הפינה הפסימית מחזור 19

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dardasmiley

Re: הפינה הפסימית מחזור 19

שליחה על ידי dardasmiley »

CrazyRed7 כתב: זה לא חדש. בוזגלו לא יורד להגנה כמעט באף משחק. כנראה שזה סוג של הימור של אלישע.
ממש לא נכון. אתמול בכל מהלך המשחק בוזגלו נלחם ועשה הרבה מאןד לחץ והגנה. זכור לי במיוחד שלקראת סוף המחצית הראשונה ירד להגנה והגן כמו מגן לכל דבר, חטף את הכדןר ועבר שני שחקניפ שך קרית שמונה.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגור האדום »

dardasmiley כתב:
ממש לא נכון. אתמול בכל מהלך המשחק בוזגלו נלחם ועשה הרבה מאןד לחץ והגנה. זכור לי במיוחד שלקראת סוף המחצית הראשונה ירד להגנה והגן כמו מגן לכל דבר, חטף את הכדןר ועבר שני שחקניפ שך קרית שמונה.
בחיים "אין היוצא מן הכלל מעיד על הכלל" ולאורך כל המשחק הוא השאיר אותו חמש פעמים,שזה המון עד כדי הפקרות!
אבל הבעיה היא לא של התיפקוד ההגנתי של מאור,אלה של אלישע,
לא יתכן שהוא רואה את החור שנוצר בין הקשר שעושה עבודה התקפית נהדרת, לבין המגן שנשאר 40 מטר מאחור,
הוראה של אלישע לקשר האחורי או לאחד הבלמים, לבצע סגירה אלכסונית כל פעם שמאור למעלה זה המינימום.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

זה לא רק תלוי בבוזגלו, כי הוא כן לחץ בחלק מהפעמים.
יש גם אשמה על ביטון, שלא לחץ את המגן ודחף את ההגנה קדימה כדי לצמצם את המרווחים. כמו דאוידזאדה שעושה את בצורה מצויינת.

גם חייבים לתרגל את זה, ששחקנים לא מספיקים לרדת, חייבים להרים את קו ההגנה למעלה וללחוץ כדי לא להכנס למצב של מיעוט מספרי.

סמל אישי של משתמש
אלכס

שליחה על ידי אלכס »

א.האמצע ...קודם כל בגלל משחק לא גדול של אראל אבל אי אפשר להאשים אותו הוא עושה עבודה של כמה שחקנים ...דבר שני בגלל אי ההצטרפות של המגנים
ב.בן ביטון במשחק הנ"ל ...תורגמן דווקא היה סביר הגנתית

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

העניין לגביי אראל שגם דג'אני וגם ז'ינו פרווים מדיי, אראל צריך שחקן כמו ראדי שגם יעזור לו בגנה וגם יכוון ואת משחק הקבוצה, שחקן כמו ראדי זה מה שהקבוצה צריכה העונה ובעונה הבאה נצטרך לנסות להחזיר את מליקסון ואז בכלל יהיה לנו קישור מפלצתי שלא ייפול מזה של מכבי.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

הסניגור האדום כתב:חבל שלא שמים לב לפרטים הקטנים,אומנם משחק ענק למאור בוזגלו,
אבל..האם מישהו שם לב שהוא נתן לבן ביטון להתמודד לבד מול שחקני קרית שמונה? הוא היה אמור לעבוד איתו בצד ימין,
אבל לפחות חמש פעמים הוא השאיר אותו לבד,
פיוביץ היה אמור לסגור את דאג'ני ואת בן מימין, מה שקרה בפועל שדאג'ני לא עשה הגנה ופיוביץ סגר אותו, ושוב פעם בן היה צריך להתמודד לבד עם ההתקפות שהגיע מימין,
לא שזה מסנגר על בן ביטון, אבל ששופטים אותו על כביכול חולשה תבדקו טוב מול מה הוא התמודד,
לצערי אלישע לא נתן פיתרון לבעיה הזו גם במחצית השניה,
ואבוי לנו אם היינו חוטפים גול מצד ימין ההאשמה הייתה כולה של אלישע.
מסכים עם חלק גדול מהדברים, אבל הביקורת (שלי לפחות) על בן היא פחות על המצבים בהם הוא מופקר
לבדו מול שחקן מסוכן (עאבד?) או אפילו שניים, אלא נובעת בעיקר מקבלת ההחלטות השגויה,
מתי לצאת ולתקוף את השחקן היריב, מתי לחכות, הנוכחות בכדורי הגובה, הסגירות האלכסוניות שטעונות
שיפור משמעותי, ובעיקר ומעל הכל - הרכות הבלתי נסבלת. מישהו ספר כמה פעמים בן ובן כבר הרוויחו
כדור ואז איבדו אותו? שילמדו מברדה נחישות מהי. הטענות שלי מופנות בעיקר לכיוונו של בן ביטון כי אני
באמת מאמין בשחקן הזה. יש לו את כל הנתונים להצליח ולמרות שהוא עדיין חסר ניסיון אסור לו להיראות
כמו שנראה במחצית הראשונה אתמול.

שלח תגובה