אני מתבייש במועדון הזה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: אני מתבייש במועדון הזה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

חברה, אל תרדו לפסים אישים, כולנו אוהדים של הקבוצה, וכולנו גם מהאוהדים שבאים לכל משחק ואפילו מקדישים עוד מהזמן הפנוי שלנו כדי לכתוב על הקבוצה באינטרנט.
גם אם יש לכם דעה שונה, תלמדו לכבד את האחר.

בנוגע לדיון שהתפתח כאן, מצד אחד, אני בהחלט מבין את האוהדים שלנו שטוענים שההשקעה הכספית של אלונה וההצלחה המקצועית של הקבוצה אמורים לייצר לבד כמות גדולה של אוהדים שתבוא למשחק.
אני גם מבין את החוסר רצון למשוך, אפילו בכוח, אוהדים שיבואו למשחק, בטח בעונה הנוכחית שלנו.

מהצד שני, אני חושב שהרבה אוהדים כאן מתעלמים מהמציאות. אנחנו לא בשנות ה70, ה80 או ה90 כשהיה משחק מרכזי אחד שמשודר בכל המחזור בטלוויזיה, שהאופציה הייתה או ללכת למשחק או לשמוע את המשחק ברדיו, שהליגה האנגלית, הספרדית או האיטלקית היו בגדר מציאות רחוקה, שוסרמיל נחשב למגרש מהטובים בארץ ושכרטיס עלה סכום נמוך מאוד של כסף.
במציאות היום, שיש לאוהד הכדורגל כל כך הרבה פיתוים, בטח בקבוצה כמו שלנו עם וסרמיל כמגרש ביתי ועם תואר אחרון לפני 15 שנה, אז המלחמה על ליבו של האוהד היא גדולה מאוד.
לא בטוח שאם היינו גדלים היום, התשוקה של הפועל באר שבע הייתה נכנסת בנו כפי שהיא נכנסה בנו כשרק התחלנו לאהוד את הקבוצה והזמנים היו אחרים.
היום יותר קל להיות אוהד ברצלונה או ריאל מאשר אוהד של הפועל באר שבע, וזה גם עולה הרבה פחות כסף, בטח אם רוצים לראות את כל המשחקים, בבית ובחוץ.
אם אנחנו רוצים לבנות דור חדש של אוהדים לקבוצה, אנחנו חייבים לעשות מאמצים נוספים במסגרת השיווק כדי למשוך את אותם אוהדים לאיצטדיון.
זה אולי לא נשמע רומנטי כמו בעבר, זה בוודאי פחות פשוט מבעבר, אבל זאת המציאות ועם זה צריך להתמודד.

כל עוד בקבוצה לא יבינו את המציאות החדשה שבה אנו חיים, כל עוד השיווק ימשיך להיות מינימלי ולהתבסס בעיקר על האוהדים שלנו בפייסבוק, אנחנו נמשיך לדבר על 6,500 באר שבעים מול קריית שמונה ועל 8,500 באר שבעים מול מכבי ת"א...

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגור האדום »

צר לי אביב לא מסכים איתך לחלוטין,למה אתה חושב שקהל הצרכנים שמגיע לכלא עופר צריך לרכוש כרטיסים באופן אינסטקטיבי?
נכון יש משחק נגד מובילת הטבלה ונכון שהקבוצה בעצם תוכיח לנו לאן פניה מועדות,
אז זה עדיין לא אומר שכל אוהד ממוצע (ולא השרוף) ירוץ לקנות כרטיס כי מה לעשות עדיין ווסרמיל עושה לא טוב לאנשים,
הרי בכל משחק כזה אני ואתה נדחסים באותו תור מטומטם בכניסה לשער חמש למרות שאנו מגיעים שעה לפני המשחק,
במערכת מתוקנת מטשטשים את הדברים האלה על ידי פירסום אינטנסיבי ,
מעלים את הגרוי של אותו אוהד ממוצע מעלימים ממנו וגורמים לו לשכוח את הסיוט ואת המתקן העלוב על ידי פירסום ושיווק נכון,
צר לי שזה לא נעשה ע"י המועדון.

סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

שליחה על ידי AS1 »

כבר שנים בוכים על מה שנכון וגם על מה שלא נכון.
כשהקבוצה רצה, במקום לבוא ולחזק מחפשים מה לא בסדר.
תירוצים תמיד יהיו. שכל אחד יסתכל מה הוא יכול לעשות למען הקבוצה. לא מה הקבוצה צריכה לעשות למענו.
איפה כל אותם אוהדים שאמרו שאין כדורגל, אין קבוצה, אין מקומיים ??מסתבר שזה רק היה תירוץ להישאר בבית. יש כאן גרעין נפלא שהולך אחרי הקבוצה באש ובמים. ויש גרעין ממורמרים שמעדיף להישאר בעמדת הפרשן. אני אישית מעדיף אותם בבית על הכורסא מאשר ביציע מקללים בדקה הרביעית כשאנחנו בפיגור.
כל אלה שאני עושה להם להקיא - שיהיה לכם בהצלחה.
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

איזה טופיק מזעזע ואיזו בחירת מילים ככותרת?? עוד יותר מזעזע,תתביישו תאמינו לי,במקום להנות כרגע ממה שיש מחפשים כל הזמן מה לא בסדר! מה קרה? חדש לכם שוסרמיל זה איצטדיון מגעיל,דוחה ועוד מילים מגעילות??
אל תחפשו שהכל יהיה מושלם, ומה זה הירידה הזאת לפסים אישיים?? אנשים עושים ימים כלילות למען הקבוצה ואוהדיה,ברור שלא הכל יהיה מושלם ויש גם דרך לבקר,לבוא ולהגיד מתבייש בקבוצה? במה בדיוק אתה מתבייש?
בזה שסוף סוף אנחנו בצמרת? בזה שסוף סוף הקבוצה מראה אופי וחוזרת ומשווה אחרי פיגור מוקדם? ועוד עם חצי הרכב?? בזה שהאוהדים מעודדים גם אחרי פיגור? מה שלא היה פה מאז ומעולם?? בזה שיש 5 כן 5!!! שחקני בית בהרכב.
זה לבוא ולהגיד אני מתבייש???
אז אני לא מתבייש! ולא רק שאני לא מתבייש אני גאה!! ולגבי כל עניין מחירי הכרטיסים וכמות האוהדים הכל עניין של תהליך והפועל ב"ש עוברת תהליך התבגרות על כלל רבדיה הקהל,הקבוצה וכן גם בעלי המקצוע בהנהלה, וכן מה לעשות אף פעם זה לא יהיה מושלם,אפשר וצריך להעביר ביקורת,אבל צריך לעשות את זה במורה עיניינית ובבחירת מילים הרבה יותר מכובדת ממה שנכתב פה.
עצוב פשוט עצוב ששבוע לפני משחק עונה שכל עייני הליגה נשואות אלינו זה מה שאנחנו מתעסקים,במקום לחשוב על תצןגת עידודו ופירוטכניקה שתרעיד את האיצטדיון.
נ.ב
אוהדי מכבי ת"א קנו את כל הכרטיסים וסרמיל לא וסרמיל.

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

מסכים עם אביב ועוד יותר עם ״אדום זקן״
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

שי האדום כתב:
איכס, אוהדים כמוך בא לי להקיא עליהם.
שנים הקבוצה שלך שווה לפח שנים(!!!!) ואתה בא בטענות לקהל?!?!?!
אחרי עשור סוף סוף יש פתיחת עונה טובה מה אתה מצפה שתוך חודשיים שלושה תחזיר רבבות אוהדים למגרשים?!
ואיך בדיוק תחזיר אותם שאתה קורא להם פח?! באמצעות השיווק האדיר שיש לך פה או בזכות המתקן המפואר שיש לנו?!

