מושחתים נמאסתם!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

Re: על כזה זלזול באוהדים אסור לעבור בשתיקה !

שליחה על ידי הראל »

צריך להגיע למשחק מול אשדוד ולא לתת לאוהדים להכנס אליו פשוט להשאר בחוץ ולמחוץ מול משרדי המועדון.

אולי זה יעורר משהו בהנהלה והיא תבטל את כל הכרטיסים שנמכרו/חולקו דרך הברקוד שעל הכרטיס .

בהנהלה צריכים להבין שהקבוצה היא של האוהדים ולא של העסקנים .
תמונה

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

Re: מושחתים נמאסתם!

שליחה על ידי yossi »

78 מספר הגיוני.
קנו אולי 2-3 אנשים מכל תור.

וחברים שולחים לי תמונות של אנשים שהעלו תמונות של מעטפות עם מספר רב של כרטיסים בפנים.
פשוט גועל נפש.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

יוזמה שעלתה בשעות האחרונות -

https://www.facebook.com/gate5b7/posts/ ... 2436768224" onclick="window.open(this.href);return false;

"אוהדים יקרים!
לא יכולנו לשבת בצד ולראות את כל המתרחש ללא כל תגובה מצידנו.

הועלתה הצעה לתיקון העוול שנעשה היום, הצעה שתהיה הוגנת עבור כל מי שקורא לעצמו אוהד מסור שמגיע לו להיות במשחק, תקשיבו ותגיבו ואם אהבתם תשתפו, אולי מישהו בהנהלה ירים את הכפפה.

אז ככה - כל הכרטיסים למשחק נגד מכבי בבלומפילד יבוטלו, מי שקנה בקופות יקבל כספו בחזרה (רק 50 אנשים זכו לעשות זאת) וכל מי שמקורב וקיבל כרטיס גם יחזיר את הכרטיס להנהלה/לונה ממי שקיבל ויקבל כספו בחזרה.

רגע אל תתעצבנו, תקראו עד הסוף.

החל מיום ראשון שבוע הבא - תתקיים מכירה ל 6 משחקי חוץ ביחד!
מה שנקרא מנוי חוץ - זה עובד במכבי חיפה זה יעבוד גם אצלנו!
הקונספט הוא מכירה ל6 משחקים, מכבי בבלומפילד בעוד שתי מחזורים, ו 5 משחקי חוץ בפלייאוף העליון.

עלות מנוי החוץ תהיה 540 שח לבוגר - 100*3 עלות למשחק בבלומפילד (מכבי פעמיים והפועל פעם אחת) ועוד 240 על שלושת המשחקים האחרים (80 שח למשחק)
270 שח לנוער - חצי ממחיר בוגר כפי שנהוג.

המנוי יהיה כרטיס עם מספר תעודת זהות ושם, את המנוי ניתן יהיה לקנות רק במשך ארבעה ימים במשרדי ההנהלה/לונה טורס.

כל מי שרכש את המנוי מובטח לו כרטיס למשחקי החוץ שפורטו בהודעה הזו, הוא יקבל אותם אך ורק ביום המשחק בקופות על ידי הצגה של המנוי+תעודת זהות בלבד!

לאחר 4 ימי מכירה של מנויי חוץ תיפתח מכירה ספציפית למשחק מול מכבי!

ככה כל מי שהוא אוהד שרוף ואמיתי, יבטיח מקומו מעכשיו בכל משחקי החוץ של הקבוצה בקניית מנוי חוץ - הקנייה תתבצע במזומן/אשראי באפשרות של תשלומים עד 4 תשלומים באשראי.

במידה ותהיה קבוצה שתארח משחק שבו העלות תהיה מופחתת מהמחיר הצפוי (לדוגמא אשדוד)- ניתן יהיה לקבל החזר במשרדי המועדון על ידי הצגת המנוי ותעודת זהות כל מנוי שיקבל החזר ינוקב, כמובן החזר יהיה גובה ההפרש במחירי הכרטיסים.

נכון זו פרוצדורה אבל יש כמעט שבועיים ליום המשחק, ואחרי מה שקרה היום ההנהלה צריכה לעשות שמיניות באוויר כדי לתקן את זה!

