טיוטת ועדת זליכה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אלדר

Re: טיוטת ועדת זליכה

שליחה על ידי אלדר »

bs war כתב:
85 על הביצועים? למה? הכדורגל הישראלי התקדם? הרמה עלתה? הפערים מאירופה הצטמצמו? אנחנו מייצרים שחקנים יותר טובים? יש יותר קהל במגרשים? יש יותר אנשים ראויים בכדורגל? יש יותר יציבות ניהולית בקבוצות?

לוזון לא המציא את השיטה, אבל הוא נציג השיטה וכולם מסכימים שצריך להחליף אותה. גם אני לא חושב שיכול להיות יו"ר התאחדות ללא זיקה מסוימת- אחרי הכל סביר להניח שכל מועמד אוהד קבוצה כלשהי- אבל יש זיקה בדמות אהדה לקבוצה, ויש זיקה בדמות קשר משפחתי לבעל הקבוצה. לאבי לוזון יש אינטרס ברור לעזור לאחיו. זו זיקה פסולה.
ואם אתה בכל זאת לא מאמין- ממליץ לך לצפות בכתבה הזו: https://www.youtube.com/watch?feature=p ... qds_fzw0Gw" onclick="window.open(this.href);return false;
"אני אלך לכיוון פוליטי כזה או אחר. בכל מקרה, אני אשמור על מכבי פתח-תקווה"
את בעיית הנוער צריך לבוא בתלונות לראשי הקבוצות
בקשר לנבחרות הוא עושה הכל כדי שיצליחו (וזה בעצם מה שאחראית ההתאחדות)
ואם אמר שיעזור למכבי פת מה הוא עשה בפועל בשביל כן לעזור? כלום! בית הדין החליט על הפחתת נקודות וכך היה. מכבי פת עלתה חזרה בזכות עצמה. הוא עזר לנו יותר מאשר למכבי פת להזכירך....

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אלדר כתב:
את בעיית הנוער צריך לבוא בתלונות לראשי הקבוצות
בקשר לנבחרות הוא עושה הכל כדי שיצליחו (וזה בעצם מה שאחראית ההתאחדות)
ואם אמר שיעזור למכבי פת מה הוא עשה בפועל בשביל כן לעזור? כלום! בית הדין החליט על הפחתת נקודות וכך היה. מכבי פת עלתה חזרה בזכות עצמה. הוא עזר לנו יותר מאשר למכבי פת להזכירך....
אף אחד לא יודע בדיוק אם הוא עזר או לא. לפי הרבה ידיעות הוא היה מעורב בעסקת טל בן-חיים האחרונה. אבל זה גם לא משנה. עצם העובדה שהוא יכול לעזור לקבוצה של אחיו הופכת אותו ללא כשיר לכהן כיו"ר ההתאחדות. אם זה לא ניגוד עניינים, אז מה כן?

הנוער זו בעיה גם של ההתאחדות. ברוב מדינות אירופה כבר יש תכניות מקיפות להקמת אקדמיות שמובילות מנהלות הליגה וההתאחדויות. בכמה מדינות גם הקמת אקדמיה היא תנאי לרישוי המועדון. בקיצור, ההתאחדות יכולה לעשות הרבה יותר, וזה גם אינטרס שלה לייצר שחקנים טובים. שלא לדבר על העין שהיא מעלימה מאנשים כמו טביב שהחריבו כבר שתי מחלקות נוער.
אבי לוזון עושה הכל כדי שהנבחרות יצליחו... בגלל זה הוא ממשיך לתת קרדיט למאמני הנבחרות הצעירות שנכשלו, ממנה את בן-דודו למאמן הצעירה ונותן את השליטה בנבחרות הצעירות לאיזה בובה מגרמניה שאלוהים יודע מה הוא עשה בחייו.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

bs war כתב:
אף אחד לא יודע בדיוק אם הוא עזר או לא. לפי הרבה ידיעות הוא היה מעורב בעסקת טל בן-חיים האחרונה. אבל זה גם לא משנה. עצם העובדה שהוא יכול לעזור לקבוצה של אחיו הופכת אותו ללא כשיר לכהן כיו"ר ההתאחדות. אם זה לא ניגוד עניינים, אז מה כן?

הנוער זו בעיה גם של ההתאחדות. ברוב מדינות אירופה כבר יש תכניות מקיפות להקמת אקדמיות שמובילות מנהלות הליגה וההתאחדויות. בכמה מדינות גם הקמת אקדמיה היא תנאי לרישוי המועדון. בקיצור, ההתאחדות יכולה לעשות הרבה יותר, וזה גם אינטרס שלה לייצר שחקנים טובים. שלא לדבר על העין שהיא מעלימה מאנשים כמו טביב שהחריבו כבר שתי מחלקות נוער.
אבי לוזון עושה הכל כדי שהנבחרות יצליחו... בגלל זה הוא ממשיך לתת קרדיט למאמני הנבחרות הצעירות שנכשלו, ממנה את בן-דודו למאמן הצעירה ונותן את השליטה בנבחרות הצעירות לאיזה בובה מגרמניה שאלוהים יודע מה הוא עשה בחייו.
עם כל הכבוד אנחנו מדינת חוק וטביב מפוצץ טביעות אבל בינתיים זוכה בכולם אז מי אנחנו שנפקפק בו? הוא עבר ועדה שאישרה אותו...

