מצטער אבל אין שום שינוי.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
zivmay

מצטער אבל אין שום שינוי.

שליחה על ידי zivmay »

בינתיים אחרי משחק ההכנה השני, ואין שום שינוי בצורת המשחק של אלישע. המשך ישיר מהעונה שעברה. בעונה שעברה ראינו רק משחק ששיחקנו כמו שצריך וזה היה במשחק האחרון. ואין לי מושג למה הוא לא ממשיך באותו קו משם.
לא משנה מי בהרכב, ברדה, בוזגלו, גבאי דג'אני. אין שום שינוי, ואנחנו לא מסוכנים בשיט בהתקפה. פשוט אנמים בכל מקום במגרש ( רק סוארז ופאויביץ נראים בסדר גמור).
אני מאמין שתגידו לי שאני שופט מהר מדי, אבל הרמתי ידיים מאלישע, מאמן מיושן שאת ההצלחה שלו עשה על גבי שחקנים אחדים. לא נראה ממנו שום שינוי לצערי.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: מצטער אבל אין שום שינוי.

שליחה על ידי ForeverRed »

ואיזה שינוי בדיוק אתה חושב שאפשר לעשות כל כך מהר? איזה שיטת משחק אפשר להנחיל
בשבועיים של אימונים? המאמן צריך ללמוד את הקבוצה וגם השחקנים עוד צריכים ללמוד את המאמן.
שמת לב בכלל שבמשחק מול נתניה ובמשחק היום שיחקנו בשיטות משחק שונות? אז תאמין לי שמנסים
למצוא את הנוסחה, ובין אם זה מוצא חן בעיניך או לא זה ייקח קצת יותר משבועיים.
עוד שאלה, איזו קבוצה כן הרשימה אותך עד כה? אין שום קבוצה בארץ שנראית כמו משהו שדומה
לקבוצת כדורגל. חוץ מהקבוצות שמשחקות באירופה (שגם הן מגמגמות), הקבוצה שהכי "הרשימה"
עד עכשיו היא קרית שמונה שניצחה 3-1 את..... האימפריה הפועל עפולה שעלתה ללאומית.
אני אדבר עם אלונה שתארגן לנו יריבות אימון יותר נוחות בפעם הבאה, ככה שיהיה לכל האוהדים
חסרי הסבלנות שלנו ממה להתלהב.

דבר איתי עוד חודש, אז אני אתייחס ברצינות לביקורות מהסוג הזה.

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

ForeverRed כתב:ואיזה שינוי בדיוק אתה חושב שאפשר לעשות כל כך מהר? איזה שיטת משחק אפשר להנחיל
בשבועיים של אימונים? המאמן צריך ללמוד את הקבוצה וגם השחקנים עוד צריכים ללמוד את המאמן.
שמת לב בכלל שבמשחק מול נתניה ובמשחק היום שיחקנו בשיטות משחק שונות? אז תאמין לי שמנסים
עוד שאלה, איזו קבוצה כן הרשימה אותך עד כה? אין שום קבוצה בארץ שנראית כמו משהו שדומה
לקבוצת כדורגל. חוץ מהקבוצות שמשחקות באירופה (שגם הן מגמגמות), הקבוצה שהכי "הרשימה"
עד עכשיו היא קרית שמונה שניצחה 3-1 את..... האימפריה הפועל עפולה שעלתה ללאומית.
אני אדבר עם אלונה שתארגן לנו יריבות אימון יותר נוחות בפעם הבאה, ככה שיהיה לכל האוהדים
חסרי הסבלנות שלנו ממה להתלהב.

דבר איתי עוד חודש, אז אני אתייחס ברצינות לביקורות מהסוג הזה.
בסדר,אנחנו אוהדי הפועל ב"ש, אנחנו אלופי עולם בלשפוט ולחרוץ דינים על סמך משחק אימון (על גבול קונוסים) טרום טרום עונה
באמצע יולי בשעות טמפ' רתיחה בחוץ וניסויי הרכבים ומערכים.
חפיף,זה חלק מהעניין.

