אבו-רקייק סיים את תפקידו בהפועל באר-שבע

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
סתיו רווח!.!
Title: למסגרת במספרת הללויה!
יצירת קשר:

Re: אבו-רקייק סיים את תפקידו בהפועל באר-שבע

שליחה על ידי סתיו רווח!.! »

פוטר מתפקידו בגלל שלא רצה את הבן של..בגלל שהוא שחקן חלש.שכונה מה שהולך שם.חשבתי כבר ניגמר העניין של הפרוטקציות.בגלל זה אני לא בעד באר שבעיים לתפקיד המקצועי.כעלק כולם אומרים צריכים זהות
ברחובות, הולך שואל האם ישנם עוד מכורים להפועל :דגל:
לכל מקום הולך איתך הפסד או ניצחון אני נשאר שלך
תקראו לי מטומטם אוו אווו
תקראו לי משוגע אהה אההה :משוגע:
באר שבע גם בטוב אווו אווו :תופים:
באר שבע גם ברע להלהלהלהלהל.....!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הייתי מנסה להחזיר את אופיר חיים למערכת בתור המאמן של מחלקת הנוער.
גם חנן אזולאי (שעזב את בית"ר י"ם לאחרונה עם קניית הקבוצה על ידי טביב) הוא מועמד מצוין.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגור האדום »

הבעיה היא לא בשמות של מאמני הנוער, הבעיה היא קצת יותר עמוקה לפני שבועיים זה היה יוני היום זה איברהים מחר זה אופיר חיים ומחורתיים זה חנן אזולאי,
עם כל הכבוד למוטי, וזה שהוא אמון על המחלקה ומאמן צריך לקבל את דעתו המקצועית לפעמים גם ללא עוררין במקרה הזה אין שום קשר כל אדיוטה יבין שיש כאן משהו שמריח לא טוב ואני בדעתי שאיברהים עשה את המעשה הנכון,
ודרך אגב הייתי במחנה האימונים בקיבוץ אפיק ולמראית העין נראה שהם מסתדרים די בסדר מוטי ואיברהים,

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

מה התפקיד של המנהל המקצועי בנוער? אם זה לא להביא שחקנים?
זו אחת המטרות שאיווניר הגיע לפה.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

תפקידו של המנהל המקצועי לא לערב שיקולים זרים (אם ישנם כאלה לכאורה) מלבד שיקול מקצועי נטו, ואם לכאורה החליטו פעמיים לשחרר את הנדון לאחר מבחנים ונקבע כי אינו מתאים, אין לכפות אותו על המאמן אם נקבע כי אינו מתאים.
הרי אם היה דבר כזה בבוגרים כולם היו נזעקים.
הנוער דורש התייחסות מקצועית כאל קבוצת בוגרים ולא כחוג, ברגע שיוגדר כחוג, אז כל מי שמשלם נמצא בחוג, בין אם רמתו מעולה או בינונית או חלשה.
ללא קשר לשחקן שדובר בו, ההתנהלות אמורה להתנהל על פי פרמטרים מקצועיים בלבד, כי ברגע שהסכר נפרץ פעם אחת, הוא יפרץ פעמים נוספות בשל אינטרסים כאלה ואחרים, ולא בשביל זה הביאו את מוטי איווניר לפה, הביאו אותו בשביל לבאר את ה'בן של', 'האח של', 'הסוכן של'
בשביל לנטרל את 'רעשי הרקע'
וחבל שהוא בעצמו יוצר מצבים כאלה לא מקצועיים.

סמל אישי של משתמש
נדב סגרון

שליחה על ידי נדב סגרון »

סומסום גם אני וגם אתה יודעים שלא מדובר פה רק בעניין של ברד , ברור לך שלא פיטרו אותו בגלל שחקן שגם איווניר חשב שהוא לא מתאים (ככה הבנתי ממה שכתבת ) אני מניח וגם דיי בטוח שישנם עוד סיבות ואני גם בטוח שאתה יודע אותם(מי שסיפר לך את כל זה הוא כנראה מישהו מקורב ואין מצב שהוא סיפר לך רק את זה) אז למה אתה לא מספר לנו הכל ?
בקיצור מה שאני מנסה להגיד זה שזה לא מתאים לך !
תמונה

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

נדב, אתה בחור נבון, אתה צודק, איני נציג של איש, אני אוהד הקבוצה וחורה לי שזה מתנהל ככה אפילו עם איווניר שציפינו לגדולות ונצורות ממנו בצורת ההתנהלות שתהיה אך ורק מקצועית, במקום זה, מי שהשקיע שעות ומאמצים כדי לקדם את השחקנים (לטענתם של השחקנים בלבד) הוזז בשביל ש'לא יפריע' לכאורה ולא יתנגד לכל ההנחתות וזה חורה לי.
אני יודע דבר אחד, לו אבו רקייק היה מסכים 'לעצום' עין ולדאוג למשרתו בלבד, היה מקבל את כל הנסיונות והשחקנים שניסו לכפות עליו בעבר, אבל זו חרב פיפיות...ברגע שפרצו את הסכר...לעולם לא תשיב לעצמך את הסמכויות ואת השליטה בדברים הבסיסיים שהם 'רק מי שטוב יהיה' ומן הסתם הפגיעה המקצועית תהיה רבה, גם כך הסגל לא משופע בשחקנים אכותיים..אז להביא שחקנים חלשים שלא מצאו מקום בשום מקום אחר ב2 הליגות הראשונות זה מתכון לירידת ליגה בסופו של דבר.

סמל אישי של משתמש
barakoren

שליחה על ידי barakoren »

אם זה קרה ככה זה חמור מאוד. מה לחזור לימי הפרוטקציות הישנים ? מה חושבים ומפנימים שאר השחקנים ? שלא היכולת קובעת אלא הקשרים ? זה נורא ואיום . עם כל הכבוד לברד, איפה הגב של איווניר לאברהים ? מה אין לו מילה ?

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

כמו שקרה עם יוני וויקו
בסוף מי שמתרפס יהיה במחלקת הנוער
ומי שמקצוען יתקדם במסלול של אבו רקייק
ליגות נמוכות ולעלות ליגה ועוד ליגה.
כואב הלב... מעניין אותי בן של מי הוא
ואם לקח את הגנים של האמא??
אלונה/אסי היו חייבים להתערב בנושא
ולתת תשובות