לכל מי שאומר שהכרטיסים נגד מכבי הודפסו כבר, הכל עובד לפי ברקודים, לבטל את הברוקדים שהודפסו, ולעדכן ברקודים חדשים, ככה לא יהיה שום ערך לכרטיסים שכבר יצאו אלא רק לצורך קבלת החזר למי ששילם על הכרטיס מקורב או לא מקורב זה לא משנה, רק 50 אוהדים שעמדו בתור בקופות קנו כרטיסים היום, והם אוהדים מסורים שלא יהיה אכפת להם להחזיר את הכרטיס ולקנות מנוי חוץ כי הם גם ככה יהיו בכל משחקים.

פה כל אוהד שרוצה יוכל לשריין את מקומו במשחק, אך ורק במידה והוא אוהד אמיתי - הנהלת הפועל באר שבע!

זאת קריאת השכמה - בלי קומבינות בלי טובות לאף אחד, מי שרוצה טובה? שיקנה מנוי חוץ ב 540/270 שח, שיהיה אוהד אמיתי, אחרי ש 4 ימי מכירה יימכרו המנויים, היתרה שתישאר תעשו מה שאתם רוצים, קופות מקורבים אותנו השרופים זה לא מעניין, תנו לנו את האפשרות להבטיח מקומינו במשחק העונה.

זה פתרון שיהיה לטובת כלל אוהדי הפועל באר שבע -

ולכל מי שאומר מעכשיו - אם אני לא יכול להגיע לכל המשחקים? מה אני אשם? אם אני בחול? אם אני בצבא? אם אני בעבודה?

אז פשוט מאוד - למשחק חוץ אחד מתוך ה 6 - יהיה ניתן לא להגיע ואפשרות לקבל כסף בחזרה, אבל רק משחק אחד - אין יותר תירוצים
מי שאוהד אמיתי ושם את הפועל בעדיפות הראשונה יכול להגיע ל 5 מתוך 6 משחקים, ומי שלא? אז לא, שלא יהיה במשחק עונה.

וגם אם תוכלו להגיע רק ל 4 משחקים - אז אחד תפסידו ותקבלו עליו החזר ועל משחק אחד תפסידו 80/40 שקלים.

למי שבאמת אוהד אמיתי זה לא באמת מעניין אותו ששמעתי מאוהדים שעובדים על כל שקל ושקל שלהם שמוכנים לשלם 300 ו 400 שח רק לכרטיס מול מכבי

נכון זאת פרוצדורה אבל אפשרית לביצוע, צריך לעשות מנויים תעודות זהות רשימות ולשלוח נציגים לקופות !
אבל אחרי מה שקרה היום הצפי הוא שההנהלה תעשה את המתבקש כדי לתקן ותעמוד על הרגליים האחוריות לטובת הקהל המסור של הקבוצה.

בנוסף, המחירים הם כוללים עמלה אם טעינו בתמחור אז שההנהלה תתקן, ברגע משלמים מחיר מלא כולל עמלה על כל כרטיס מן הראוי שמשרד הכרטיסים וההנהלה ידאגו לנציגים בקופות הקבוצה האורחת זה הכל.

אז זה שווה לכולם , בהצלחה."

סמל אישי של משתמש
חייל_אדום

שקר הכרטיסים הגדול

שליחה על ידי חייל_אדום »

יש תמונה שמשהו העלה באחד מקבוצות הפייסבוק של מישהו שקיבל שלושה כרטיסים למשחק במעטפה.

הבחור רשם "חחח בלי קומבינות לא הייתי משיג את הכרטיסים האלה בחיים אחי"

אני מאמין שהוא לא היחיד שקיבל שלישית כרטיסם כזאת! בושה! התנהלות של תן לי ואתן לך! אני מאמין שזה לא מהאוהדים שבאמת הולכים עם הקבוצה באש ובמים.
לפחות היו אומרים לאנשים נשאר 300 כרטיסים אחרי שכבר חילקו ולא יתנו לאלפי אוהדים לחכות משעות הבורקר

מישהו יכול לקרוא מה רשום על המעטפה?