אוהדים כמוך הם פח תתבייש .
שמע, תחזור לקחת את הכדורים שלקחת...ירדת מהפסים.
ובנימה אישית, קהל בכיין, שרק מחפש על מה לבכות (ויש על מה, ברור לכולם)
אני לא מכיר קהל שצריך להתחנן אליו שיבוא.
מי שרצה היה קונה מנוי ומגיע למשחק כמו מלך ב32 שקלים ל'משחק העונה', מי שוסרמיל עושה לו עקיצות יתושים, שימרח קרם, ויבלע כדור נגד חמרמורת, תפסיקו לבכות זה לא הפתעה ש'זה האצטדיון' לא זכור לי שזה הפריע למישהו בעבר או שמישהו התנה את הגעתו ב'סוג האצטדיון'.
מי שרגיל לבכות, יבכה, מי שרגיל להגיע יגיע, מי שרוצה יגיע, מי שיחפש תירוץ ימצא.
אז בנימה אישית גם אליך 'שי האדום', תגובה פח, ואישיות פח (לכאורה).
תודה לך, הייתי שמח לא לקרוא את תגובותיך (המלצתי? צמצם תגובות, כן ייטב).
רות, עבור.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

ForeverRed, אביב - מזל שיש בתוכנו גם אוהדים כמוכם...

פשוט מגוחך. לא מפסיקים לבכות. כאילו שכל אוהדי ב"ש הם בכלל ממוצא פולני.
רק מרמור, רק בכי, רק תלונות. גם בתקופות יפות, גם בתקופות שחורות. תמיד.

גם אם הכל נכון (ואני מסכים עם חלק גדול מאוד מהטענות) - תפסיקו לז**ן את המוח על שיווק!
פאקינג מחזור 8 בבית, מקום ראשון נגד מקום שני - איזה שיווק??? על דבר כזה חלמו פה שנים, אז עוד פעם תבכו על מתקן? לכו לנגב את הדמעות.

סתם דוגמא קטנה,דרדסמיילי:
קנה מנוי. תשלם 50% פחות למשחק ותבטיח לעצמך מקום בכל יציע שרק תבחר.
תן לי את הטלפון שלך ונדאג לך (גם אם לא אישית כי גם אני גר בתל אביב) בכל פעם שתרצה.
יש פתרונות כשרוצים.

ושלא תבינו לא נכון, אני הראשון לצאת נגד הדוברת פח שיש למועדון. הודעות כאלה רק מוכיחות למה היא לא צריכה להיות בתפקידה ואני מקווה שזה יקרה במהרה בימינו אנו.

אבל בנושא השיווק היא בכלל לא אשמה. זה לא מתפקידה, אין לה הבנה בזה (לא רק בזה, אבל נניח את זה בצד) והיא פשוט לא רלוונטית, זה הרבה יותר עמוק.
אין שיווק למועדון שיהפוך את אותנו למותג, על זה צריך לעשות רעש, אבל זה עניין אחר...אין לזה שום קשר למשחק נגד מכבי.

אה וכן - הורדת מחירים זה לא שיווק, זאת הזניית מוצר.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

