לא לנוח על זרי דפנה !

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
גיא חניה

לא לנוח על זרי דפנה !

שליחה על ידי גיא חניה »

עברו 17 מחזורים , אנחנו בעונה מדהימה/חלומית/מעל כל מה שאוהד הכי אופטימי שיש בקבוצה הזאת תיאר , אבל בהנהלה אסור לישון! דווקא בעונה כזאת , צריך להביא קילר לאמצע המגרש. מכבי ת"א שנה שעברה הייתה הקבוצה הטובה במדינה , ובכל זאת לא נחו , והביאו את ערן זהבי ואת ראדה פריצה.

צריך להביא את העושה משחק שלנו , לשחרר את ברדה לתפקידו המקורי , ההתקפה שלנו תראה הרבה יותר טוב. ונסיים בתור סגני אלופים , היה לנו הרבה מזל במשחקים האחרונים ( חוץ מעכו , שהמזל היה לצד נעים ושחקניו.) , אסור להכנס לשאננות , המצב בטבלה נזיל , נכון אנחנו 9 נק' ממקום 3 במרחק , אבל עדיין צריך לחזור ליכולת טובה יותר , ולהציג משחק שוטף הרבה יותר.
חלון העברות נפתח לפני כשלושה ימים , ואין אפילו מועמדים. אני קורא מפה להנהלה , אלישע , ולאלונה ,
תעשו הכל על מנת להביא עושה משחק איכותי , עם נפגע באחד כזה , אולי נצליח להפתיע גם באירופה שנה הבאה בע"ה.
נערך לאחרונה על ידי גיא חניה ב 12 ינואר 2014, 17:36, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: לא לנוח על זרי דפנה !

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

מסכים לגמריי!!
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

כמו עם החתמת בוזגלו שהתקבלה בהפתעה גמורה, דברים נעשים מתחת לפני השטח... אני מאמין שתוך שבועיים יהיה פה שחקן שישדרג אותנו. אני אישית אוהב את זה שהכל נעשה בשקט ואין הדלפות החוצה

סמל אישי של משתמש
דניב

שליחה על ידי דניב »

אני בהחלט בעד, מהסיבה העיקרית, כמה פעמים יצא לנו להיות קרובים כ"כ לתואר הנכסף, אדרבה אם כבר אנחנו קרובים כ"כ אז להעז, ולהנחית שחקן שיעשה את ההבדל, שנה הבאה הפועל ת"א חיפה ובית"ר יעשו ניקוי אורות ולא תהיה עונה כזאת.

שלח תגובה