אופיר דודזאדה - סאגת החוזה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: פערים כספיים עם אופיר דודזאדה

שליחה על ידי ForeverRed »

nitsande כתב: אופיר ביקש שכר הגון (ומינמלי לשחקן ברמתו) של 100א"ד
לא מסכים שזה מינימלי לשחקן ברמתו. אפשר לחשוב איזה שחקן...
אני גם בספק אם יסכים להצעה הזאת. כמו שזה נראה הוא מחכה לאתגר הבא, והלוואי ואני טועה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
הייתי עונה לך אבל באמת שכבר אין לי כוחות לוויכוחים האלה.
רק אגיד לך שלשבת בצד ולקשקש זה הכי קל. העסק הרבה יותר מורכב ומסובך ממה שאתה חושב. ולפעמים צריך גם טיפת מזל.
יום טוב.
אני מאמין שהמזל הולך עם הטובים. תהיה מקצועי, תתנהל בצורה מקצוענית, גם המזל יבוא.
מה עדיף? להגיד אמן על כל החלטה של ההנהלה? לשבת בצד ולתת לעוד עונה לעבור כשהמסקנות לא מופקות?

במקביל לכתיבה כאן אני מנסה לקדם דברים גם במישורים אחרים, אבל בינתיים הרצון של ההנהלה לשתף פעולה עם האוהדים שואף לאפס ככה שהדברים נאמרים (לצערי) בעיקר כאן.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

לרפי דהן מגיע 150 א"ד???

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שמעון א כתב:לרפי דהן מגיע 150 א"ד???
חד משמעית לא.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Sir Alex Ferguson כתב: אני מאמין שהמזל הולך עם הטובים. תהיה מקצועי, תתנהל בצורה מקצוענית, גם המזל יבוא.
מה עדיף? להגיד אמן על כל החלטה של ההנהלה? לשבת בצד ולתת לעוד עונה לעבור כשהמסקנות לא מופקות?

במקביל לכתיבה כאן אני מנסה לקדם דברים גם במישורים אחרים, אבל בינתיים הרצון של ההנהלה לשתף פעולה עם האוהדים שואף לאפס ככה שהדברים נאמרים (לצערי) בעיקר כאן.
אם היית מכיר אותי היית יודע שאני האחרון שאומר אמן לכל החלטה, או בכלל לכל דבר בחיים. אני ביקורתי לא פחות ממך, אם
לא הרבה יותר. בניגוד אליך אני בוחר לראות גם את הטוב ולא תמיד לחפור מתחת לאדמה כדי למצוא כל מיני כשלים ובעיות, שאני
מבטיח לך שאם תחפש מספיק טוב תמצא בכל קבוצת כדורגל. יש הרבה בעיות במועדון, אבל יש גם הרבה דברים טובים והרבה רצון
להצליח. בניגוד אליך אני חושב שבשנתיים האחרונות יש שיפור לטובה בהרבה תחומים ולאורך זמן אנחנו נצליח.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Sir Alex Ferguson כתב: כשאופיר החרים את האימון ביקרתי אותו
אל תעשה מעצמך צחוק.
כתבת שתי מילות ביקורת על אופיר וחוברת של מבקר המדינה על המועדון באותה ההודעה.
אז אל תנסה לצייר את עצמך כאובייקטיבי מכיוון שאתה ממש לא.
שני הצדדים עלו על עץ גבוה מדי וצריכים למצוא את הדרך לפתרון.
בשורה התחתונה, אופיר מבצע עבירות משמעת ולכך הוא לא יקבל לגיטימציה.
לגמרי לא מובן לי איך אתה שכותב כל הזמן על מקצוענות, סדר וארגון נותן לגיטימציה למעשים של אופיר (ותחסוך ממני את שלילת הדבר. הודעותיך מעידות על כך).

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Sir Alex Ferguson כתב: אני מאמין שהמזל הולך עם הטובים. תהיה מקצועי, תתנהל בצורה מקצוענית, גם המזל יבוא.

יש הבדל גדול בין העונות הקודמות לזו שבפתח. בקיץ הנוכחי כן הופקו מסקנות ורואים זאת בהתנהלות של המועדון בבחירת השחקנים. יש המון תחומים שבהם המועדון צריך להשתפר כמו : שילוב שחקני בית, שיווק והתנהלות נכונה במחלקת הנוער (שבנושא זה ניתן להגיד שהעונה הושקעו משאבים רבים לצורך העניין).