אדום זקן כתב:איזה טופיק מזעזע ואיזו בחירת מילים ככותרת?? עוד יותר מזעזע,תתביישו תאמינו לי,במקום להנות כרגע ממה שיש מחפשים כל הזמן מה לא בסדר! מה קרה? חדש לכם שוסרמיל זה איצטדיון מגעיל,דוחה ועוד מילים מגעילות??
אל תחפשו שהכל יהיה מושלם, ומה זה הירידה הזאת לפסים אישיים?? אנשים עושים ימים כלילות למען הקבוצה ואוהדיה,ברור שלא הכל יהיה מושלם ויש גם דרך לבקר,לבוא ולהגיד מתבייש בקבוצה? במה בדיוק אתה מתבייש?
בזה שסוף סוף אנחנו בצמרת? בזה שסוף סוף הקבוצה מראה אופי וחוזרת ומשווה אחרי פיגור מוקדם? ועוד עם חצי הרכב?? בזה שהאוהדים מעודדים גם אחרי פיגור? מה שלא היה פה מאז ומעולם?? בזה שיש 5 כן 5!!! שחקני בית בהרכב.
זה לבוא ולהגיד אני מתבייש???
אז אני לא מתבייש! ולא רק שאני לא מתבייש אני גאה!! ולגבי כל עניין מחירי הכרטיסים וכמות האוהדים הכל עניין של תהליך והפועל ב"ש עוברת תהליך התבגרות על כלל רבדיה הקהל,הקבוצה וכן גם בעלי המקצוע בהנהלה, וכן מה לעשות אף פעם זה לא יהיה מושלם,אפשר וצריך להעביר ביקורת,אבל צריך לעשות את זה במורה עיניינית ובבחירת מילים הרבה יותר מכובדת ממה שנכתב פה.
עצוב פשוט עצוב ששבוע לפני משחק עונה שכל עייני הליגה נשואות אלינו זה מה שאנחנו מתעסקים,במקום לחשוב על תצןגת עידודו ופירוטכניקה שתרעיד את האיצטדיון.
נ.ב
אוהדי מכבי ת"א קנו את כל הכרטיסים וסרמיל לא וסרמיל.
סליחה, אל תתבלבל ואל תטעה כאן את הגולשים הניהול לא עובר שום תהליך!
יש כאן השקעה אדירה של כסף מאלונה מעבר לזה אין שום שינוי!
המנכ"ל עדיין לא אסטרטיבי דיו מול הלצנים שנמצאים שם, המועדון עדיין פועל מכוח האינרציה של ההישגים העכשויים, שום שינוי לא חל על מנת שהמועדון יצעד קדימה בימים שההישגים לא יהיו מנת חלקנו,
לצערי שיתוף הצעירים הוא לא תוצר של מדיניות של המאמן או המועדון אלה אילוץ של פצועים ומורחקים,
השינוי המקצועי אינו של המאמן אלה של אחד ויחיד ששמו אלייניב ברדה.
שלא תטעה איני שמח בלשון המעטה על בחירת המילים הקשה כאן בטופיק, אבל עדיין ולמרות הכל יש לגולשים כאן זכות מלאה להגיד את דברם ממקום חשיבתם,
וכן תתפלא אותם אלה "שמקטרגים" דואגים לתצוגה שתהיה ביום שני.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אני חושב שבעניין הזה לא צריך לחפש מה לא בסדר. זה פשוט זועק.

אין קשר בין ההצלחה המקצועית של הקבוצה לבין יחס שצריך לקבל קהל של מועדון. המועדון, אם היה מעריך את הפקטור של הקהל, היה יכול לחבר את המועדון הזה לאוהדיו גם אם הקבוצה הייתה במקום 8. זה שהקבוצה רצה ממש לא הופך את הניתוק המוחלט של המועדון מהקהל שלו ללגיטימי, וההצלחה לא תסתיר את הבעיה החמורה שיש למועדון בכל תחום קשרי האוהדים.

אתם תמשיכו להפריד את הקהל לשחור ולבן- לאוהדים 'שרופים' ולאוהדים מפונקים ומקללים- בלי להבין שיש אלפים שנמצאים באמצע, קצת מחוברים, קצת עוקבים, קצת קוראים בעיתון, ושהנוכחות שלהם תועיל לקבוצה לא פחות מהנוכחות של 'השרופים'. אז המועדון יכול להמשיך לבטל אלפי אוהדים שהקבוצה לא זורמת להם בוריד 24/7, לא מחזיקים במנוי ולא גרים במרחק הליכה מלונה-טורס. אבל אחר כך שלא יתפלאו שהכמויות נשארות אותן כמויות. וברגע שהם מעזים להפנות את האשמה כלפי אותם אוהדים, בלי לבצע את החלק שלהם בעסקה, זה מרתיח גם את אותם 'שרופים'.