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

עזוב שטויות אפילו למחנה אימונים הם עדיין לא יצאו.
תמונה

סמל אישי של משתמש
משתמש חדש

שליחה על ידי משתמש חדש »

ForeverRed כתב:ואיזה שינוי בדיוק אתה חושב שאפשר לעשות כל כך מהר? איזה שיטת משחק אפשר להנחיל
זו בדיוק הבעיה אחי, רוח הדברים והכמיהה לסבלנות ולמתן ההזדמנויות גורמת לכך שההתייחסות אל הכדורגל ולניהול קבוצה נערכת במושגים מדעיים , תיאור "תהליך" הדורש חיבור ו"הנחלת שיטת משחק" \"לימוד של המאמן"\"מציאת נוסחה" , זו פיקציה והטמעה של סלנג ע"י מאמנים! כדורגל זה לא מדע טילים!(לופא קדוש-קפה שחור, וחפיסת סיגריות)
ניחא הוא היה מאמן חדש והיה אפשר לקבל את כל אותן טענות על ההתאקלמות חיבור וכו', אבל זו השנה השנייה שלו פה ורואים לאן הרוח נושבת ולא משנה כמה רכש הוא יקבל הכל יראה אותו דבר.
מסכים עם פותח הטופיק,אפשר להרים ידיים מאלישע לוי.
אל תתפלאו אם סמכויותיו של מוטי איווניר יורחבו במהלך העונה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

משיח, אני מסכים שמדובר רק במשחק אימון וצריכים לקחת את הדברים בערבון מוגבל, אבל המחצית השנייה הדאיגה גם אותי. פחות משנה לי מי השחקנים שהיו על המגרש, מה שכן משנה לי שהגישה במשחק הזכירה מאוד את הגישה של שנה שעברה.

חובת ההוכחה לאור העונה הקודמת היא על אלישע, ולכן אפשר בהחלט להבין למה כולם מסתכלים מקרוב על הקבוצה ומחפשים לראות שינוי משנה שעברה.

בכל מקרה, לחרוץ מעכשיו גורלות של שחקנים או לקפוץ למסקנות, זה מקודם מידי. כרגע השינוי לא מורגש, אבל יש מספיק זמן מצד אלישע והצוות המקצועי לגרום לדברים להראות בצורה אחרת...

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Sir Alex Ferguson כתב:משיח, אני מסכים שמדובר רק במשחק אימון וצריכים לקחת את הדברים בערבון מוגבל, אבל המחצית השנייה הדאיגה גם אותי. פחות משנה לי מי השחקנים שהיו על המגרש, מה שכן משנה לי שהגישה במשחק הזכירה מאוד את הגישה של שנה שעברה.
את דעתי כבר אמרתי, אני רק אוסיף שהמחצית השנייה היא מדד לכלום ושום דבר.
ההרכב מנה שחקנים שלא ייראו דקת דשא במהלך העונה וכל המבנה איבד מהצורה שלו. אי אפשר להתייחס
לזה ברצינות במשחק אימון. המחצית הראשונה, עם שחקני ההרכב, נראתה הרבה יותר טוב.
וכמובן שיש עוד המון המון מקום לשיפור.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

המחצית השנייה הייתה נטו משחק שכונתי מצד שתי הקבוצות אי אפשר להשוות אותה מכיוון שנעשו כל כך הרבה חילופים
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

המאמנים בארץ עוברים הכשרה מגוחכת וגם משחקים ועובדים כל חייהם בסביבה לא מקצועית. בגלל זה מושגים כמו "תהליך" ו"הנחלת שיטה" נתפסים בארץ כמו מריחות, ובחו"ל זה בהחלט תהליכים מקצועיים שמניבים תוצאות.

ועם כל מה שאמרתי לעיל, אלישע הוא אחד הבכירים בארץ (כמובן לפי הסטנדרט הישראלי החובבני).

