצרו אותו.
עוואד שחקן טוב לעמדה שהוא נמצא בה(כנף 4 בסגל) ותוסיף את שהוא צעיר,בית, ופוטנציאל והדרך עוד לפניו.
היום?עוואד היה טוב,עשה תנועה ושיחק יפה,2 החמצות אבל, שמראות על החלודה..
סולליך?באמת נראה לך שחיפה ישחררו לנו אותו, אם זה לא במיליון יורו, אז בהשאלה חסרת כלום(רוצה לחזור על מקרה קהת?)
אלרואי? נו באמת, אם הוא היה שחקן טוב אז היה נשאר בהפועל תחת בן שמעון שתחתיו אלרואי פרח בק"ש.. זה שחקן שבור ושבע שירצה לקחת את הקופון שלו... ויש לך כבר את בוזגלו-מה לא טוב לך?
דובב טוב מסויסה רק בגלל שסויסה לא בכושר, שניהם אבל חלוצים מצוינים-ההתקפה גמורה
ולסיום, אתה חייב להבין שהבאת דג'אני,ברדה,בוזגלו, ועוד כמה חיזוקים נקודתיים היה אמור לשפר את הקיים ולקחת את הקבוצה (שבסיבוב הראשון סיימה מקום 6) לצמרת. לא יעזור לנו עוד עונה בה 10 שחקנים משמעותיים יתחלפו, חייבים המשכיות וכפי שזה נראה למדו מטעיות שנראה לי אתה קצת שוכח מהם...
מה יש לי נגד הקשרים הקיימים? או אה כמה יש לי. אלה שחקנים שלא יכולים לשדרג את הקבוצה.
נאסר עם משחק טוב ל 10 לא יכול לשדרג אותך. פלצ'וק שבקושי יכול לגמור 60 דק' לא יכול לשדרג אותך.

אין לי בעיה לקבל את סולליך בהשאלה לשנה - מבורך.
לגבי אלרואי? אין שחקן יותר רעב ממנו. הוא לא נשאר בהפ' תא רק בגלל החוזה שלו.
לא שיחק חצי שנה בגלל החוזה שלו.. אין שחקן בליגה שרוצה יותר להוכיח מאלרואי.

מי שבאמת מבין בכדורגל ורואה את אלרואי מבין שיש פה מכרה זהב. טכני, מהיר..מאד מזכיר בתנועות שלו את מליקסון.

להזכיר לך מאיפה בא מליקסון.. מתחתית הספסל בכפר סבא.. שהביאו אותו שהיינו בליגה הלאומית אנשים הרימו גבה ואמרו שהוא שחקן גמור.
לא יעזור, עם שחקנים כמו נאסר/פלצ'וק/עוואד לא נתקדם לשום מקום. הכל יראה תקוע מדי. צריך מישהו מרענן וכמה שיותר דחוף!!!

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

gate5 כתב:
מה יש לי נגד הקשרים הקיימים? או אה כמה יש לי. אלה שחקנים שלא יכולים לשדרג את הקבוצה.
נאסר עם משחק טוב ל 10 לא יכול לשדרג אותך. פלצ'וק שבקושי יכול לגמור 60 דק' לא יכול לשדרג אותך.

מי שבאמת מבין בכדורגל ורואה את אלרואי מבין שיש פה מכרה זהב. טכני, מהיר..מאד מזכיר בתנועות שלו את מליקסון.

להזכיר לך מאיפה בא מליקסון.. מתחתית הספסל בכפר סבא.. שהביאו אותו שהיינו בליגה הלאומית אנשים הרימו גבה ואמרו שהוא שחקן גמור.
לא יעזור, עם שחקנים כמו נאסר/פלצ'וק/עוואד לא נתקדם לשום מקום. הכל יראה תקוע מדי. צריך מישהו מרענן וכמה שיותר דחוף!!!
אתה גדול.
כל מילה בסלע.