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אני לא מבין דבר אחד. אשמח אם מישהו יבהיר לי את הנקודה.
מר אופיר דוידזאדה חתם על חוזה שמתסיים בקיץ הבא(?). אופיר רוצה שדרוג בשכר שמגיע לו - אבל המועדון, בתכלס, לא חייב לו שום דבר.
המועדון מעוניין לשדרג את שכרו - בתמורה לכך שיאריך את החוזה. אופיר לא מעוניין להאריך את החוזה מעבר למה שיש.
אז למה המועדון צריך לשדרג את שכרו?מזה פה?הוא חתם על החוזה הנוכחי, לא אני ולא אף אחד אחר. לא רוצה להאריך חוזה?סבבה תישאר בחוזה הנוכחי שלך.

שחר, שאנשים פה מפארים בניהול שלו, לא נותן לשחקנים צעירים לעבור בהשאלה מבלי להאריך חוזה. אומר להם: "תשבו ביציע או שתאריכו חוזה",
ואז באים ומתלוננים שאלונה לא משדרגת את שכרו של אופיר במאות אחוזים מבלי שיאריך חוזה.
אופיר הוא דוגמה טובה לסחטנות בחסות הקהל. עשה שביתה איטלקית - ברגע הכי קריטי של העונה, מתנהג בחוצפה ומפתח מניירות של "כוכב" והקהל קורא בשמו ונותן לו לגיטימציה.
אני מאחורי הבעלים כי הבעלים מפסידה מיליוני שקלים בשנה וחושבת אך ורק על הקבוצה והשחקנים דואגים לתחת של עצמם.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

izguy83 כתב:
אל תעשה מעצמך צחוק.
כתבת שתי מילות ביקורת על אופיר וחוברת של מבקר המדינה על המועדון באותה ההודעה.
אז אל תנסה לצייר את עצמך כאובייקטיבי מכיוון שאתה ממש לא.
שני הצדדים עלו על עץ גבוה מדי וצריכים למצוא את הדרך לפתרון.
בשורה התחתונה, אופיר מבצע עבירות משמעת ולכך הוא לא יקבל לגיטימציה.
לגמרי לא מובן לי איך אתה שכותב כל הזמן על מקצוענות, סדר וארגון נותן לגיטימציה למעשים של אופיר (ותחסוך ממני את שלילת הדבר. הודעותיך מעידות על כך).
אל תיתן לעובדות לבלבל אותך -
Sir Alex Ferguson כתב:אני חושב ששני הצדדים אשמים במצב הנוכחי. אבל אני מצפה מהמועדון, כמבוגר האחראי, לשים סוף למצב. וכן, זה אומר קודם כל להפסיק עם המשחקים ולהציע לאופיר הצעה שמגלמת את הערך האמיתי שלו וכן גם הצעה שתשאיר אותו כאן לפחות לעוד ארבע שנים.
כשהיה צריך לבקר את אופיר ידעתי לעשות זאת אפילו כשכולם מסביב היה באופוריה -
https://www.crazyred.co.il/forum/viewto ... a&start=15" onclick="window.open(this.href);return false;

בנושא הנוכחי אני חושב שהכדור בידיים של ההנהלה. כמו שניצן אמר, הצעה של 100 אלף דולר תשאיר את אופיר במועדון לפחות לעוד ארבע שנים...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Sir Alex Ferguson כתב: אל תיתן לעובדות לבלבל אותך -

בנושא הנוכחי אני חושב שהכדור בידיים של ההנהלה. כמו שניצן אמר, הצעה של 100 אלף דולר תשאיר את אופיר במועדון לפחות לעוד ארבע שנים...
לא רואה את זה קורה. שני הצדדים טיפסו על עץ גבוה כמו שכבר אמרו פה.
תתכוננו למלחמת עולם בקיץ הבא...