העובדה הפשוטה והרלוונטית למשחק הקרוב היא שכל אוהד שלא קנה מנוי ולא גר בב"ש לא יוכל להגיע למשחק אלא אם ישקיע בכך מאמצים כבירים. וזו רק בעיה אחת מיני רבות שנובעות מההתעלמות של המועדון מהקהל. אולי מבחינתכם זה הגיוני. לי, כן, זה גורם להתבייש.

ודרך אגב, קניתי מנוי ב- 6 השנים האחרונות, הגעתי למשחקי חוץ רבים ומעולם לא קיללתי את הקבוצה. סתם כדי להראות שלא הכל שחור ולבן, ושלא כל מי שמעביר ביקורת על התנהלות המועדון הוא אוהד מקלל ו'מפונק'.
נערך לאחרונה על ידי bs war ב 28 אוקטובר 2013, 23:10, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

הסניגור האדום כתב: סליחה, אל תתבלבל ואל תטעה כאן את הגולשים הניהול לא עובר שום תהליך!
יש כאן השקעה אדירה של כסף מאלונה מעבר לזה אין שום שינוי!
המנכ"ל עדיין לא אסטרטיבי דיו מול הלצנים שנמצאים שם, המועדון עדיין פועל מכוח האינרציה של ההישגים העכשויים, שום שינוי לא חל על מנת שהמועדון יצעד קדימה בימים שההישגים לא יהיו מנת חלקנו,
לצערי שיתוף הצעירים הוא לא תוצר של מדיניות של המאמן או המועדון אלה אילוץ של פצועים ומורחקים,
השינוי המקצועי אינו של המאמן אלה של אחד ויחיד ששמו אלייניב ברדה.
שלא תטעה איני שמח בלשון המעטה על בחירת המילים הקשה כאן בטופיק, אבל עדיין ולמרות הכל יש לגולשים כאן זכות מלאה להגיד את דברם ממקום חשיבתם,
וכן תתפלא אותם אלה "שמקטרגים" דואגים לתצוגה שתהיה ביום שני.
צר לי מאוד שאוהד ותיק ומוערך כמוך נותן יד לפיתחון הפה המזעזע הזה,לגבי זכות מלאה,נכון יש לכולם זכות מלאה להגיד ,אבל יש גם דרך ועצם העובדה שאתה מגבה את חשיבתם המעוותת כנראה שגם אתה כמותם וכנראה גם משיקולים אישיים ואינטרסנטים כאילו ואחרים,
בשורה התחתונה,הקבוצה היא החשובה!! ולי לא משנה אם אדם כזה או אחר בהנהלה עושה טעות כזאת או אחרת,למה? כי אני יודע שבניגוד לקודם השרלטן,יש פה חבורה שבלי שאני אכיר אותם בכלל אלה רק מכתבות ורושם אישי מנסים לעשות טוב,זה שזה לא תמיד יוצא אין מה לעשדות.
אבל מפה ועד להגיד "אני מתבייש בקבוצה" הדרך מאוד אבל מאוד ארוכה, ועצם העובדה שאתה נותן לאנשים הללו גב רק מעצים את הבושה.
וכן אני חושב כן אני חושב (אמרת שכל יש זכות להגיד) שהפועל ב"ש עוברת תהליך ותהליך טוב (אגב לא רק אני),זה שאתה לא מסכים,לי נראה שיש פה הרבה דברים אישיים.
ולא לא שכחתי שהם אלה שייתנו את התצוגה ביום שני,אז עדיף שנתעסק בזה כי זה התפקיד שלנו,לאהוד את הקבוצה עד המוות!!! וגם לבקר אם צריך אבל בטעם,למה מה שקורה פה זה לא ביקורת זו ארסיות אינטרסנטית מגעילה.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

