להחרים את המשחק בראשון לציון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

להחרים את המשחק בראשון לציון

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שלא ימכרו לנו סיפורים. אותנו לא קונים בסבסוד של הסעות לראשון לציון. הדרום מופגז היום, מיטב בנינו נלחמים בעזה, ומאיתנו מצפים לשחק כדורגל במרכז?
לא מקובל ולא הוגן. מעניין מה היה קורה אם מרכז הארץ היה מופגז. האם גם אז המשחקים היו נמשכים?
לא להאמין שגם בזמני מלחמה הקיפוח נמשך.
להפועל באר שבע יש לפניה 3 משחקי בית רצופים, האישור שלנו לשחק בגביע הטוטו בחוץ בראשון הוא תקדים מסוכן שעוד יוביל למצב שאם המבצע יארך הפועל באר שבע תהפוך את המגרשים במרכז לבית שלה לא רק בגביע הטוטו אלא גם ב2 משחקי הבית החשובים לאחר מכן.

אני לא הולך למשחק מתוך עיקרון.
אם באנגליה לאלופת אנגליה ואלופת אירופה יש 2 משחקים חסרים, כשהיא משחקת ביותר מ5 מסגרות שונות השנה, אז גם הפועל באר שבע יכולה לצבור משחקים חסרים. בנוסף, במצבנו, לא יקרה כלום אם הליגה תושבת לעוד שבוע - שבועיים.

הנסיון להפוך את העברת המשחק מהדרום למרכז כמפגן סולדיריות או מפגן ראווה הוא לא במקום בעיני. את הפגנת הסולדריות אני יעשה כשאני אהיה באותו יום בדרום, כן, אותו מקום שההתאחדות לכדורגל מנסה להרחיק ממנו ככל האפשר את הכדורגל.
שיהיה שבוע טוב ושקט.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

Re: להחרים את המשחק בראשון לציון

שליחה על ידי אימפריה באדום »

צודק 100% לא צריכים לוותר במהירות כזאת על הבית!
מה זה עכשיו זה אשמתינו שמפגיזים אותנו? מה עכשיו אנחנו צריכים לסבול בגלל מלחמה שמתרחשת בדרום?
נערך לאחרונה על ידי אימפריה באדום ב 12 ינואר 2009, 21:26, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגור האדום »

אני מאמין בהנהלת הקבוצה שכול הנתונים היו לרשותה.ושהיא קיבלה החלטה
נכונה והיא לקיים את משחק גביע הטוטו הזה ולוותר על הביתיות.
אני מאמין שנלקח בחשבון אי קיום משחקים רשמיים בתקופה זו.דבר שהיה גורם
לנזקים עתידים בצד המקצועי של הקבוצה.
יש זמנים שיש לקבל החלטות של מערכת שאנו מאמינים שמתנהלת ללא כחל ושרק.
למרות שאנו כאוהדים החלטה זו היא לא נוחה בלשון המעטה.והחשש הוא שזה יצור תקדים
למשחקים במסגרת הליגה.דבר שאני מאמין שלא יקרה. אלא אם ההתאחדות לכדורגל תעשה
מעשה שלא יסלח.שבו הקבוצה תאלץ לשחק ולוותר על הבתיות שלה.
כאן אני מאמין בהנהלה שתפעל בשם האוהדים ולא תסכים למהלך זה.
קבוצת היונייטד אהובתך משה.מחסירה משחקים בליגה הסדירה האנגלית בעקבות משחקיה
במסגרות האירופיות. מחסירה משחקים שמתנגשים עם משחקי הגביע האנגלי.
ככה שאין מצב שהיא לא משחקת משחק רשמי בזמן זה.דבר שהיה גורם לנזק מקצועי
לא הפיך. אז בבקשה תדייק בדבריך והבא את כול הנתונים בדוגמא שאתה מציג.
תחשוב קצת אפשר להרגע ההנהלה מבטיחה שזה רק גביע הטוטו והם לא יתנו
יד ליצירת תקדים.במשחקי הליגה הסדירה.
ולשם שינוי זה הזמן לפרגן להתאחדות.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

