סיכום המשחק נגד בית"ר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
sumsum

Re: סיכום המשחק נגד בית"ר

שליחה על ידי sumsum »

במקרה הטוב עוואד (לא מחפש להעליב, חלילה) שחקן עם נגיעות של שחקן קט רגל
סגנון שכונתי, ובעיקר? מה שהפריע לי אצלו, מילא, לא הולך מבחינת הפס...הבעיטה..קורה לטובים ביותר..אבל לא להלחם על הדשא? לרוץ בפוזה כאילו אתה עם 3 אליפויות ולא לרדת לגליץ' אחד?
ההחלטה להעדיף אותו על פלצ'וק לא פחות מהזויה ונראית כ'פוליטית' ולא מקצועית, מה שמתאים לתחתית ליגה שניה במכבי באר-שבע עם כל הכבוד לך לא מתאים לליגת העל, הלוואי ושחקנים צעירים אחרים שגדלו במחלקת הנוער שלנו היו מקבלים את הדקות הרבות שקיבל פיראס ולא תרם מאומה...ירדן אבוחצירה נתן גול ב5 דקות, עוואד בלהערכתי 10 משחקים ששיחק בשנתיים, סטטיסטיקה לא מחמיאה שלא אציין אותה.
אבל למה להתמקד במה שרואים, אם מה שמנחה אותך זה מה היה בתחתית הליגה השניה.
יכול להיות שבעוד כמה שנים, יהיה טוב, היום? לא טוב, ופלצ'וק שאלישע מנסה לגמד אותו ולייאש אותו שיבקש שחרור לא פחות ממביש המהלך הזה.
אנחנו לא פראיירים, אלישע אל תחפש להפיל תיק על פלצ'וק ולעשות ממנו אפס.
לא היום, לא מחר ולא בעוד שתי עונות עוואד לא יותר טוב מפלצ'וק, מצטער.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

צריך להגיד את האמת לא שיחקנו טוב היום פרט ל25 דקות הראשונות עשו לנו שוב התקפי לב עד השנייה האחרונה החילופים של אלישע לא היו במקום לדעתי נקודות האור היחידות במשחק הם דאגני ברדה ובוזגלו לא יודע מה ראו מגל הראל אני חושב שהוא שחקן סביר חא מעבר הלוואי וישתפר ויראה לי אחרת שאפו ל4000 בארשבעי ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

sumsum כתב:במקרה הטוב עוואד (לא מחפש להעליב, חלילה) שחקן עם נגיעות של שחקן קט רגל
סגנון שכונתי, ובעיקר? מה שהפריע לי אצלו, מילא, לא הולך מבחינת הפס...הבעיטה..קורה לטובים ביותר..אבל לא להלחם על הדשא? לרוץ בפוזה כאילו אתה עם 3 אליפויות ולא לרדת לגליץ' אחד?
ההחלטה להעדיף אותו על פלצ'וק לא פחות מהזויה ונראית כ'פוליטית' ולא מקצועית, מה שמתאים לתחתית ליגה שניה במכבי באר-שבע עם כל הכבוד לך לא מתאים לליגת העל, הלוואי ושחקנים צעירים אחרים שגדלו במחלקת הנוער שלנו היו מקבלים את הדקות הרבות שקיבל פיראס ולא תרם מאומה...ירדן אבוחצירה נתן גול ב5 דקות, עוואד בלהערכתי 10 משחקים ששיחק בשנתיים, סטטיסטיקה לא מחמיאה שלא אציין אותה.
אבל למה להתמקד במה שרואים, אם מה שמנחה אותך זה מה היה בתחתית הליגה השניה.
יכול להיות שבעוד כמה שנים, יהיה טוב, היום? לא טוב, ופלצ'וק שאלישע מנסה לגמד אותו ולייאש אותו שיבקש שחרור לא פחות ממביש המהלך הזה.
אנחנו לא פראיירים, אלישע אל תחפש להפיל תיק על פלצ'וק ולעשות ממנו אפס.
לא היום, לא מחר ולא בעוד שתי עונות עוואד לא יותר טוב מפלצ'וק, מצטער.
מסכים!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שום מילה על אליניב? מאז מליקסון לא היה לנו שחקן שמשפיע כל כך על המשחק...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

סיכום מעולה של 'וואלה':
הבעיה המרכזית של הפועל באר שבע בשנים האחרונות הייתה חוסר היכולת שלה לנצל את נחיתות היריבות. לא פעם היינו מוצאים אותה חוזרת עם ניצחון ממשחק חוץ גדול רק כדי להיתקע עם תיקו דלוח בבית, או לחלץ ממשבר יריבה שלא ניצחה עשרה מחזורים. לכן, לא הייתה שום משמעות לפני המשחק ברמת גן לעובדה שלבית"ר ירושלים אין ממש מה למכור מולה ברמת הכישרון. גם כשבאר שבע הובילה 0:1, הייתה באוויר תחושה שלא משנה מה יקרה, בדקה ה-80 ומעלה שברון הלב יגיע אחרי השתעשעות מיותרת או טעות מטופשת במרכז המגרש. אבל זה לא קרה, ובאר שבע ירדה מנצחת.

