מגיע לנו.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שי האדום

Re: מגיע לנו.

שליחה על ידי שי האדום »

דג׳אני עושה טובה שהוא משחק, אשם העיקרי לגול בדקה ה90.

כדאי להם לצאת מהשאננות כי שבוע הבא בני יהודה יבואו לאכול את הדשא לאכול !!

ופעם ראשונה שאני שומע משהו נבון ממשה פרימו, איך ייתכן ששני ששחקנים שלנו ( לדעתי סויסה ודג אני) על הרחבה של 16 מפנים את הטוסיק לאורמוש בדקות כל כך קריטיות במקום לתת גליץ ולמנוע גול .
תמונה

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

אין מה להיטפל על שחקן כזה או אחר היום כי מהדקה ה15 אחרי הגול כל הקבוצה פשוט הפסיקה לשחק..האשם העיקרי היום זה אלישע שלמרות שהוא האחראי לעונה גדולה שלנו מתעקש על לעשות את הדבר הדבילי של להוריד את ברדה להיות קשר אחורי וככה מאבד גם את האמצע וגם את ברדה כחלוץ שני..וזה המשיך עם חילופים מבולבלים של גבאי קשר ואז חלוץ וסויסה חלוץ שני ואז קשר השחקנים כבר לא ידעו איפה לעמוד..ומעל הכל השאננות לא יכול להיות שלא מנסים לדרוס ולשים את השני יש לנו עוד מה ללמוד ממכבי

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אה.... אז עכשיו החילופים שעד כה היו טובים,הם פתאום לא טובים?
תקשיב.. מאמן אין לו יותר מדי השפעה במהלך המשחק,ופה צריכה לבוא לידי ביטוי האינטלגנציה של השחקנים שהיום בוא נאמר בעדינות,לא הייתה קיימת,וזה מתקשר לדבר הבא,אליניב ברדה יורד לאמצע למה הוא הכי אינטלגנט במשחק שלו ומבין כדורגל וקורא את המשחק בצורה נפלאה,מה שאומר שאם היה לך מישהו עם קצת אינטלגנציה במרכז,לא היה צורך להוריד את ברדה לאמצע.
נ.ב
שים לב כמה פעמים רשמתי אינטלגנציה.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

שלא מפעילים לחץ במשחק ביתי.
שלא מראים אינטסיביות.
שלא מעלים את קו ההגנה.
שהמרחקים בין השחקנים גדולים כמו המרחק בין באר שבע לעכו.
שלא מסוגלים לחבר 4-5מסירות קצרות ומהירות.
ששחקנים נראים אדישים ועושים ספרינטים פעמיים במשחק.
שיש 0 תיאום בין המגנים התוקפים לשאר ההתקפה ( תראו באיזה יופי עשו את זה עכו, בזמן שהם עמוק עמוק בתחתית).
שלא עושים את הדברים האלה ב100 אחוז מיומנות, מעטים המשחקים שננצח בבית.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

החילופים האלה אף פעם לא היו טובים! ברדה לא קשר אחורי(אינטליגנציה חיונית כשאין ברירה אבל שיש לך דג׳אני על הספסל שזה התפקיד המקורי שלו עדיף שישמור את האינטליגנציה לחלק ההתקפי!), גם דובב לא קשר הוא לא מועיל שם בשום משחק הוא צריך לשחק רק חלוץ ושלא הולך אפשר להוריד אותו לספסל! זה לא באמת יותר התקפי כשאתה משחק עם יותר חלוצים אבל באותה שיטה ששחקנים לא משחקים בתפקיד המקורי שלהם..חוץ מנגד בני יהודה זה אף פעם לא ניצח משחק..ובקשר לשאלה למה עכשיו מתלוננים כי הפעם המזל לא היה לצידנו ונענשנו, טבעי וקורה אבל צריך להפיק לקחים

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אני מת על אלישע אבל התיקו הזה כולו כתוב על שמו
1-0 הפקיר את האמצע.