משה ידידי היקר,
יש בינינו הרבה חילוקי דיעות אבל הפעם אני מסכים איתך לחלוטין.
ברגע שהמועדון הסכים פעם אחת לשחק מחוץ לבאר-שבע, הדבר יוכל לעלות לנו ביוקר
בעתיד. לא ייתכן שתהיה התעלמות מהמצב ובאמת שלא יקרה שום דבר נורא אם יחסרו לנו
3-4 משחקים בגלל המצב הבטחוני. לרעננה/רמה"ש/עכו/לוד זה לא אכפת אם מזיזים להם
את המשחק למגרש אחר כי גם ככה אין כמעט קהל, אבל אצלנו המצב רחוק מכך. אין שום סיבה
שקבוצה עם 2000 מנויים וממוצע של 5000 צופים למשחק, תשחק מחוץ לביתה במרחק של 100 ק"מ.
היה נכון להילחם בהחלטה ולא לתת לזה יד, את ההשלכות של זה נראה בעתיד במשחקי הליגה.
אני מאוד מקווה שהסכמת המועדון לא תהיה לנו לרועץ ובהתאחדות יבדילו בין גביע טוטו לליגה.
לגבי ההחרמה של המשחק אני לא בעד אבל זו זכותך. יש לי המון טענות להנהלת המועדון על כך שהתקפלה
אבל הכעס שלי מופנה בעיקר להתאחדות.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אריק כתב:משה ידידי היקר,
יש בינינו הרבה חילוקי דיעות אבל הפעם אני מסכים איתך לחלוטין.
ברגע שהמועדון הסכים פעם אחת לשחק מחוץ לבאר-שבע, הדבר יוכל לעלות לנו ביוקר
בעתיד. לא ייתכן שתהיה התעלמות מהמצב ובאמת שלא יקרה שום דבר נורא אם יחסרו לנו
3-4 משחקים בגלל המצב הבטחוני. לרעננה/רמה"ש/עכו/לוד זה לא אכפת אם מזיזים להם
את המשחק למגרש אחר כי גם ככה אין כמעט קהל, אבל אצלנו המצב רחוק מכך. אין שום סיבה
שקבוצה עם 2000 מנויים וממוצע של 5000 צופים למשחק, תשחק מחוץ לביתה במרחק של 100 ק"מ.
היה נכון להילחם בהחלטה ולא לתת לזה יד, את ההשלכות של זה נראה בעתיד במשחקי הליגה.
אני מאוד מקווה שהסכמת המועדון לא תהיה לנו לרועץ ובהתאחדות יבדילו בין גביע טוטו לליגה.
לגבי ההחרמה של המשחק אני לא בעד אבל זו זכותך. יש לי המון טענות להנהלת המועדון על כך שהתקפלה
אבל הכעס שלי מופנה בעיקר להתאחדות.
מסכים לחלוטיין אריק, הטענות כלפי ההנהלה הם מעטות ורוב הטענות הם כמובן נגד ההתאחדות.
אדון מישל בשני צריך להבין שהשתמשתי בדוגמה הפשוטה של אם אלופת אירופה יכולה להחסיר משחקים אז גם אנחנו יכולים. הנסיבות פחות חשובות, מה שחשוב להבין זה שלא יקרה כלום אם נשלים את המשחקים עד לסוף העונה במקרה הצורך.
אין לי ספק שהדבר יוצר תקדים מסוכן ובהחלט יתכן שאת 3 משחקי הבית הקרובים נבלה במגרשים במרכז.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

משה אוחיון כתב:
מסכים לחלוטיין אריק, הטענות כלפי ההנהלה הם מעטות ורוב הטענות הם כמובן נגד ההתאחדות.
אדון מישל בשני צריך להבין שהשתמשתי בדוגמה הפשוטה של אם אלופת אירופה יכולה להחסיר משחקים אז גם אנחנו יכולים. הנסיבות פחות חשובות, מה שחשוב להבין זה שלא יקרה כלום אם נשלים את המשחקים עד לסוף העונה במקרה הצורך.
אין לי ספק שהדבר יוצר תקדים מסוכן ובהחלט יתכן שאת 3 משחקי הבית הקרובים נבלה במגרשים במרכז.
מבין אותך ומחזק את הדברים שאריק אמר.
רק לשם ההבהרה, עד כמה שאני הבנתי - מישל דיבר מבחינה מקצועית נטו וניסה להדגיש שבעוד שיונייטד מחסירה משחקים במפעל אחד, היא משחקת משחקים רשמיים במפעל אחר ואילו אנחנו עשויים להיפגע אם לא נשחק בשום מסגרת.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