בקשר לגיא לוזון נכון שהוא בן דודו אבל באמת שהוא מאמן ווינר עם שיטת משחק שהגיע לאירופה עם 2 קבוצות שונות (גם את הגוב השני סידרו לו?)
מאמן ראוי ביותר לדעתי.. שעשה יותר מרוב מאמני ליגת העל המיוחצנים (שיע,יובל נעים,לחמן,אלי כהן(שאני מאוד מעריך) ואפילו בנאדו.... אז איפה הבעיה?

לגבי הגרמני אני פחות מכיר, אבל חבר׳ה עם קצת פרופורציות
מי אנחנו שנזלזל באימפריה מגרמניה? גם אם שם הוא מאמן דרג ב׳ זה הרבה יותר טוב מהמאמני פח שיש כאן.

שוב רוב הדברים נראים רע, אבל בפועל יש בסיס לזה (זה לא שהוא מינה את ייטב לוזון שלא עשה כלום למאמן נבחרת)

אנילא מגן עליו והוא לא חסיד. פשוט כשנדברים על ניגוד עניינים תסתכלו על הוועדה ועל הדרישה כדי שהליגה תתחיל כרגיל
לפטר את לוזון!!!! זה לא חוצפה והתנגחות על רקע אישי אז מה כן?

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

אלדר כתב:
עם כל הכבוד אנחנו מדינת חוק וטביב מפוצץ טביעות אבל בינתיים זוכה בכולם אז מי אנחנו שנפקפק בו? הוא עבר ועדה שאישרה אותו...

בקשר לגיא לוזון נכון שהוא בן דודו אבל באמת שהוא מאמן ווינר עם שיטת משחק שהגיע לאירופה עם 2 קבוצות שונות (גם את הגוב השני סידרו לו?)
מאמן ראוי ביותר לדעתי.. שעשה יותר מרוב מאמני ליגת העל המיוחצנים (שיע,יובל נעים,לחמן,אלי כהן(שאני מאוד מעריך) ואפילו בנאדו.... אז איפה הבעיה?

מי אנחנו שנזלזל באימפריה מגרמניה? גם אם שם הוא מאמן דרג ב׳ זה הרבה יותר טוב מהמאמני פח שיש כאן.

שוב רוב הדברים נראים רע, אבל בפועל יש בסיס לזה (זה לא שהוא מינה את ייטב לוזון שלא עשה כלום למאמן נבחרת)

אנילא מגן עליו והוא לא חסיד. פשוט כשנדברים על ניגוד עניינים תסתכלו על הוועדה ועל הדרישה כדי שהליגה תתחיל כרגיל
איזה מאמן ווינר, בגלל שהוא חוגג כמו אידיוט?
בסופו של דבר, היינו צריכים לנצח את נורבגיה, ובגלל שהוא זימן שחקנים "מסיבות מקצועיות" לא עלינו(איפה מיכה שמככב במכבי?)
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

shovalb9 כתב: איזה מאמן ווינר, בגלל שהוא חוגג כמו אידיוט?
בסופו של דבר, היינו צריכים לנצח את נורבגיה, ובגלל שהוא זימן שחקנים "מסיבות מקצועיות" לא עלינו(איפה מיכה שמככב במכבי?)
מיכה היה מונע את הגול? תפסיק להסתכל על מי שלא נמצא בסגל... תמיד יהיה מה להגיד... את מי הית מנפה במקום מיכה?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

גיא לוזון יכל היה לזמן את שובל גוזלן החלוץ המוכשר של מכבי חיפה ועוד שחקנים שיכלו והיו צריכים להיות בסגל של הנבחרת, מי מזמן חלוצים שביחד כבשו בקושי 20 שערים כאשר השניים שהיו מיועדים לפתוח כבשו ביחד 6 גולים כמות ממש נדירה...

ומאמן ווינר אגב לא חוגג אחריי ניצחון שלא מוביל אותו לשום מקום ואל תגידו לי שהפתענו כי לא הפתענו, נבחרת אנגליה היא נבחרת די חלשה ששווה לדרג הבינוני היום בכדורגל (הנבחרת הצעירה שלהם) ואם היינו עולים לחצי הגמר אז הייתי אומר שאפו לגיא לוזון...
אבל לא מגיע לו שאפו ולא בטיח, אתם יודעים למה אני מעריך את הקדנציה של גיא לוי בנבחרת הצעירה? כי הוא העלה את הנבחרת בזכות ולא בגלל שהנבחרת זכתה לארח את הטורניר, וזה היה אחריי תצוגה נהדרת מול הצרפתים, אז נכון ביורו עצמו הנבחרת נכשלה אבל הייתה לו קבוצה הרבה פחות מוכשרת מבחינה הגנתית ממה שהיה לגיא לוזון...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

דר אדום בנשמה כתב:גיא לוזון יכל היה לזמן את שובל גוזלן החלוץ המוכשר של מכבי חיפה ועוד שחקנים שיכלו והיו צריכים להיות בסגל של הנבחרת, מי מזמן חלוצים שביחד כבשו בקושי 20 שערים כאשר השניים שהיו מיועדים לפתוח כבשו ביחד 6 גולים כמות ממש נדירה...

