אלישע תעזוב את עמדת החלוץ תביאו קשר למרכז השדה!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

אלישע תעזוב את עמדת החלוץ תביאו קשר למרכז השדה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אלישע תעזוב את עמדת החלוץ, אתם יכולים תמיד להשאיר את הפח (אקסבפח) ואת סוויסה כמחליפים ברוטציה עם גבאי, קשר זה מה שצריך קשר זר שיעשה את ההבדל, תוותר על העקשנות שלך ותביא קשר עושה משחק, זה ישתלם לך בסופו של דבר.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
המשוגע האדום

Re: אלישע תעזוב את עמדת החלוץ תביאו קשר למרכז השדה!

שליחה על ידי המשוגע האדום »

אקסברד לא צריך להיות בהרכב ולא בסגל,נקודה!
עד שסוף סוף עברנו להתקפה מהירה עם בוזגלו ונאסר בשיאו צריכים את אקסברד שיעצור את זה? אין סיכוי
הרבה מדברים על קשר והכל,עד עכשיו לא שמנו לב שהעמדה הזאת קריטית במשחקי הפתיחה.
אם מביאים קשר אז צריכים לעבור למערך של חלוץ אחד,למה בינתיים אראל ודג'אני עושים עבודה מעולה ביחד.
צריכים להביא חלוץ זר טוב,שתיהיה תחרות טובה על החולצה של ההרכב!

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

רק חלוץ! לא קשר, לא בלם, לא שוער!
אקסברד לא צריך להוות אופציה מבחינתנו גם כחלוץ שביעי... שיעיפו אותו לקיבינמט...

סמל אישי של משתמש
g.b555

שליחה על ידי g.b555 »

יש משהו שמאוד מעצבן אותי בהתנהלות הרכש.
אני לא מצליח להבין מי אשם, הקבוצה או מליון האתרים שכל אחד נהיה מקורב או לא יודע מה?
הדבר הראשון שמעצבן אותי זה התעסקות שלנו האהודים ברכש, כולם פתאום מתנהגים כמו הר געש שעומד להתפרץ. כלומר הלחץ האטומי שלנו האוהדים לרכש, עד עכשיו הקבוצה נשמעת וניראת טוב, לא בטוח שצריך ללחוץ בשביל להביא שחקן, לחץ כזה יכול לעשות רק רע בסופו של דבר.
הדבר השני זה מליון האתרים שמפרסמים מליון שחקנים שמועמדים להפועל, די עם זה צריך להתחיל לשמור על החשאיות של הקבוצה בדיוק כמו שקרה עם בוזגלו, דגאני וגל אראל.
רק ככה נמצא את עצמנו מאושרים מהחתמה של שחקן מצוין ולא מבואסים שהשחקן שאנחנו העלנו את השם חתם בבני סכנין או מישהי אחרת.
חשוב להמשיך לעודד ולא להוריד בגלל שרכש אחד לא הצליח, אנחנו עדין אחרי 2 ניצחונות, ובעזרת השם נעלה ונצליח בשבת.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגור האדום »

g.b555 כתב:יש משהו שמאוד מעצבן אותי בהתנהלות הרכש.
אני לא מצליח להבין מי אשם, הקבוצה או מליון האתרים שכל אחד נהיה מקורב או לא יודע מה?
הדבר הראשון שמעצבן אותי זה התעסקות שלנו האהודים ברכש, כולם פתאום מתנהגים כמו הר געש שעומד להתפרץ. כלומר הלחץ האטומי שלנו האוהדים לרכש, עד עכשיו הקבוצה נשמעת וניראת טוב, לא בטוח שצריך ללחוץ בשביל להביא שחקן, לחץ כזה יכול לעשות רק רע בסופו של דבר.
הדבר השני זה מליון האתרים שמפרסמים מליון שחקנים שמועמדים להפועל, די עם זה צריך להתחיל לשמור על החשאיות של הקבוצה בדיוק כמו שקרה עם בוזגלו, דגאני וגל אראל.
רק ככה נמצא את עצמנו מאושרים מהחתמה של שחקן מצוין ולא מבואסים שהשחקן שאנחנו העלנו את השם חתם בבני סכנין או מישהי אחרת.
חשוב להמשיך לעודד ולא להוריד בגלל שרכש אחד לא הצליח, אנחנו עדין אחרי 2 ניצחונות, ובעזרת השם נעלה ונצליח בשבת.
לא תאמן כמות האינפורמציה שיוצאת מהמועדון כל שעתיים, זה גובל בהפקרות! מישהו צריך לעשות לזה קאטם זהו חאלס ברברת והעברת אינפורמציה לכל הארחי פרחי.. :בוער מעצבים: :בוער מעצבים: :בוער מעצבים:

שלח תגובה