נאסר הכי לא תכליתי בארץ, מכדרר את עצמו לדעת. ופלצוק? בוא נגיד שאני לא בטוח שדווקא לערן לוי היה צריך לשיר "הוא שמן, הוא שמן"
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

gate5 כתב:

אתה אמיתי? אתה מעדיף את סלליך, לשנה בלי תרומה, להשביח אותו על השחקנים הקיימים, אתה מבין איזה הפסד זה? ואלרואי כהן איזה מכרה זהב הוא ימצא פה.... החוזה שירצה שווה ערך לבוזגלו, ולא ראיתי אותו עוזב לאירופה או מצליח בהפועל..
נאסר צריך להשתפר, ולכן יפתח בספסל.. פלצ'וק? שחקן מעולה כאשר הוא בכושר, כרגע הוא צריך לעבוד על זה ולחזור מהפציעה שהייתה לו..
אני לא יתפלא אם יביאו את סלליך בהשאלה, וכשתראה שהדשא של השכן ירוק יותר, וגם לו לא חסר בעיות, תצעק פה שמשביחים שחקנים של קבוצות אחרות, מה עם השחקני בית, די עם השכירי חרב
אתה לא תכליתי בעליל..
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

gate5 כתב:

מסכים בגדול עם מה שרשמת.
אני רק רוצה לשאול אותך.. איפה אלרואי אמור לשחק אצלנו?
הוא קשר ימני ושם יש כבר את בוזגלו.
מעבר לזה הכל נכון, למרות שלדעתי נאסר ופלצ'וק יהיו טובים יותר העונה מבעונה שעברה.

אהה וסלליך בהשאלה? לא תודה. לא רוצה השאלות. עדיף לקדם שחקנים ששייכים לנו.
נערך לאחרונה על ידי ForeverRed ב 13 יולי 2013, 10:28, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

המשחק האימון הזה בא לנו טוב. רואים שעדין אין חיבור ושיש חוסרים בסגל. חסר בלם,קשר אחורי קלאסי,שחקן קו שמאל וחלוץ נוסף ליד ברדה.. להיפרד ממרקוביץ' ולהביא על חשבונו זר איכותי
ולעשות את זה כמה שיותר מהר כדאי שיצאו עם כולם למחנה האימונים כדאי שיכנסו לאווירה החברתית. בוזגלו חוץ מבעיטות חופשיות וקרנות לא ראינו משהו מיוחד (די מפחיד אותי שמדובר במקרה ברוכאין 2 )

יש המון מה לתקן בסגל,ואני מקווה שאלישע הבין זאת.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

shovalb9 כתב:
נאסר צריך להשתפר, ולכן יפתח בספסל.. פלצ'וק? שחקן מעולה כאשר הוא בכושר, כרגע הוא צריך לעבוד על זה ולחזור מהפציעה שהייתה לו..
.
פלצוק לא בכושר מיולי שעבר
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שלומי12 כתב:המשחק האימון הזה בא לנו טוב. רואים שעדין אין חיבור ושיש חוסרים בסגל. חסר בלם,קשר אחורי קלאסי,שחקן קו שמאל וחלוץ נוסף ליד ברדה.. להיפרד ממרקוביץ' ולהביא על חשבונו זר איכותי
ולעשות את זה כמה שיותר מהר כדאי שיצאו עם כולם למחנה האימונים כדאי שיכנסו לאווירה החברתית. בוזגלו חוץ מבעיטות חופשיות וקרנות לא ראינו משהו מיוחד (די מפחיד אותי שמדובר במקרה ברוכאין 2 )

יש המון מה לתקן בסגל,ואני מקווה שאלישע הבין זאת.
ומה תגיד אם ביום שני ננצח 3-0 ?
אז הסגל שלנו כן יהיה טוב ובלי חוסרים ?

לא אומר שהסגל מושלם אבל להביא עוד 4 שחקני הרכב זה מוגזם.

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

shovalb9 כתב: אתה אמיתי? אתה מעדיף את סלליך, לשנה בלי תרומה, להשביח אותו על השחקנים הקיימים, אתה מבין איזה הפסד זה? ואלרואי כהן איזה מכרה זהב הוא ימצא פה.... החוזה שירצה שווה ערך לבוזגלו, ולא ראיתי אותו עוזב לאירופה או מצליח בהפועל..
אני לא יתפלא אם יביאו את סלליך בהשאלה, וכשתראה שהדשא של השכן ירוק יותר, וגם לו לא חסר בעיות, תצעק פה שמשביחים שחקנים של קבוצות אחרות, מה עם השחקני בית, די עם השכירי חרב
אתה לא תכליתי בעליל..
להשביח את מי? נאסר? עווד? אין מה להשביח בהם.. אתה רואה שהם שחקנים שלא ישדרגו אותך מילימטר - שחקני ספסל נטו.
אין לי בעיה לקבל את סולליך בהשאלה..ממש לא. שהוא יהיה כאן אתה תבין מה זה שחקן משדרג ומה זה לא. יש כאן כאלה שתקועים על נאסר כאילו הוא עשה כאן משהו.. בגלל שהוא צעיר אז עוד איכשהו יש לו את הזכות להיות גרוע.