ככה שאי אפשר לבטל את ההישג המוראלי של אלישע לוי. כלל לא טריוויאלי שבאר שבע תנצח במשחק חוץ במחזור הראשון, גם אם כל התנאים לטובתה. לא מובן מאליו ששני כדורים כל כך פשוטים יחדרו דווקא לרשת של היריב או שהשוער שלה יספק את אחת מהצלות השנה כבר במחזור הראשון. כל הדברים שחירבו את הפועל באר שבע בעבר התהפכו במשחק אחד. מה ההשלכות של כל זה על העתיד? קשה עדיין לומר, אבל זה הזמן להתמקד בספק הישיר של שלוש הנקודות האלה.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

Sir Alex Ferguson כתב:שום מילה על אליניב? מאז מליקסון לא היה לנו שחקן שמשפיע כל כך על המשחק...
שחקן שהוסיף המון למשחק .. רץ,נלחם,לא מוותר.. שחקני ביתר בכל נגיעה שלו בכדור ירדו לגליץ',כל פעם הוא מפנה שטח לשחקנים האחרים,שחקן עם משחק ראש אדיר.. הבעיה המרכזית זה שאחרי 60 דקות כבר אין לו כוח לזוז (כמו לכל הקבוצה אתמול). ב 30 דקות הראשונות של המשחק - זאת הפועל באר שבע שאני רוצה לראות בכל משחק. קבוצה פייטרית שנלחמת,שיורדת לגליצ'ים,לוחצת,משחקת כדורגל טוב,מניעה כדור.. ככה צריך לשחק,אחרי חצי שעה כבר כולם התעייפו,והחילופים שביצע אלישע די הזיקו,אם כל הכבוד לעוואד הוא לא מחליף ראוי מספיק,היה את פלצו'ק שהיה יוכל להוסיף ממד התקפי ואיכותי יותר.

אגב ברדה.. מעבר לזה שהוא שחקן נהדר ואישיות אדירה- הוא מוסיף המון אפקט חברתי ומחבר את כולם,דבר שלא היה בשנים האחרונות.

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

דבר ראשון כל הכבוד לקבוצה על הניצחון ולקהל על הכמות האדירה.
בנוגע למשחק עצמו, השחקנים שלנו חייבים להבין שתוצאה של 1-0 היא תוצאה שבירה מאוד וחשוב מאוד להמשיך ולשחק אותו דבר ולנסות לכבוש את השני. הפעם זה הצליח לנו וניצחנו אבל בפעם הבאה זה יכול להיות הפוך.

בנוגע לשחקנים, לא היה אחד שהיה טוב לאורך כל המשחק ולכל אחד היה את הדקות שלו. מאוד אהבתי את ברדה בחלק מהדקות, דוידזאדה שיפר את ההגבהות ודג'אני בדר"כ מדויק מאוד (חייב להפסיק לאבד כדורים קריטיים במרכז המגרש). נראה שהשחקנים עדיין צריכים להיכנס לכושר משחק.

יש הרבה מאוד מה לשפר ומשחק ההגנה בחצי השני היה רע מאוד, רוב ההזדמנויות הגיעו מהאגף של אילוז שאני לא מבין מה כולם ראו שאני לא. גם דוידזאדה לא נקי מאשמה והמצב הגדול ביותר של בית"ר נגרם בגלל סגירה לקויה מאוד שלו במרכז הרחבה. הוא חייב להבין שהוא קודם מגן ותפקידו לעשות הגנה.