ודוידזאדה כל כך חסר!!
למרות שתורגמן בסדר הגנתית אין לו עדיין כושר ותעוזה לעלות כל כך הרבה באינטנסיביות. וזה משמעותי

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אכן הגיע לנו, אבל עדיין השער הזה בדקה ה-90 הרגיש כמו סכין לתוך הלב. פשוט מעצבן.
לא פעם כבר כתבתי העונה שבאר שבע הולכת אחורה אחרי שערי יתרון, במקום להראות דורסנות ולנסות
להכריע משחקים. אפילו כשניצחנו 4-0 בסכנין הלכנו אחורה אחרי השער הראשון. אי אפשר לרצות להיות
קבוצת צמרת ולשחק בצורה כזאת. משחק רע מאוד של הקבוצה היום, ומעל הכל ניהול משחק רע של
אלישע, שמשום מה ממשיך להתעקש לייבש את דג'אני בספסל, להפוך את ברדה לקשר אחורי, לשחק
עם גבאי וסוויסה כקשרים. איך אפשר להוציא קשר אחורי ולהכניס קשר התקפי (זינו ונסאר) כשהקבוצה
שלך בקושי מצליחה להחזיק בכדור? לא מובן. לגבי הטעות של דגאני, קורה. הוא מעד. מהרגע שנכנס
החזרנו את השליטה במגרש ושוב ראינו את פערי האיכויות המשמעותיים בינו לבין זינו ואראל. חייב לפתוח
בהרכב. שבוע הבא משחק סופר קשה נגד בני יהודה, ובכלל, מחכה לנו רצף משחקים מאוד קשים. נקווה
לקצת יותר נחת מהיום.

סמל אישי של משתמש
שימי

שליחה על ידי שימי »

א- להירגע אנחנו שומרים חזק על מקום שני עם פער מסכנין וקרית שמונה והכי חשוב הפ' תא ומכבי חיפה

שמכבי ייקחו אליפות תנו לי מקום 2 ואירופה ולהתקדם הכי רחוק בגביע המדינה

לגבי המשחק מול עכו

שוב כמו עם רעננה ורמת שרון היריב הגיע עם קישור מעובה ולא פחד לתקוף בוסרמיל

לא מבין את ההתעקשות של אלישע על פלט למרות הגולים הנזק שנגרם למערך ולמשחק הקבוצתי גדול
בגללו נאסר וסוויסה מיובשים על הספסל

חייבים קשר עושה משחק ואם ישוחרר פלט הייתי מביא חלוץ סקורר

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אדום זקן, הפתעת אותי מאוד. בד"כ אתה מדבר דברי טעם...
ז'ינו עושה הרבה מאוד על המגרש, אבל זה בהחלט לא מספיק והחיסרון בשחקן באמצע שינהל את המשחק זועק לשמיים.
דג'אני (אמנם עשה טעות בגול כשהחליק) אבל מהרגע שנכנס ראית איך משחק קשר אמצע.
משחק בנגיעה, משחרר את המשחק לאגפים וכשצריך גם נותן כדורי עומק טובים.
דג'אני חייב לשחק, ויפה שעה אחת קודם. לדעתי במקום הראל, אבל גם במקום ז'ינו זה יהיה שדרוג לקישור.
ברמה הכללית, לא קרה כלום. למרות איבוד הנקודות עדיין הגדלנו את הפער בנקודה מסכנין וק"ש.
אבל האפקט של הסתירה אני מקווה יעיר את השחקנים.
שיהיה שבוע טוב לכולנו.
שבוע הבא בלומפילד.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

השחקנים היו צריכים את הסטירה הזאת כדי להבין שאי אפשר להיות יהירים ולשחק בהילוך שני מול אף קבוצה.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

מגיע לנו כי אנחנו קהל פח שמזינים תמוח ורוצים רק התקפה אם אני אלישע מכניס גם את דאגני במקום פלט וגם את אלגרבלי במקום גבאי הקבוצה איבדה לגמרי מרכז שדה לא בושה לסגור משיק ולהכניס שחקנים עם יכולת הגנתיות נמאס לי מכל הפרשנים בשער 2 מלאי התסכול ,זה שי !
תמונה

שלח תגובה