אדום זקן כתב: צר לי מאוד שאוהד ותיק ומוערך כמוך נותן יד לפיתחון הפה המזעזע הזה,לגבי זכות מלאה,נכון יש לכולם זכות מלאה להגיד ,אבל יש גם דרך ועצם העובדה שאתה מגבה את חשיבתם המעוותת כנראה שגם אתה כמותם וכנראה גם משיקולים אישיים ואינטרסנטים כאילו ואחרים,
בשורה התחתונה,הקבוצה היא החשובה!! ולי לא משנה אם אדם כזה או אחר בהנהלה עושה טעות כזאת או אחרת,למה? כי אני יודע שבניגוד לקודם השרלטן,יש פה חבורה שבלי שאני אכיר אותם בכלל אלה רק מכתבות ורושם אישי מנסים לעשות טוב,זה שזה לא תמיד יוצא אין מה לעשדות.
אבל מפה ועד להגיד "אני מתבייש בקבוצה" הדרך מאוד אבל מאוד ארוכה, ועצם העובדה שאתה נותן לאנשים הללו גב רק מעצים את הבושה.
וכן אני חושב כן אני חושב (אמרת שכל יש זכות להגיד) שהפועל ב"ש עוברת תהליך ותהליך טוב (אגב לא רק אני),זה שאתה לא מסכים,לי נראה שיש פה הרבה דברים אישיים.
ולא לא שכחתי שהם אלה שייתנו את התצוגה ביום שני,אז עדיף שנתעסק בזה כי זה התפקיד שלנו,לאהוד את הקבוצה עד המוות!!! וגם לבקר אם צריך אבל בטעם,למה מה שקורה פה זה לא ביקורת זו ארסיות אינטרסנטית מגעילה.
אז הכל מסתכם בסמנטיקה? אז אחלה לשאר העובדות לא התייחסת,
ולמה כל ביקורת מסתכמת במשהו אישי? הרי יכולתי להיות עדיין בתוך אותה מערכת ואני לא שם,
האם זה אישי? מצטער זה לא האשיו זה פועלם של אותם עובדים, שאתה רואה שהפועל באר שבע היא לא המטרה שלמה הם נמצאים שם,
אז אתה עושה חשבון נפש עם עצמך האם תמשיך לתרום? שידוע לך שכל דאגתם היא לאינטרסים שלהם אז אתה פשוט מתנתק,
קצת מעליב להפוך את זה לאישי, כי הזיקה של מי שנמצא שם היא כמו הזיקה שלי למכבי תל אביב.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

תמונה

בבקשה חברים, דוגמה אחת חיה מיני רבות.
לדעתי, זו בושה. שיש אוהדים שרוצים לרכוש כרטיס ולא יכולים כי המועדון לא מעמיד עבורם אמצעים (הזמנות בטלפון או באינטרנט).

שלא יגידו אחר כך שהאוהדים לא רוצים לבוא. שיודו שהמועדון לא מאפשר להם.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

הסניגור האדום כתב: אז הכל מסתכם בסמנטיקה? אז אחלה לשאר העובדות לא התייחסת,
ולמה כל ביקורת מסתכמת במשהו אישי? הרי יכולתי להיות עדיין בתוך אותה מערכת ואני לא שם,
האם זה אישי? מצטער זה לא האשיו זה פועלם של אותם עובדים, שאתה רואה שהפועל באר שבע היא לא המטרה שלמה הם נמצאים שם,
אז אתה עושה חשבון נפש עם עצמך האם תמשיך לתרום? שידוע לך שכל דאגתם היא לאינטרסים שלהם אז אתה פשוט מתנתק,
קצת מעליב להפוך את זה לאישי, כי הזיקה של מי שנמצא שם היא כמו הזיקה שלי למכבי תל אביב.
ידיד היקר! אנו אמנם לא מכירים אישית,אבל שמך הולך לפניך,אין לי ספק באשר לתרומתך לקבוצה ואם אמרתי משהו שפגע אז קבל התנצלותי הכנה!
אני בניגוד לאנשים כמוך ועוד אוהדים אחרים,לא מעוניין להיכנס פנימה אל נבכי המועדון,כי אני בטוח שאם אעשה זאת כנראה שגם אני יחשוב כמוך.
אני נהנה לאהוד את הקבוצה מבלי להיכנס למאחורי הקלעים,התחושה הזאת שיש לך לפני כל משחק,עם הרעידות,העיקצוצים וההתרגשות זה מה שהופך אותי לאהוב את המשחק ואת הקבוצה,ומבלי להתלכלך בנבכי הפוליטיקה,כי זה באמת לא מעניין אותי.
אני מבין מה שאתה אומר,אבל עדיין אני בתחושה שאכן קורה משהו אחר,לפעמים ההישגים,ההצלחה והמקצוענות מובילה וסוחפת גם את השאר,שהם לצורך העניין ההנהלה.
והתרעמותי לגבי הטופיק הזה הוא בנושא השפה,הזילות והעובדה שגיבית את אותם אנשים.
עזוב אותי מפוליטיקה וחאטות,תן לי לאהוד את הקבוצה,באמת שלא מעניין אותי מה קורה שם מאחורה