ומאמן ווינר אגב לא חוגג אחריי ניצחון שלא מוביל אותו לשום מקום ואל תגידו לי שהפתענו כי לא הפתענו, נבחרת אנגליה היא נבחרת די חלשה ששווה לדרג הבינוני היום בכדורגל (הנבחרת הצעירה שלהם) ואם היינו עולים לחצי הגמר אז הייתי אומר שאפו לגיא לוזון...
אבל לא מגיע לו שאפו ולא בטיח, אתם יודעים למה אני מעריך את הקדנציה של גיא לוי בנבחרת הצעירה? כי הוא העלה את הנבחרת בזכות ולא בגלל שהנבחרת זכתה לארח את הטורניר, וזה היה אחריי תצוגה נהדרת מול הצרפתים, אז נכון ביורו עצמו הנבחרת נכשלה אבל הייתה לו קבוצה הרבה פחות מוכשרת מבחינה הגנתית ממה שהיה לגיא לוזון...
!!!
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אלדר כתב:

1. אני אפקפק באלי טביב, ועוד איך... הוא ממש לא זוכה בכל התביעות, הוא הורשע בעבר בבית משפט באשמת התחזות לאדם אחר במטרה להונות, שימוש במסמך מזויף, קבלת דבר במרמה, והפרעה לשוטר במילוי תפקידו. בנוסף, שופט קבע שהוא לא ראוי לשמש כבעלים של מועדון כדורגל, וגם היום הוא עדיין מתמודד עם כתב אישום על הכאת נער ושיבוש ראיות.
אין ספק שטביב אינו נקי מבחינה פלילית, וגם אם לטענתך בכל זאת יש ספק, הספק הזה צריך למנוע ממנו לנהל מועדוני כדורגל. אנשים שמעוניינים לנהל אגודה ציבורית צריכים להיות נקיים ב- 200%.

2. המינוי של גיא לוזון בעייתי ביותר. ראוי או לא ראוי, זה לא משנה, ברגע שהוא מועסק במוסד ציבורי על ידי דוד שלו יש כאן בעייתיות.

3. הוועדה לא דורשת כלום. היא בכלל עובדת מול הממשלה. מי ש"דורש" הוא צחי פישביין, והוא לא דורש את פיטורי לוזון- הוא דורש את יישום הדו"ח. והדו"ח רק מבקש, בין היתר, שההתאחדות תפעל לפי כללי מנהל ציבורי תקינים. מה לעשות שלוזון לא עומד בקריטריונים.

4. ממליץ לך לראות את הראיון של זליכה ב- ONE. מאוד מעניין ועוזר להבין הרבה דברים.

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

מסתמן שלמרות הכל,אחרי הכל ועל אף הכל, הליגה תיפתח בזמן.
24.8, טדי.

https://www.one.co.il/Article/220421.html" onclick="window.open(this.href);return false;

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

בדיוק בשבת חתן שלי

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

messiah כתב:מסתמן שלמרות הכל,אחרי הכל ועל אף הכל, הליגה תיפתח בזמן.
24.8, טדי.

https://www.one.co.il/Article/220421.html" onclick="window.open(this.href);return false;
לשם שינוי ולטובה, כנראה שזה לא יהיה תלוי בשטרן חלובה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

שמעון א כתב:בדיוק בשבת חתן שלי
יש לך בר מצווה? :חיוך גדול:
ויותר ברצינות, הרבה מזל טוב!!

ובקשר לליגה, בכלל לא חשוב מי צודק (למרות שכולם מבינים טוב מאוד), לא יכול להיות שבגלל עקשנות
ואגו של אדם אחד ישביתו פה את כל הכדורגל. יהיה בסדר.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

בס״ד
עם כל מה שקורה בבית״ר (היום הם בקושי מרכיבים 11), שהמשחק יהיה כמה שיותר מוקדם.
ניצחון על בית״ר יהיה אחלה סיפתח לעונה.

מזל טוב שמעון!

סמל אישי של משתמש
סתיו רווח!.!
Title: למסגרת במספרת הללויה!
יצירת קשר:

שליחה על ידי סתיו רווח!.! »

מתי בסוף מתחיל הליגה?
ברחובות, הולך שואל האם ישנם עוד מכורים להפועל :דגל:
לכל מקום הולך איתך הפסד או ניצחון אני נשאר שלך
תקראו לי מטומטם אוו אווו