משפט אחד בנוגע לאראל נכון שלהראל היו כמה תיקולים טובים אבל אני לא מצליח להבין מה רוב האנשים מתלהבים ממנו.
נערך לאחרונה על ידי ערן ב 25 אוגוסט 2013, 21:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
המשוגע האדום

שליחה על ידי המשוגע האדום »

גיא חניה כתב: אז גבאי החטיא מצב אחד ב1 על 1 מול אריאל הרוש נו ו' ? זה אומר שהוא לא יפגע העונה ? זה קרה לטובים ממנו , אני מאמין שזאת תהיה העונה של דובב , במיוחד שרוב האש בהתקפה מושך אליו ברדה.
גבאי אחד מהשחקנים האהובים עלי בקבוצה,אבל אי אפשר להתעלם מזה שהוא היה חושך היום מול שחקני הגנה אלמונים וחלשים יחסית.
מה יקרה מול שאר הקבוצות? לחשוב שבספסל יושב שחקן שהוא מלך השערים שלנו בעונה הקודמת עם אותו רמה כמו גבאי(סויסה) ועוד חלוץ מקומי שיכול לתת 200% בשביל הסמל(אבו לאבן).הוא חייב להתעורר נגד הפועל תל אביב אחרת הוא ייצא לחגים בהרגשה שלא יראה את ההרכב שיחזור...

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

ערן כתב:דבר ראשון כל הכבוד לקבוצה על הניצחון ולקהל על הכמות האדירה.
בנוגע למשחק עצמו, השחקנים שלנו חייבים להבין שתוצאה של 1-0 היא תוצאה שבירה מאוד וחשוב מאוד להמשיך ולשחק אותו דבר ולנסות לכבוש את השני. הפעם זה הצליח לנו וניצחנו אבל בפעם הבאה זה יכול להיות הפוך.

בנוגע לשחקנים, לא היה אחד שהיה טוב לאורך כל המשחק ולכל אחד היה את הדקות שלו. מאוד אהבתי את ברדה בחלק מהדקות, דוידזאדה שיפר את ההגבהות ודג'אני בדר"כ מדויק מאוד (חייב להפסיק לאבד כדורים קריטיים במרכז המגרש). נראה שהשחקנים עדיין צריכים להיכנס לכושר משחק.

יש הרבה מאוד מה לשפר ומשחק ההגנה בחצי השני היה רע מאוד, רוב ההזדמנויות הגיעו מהאגף של אילוז שאני לא מבין מה כולם ראו שאני לא. גם דוידזאדה לא נקי מאשמה והמצב הגדול ביותר של בית"ר נגרם בגלל סגירה לקויה מאוד שלו במרכז הרחבה. הוא חייב להבין שהוא קודם מגן ותפקידו לעשות הגנה.

משפט אחד בנוגע להראל נכון שלהראל היו כמה תיקולים טובים אבל אני לא מצליח להבין מה רוב האנשים מתלהבים ממנו.
אני יגיד לך מה מתלהבים מאראל , כמה שחקנים הוא עצר בגיליצים יפים ותיקולים נקיים , עושה הגנה מעולה , אבל הדבר שהכי מוצא חן בעייני ובעייני כולם אם להגיד תאמת זה שהוא משתתף בכל התקפה , מחלק כדורים מצויינים , ובעיקר חושב לעומק !! שזה לא אוסיאקו ולא סוארז עשו שנה שעברה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

לגביי אראל, הבעיה היחידה שלו כפי שאוהדי חיפה אמרו זה איטיות, אבל הוא מחפה על כך בחוכמת משחק ובמשחק הקרבה שלא נראה בקישור האחורי שלנו מאז ימי סתיו אלימלך העליזים (אני רציני)...

זה שחקן רכש שבא לעבוד אם הוא היה יותר מהיר הוא לדעתי היה באירופה כבר, שחקן נהדר, ואני מקווה שאני לא פותח את הפה...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

אז ככה קודם כל ברדה הוא שחקן חכם מאוד,
מספיק היה לראות אותו מחזיק כדור ומוציא מתפרצת מצויינת כדיי להבין איזה שידרוג זה עבורנו.

דודזאדה עבד הקיץ על ההגבהות שלו, אתמול כל הגבהה שלו הייתה מלמיליאן - בכל השלוש שנים האחרונות ביחד הוא לא הרים כדורים כמו אתמול וגם הגנתית היה מעולה.

אראל היה פשוט נפלא בחלק גדול מהמשחק, תיקולים נפלאים ומסירות עומק חכמות.

אהבתי את המשחק בנגיעה של דג׳אני - מאוד מדוייק אך לא מספיק יציב

דובב היה אתמול חושך וחבל.

כל ההתקפות המסוכנות של ביתר הגיעו מהאגף של אביתר ולמרות מחצית ראשונה טובה במחצית השנייה הוא לא היה טוב.

הדבר שהכי מפריע לי בקבוצה זה העובדה שנותנים גול והולכים אחורה, ממש כמו בשנה שעברה..