CrazyRed7, אופיר חתום לעוד שנתיים במועדון. עד היום הרוויח שכר חייל ולכן מן הראוי שחוזהו ישודרג ובאופן משמעותי.
המועדון הציע הצעה, אופיר החליט לדחות אותה ללא מו"מ, לחכות לסיום החוזה ולעזוב את המועדון. זכותו. אני בטוח שבשנה
הבאה יהיה פיצוץ רציני אם הטלנובלה הזאת לא תיסגר עד אז.

סמל אישי של משתמש
oriel kamer

שליחה על ידי oriel kamer »

גועל נפש, כבר אני צופה איך יורידו אותו לספסל עד שהוא יחתום איכככככ

נאסר מקבל 100 אלף ד'. ואופיר 30 אלף ד' גועל נפש
נערך לאחרונה על ידי yedidel ב 17 יולי 2013, 13:19, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סיבה: נא לשמור על שפה נאותה

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

nitsande כתב: מה זה לא רצה לשמוע יותר? שם ידיים באוזניים ושר בקול?
אופיר ביקש שכר הגון (ומינמלי לשחקן ברמתו) של 100א"ד, במועדון יודעים מה ציפיות השכר שלו.
המועדון הציע שכר מעליב, אז השחקן אמר שאם הפערים כל כך גדולים אז חבל על הזמן של המשא ומתן, והלך.
אל תבלבל את המוח בדברים שאתה לא מבין בעניין ה150 א"ד שהוא לכאורה לא יסכים...
כמו שציינתי, לשכר של 100 א"ד הוא יסכים כבר עכשיו גם במסגרת הארכת חוזה.
אתה אל תבלבל לי את המוח ותגיד דברים מהבטן ותהפוך אותם לעובדות!!!
אם היה רוצה לשבת למומ היה יושב! אי אפשר להגיד לשחקן קח ולבלוע רוק הוא דורש משהו הקבוצה באה לקראת ונפגשים איפה שהו אם באמת הרצון שלו להשאר.
אבל נגיד שהוא רוצה להשאר ועונה הבאה יציעו לו לא 100 120אד
הוא עדיין הפסיד כסף בגלל העקשנות שלו שלא תוביל לשום מקום
ככה לא מתנהג שחקן שמכבד את הקבוצה שלו שנתנה לו במה ומקבל בה תמיכה אין סופית מהקהל...
שילך למכבי הפועל ביתר או חיפה יעשה חורים בהגנה כמו פה ונראה אם הקהל שם עדיין ירים אותו על הכתפיים
ותאמין לי שאחרי עונה אחת ירצה לחזור גם בחוזה של 50 אד

בית הקברות מפוצץ באנשים שחשבו שאין להם תחליף

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

oriel kamer כתב:גועל נפש, כבר אני צופה איך יורידו אותו לספסל עד שהוא יחתום איכככככ

. ואופיר 30 אלף ד' גועל נפש
לא צריך לקלל.
יורידו לספסל בצדק! המועדון גידל אותו והשקיע בו, מן הראוי שיאריך חוזה וביום שיעזוב נקבל עליו תמורה הולמת.
גם את נאסר ייבשו ביציע להזכירך...

סמל אישי של משתמש
סתיו רווח!.!
Title: למסגרת במספרת הללויה!
יצירת קשר:

שליחה על ידי סתיו רווח!.! »

יש לי שאלה נגיד ודויזאדה היה שחקן של בני יהודה והחוזה שלו היה ניגמר בעוד יומים כמה באר שבע היו מציעים לו שכר? 30 אלף דולר?
ברחובות, הולך שואל האם ישנם עוד מכורים להפועל :דגל:
לכל מקום הולך איתך הפסד או ניצחון אני נשאר שלך
תקראו לי מטומטם אוו אווו
תקראו לי משוגע אהה אההה :משוגע:
באר שבע גם בטוב אווו אווו :תופים:
באר שבע גם ברע להלהלהלהלהל.....!

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

תרגעו.. כשהחוזה שלו יגמר -יעלו את השכר ויסכימו לדרישות שלו,בסך הכל יש לו חוזה כאן לעוד 3-2 שנים אז ככה שמחכים שיעברו השנים בשביל להציע לו את השכר הזה
כי אם כעת יסכימו לדרישות שלו הם יצטרכו לשלם לו סכומים גבוהים יחסית למה שהוא מרוויח כעת,אז פשוט מחכים..

שלח תגובה