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

שלושה דברים:
ציפורה, ולא בפעם הראשונה, בחרה בניסוח לא מוצלח, גם אם הוא נכון או נכון בחלקו. גם ככה היא תחת ביקורת בלתי פוסקת, לעיתים בצדק, ועדיף שבתור דוברת לא תצא נגד הקהל.
לפני שנתיים בערך שיחקנו נגד בני יהודה בחוץ אחרי לילה של גארדים. 2000 אוהדים עזבו משפחות, סיכנו את חייהם ונסעו לתל אביב כשעד אשדוד רק קיווינו שלא תתפוס אותנו אזעקה בדרך. בסוף ראינו תבוסה והתנחמנו בביצועי כיפת ברזל שירטה גראד מעל מחלף אשדוד, בואכה צומת גדרה, בדיוק מעלינו. אדם נורמלי כנראה היה מוותר על החויה ונשאר בממ"ד המוגן. אוהד שרוף נוסע גם במצב הזה.
כמו שכתבו קודם יש גרעין קשה
של אוהדים בצד אחד, אוהדי כורסה בצד שני והרבה אוהדים בין לבין שאותם צריך לחבר ככל האפשר וכרגע זה לא קורה.
יש הרבה כשלים שנופלים כרגע לפתחם של האוהדים. כבר התנדבו בדיון הזה לקנות כרטיסים לאוהדים שלא גרים בבאר שבע ולא יכולים לקנות כרטיס ואני אגב מצטרף ואשמח לסייע כמיטב יכולתי, רק שזו בעיה שהאוהדים לא צריכים לפתור אלא המועדון וקצת יצירתיות לא תזיק.

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

sumsum כתב:
שמע, תחזור לקחת את הכדורים שלקחת...ירדת מהפסים.
ובנימה אישית, קהל בכיין, שרק מחפש על מה לבכות (ויש על מה, ברור לכולם)
אני לא מכיר קהל שצריך להתחנן אליו שיבוא.
מי שרצה היה קונה מנוי ומגיע למשחק כמו מלך ב32 שקלים ל'משחק העונה', מי שוסרמיל עושה לו עקיצות יתושים, שימרח קרם, ויבלע כדור נגד חמרמורת, תפסיקו לבכות זה לא הפתעה ש'זה האצטדיון' לא זכור לי שזה הפריע למישהו בעבר או שמישהו התנה את הגעתו ב'סוג האצטדיון'.
מי שרגיל לבכות, יבכה, מי שרגיל להגיע יגיע, מי שרוצה יגיע, מי שיחפש תירוץ ימצא.
אז בנימה אישית גם אליך 'שי האדום', תגובה פח, ואישיות פח (לכאורה).
תודה לך, הייתי שמח לא לקרוא את תגובותיך (המלצתי? צמצם תגובות, כן ייטב).
רות, עבור.
אני אגיב איך שבא לי ומתי שבא לי, התגובה של אביב הוציאה אותי מדעתי וגם לא התביישתי להסתיר אותה.
כדורים? תתבשם לך הכי חשוב שזה מאחורי מקלדת.

שעה 21:00 יום שני וסרמיל שער 5(מנוי כמובן). יום טוב.
תמונה

שלח תגובה