כל המוסיף....גורע?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: כל המוסיף....גורע?

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

גיל שגיב כתב:
אם אתה רוצה צמרת אתה צריך בלם שלישי בכיר יותר ולא כזה שרק עלה מהנוער....אלגרבלי צריך לקבל דקות השנה כמחליף מידי פעם אבל לא הייתי בונה עליו כמחליף קבוע במידה ואחד הבלמים יפצע, במקרה כזה צריך מישהו יותר מנוסה כמו שהיה והבה או בן שבת מרמת השרון.....אלגרבלי יכול להכנס כמחליף ברבע השעה האחרונה במשחקים בהם נוביל 2-0 או יותר....
איזה ניסיון היה לוהבה כשהגיע אלינו? היו לו סך הכל 4 הופעות בליגת העל בקריית שמונה (אחת בעונה שלקחו אליפות ושלוש בשנה שעברה), איפה כאן ההבדל הגדול משחקן כמו אלגרבלי נניח במידה והוא יצטרך לעלות מהספסל השנה?

בכל מקרה, ממה שאמרו לי, מרקוביץ' ככל הנראה יהיה הבלם השלישי שלנו העונה, ככה שאלגרבלי יהיה בלם רביעי, לא יותר מכך.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

Sir Alex Ferguson כתב: איזה ניסיון היה לוהבה כשהגיע אלינו? היו לו סך הכל 4 הופעות בליגת העל בקריית שמונה (אחת בעונה שלקחו אליפות ושלוש בשנה שעברה), איפה כאן ההבדל הגדול משחקן כמו אלגרבלי נניח במידה סוהוא יצטרך לעלות מהספסל השנה?

בכל מקרה, ממה שאמרו לי, מרקוביץ' ככל הנראה יהיה הבלם השלישי שלנו העונה, ככה שאלגרבלי יהיה בלם רביעי, לא יותר מכך.
נוטה להסכים איתך... מה גם שהניסוי של אלגרבלי בקישור הצליח
יש לו עוד הרבה להשתפר במיוחד מבחינה טאקטית אבל שווה לתת לו מספר דקות.. במקרה הגרוע גל ירד להגנה אם לא ילך לבן בהתחלה..

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ואל תשכחו את מרקוביץ'...

אבל אם מרקוביץ' יעזוב חייבים להביא מישהו (רצוי ישראלי) במקומו...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

"אלישע לוי עדיין מחפש קשר זר למרכז השדה ובבאר שבע לא ממהרים עם ההחתמה האחרונה. "נחתים רק שחקן שיישדרג את הקבוצה", אמרו במועדון."

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... 74&Lang=he" onclick="window.open(this.href);return false;

שלח תגובה