תמונה
תמונה

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

Re: שקר הכרטיסים הגדול

שליחה על ידי yossi »

כל הרשת מפוצצת בתמונות מהסוג הזה.
כתוב שם: מענ Netic ברעם.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

פליימיקר כתב:
אתה חייב להגיע רק כגוש מאוחד אנחנו נצליח לבעוט את המושחתים האלה, חייבים להרעיד את האצטדיון נגד אשדוד, אסי וציפורה לכו הביתה נמאס לנו ממכם !!!!!!!
להגיע לוסרמיל אבל לא להיכנס. לעשות את המחאה מבחוץ. שהמקורבים שלהם יעודדו וימלאו את וסרמיל.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

מענ Netic ברעם יש למישהו מושג מה זה אומר? :\? (זה מה שרשום שם)
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
LaRed

שליחה על ידי LaRed »

אם אלונה הייתה בארץ החלטה כזאת לעולם לא הייתה נעשת קודם כל לטובת האוהדים אלה שפוקדים כל שבת כל חור בארץ עסקנים סבבה ספונסרים סבבה וגם אם זה "רק" 1600 300/400 כרטיסים לא היה מספיק להם אסי רחמים עשית טעות ובדיעבד אתה מודה שטעית אז בדיעבד שים את המפחתחות וזה לא רק הכרטיסים מנכ"ל פלפל לא מעורבב בליכלוך ובקומבינות של באר שבע היה מסיים מו"מ עם שחקנים בכירים ולא רק טס לחו"ל
היית סמל מעריכים אותך על התרומה למועדון ואני ימשיך לבוא למשחקים כי אני אוהב ואוהד את הקבוצה כמו כולם אבל אסי הפועל ב"ש הייתה לפנייך ותשאר אחריך!
תמונה

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

זה חברת מעטפות...

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

נו ואם תגלה של מי זה אז מה זה יעזור?

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

יש תמונה עם מעטפה קרועה ולא פחות מעשרות כרטיסים עשרות - לא שלושה!!!

יצאתי ב-12:00 מהעבודה שלי בחולון במיוחד, אי גר במרכז, עשיתי את כל הדרך המייגעת הזו...מחכה בתור מזיע נדחק לא נושם - בסוף מוציאים למכירה רק 70 כרטיסים.
איזה בן אדם שפוי ירצה להתקרב למגרשים אחרי דבר כזה איזה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

משה, אתה באמת מאמין לזה שאתה מפרסם את זה פה?

כבר עדיף את המצחיק ההוא שפתח את העצומה בפייסבוק להעביר את המשחק לרמת גן. יש יותר סיכוי שזה יקרה מאשר הבלאגן הזה שוסרמיליה תיארו שם.

לא יקרה בחיים.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

לא רוצה באר שבעיים בהנהלה. אני אנטי באר שבעיים.
באר שבעיים הרסו את מחלקת הנוער, הרסו כל חלקה טובה בקבוצה הזו.
באר שבעיים זה קומבינות, שמור לי ואשמור לך.
זה הדוד שלו ואח של זה והחבר שלהם.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

שי האדום כתב:יש תמונה עם מעטפה קרועה ולא פחות מעשרות כרטיסים עשרות - לא שלושה!!!

יצאתי ב-12:00 מהעבודה שלי בחולון במיוחד, אי גר במרכז, עשיתי את כל הדרך המייגעת הזו...מחכה בתור מזיע נדחק לא נושם - בסוף מוציאים למכירה רק 70 כרטיסים.
איזה בן אדם שפוי ירצה להתקרב למגרשים אחרי דבר כזה איזה.
פה בדיוק הבעיה..אסי וציפורה מרשים לעצמם לשים ז** גדול על האוהדים המסורים כי הם יודעים שבכל מקרה הם ימשיכו להגיע למשחקים.

סמל אישי של משתמש
פליימיקר

שליחה על ידי פליימיקר »

לא יודע אם יצא לפועל או לא, אם יהיה מנוי שכזה אני עושה אותו אבל !!!!!!!!! את מה שהלך היום ואיך חירבנו עלינו לא נשכח ולא נסלח אסי וציפורה הביתה !!!!!!!!!!!!!

שלח תגובה