אליק כתב:
מבין אותך ומחזק את הדברים שאריק אמר.
רק לשם ההבהרה, עד כמה שאני הבנתי - מישל דיבר מבחינה מקצועית נטו וניסה להדגיש שבעוד שיונייטד מחסירה משחקים במפעל אחד, היא משחקת משחקים רשמיים במפעל אחר ואילו אנחנו עשויים להיפגע אם לא נשחק בשום מסגרת.
מושון הבין היטב שאני מדבר על הבחינה המקצועית.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

הסניגור האדום כתב: מושון הבין היטב שאני מדבר על הבחינה המקצועית.
הבין ואמר שהנסיבות לא משנות. בימים ששאר הקבוצות באנגליה ינוחו היוניטד ישחקו. אצלנו מדובר במצב מלחמה, ביוניטד מדובר בגביע העולם לקבוצות ובחצי גמר גביע הליגה שהעפילו אליו, ועדיין, אם היוניטד יכולה לדחות משחקים, גם אנחנו יכולים.
בעבר אגב היוניטד הייתה צריכה לוותר על השתתפות הגביע האנגלי בגלל גביע העולם לקבוצות. מאז ההתאחדות האנגלית הפיקה לקחים וכעת היוניטד מחסירה משחקים ומשלימה אותם במועד מאוחר יותר. אין סיבה שאנחנו, בשל סיבות מוצדקות לא פחות אם לא יותר, לא נזכה לדחיה של המשחקים.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

משה אוחיון כתב: הבין ואמר שהנסיבות לא משנות. בימים ששאר הקבוצות באנגליה ינוחו היוניטד ישחקו. אצלנו מדובר במצב מלחמה, ביוניטד מדובר בגביע העולם לקבוצות ובחצי גמר גביע הליגה שהעפילו אליו, ועדיין, אם היוניטד יכולה לדחות משחקים, גם אנחנו יכולים.
בעבר אגב היוניטד הייתה צריכה לוותר על השתתפות הגביע האנגלי בגלל גביע העולם לקבוצות. מאז ההתאחדות האנגלית הפיקה לקחים וכעת היוניטד מחסירה משחקים ומשלימה אותם במועד מאוחר יותר. אין סיבה שאנחנו, בשל סיבות מוצדקות לא פחות אם לא יותר, לא נזכה לדחיה של המשחקים.
אתה מחזק את דבריי משה."היוניטד ימשיכו לשחק" לא ציינת שהם לא ישחקו? כמו קבוצתך האהובה שתתעקש לא לשחק.
משה אפשר להרגע לא להחרים זה גביע הטוטו.
אני מתפלל שמחר יהיה יום שקט ולא יהיה משהו שיגרום לביטול.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

משה אוחיון כתב: אם היוניטד יכולה לדחות משחקים, גם אנחנו יכולים.
.
משה אי אפשר לדחות משחקים סתם ככה!!! אין תאריך להפסקת אש, או סיום המבצע הצבאי!!! אם המבצע ימשך עוד חודשיים??? מה אז?? זו מלחמה!
אם צריך לשחק מחוץ לב"ש 10 שנים עד שתיגמר המלחמה - אז שיעשו את זה!!! יש דברים יותר חשובים מכדורגל!

לא יקרה כלום אם אנחנו נשחק מחוץ לב"ש תקופה מסויימת!