לגבי השאלה איפה אלרואי ייכנס ? בוזגלו יהיה פליימקר ואלרואי יהיה בצד ימין.

קישור/התקפה : דג'אני, דהן, בוזגלו, אלרואי/סולליך, ברדה, דובב - אירופה.

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

ForeverRed כתב:
ומה תגיד אם ביום שני ננצח 3-0 ?
אז הסגל שלנו כן יהיה טוב ובלי חוסרים ?

לא אומר שהסגל מושלם אבל להביא עוד 4 שחקני הרכב זה מוגזם.
לא חשוב התוצאה חשוב היכולת במשחקים האלה ויכולת אתמול לא היית גם כאשר שחקני ההרכב שיחקו במחצית הראשונה(הבלם החדש,אילוז,דג'אני,סוראז,נאסר,גבאי,ברדה,בוזגלו). ובדיוק בגלל זה מקיימים משחקי אימון כדאי לדעת מה חסר בקבוצה וחסר ה-מ-ו-ן

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שלומי12 כתב: בדיוק בגלל זה מקיימים משחקי אימון כדאי לדעת מה חסר בקבוצה וחסר ה-מ-ו-ן
את זה תגיד עוד שבועיים לא עכשיו. זה מוקדם מידיי.
gate5 כתב:
לגבי השאלה איפה אלרואי ייכנס ? בוזגלו יהיה פליימקר ואלרואי יהיה בצד ימין.
נשמע יפה בתאוריה ואולי גם יעבוד, אבל בפועל כנראה שידרכו אחד על השני.
ועוד משהו, בוזגלו הוא הרבה יותר קשר ימני מפליימקר, ככה שלא ברור מה בדיוק נקבל ממנו בעמדה הזאת.

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

[quote="ForeverRed"][/quote]
את זה תגיד עוד שבועיים לא עכשיו. זה מוקדם מידיי.

זה מוקדם וזה נכון,ואתה עוד תראה שאם לא יבוא חיזוק בנקודות כפי שאמרתי -אנחנו לא נצליח להתברג בפלאיוף עליון,והפעם ההאכזבה תהייה כפולה לאור ההחתמות המפוצצות של ברדה ובוזגלו.
אני שומר את האשכול הזה בתור סימניה,כדאי שנקפיץ אותה ברגע הנכון,ואז תגיד לי 'וואלה צדקת'.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שלומי12 כתב: את זה תגיד עוד שבועיים לא עכשיו. זה מוקדם מידיי.

זה מוקדם וזה נכון,ואתה עוד תראה שאם לא יבוא חיזוק בנקודות כפי שאמרתי -אנחנו לא נצליח להתברג בפלאיוף עליון,והפעם ההאכזבה תהייה כפולה לאור ההחתמות המפוצצות של ברדה ובוזגלו.
אני שומר את האשכול הזה בתור סימניה,כדאי שנקפיץ אותה ברגע הנכון,ואז תגיד לי 'וואלה צדקת'.
אין בעיה תשמור.
הקבוצה כרגע צריכה קשר ובלם.
כל השאר זה בהתאם להתפתחויות ולאיך שהסגל יתחבר.

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

סתיו רווח!.! כתב:למה להכניס את מרקוביץ אם הוא עוזב?
לפעמים אני לא מצליח להבין את ההיגיון הזה.
ואיך עוואד תופס מקום בקישור במקום זינו?כוס ע מק איזה מאמן דפוק מה זה
פיראס ולוטם בכלל לא באותה עמדה מה הקשר בכלל..
ואם כבר מדברים על פיראס עווד אולי השחקן היחידי שראיתי אותו אתמול עושה תנועה במגרש,חסר קצת ביטחון וליטוש,אבל לפי דעתי פונטציאל טוב.

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

חברים להזכירם זה היה משחק אימון, משחק ראשון של הקבוצה כקבוצה. כמו שאלישע אמר היו דברים טובים והיו פחות טובים. הוא יודע מה חסר וראייה החיפוש אחר הקשר והבלם . תהיו רגועים וסבלניים ...זה מצחיק שכול אחד אומר משהו אחר על התיפקוד של השחקנים מאתמול... כולנו בסופו של דבר מאמנים ובעלים...אני מאמין שאלישע ואלונה יודעים את המצוקות

שלח תגובה