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

משתמש חדש כתב: זו בדיוק הבעיה אחי, רוח הדברים והכמיהה לסבלנות ולמתן ההזדמנויות גורמת לכך שההתייחסות אל הכדורגל ולניהול קבוצה נערכת במושגים מדעיים , תיאור "תהליך" הדורש חיבור ו"הנחלת שיטת משחק" \"לימוד של המאמן"\"מציאת נוסחה" , זו פיקציה והטמעה של סלנג ע"י מאמנים! כדורגל זה לא מדע טילים!(לופא קדוש-קפה שחור, וחפיסת סיגריות)
ניחא הוא היה מאמן חדש והיה אפשר לקבל את כל אותן טענות על ההתאקלמות חיבור וכו', אבל זו השנה השנייה שלו פה ורואים לאן הרוח נושבת ולא משנה כמה רכש הוא יקבל הכל יראה אותו דבר.
מסכים עם פותח הטופיק,אפשר להרים ידיים מאלישע לוי.
אל תתפלאו אם סמכויותיו של מוטי איווניר יורחבו במהלך העונה.
לא פיקציה ולא גרביים. לא דיברתי על שום תהליך. אתה שוכח שמהקישור וההתקפה של העונה שעברה נשארו
רק שני שחקנים (נאסר וגבאי). כל השאר התחלפו. צריך לתת להם זמן להכיר אחד את השני וגם את דרישות המאמן.
היו הרבה התקפות טובות אתמול שעם קצת יותר תיאום היו נגמרות אחרת.
אתם שוכחים שהמשחקים האלה נועדו כדי לעשות ניסיונות. במשחק מול נתניה המשחק היה מבולגן. אתמול שיחקנו בשיטה
שונה וכבר היה יותר סדר וארגון. חסר עדיין לחץ ומחץ בהתקפה, אבל תנו לקבוצה קצת זמן. השחקנים הם לא רובוטים.

סמל אישי של משתמש
סתיו רווח!.!
Title: למסגרת במספרת הללויה!
יצירת קשר:

שליחה על ידי סתיו רווח!.! »

פשוט נימאס כל עונה לפתח ציפיות ובסוף לאכול מהם חרא...רוצים לראות כבר קבוצה נורמלית .שתסיים בין ה5 ראשונות כי על הנייר אנחנו עם הסגל הרביעי הטוב בליגה .
ברחובות, הולך שואל האם ישנם עוד מכורים להפועל :דגל:
לכל מקום הולך איתך הפסד או ניצחון אני נשאר שלך
תקראו לי מטומטם אוו אווו
תקראו לי משוגע אהה אההה :משוגע:
באר שבע גם בטוב אווו אווו :תופים:
באר שבע גם ברע להלהלהלהלהל.....!

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

סתיו רווח!.! כתב:פשוט נימאס כל עונה לפתח ציפיות ובסוף לאכול מהם חרא...רוצים לראות כבר קבוצה נורמלית .שתסיים בין ה5 ראשונות כי על הנייר אנחנו עם הסגל הרביעי הטוב בליגה .
השנה, שנה שעברה המקום הכי גבוה על הנייר שהיינו יכולים לסיים בו הוא 6- 2 מעל המקום שלנו, וביניהם, הפתעת העונה-רמה"ש, ואשדוד שעד המחזור ה5 היו מקום 1
ומקומות מעליהם, האלופה הקודמת-ק"ש, ובני יהודה שרצה כבר כמה שנים טובות בצמרת עם הכוכב שלהם-גלאבן
עכשיו אני לא יסביר מה קרה לכל אחד מהקבוצות בקיץ הנוכחי, אבל אני מאמין שבקיץ אנחנו נתברג בצמרת(אלישע עושה ניסויי כלים, כדי לבדוק רמות כושר, ציוותים שונים של שחקנים שהוא לא רוצה לנסות במהלך הליגה)
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

שנה שלמה אלישע עושה ניסויים... הלוואי שגיא לוי היה מקבל כזה קרדיט מהאוהדים.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

שמעון א כתב:שנה שלמה אלישע עושה ניסויים... הלוואי שגיא לוי היה מקבל כזה קרדיט מהאוהדים.
גיא לוי היה המאמן מבחינה מקצועית הכי טוב שדרך פה בשנים האחרונות-אבל בכדורגל צריך לדעת גם לנהל יחסים אם זה עם התקשורת,עם הבעלים,עם הקהל
ומשפט שאני זוכר ממנו זה:"אם זה היחס של הקהל, לא מגיע לנו לעלות ליגה.."
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

גיא לוי היה מאמן היחיד שהערצתי ואהבתי כאן בתקופת אלונה,היה לו חיבור עם הקהל,הבין כדורגל,הצליח לעלות אותנו ליגה,הביא שחקנים שהיו שבורים(מליקסון) ונתן בהם את האמון ובכך הם הצליחו,
הגיע לפני שנתיים ב4-5 משחקים השאיר אותנו ליגה,ובכלל מאמן מצויין שמכיר כבר את המנטליות הבאר שבעית.

אבל אל דאגה.. ביום שאלישע יכשל - איווניר יקח את תפקידו.

שלח תגובה