זה לא בסדר לבקר את ההתאחדות לכדורגל בימים כאלה. לא קל לקבל החלטות מסוג זה!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

הסניגור האדום כתב: אתה מחזק את דבריי משה."היוניטד ימשיכו לשחק" לא ציינת שהם לא ישחקו? כמו קבוצתך האהובה שתתעקש לא לשחק.
משה אפשר להרגע לא להחרים זה גביע הטוטו.
אני מתפלל שמחר יהיה יום שקט ולא יהיה משהו שיגרום לביטול.
שמעון, צא מהלחץ בקשר לדחיית משחקים. קבוצות בכל העולם, כמו הדוגמא שהבאתי בקשר לאלופת אירופה מנצ'סטר יוניטד, מחסירות משחקים ומשלימות אותם במועדים אחרים.
לא היה קורה כלום אם לאור המצב בארץ המחזור היה נדחה או המשחקים של הקבוצות בדרום היו נדחים.
מנתהלת היום מלחמה, גם של צה"ל בעזה וגם של העורף בדרום. במקום להתנהג בסולדריות כלפי תושבי הדרום והמצב שהם עוברים לוקחים מאיתנו את הכדורגל ומעבירים אותו למרכז? עד כמה הבועה גדולה? אני שוב שואל מה היה קורה אילו טילים היו נוחתים במרכז הארץ?
מדובר בתקדים מסוכן שיכול לגרום ש2 משחקי הבית הקרובים שלנו יערכו בחוץ. זה נתפס בכלל? לא מספיק שתוקפים אותנו מבחוץ אז גם באים בבתאחדות ותוקפים אותנו מבית?

אין סיבה לא לדחות את המחזור בעוד שבוע - שבועיים. אפשר עוד שבועיים לעשות הערכת מצב, לנחש כבר מעכשיו מה יקרה עוד שבועיים או חודש זה לא מה שצריך להתרחש כאן. הליגה צריכה להידחות השבוע, ובשבוע הבא צריך לעשות הערכת מצב. אני לא מצפה לדחות את הליגה בשנה, אבל שבוע- שבועיים של דחיה הם הגיונים בהחלט במצבנו היום.

קיום משחק, גם במסגרת גביע הטוטו, מחוץ לבאר שבע, הוא תקדים מסוכן:
https://hbs.co.il/portal/forum/t31751.html" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

תקדים מסוכן!! משהו פה מאבד פרופורציה . הלו מושון אמרו גביע הטוטו וזהו.
מה נכנסת לסרט.יש פעמים בחיים שצריך לקבל את הדין.וכאן רק להזכירך שההתעקשות
היא לא חכמה והיא תפגע רק בנו היא תחזור אלנו כבומרנג.בלי משחק רשמי לאורך זמן
עוד אחרי פגרה ארוכה.
משה תחשוב ותבין שהנזק גדול מהתועלת.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

הסניגור האדום כתב:תקדים מסוכן!! משהו פה מאבד פרופורציה . הלו מושון אמרו גביע הטוטו וזהו.
מה נכנסת לסרט.יש פעמים בחיים שצריך לקבל את הדין.וכאן רק להזכירך שההתעקשות
היא לא חכמה והיא תפגע רק בנו היא תחזור אלנו כבומרנג.בלי משחק רשמי לאורך זמן
עוד אחרי פגרה ארוכה.
משה תחשוב ותבין שהנזק גדול מהתועלת.
בסדר. נהיה חכמים יותר אחרי הישיבה של ההתאחדות מחר.
מעניין מה תגיד אם יקבעו ( ואני מקווה שלא ) שיש לקיים את המשחק של באר שבע בשבת מחוץ לבאר שבע. למרות שאני עדיין חושב שאין סיבה לקיים משחק רשמי, לא משנה באיזה מסגרת, מחוץ לוסרמיל.

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

צר לי אבל אתה מגזים. החרמת משחקים מבחינתי שווה למדיניות כושלת של המועדון ואנחנו ממש אבל ממש רחוקים משם.

זה הזמן להגיע ובהמונינו, לשלוף את הצעיף האדום ולקנח בדגל המדינה ולצבוע את ראשון באדום(מהסוג שאנחנו אוהבים כמובן) כחול ולבן.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

משה אוחיון כתב:מעניין מה תגיד אם יקבעו ( ואני מקווה שלא ) שיש לקיים את המשחק של באר שבע בשבת מחוץ לבאר שבע. .
אני יגיד שזה בסדר גמור! יש דברים יותר חשובים מספורט!!!

שלח תגובה