האצטדיון החדש - הנעץ תלה את הנעליים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
g.b555

Re: האצטדיון החדש - נעוץ עד בעיטת הפתיחה

שליחה על ידי g.b555 »

פשוט בושה שהעיריה ובתוכה החברה הכלכלית אינן מוצאות לנכון להפוך פרויקט זה לנגיש יותר לקהל התושבים המחכים בציפיה יום אחרי יום לעדכונים, תמונות, מידע ותשובות לאלפי השאלות שיש לנו.
אני מאמין שכמוני רבים מחפשים טיפת מידע חדש ולא מוצאים את זה,
החברה הכלכלית נאחזת בפירסומים באתר ONE כדי לעדכן אותנו בנושא והאתר בכלל לא בקיא במידע (לראיה, מעלה תמונת נושא של תוכנית האצטדיון הישנה).
למה תמיד נהיה אחרי כולם? למה האצטדיון בחיפה מסוקר בלמעלה משלוש אתרים, כשאלצנו אנו נאחזים בצדיקים שהולכים עצמאית ומביאים לנו פיסת מידע?
לפני שבועיים יצרתי קשר דרך הפייסבוק של החברה הכלכלית, וקיבלתי תשובה שמחר ישלח צלם למקום ומיד אחרכך יעלו לנו מידע. אני כמוכם עדין מחכה.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

g.b555 כתב:פשוט בושה שהעיריה ובתוכה החברה הכלכלית אינן מוצאות לנכון להפוך פרויקט זה לנגיש יותר לקהל התושבים המחכים בציפיה יום אחרי יום לעדכונים, תמונות, מידע ותשובות לאלפי השאלות שיש לנו.
החברה הכלכלית נאחזת בפירסומים באתר ONE כדי לעדכן אותנו בנושא והאתר בכלל לא בקיא במידע (לראיה, מעלה תמונת נושא של תוכנית האצטדיון הישנה).
למה תמיד נהיה אחרי כולם? למה האצטדיון בחיפה מסוקר בלמעלה משלוש אתרים, כשאלצנו אנו נאחזים בצדיקים שהולכים עצמאית ומביאים לנו פיסת מידע?
לפני שבועיים יצרתי קשר דרך הפייסבוק של החברה הכלכלית, וקיבלתי תשובה שמחר ישלח צלם למקום ומיד אחרכך יעלו לנו מידע. אני כמוכם עדין מחכה.

מסכים לגמרי!

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

g.b555 כתב:פשוט בושה שהעיריה ובתוכה החברה הכלכלית אינן מוצאות לנכון להפוך פרויקט זה לנגיש יותר לקהל התושבים המחכים בציפיה יום אחרי יום לעדכונים, תמונות, מידע ותשובות לאלפי השאלות שיש לנו.
אתה סתם היסטרי וחבל.
מדובר בפרויקט גדול ורחב ידיים שבו לא כל יום תראה שינוי, האיצטדיון בחיפה נמצא בשלבי הבנייה הסופיים שלו ולכן ניתן כבר לראות התקדמות בתקופות קצרות יחסית.
תאמין לי שכשיהיה מה לעדכן אתה תדע, זה גם אינטרס של החברה שבונה את האיצטדיון.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

ניב כתב:
אתה סתם היסטרי וחבל.
מדובר בפרויקט גדול ורחב ידיים שבו לא כל יום תראה שינוי, האיצטדיון בחיפה נמצא בשלבי הבנייה הסופיים שלו ולכן ניתן כבר לראות התקדמות בתקופות קצרות יחסית.
בחיפה מהיום ה-1 ועד עכשיו יש עדכונים שוטפים כמה פעמים בחודש הם מעלים גלריה של תמונות שנראה את ההתקדמות .
החברה הכלכלית העלתה אולי פעמיים תמונות מהאיצטדיון וגם לא יותר מ-10 תמונות , כל שאר התמונות הם של אוהדים שנכנסו לשם והסתכנו בלצלם בשטח בנוי .
כולנו צמאים לעדכונים ולתמונות אבל נראה שהקטע עם החברה הכלכלית אבוד , לא נקבל מהם יותר מידי עדכונים ובגלל זה האתר שלהם נראה ככה , עדכון פעם בחודשיים על פרוייקטים .