אגב אם יש משהו שממש אהבתי זה בוזגלו שפשוט תקף את שי חדד אחרי העבירה המכוערת על ברדה.
נכון שזה זיכה אותו בצהוב אבל ככה צריך - להראות לכולם שאנחנו לא פראיירים ואי אפשר לבוא ולכסח לשחקנים שלנו את הרגליים.

ולסיום שאפו ענק לקבל שהגיע בהמוניו. כל הכבוד ויאללה למשוכה הבאה.. הפועל תל אביב!

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אני לא מבין מה ההתעסקות בפלצ'וק (אחרי עונה חלשה גם בהתחשב בפציעה והשחקן שהכי לא הרשים במשחקי הכנה), שסוויסה (שצריך לפתוח במקום גבאי) היה רק חילוף שלישי...

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

yedidel כתב:אני לא מבין מה ההתעסקות בפלצ'וק (אחרי עונה חלשה גם בהתחשב בפציעה והשחקן שהכי לא הרשים במשחקי הכנה), שסוויסה (שצריך לפתוח במקום גבאי) היה רק חילוף שלישי...
הדבר האחרון שאנחנו צריכים עכשיו זה לבוא עם חילופים מהבית
ראשון שני שלישי לא משנה, להתפתחות המשחק החילופים היו סבירים

סמל אישי של משתמש
דניב

שליחה על ידי דניב »

תנו לי עונה שלמה עם היכולת במחצית הראשונה, זה הכדורגל שחיכינו לו מסודר מאורגן ועם הרבה מחשבה וזה רק מחזור ראשון לליגה, גל אראל הפתיע אותי לטובה, עושה רושם שמדובר בשחקן שבא לב"ש כמו כפפה ליד, איתו ודג'אני היתה לנו נוכחות בולטת במרכז המגרש, ההוראות הטקטיות של אלישע היו ברורות, מעט כדורים עפו באויר כמו אשתקד והקבוצה ניסתה כמה שאפשר להתקדם לרחבת הריב בדאבל פס.

מה שהדאיג את כולנו זה הריפיון והשאננות במחצית השניה, קבוצה טובה מבית"ר היתה עושה מזה מטעמים, לא יודע אם זה מחבלי מחזור ראשון או השפעת יציאתו של בוזגלו שלקח אחריות על המשחק, נקוה שאלישע יטפל בזה במיוחד מול קבוצה שתעניש אותנו כמו הפועל ת"א, סה"כ עמדנו במבחן התוצאה עם 3 נקודות בכיס ופתיחה ברגל ימין.

קצת חורה לי לראות את פלצ'וק על הספסל שהוא שחקן מצוין, שחקן עם יכולות התקפיות נהדרות, הוא יאבד את הביטחון ואנחנו נפסיד אותו, הוא לא פחות טוב מגבאי שלא הרשים כלל, ביום שב"ש תדבר צמרת תהיה לנו הגנה חזקה, אילוז שחקן גרוע ואני אומר את זה כבר שנים, במשחקי ההכנה התרשמתי מבן ביטון המגן הצעיר שחייב לקבל צ'אנס.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

נקודה שמאוד אהבתי לראות במשחק שלנו הייתה הנעת הכדור.
דג'אני הוא כניראה הישראלי הכי טוב היום בכל הקשור להנעת כדור. מדויק, חכם, יכול לשלוח כדורים מרחבה לרחבה, מניע כדור קדימה (סוף סוף שחקן שחושב קדימה!).
בוזגלו אומנם לא כבש או בישל, אבל גם הוא תרם להנעת הכדור וגם לו יש יכולת לחתוך הגנה עם מסירה חכמה לעומק.
גם אראל תרם להנעת הכדור וכשמוסיפים לזה את אליניב, שיודע לקבל כדור עם הגב לשער ולשחרר לחץ או לפתוח בנגיעה את המשחק, מקבלים משהו ששנים לא היה לנו בבאר שבע, קבוצה שמניעה כדור. כל מה שהיה חסר לנו בשנה שעברה עם סוארס, אוסיאקו וגזל המתסכלים!

ולחשוב שכל זה קורה כששני קשרים (גבאי ונאסר) לא תרמו בכלל להנעת הכדור, יותר ממעודד.

בכל הקשור לסוויסה ופלצ'וק, אני ממשיך לטעון שכל עוד לא יוכח אחרת, הם שחקנים טובים יותר מגבאי ונאסר.
אם אנחנו רוצים להיות בצמרת השנה, אנחנו חייבים להרוויח את פלצ'וק וסוויסה, גם אם זה כמחליפים שעולים ומשנים משחק בדקות האחרונות.

שלח תגובה