סמל אישי של משתמש
g.b555

שליחה על ידי g.b555 »

ניב כתב:
אתה סתם היסטרי וחבל.
חברי ניב אני נאלץ לחלוק עלייך, ההפך הוא הנכון דווקא בשלבים הראשונים בהם נמצא האצטדיון שלנו השינוי ניראה לעין, ובסוף הפרוייקט פחות ניראה לעין.
בכל אופן, אינני היסטרי ובעל סבלנות גדולה, אך הבעיה היא בגישה, ואת הגישה צריך לשנות מההתחלה ולא מהשלב הזה.
שבת שלום ובהצלחה לנו מחר :דגל:

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

קודם כל יש את דף הפייסבוק הבא של האצטדיון, הוא אומנם לא רשמי, אבל יש בו תמונות ונתונים וכו' ומי שמתפעל אותו בקשר עם מי שבונה את האצטדיון: https://he-il.facebook.com/Beer.Sheva.Stadium" onclick="window.open(this.href);return false;

ותראה מצידי שאף אחד לא יעלה תמונות או פרטים והעיקר שיהיה לנו אצטדיון בונבוניירה, כי תראה מה קרה לחיפה, אם כל השופוני וההתגאות בתמונות ובשתי אתרים האצטדיון לא הולך להיות שלם, הוא הולך להיות בלי לובי סגור (אין תקציב משום מה לכיסוי הזכוכית איפה שעמודי הוי) בעוד אצלנו יהיה לובי מרווח וסגור בכניסה לאצטדיון...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

ביציעים שמאחורי השער יש 6 כניסות מהלובי ליציע עצמו (בתמונה האחרונה רואים את ה-4 המרכזיים, בקיצוניים יש עוד אחד מכל צד, כרגע המדרגות שם עדיין לא מוכנות), באלה שלאורך הדשא ספרתי 8. יכול להיות שבהמשך יוסיפו בקיצוניים שצמודים לקיר עוד כניסה בכל צד, כרגע יש שם חלל ריק.

מה אמור להיבנות בתמונה הזו? זה נמצא באמצע היציע שממול לזה שיכיל את השער כבוד, עיתונאים, טלוויזיה וכו'. מצד ימין אם מסתכלים מכיוון הכביש.
תמונה

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

תודה רבה על התמונות!
מההתרשמות שלך לדעתך זה יהיה הגובה הסופי של היציעים מאחורי השער? ז"א אחרי השלמת השורות הגבוהות שללא ספק רואים שלא הושלמו עדיין

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

nir767676 כתב:תודה רבה על התמונות!
מההתרשמות שלך לדעתך זה יהיה הגובה הסופי של היציעים מאחורי השער? ז"א אחרי השלמת השורות הגבוהות שללא ספק רואים שלא הושלמו עדיין
כן, זה יהיה הגובה המרבי של היציע.
מאיך שזה נראה בין השורה הגבוהה ביותר לגג עצמו יש לפחות 4-5 מטר.

Koren290

שליחה על ידי Koren290 »

ואוו איזה תמונות, אפשר כבר לראות את הגובה הסופי של היציעים וכבר חצי מהטריבונות הושלמו , התקדמו באיזור היציאות והלובי של היציעים .. שימשיכו ככה ועוד שנה וחצי יש לנו אצטדיון .
תודה רבה למי שצילם :) :דגל:
ULTRAS BEER SHEVA

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

וואי איזו התקדמות מאז שצילמתי שם לפניי חודש מרשים.

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

איזה כיף לראות התקדמות גדולה סופסוף אחרי הרבה זמן יבש יחסית.
בשביל להכנס לצלם צריך אישור מסוים או שאני פשוט יכול לבוא עם מצלמה ולהכנס לאתר? אני מת להסתובב שם ולעשות מלא תמונות (בלי להתקמצן רק על 7 תמונות :) )

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

clark kent כתב:איזה כיף לראות התקדמות גדולה סופסוף אחרי הרבה זמן יבש יחסית.
בשביל להכנס לצלם צריך אישור מסוים או שאני פשוט יכול לבוא עם מצלמה ולהכנס לאתר? אני מת להסתובב שם ולעשות מלא תמונות (בלי להתקמצן רק על 7 תמונות :) )
אם לא שינו כלום אז בימי שבת אין עבודה ויש רק שומר בדואי ששומר במכולה, בקיצור אם הוא לא חושב שאתה חשוד הוא נותן לך להכנס ואתה יכול לצלם כעוות נפשך, כמובן שאל תגנוב משהו כן ;)

סמל אישי של משתמש
Amit M
Title: South Side

שליחה על ידי Amit M »

yossi כתב:
מה אמור להיבנות בתמונה הזו? זה נמצא באמצע היציע שממול לזה שיכיל את השער כבוד, עיתונאים, טלוויזיה וכו'. מצד ימין אם מסתכלים מכיוון הכביש.
תמונה

רמפה לנכים
:דופק את הראש בקיר:

סמל אישי של משתמש
g.b555

שליחה על ידי g.b555 »

איזה כיף, איזה יופי. אחלה קצב התקדמות.
תודה לאנשים שלוקחים יוזמה אישית, מצלמים ומשתפים.

שלח תגובה